Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 ознак того, що ти сам заважаєш собі добре жити

18.04.2023 — Карьера
9 ознак того, що ти сам заважаєш собі добре жити

Дуже часто причиною свого нещастя стаєш ти сам. Тим більше, що існує безліч способів, як зіпсувати собі життя, навіть не докладаючи для цього особливих зусиль.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб зрозуміти, коли корінь всіх бід у твоїх власних діях, перевір себе за наступними пунктами.

 

Ти не можеш сказати “ні”, коли береш на себе зайву відповідальність

Кожен з нас іноді може звалювати на себе зайву відповідальність.

Наприклад, намагатися допомогти оточуючим, навіть якщо вони не просили про це, або виконувати завдання, яке можна було б викреслити зі списку справ.

У такі моменти ти забуваєш, що у твоєму розпорядженні обмежена кількість часу, сил та інших ресурсів. Ти зациклюєшся на ідеї довести почате до кінця, отримати подяку, позбутися невирішених проблем тощо.

Якщо ти не вмієш вчасно сказати собі тверде “ні” і відмовитися від зайвих завдань – тобі доводиться миритися з негативними наслідками.

А їх, повір, чимало: ти швидко втомлюєшся, не встигаєш виконати те, що запланував, постійно відчуваєш тривогу та стрес, переживаючи навіть через дрібниці.

 

Ти намагаєшся підлаштовуватися під когось іншого

Тобі може здаватися що заради кохання, поваги та побудови близьких стосунків потрібно намагатися підлаштуватися під іншу людину.

Може, не в усьому, а лише вибірково: десь простити порушення твоїх особистих кордонів, десь прийняти його пропозицію, навіть якщо вона тебе не зовсім влаштовує.

У короткостроковій перспективі ця стратегія може навіть спрацювати – багатьом людям подобається, коли їм потурають. Але у довгостроковій вона приречена на провал.

Мало того, що ти не доб'єшся бажаного від людини – зрештою, твій обман розкриється, і розбіжності все одно вийдуть на передній план.

Ти можеш отримати набагато більше негативних наслідків, аніж тобі здається на перший погляд.

Ті, що оточують, перестануть тобі довіряти, а ти сам заплутаєшся в тому, хто ти насправді і чого хочеш від життя.

 

Ти намагаєшся завжди мати рацію

На те, щоб залишатися завжди і в усьому правому, ти витрачаєш величезну кількість ресурсів.

Але постарайся відповісти собі чесно: що доброго приносить твоє бажання бути правим? Навряд чи це щось кардинально змінює у твоєму житті.

Єдине, що ти задовольняєш у такий спосіб, – це своє его. І то ненадовго – наступна людина, чия позиція хоч якось відрізняється від твоєї, буде сприйнятий тобою як потенційний опонент.

 

Ти намагаєшся змінити інших людей

Багато відносин, будь вони дружні, романтичні або навіть споріднені, заходять у глухий кут через те, що хтось один чекає змін від другого.

Давно час визнати, що людина не змінюватиметься заради будь-кого іншого. Він може вдати, що зміни відбулися, може навіть спробувати їх ініціювати, але якщо йому самому трансформація не потрібна – все марно.

Замість того, щоб чекати від людей змін чи намагатись поміняти когось, вчися беззастережно приймати людину.

Якщо ж прийняти його таким, яким він є, ти не в змозі, задумайся: чи так тобі важливо підтримувати з ним спілкування?

 

Ти вдаєш, що в тебе все гаразд

Ще одна стратегія поведінки, яка руйнує твоє життя, – це бажання бути безпроблемним для оточуючих. Звичайно, з людьми, у яких завжди все гаразд, спілкуватися легше.

Але проблема в тому, що таких завжди щасливих і здорових не існує. У кожного з нас бувають періоди, коли все валиться з рук, і проблеми приходять одна за одною.

Перестань заперечувати свої негативні емоції – це не зробить тебе мудрішими або сильнішими в очах оточуючих.

Боязнь здаватися вразливою і створювати проблеми своїм близьким тільки віддаляє тебе від них, змушує жити в постійній тривозі та стресі.

