Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

5 типів впливових людей, з якими варто потоваришувати на роботі

14.04.2023 — Карьера
5 типів впливових людей, з якими варто потоваришувати на роботі

Щоб високо забратися кар'єрними сходами, недостатньо просто добре виконувати свою роботу. Грамотно будувати стосунки з колегами не менш важливо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У будь-якому колективі є впливові люди — ті, хто може просунути ваші ідеї чи, навпаки, перешкодити їхньому здійсненню. При цьому вплив приймає різні форми.

Щоб оцінити рівень влади, достатньо дізнатися про посаду людини. А щоб зрозуміти, наскільки до нього дійсно прислухаються, доведеться трохи попрацювати детективом.

Ось п'ять типів впливових колег, яких варто взяти в команду союзників.

 

«Старі»

Це співробітники, які працюють у компанії найдовше і пережили бурю скорочень та хаос кадрових перестановок.

«Старі» — свого роду історики, які мають ключові знання і розуміють усі виробничі процеси: коли вони з'явилися і як працюють, що вже ніяк не можна змінити, а на що ще можна вплинути. Така інформація особливо цінна, якщо в колективі ви новенький.

«Старі» досить довго залишаються на своєму місці для того, щоб чудово розумітися на тому, що турбує керівників і чого вони хочуть від підлеглих.

Якщо ви прийшли в компанію, де співробітники змінюються щороку, той, хто протримався вже три, зможе розповісти про все підводне каміння і пояснити, про що важливо і потрібно пам'ятати.

 

«Тусовники»

Щойно з'являється шанс неформально поспілкуватися з колегами, «тусовики» його не проґавлять. Такі співробітники знайомі з усіма і перебувають, здається, одразу скрізь. Їх знають і поважають у компанії, тому вони можуть не лише познайомити вас із потрібними людьми, а й сформувати їхню думку про вас.

При цьому «тусовщики» не люблять конфлікти, тому не варто чекати, що вони вплутуватимуться від вашого імені. Їхній вплив в іншому: «тусовики» вміло усувають перешкоди на своєму шляху руками інших людей, щоб підтримувати бездоганну репутацію.

«Тусівники» мають соціальну привабливість і завдяки своїм широким зв'язкам можуть дуже далеко просунутися, навіть якщо обіймають не керівну посаду. Зазвичай решта відвідують заходи, організовані «тусовщиками», і жваво цікавляться їхньою думкою.

Крім того, співробітники цього типу опиняються в центрі уваги, коли справа стосується нових професійних можливостей як усередині компанії, так і за її межами.

Приятельські стосунки з «тусувальниками» дозволять вам отримати частинку їхньої суперсили. Їм зазвичай дозволяють більше, ніж іншим, тому в них більше свободи і простору для самовираження. Якщо ви працюватимете разом із «тусовщиком», це відкриє вам доступ до деяких з його можливостей.

 

«Вартова»

Своїм прикладом «сторожі» показують, як вплив може бути непомітним. Зазвичай вони тісно взаємодіють із вищим керівництвом, наприклад, працюють секретарями або асистентами.

Саме «сторож» впливає на те, коли ви потрапите до високого кабінету і як вас там зустрінуть. Якщо у вас хороші стосунки, «сторож» може одразу внести зустріч із вами у календар керівника.

В іншому випадку ви можете чекати на тижні. Тому «сторожі» дуже корисні союзники. Вони допоможуть наблизитися до начальства і підкажуть, як правильно поводитися, щоб отримати те, що потрібно.

 

«Політики»

Це впевнені в собі стратеги, які не бояться висловлювати свою думку, приймати рішення та голосно говорити про власні досягнення. Вони розуміють, що для успішної кар'єри мало виконувати свою роботу чудово — треба розбиратися у внутрішній політиці офісу.

Їх дуже мотивує влада. І вони знають, що для того, щоб її отримати, потрібно бути яскравими і помітними і залишатися на увазі у тих, хто вже має цю владу.

