Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 ознак того, що тобі необхідно побути наодинці із самим собою у новорічні свята

30.12.2022 — Карьера
7 ознак того, що тобі необхідно побути наодинці із самим собою у новорічні свята

Традиційно вважається, що Новий рік – це свято, яке слід відзначати з найближчими. Тому вихідні у багатьох людей автоматично сприймаються як час для постійного спілкування з рідними та друзями.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але насправді відпочинок – це не завжди взаємодія з оточуючими. Часом найкраще рішення, яке ти можеш прийняти, – провести більшу частину святкових днів наодинці із самим собою.

Ми зібрали кілька ознак того, що ти потребуєш такого відпочинку.

 

Ти втомився від людей і спілкування

Тобі життєво необхідно хоча б кілька днів провести на самоті, якщо ти відчуваєш, що оточуючі люди тобі набридли.

Можливо, ти працюєш у сфері, яка має на увазі постійну взаємодію з клієнтами, або ти просто людина, яка має багато друзів і знайомих. А може, ти втомився від передноворічної суєти і хочеш побути наодинці із самим собою.

У чому б не була справжня причина твого небажання спілкуватися, ти маєш прислухатися до себе та взяти перерву.

Необов'язково намагатися бути соціально-активним, навіть якщо йдеться про святкові дні. Дивно змушувати себе робити те, що не хочеться.

Так ти не тільки не зумієш розслабитися і відпочити за вихідні, але й змушений будеш повернутися до роботи ще більш стомленим.

Якщо ти помічаєш, що почав швидко втрачати нитку розмови, збираєшся на зустрічі без задоволення, шукаєш відмовки, щоб не виходити з дому, довго не відповідаєш на повідомлення у соціальних мережах – дай собі хоч кілька днів на перезавантаження.

Ти будеш вдячний собі за таке рішення у майбутньому, коли заповниш свій запас ресурсів.

 

Ти відчуваєш себе вимотаним

Не тільки втома від спілкування з людьми потребує невеликого періоду самотності.

Якщо ти сильно вимотався і відчуваєш, що сил не вистачає навіть на виконання звичних завдань чи справ, які раніше не викликали в тебе складнощів, краще утримайся від зустрічей.

Зрозуміло, ненадовго - доти, доки знову не відчуєш себе живим і більш-менш бадьорим. Сильна втома, яка не зникає після сну, потребує твоєї уваги.

Якщо ти довгий час ігноруватимеш такий стан, він може призвести до ще більш негативних наслідків для організму та нервової системи.

Тому не протився своєму бажанню нічого не робити і нікому не відповідати. Немає нічого поганого в тому, щоб провести трохи часу, дозволивши собі лінуватися.

Хочеться просто лежати на ліжку, без планів на день, увімкнувши серіал чи гортаючи соціальні мережі – нехай буде так.

Повір, після того, як ти зі спокійною совістю поступишся своїм бажанням, тобі стане набагато легше.

 

Ти хочеш приділити час своїм хобі

У будні не кожному виходить приділити трохи часу своїм хобі.

Особливо у передсвяткові тижні, коли на роботі завал, а у вільні години ти шукаєш подарунків.

Тому якщо ти маєш гостре бажання з головою піти в улюблені заняття, не варто шукати собі відмовки.

Спілкування та зустрічі нікуди не подінуться, тим більше якщо йдеться про твоїх рідних та близьких.

Користуйся відведеним тобі на відпочинок часом так, як ти вважаєш за потрібне. І не відчувай провини за своє рішення.

 

Ти відчуваєш надлишок емоцій

Новорічні свята та підготовка до них можуть бути настільки яскравим періодом свого життя, що ти відчуєш пересичення своїми емоціями. Коли довгий час не відбувається нічого, що запам'ятовується, а після кожного дня щось дивує або радує тебе, ти можеш сильно втомитися.

Твій мозок просто не встигатиме обробляти всю інформацію, яку ти отримуєш щодня. Тому ти маєш узяти перепочинок, як тільки зможеш собі це дозволити.