 

Ти забороняєш собі витрачати гроші на себе

Виправдати купівлю речей першої необхідності або витрати на те, щоб порадувати свою близьку людину, може бути набагато легше, ніж вкласти гроші в себе. Ти завжди можеш знайти корисніше застосування заробленому.

Питання тут в іншому: навіщо взагалі ти витрачаєш так багато часу, сил, здоров'я та емоцій на свою роботу, якщо не можеш дозволити зробити собі щось приємне? Вчися витрачати гроші не тільки на інших людей.

Поступово підвищуй якість свого життя, частіше купуй улюблені продукти, вкладайся у навчання та розваги, не скупися на розвиток своїх хобі.

Все це – важлива складова твоєї навколишньої дійсності. Чим більше заборон ти висуваєш собі, тим нудніше і безглуздіше твоє існування.

 

Ти відкладаєш добре на потім

Сьогодні ти працюєш до упаду, а відпочинок плануєш на завтра. Куплену сорочку тримаєш у шафі доти, доки вона не перестане тебе радувати.

Обіцяєш собі взятися за здійснення мрії, але з початку нового місяця. Все це – типові приклади того, як ти відкладаєш своє гарне та цікаве життя на потім.

Тільки цьому "потім" зазвичай не судилося справдитися. Нема рації чекати, якщо ти можеш дозволити собі добре жити вже зараз.

Перестань відкладати на потім не лише справи, а й своє особисте життя. Ти повинен вчитися зберігати баланс між роботою та відпочинком, щоб не збожеволіти.

 

Ти продовжуєш робити ті самі помилки

Якщо ти припустився помилки – це ще не означає, що ти дурний. А ось якщо ти повторив ту ж помилку згодом – тут простежується причинно-наслідковий зв'язок.

Значить, ти не засвоїв урок і не виправив те, що мав. Натомість ти сподівався, що з другого разу твоя стратегія успішно спрацює.

Сподіваючись на удачу, ти тільки ускладнюєш собі життя і витрачаєш ресурси в нікуди.

Нічого не зміниться, доки ти не докладеш зусиль і не усвідомлюєш, що саме тобі треба робити інакше.

 

Ти робиш себе залежним від інших людей

Якщо ти щиро віриш, що твоє щастя залежить від присутності в твоєму житті іншої людини, ти сильно помиляєшся.

Однак твої помилки і заважають тобі залишатися щасливим, незважаючи на зовнішні обставини. Ти надто зациклюєшся на інших людях і не приділяєш собі, своїм потребам та інтересам достатньо уваги.

У результаті ти опиняєшся розчарований своїм життям і лише переконуєшся, що щастя полягає у стосунках між людьми.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Что происходит с твоим телом, если ты недостаточно отдыхаешь В курсе 0 Вийшов трейлер фільму про суд між Джонні Деппом та Ембер Херд Внешность и здоровье 0 10 соромних питань про пиво В курсе 0 Роберт Паттинсон и секс-эксперименты в трейлере "На высоте" В курсе 0 LEGO випустила величезний набір з Рівенделлом із «Володаря кілець» Внешность и здоровье 0 #говоритмужчина: почему вам стоит уберечься от очередной драки Вокруг света 0 Як подолати тугу за літом, яке закінчується Карьера 0 Чому бути егоїстом добре Звезды 0 Даутцен Крез снялась в сексуальном лукбуке для Hunkemoller В курсе 0 6 культовых фильмов про творческих пьяниц Внешность и здоровье 0 Почему ты все время чувствуешь себя уставшим, хотя высыпаешься Психология отношений 0 7 пессимистичных фактов о современных отношениях В курсе 0 Вышел первый тизер «Дома дракона» - приквела «Игры престолов» Внешность и здоровье 0 McDonald's выпустил новую линейку одежды Секс 0 Ученые: вот в какой позиции женщины больше всего любят заниматься сексом Психология отношений 0 Что ты поймешь, когда пройдет год твоих серьезных отношений Внешность и здоровье 0 Правда ли, что кока-кола разъедает желудок В курсе 0 Компания Apple разрешила передавать цифровые данные по наследству Психология отношений 0 Расстаться в живых Юмор 0 Как сказать девушке, что вас интересует только секс (и не выглядеть при этом…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.