Якщо ви хочете піднятися службовими сходами, у «політиків» є чому повчитися. Вони чудово грають у корпоративні ігри та знають, як прокласти собі шлях до вищої посади.

Щоб стати приятелем для «політика», важливо від початку чітко пояснити, чим ваше спілкування буде йому корисно.

Співробітники цього типу не заводять тривалі відносини з тими, хто нижчий за їх статус. У такому разі ви можете розраховувати тільки на взаємовигідну співпрацю, але не більше.

 

«Посередники»

Співробітники цього типу мають справжній дар вирішувати проблеми. Коли керівники потрапляють у глухий кут, то часто приходять до «посередників» за порадою. Бо знають, що матимуть досить цінну річ, яку рідко зустрінеш у дисфункціональному робочому середовищі — справедливість.

Навколишні довіряють «посередникам». Вони здатні вислухати та зберегти об'єктивність. При цьому вони мають принципи: «посередники» не будуть говорити вам те, що ви хочете почути, а чесно окреслять реальний стан справ і порекомендують, що робити в ситуації, що склалася.

 

Як потоваришувати з впливовими людьми

Насамперед, не поводьтеся штучно і не намагайтеся прикидатися, а залишайтеся самим собою. Запитайте себе, як вам подобається заводити знайомства.

У загальній компанії чи віч-на-віч? У формальній чи невимушеній обстановці? Що вас цікавить, коли ви зустрічаєте нову людину? Що ви хочете дізнатися про нього, а що розповісти про себе?

Коли ви розберетеся зі своїми уподобаннями, запитайте, як у колективі прийнято знайомитися. Іноді потрібно обов'язково зібрати колег і представитися одразу перед усіма, іноді можна говорити з кожним по черзі.

Завжди є ймовірність, що до деяких співробітників буде потрібний особливий підхід. «Вартові», наприклад, вважають за краще знайомитися за рекомендацією. Вони не хочуть, щоб всі навколо знали про те, яким впливом вони насправді мають, тому не допомагатимуть усім підряд.

Якщо ви не знаєте, що сказати, щоб привернути до себе того чи іншого колегу, безпрограшний варіант показати своє бажання допомагати і вчитися новому.

Посилання має бути простим: «Я не збираюся забирати у вас роботу або виставляти вас у поганому світлі. Я тут, щоб отримати знання та досвід».

Потрібно лише вибрати правильний час. Коли колеги не надто зайняті і над ними не висить дедлайн, що горить, вони охоче зроблять крок назустріч.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Том Холланд в трейлере фильма "По наклонной" Карьера 0 7 причин, по которым цифровая эпоха губительна для человечества В курсе 0 В Японии появилась услуга похорон секс-кукол Карьера 0 10 вопросов, советы по поводу которых лучше держать при себе В курсе 0 Marvel показала трейлер другого сезону "Локи" Карьера 0 10 ошибок в твоем поведении, которые могут испортить мнение о тебе В курсе 0 PornHub: гид по предпочтениям пользователей Карьера 0 Как правильно жаловаться и отстаивать свои интересы, не превращаясь в мудака Юмор 0 6 признаков, что девочка точно ТП Секс 0 Як зрозуміти, чи є у вас порнозалежність Звезды 0 Розалия снялась для рекламной кампании SKIMS Карьера 0 Как выигрывать в спорах, даже если ничего не понимаешь в вопросе Секс 0 7 трюков из порнофильмов, которые ни в коем случае не стоит повторять В курсе 0 Amazon показали первый трейлер сериала «Властелин колец: Кольца власти» Звезды 0 Фрида Осэн и Жозефин Скрайвер в фотосъёмке для Keen Magazine MC Like 0 День 30: новая девушка Леонардо Ди Каприо для LOVE Magazine Психология отношений 0 Завоевать женщину за три минуты Секс 0 6 правил виртуозного раздевания девушки Психология отношений 0 Як зізнатися дівчині у почуттях, якщо ти боїшся, що вони невзаємні Гаджеты 0 Британцы выпустили виски в пакетике сока "Капризон"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.