Найшвидше в тебе вийде відновитися і відпочити, якщо ти проведеш трохи часу наодинці із самим собою у спокійній обстановці.

Переграй свої емоції, зроби необхідні висновки, визначся з планами на найближче майбутнє і вже після цього включайся в спілкування знову.

 

У тебе немає планів на новий рік

Час, який ти проведеш наодинці зі своїми думками, допоможе тобі розставити пріоритети на найближчий рік.

Ти визначишся зі своїми цілями, зможеш відокремити свою думку від чужого, прийняти безліч правильних і важливих рішень, які рухатимуть тебе до досягнення поставленої мети.

Головне, дозволь собі хоча б на кілька днів убезпечитися від оточуючих, щоб усвідомити свої власні бажання та потреби.

Коли ніхто не чинить на тебе тиску, не збиває з думок, тобі набагато легше зорієнтуватися та визначити подальший план дій.

 

Ти перебуваєш у постійному стресі та тривозі

Перебування на самоті, нехай навіть недовге, допомагає тобі зняти стрес і позбутися почуття тривоги. Це відбувається за рахунок того, що ти перестаєш кудись поспішати, завантажувати себе чужими проблемами, думати про те, що маєш зробити, намагатися відповідати чужим очікуванням.

Особливо занепокоєння може виявитися якраз у період новорічних свят, коли тобі важливо ні про що не забути, встигнути закінчити всі важливі справи, а також порадувати рідних та близьких.

Як підсумок – ти переживаєш найсильніший стрес, який надає руйнівний вплив на твій організм. Коли ти знаходишся наодинці із самим собою, ти зосереджуєшся лише на тому, що важливо тобі, а не комусь іншому.

Автоматично відсікається безліч проблем, які можуть викликати в тебе занепокоєння. Тож користуйся моментом і давай собі можливість хоча б на якийсь час відволікатися від суєти.

 

Ти не можеш зібратися з думками

Якщо тобі потрібно очистити розум і повернути зосередженість, спочатку доведеться позбавитися впливу зовнішнього шуму.

Час, який ти витратиш на себе та свої думки, допоможе тобі заспокоїтись та відсікти все зайве.

Дай собі відпочити як від живого спілкування, а й соціальних мереж. Тоді з більшою ймовірністю ти повернешся до соціуму повним сил і енергії.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Samsung выпустил смартфон с четырьмя камерами Внешность и здоровье 0 5 классических фитнес-ошибок Юмор 0 Классификация девушек по фокусам, которых от них можно ждать MC Like 0 Рождественский рекламный ролик Victoria's Secret Автомобили 0 Представлена самая быстрая в мире зарядка для электрокаров Внешность и здоровье 0 7 фактов о фертильности Карьера 0 4 фразы, которыми ты убеждаешь себя ничего не делать В курсе 0 Тоби Магуайр сыграет Чарли Чаплина в фильме «Вавилон» Внешность и здоровье 0 5 небезпечних для здоров'я звичок, які має майже кожен Вокруг света 0 8 фактов о гаремах Звезды 0 Фото дня: Жизель Бундхен для журнала ELLE Карьера 0 7 вещей, которыми мы должны перестать гордиться Секс 0 14 новых пpивычек, котоpые значительно улучшат твою сексуальную жизнь Автомобили 0 Dodge выпустил новинку к 50-летию марки Карьера 0 13 мыслей-ловушек, делающих нас беднее Карьера 0 10 привычек обиженных на жизнь людей, и как не стать одним из них Секс 0 Сексуальная карта твоей квартиры: 7 необычных мест В курсе 0 Питт, Дикаприо и Марго Робби в черной комедии Тарантино "Однажды в Голливуде" Секс 0 9 1/2 в неделю. Маленькие хитрости секса, о которых ты часто забываешь Психология отношений 0 Ученые: женщины заставляют некрасивых мужчин тратить больше денег
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.