Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 типів людей, які руйнують твою самооцінку

20.02.2024 — Карьера
7 типів людей, які руйнують твою самооцінку

Не всі люди, яких ти зустрічаєш на своєму життєвому шляху, коштують витрачений час. Деякі з них здатні зруйнувати твою самооцінку та мрії.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось кілька типів людей, на яких не варто витрачати час, якщо не хочеш втратити впевненість у собі та почуття власної гідності.

 

Заздрісники

Напевно, ти хоч раз зустрічав людину, яка не втрачає можливості применшити твої успіхи.

Наприклад, коли з тобою відбувалося щось хороше або ти досягав мети, він обов'язково нагадував тобі про твої недоліки і те, що над ними варто попрацювати.

Може здатися, що така людина не вміє радіти за інших і завжди шукає в оточуючих щось погане. Так воно і є: він просто відчуває загрозу з боку тих, хто має здорову самооцінку та здатність домагатися задуманого.

Замість того, щоб надихатися чужими успіхами або вчитися чомусь у оточуючих, заздрісники вважають за краще принижувати інших, щоб відчути себе трохи краще.

Не варто гаяти час на спілкування з такими людьми, якщо не хочеш підірвати собі самооцінку і заразитися від них негативним поглядом на світ.

 

Неосвічені критики

Деякі люди дають конструктивну критику, яку варто прислухатися. Вона є порадою, що виходить із знань, мудрості та добрих спонукань.

Але є й неосвічені критики. Такі люди дають коментарі, що засуджують, не маючи за плечима достатнього досвіду, а ще почуття такту.

Наприклад, ти можеш написати чудову книгу, але твій друг обов'язково розповість тобі, що ти зробив неправильно і які повороти сюжету він вважає за дурні.

Але найсмішніше в тому, що твій приятель може взагалі бути далеким як від літератури, так і від дотримання найменшої граматики у своїх текстових повідомленнях.

Звідки йому знати про те, як писати книги і які з них можна вважати хорошими? Неосвічені критики зустрічаються у всіх сферах життя. Це люди, які псують тобі самооцінку, кажучи, як краще робити те, чим ти займався все своє життя і в чому досяг успіху.

 

Негативні люди

Негативне мислення ще нікому не приносило користі. Люди, які негативно ставляться до всього навколишнього світу, мають унікальну здатність знаходити в успіху щось неправильне, а в приємних речах — погане.

Вони обов'язково будуть знаходити проблеми у твоїм житті і вказувати на них, а також говорити, що твої цілі не більше ніж недосяжні мрії.

Вони не тільки підривають твою самооцінку, а й заражають негативом, змушуючи дивитись на світ песимістично.

 

Конформісти

Деякі люди настільки звикли бути такими ж, як усі, що вважають тих, хто від них відрізняється, дивними та нерозумними. Вони обов'язково спробують вселити в тебе страх і невпевненість, коли помітять, що ти відрізняється від інших і не боїшся залишатися собою в будь-якій ситуації.

Помічаючи, що ти женешся за ризикованою мрією, а також маєш високу самооцінку, конформіст обов'язково спробує втрутитися, щоб ти «став нормальним і таким, як усі».

Не дозволяй цього робити. Хоча, можливо, така людина і не хоче навмисне зачепити твою самооцінку, спілкування з нею все одно знизить твою впевненість.

Пам'ятай, що виділятися з натовпу - це нормально і ніхто не повинен тобі вказувати, як жити і що робити.

 

Легковажні люди

Напевно ти знайомий з кимось, хто відрізняється легковажністю і значною часткою нерозсудливості. Він завжди хоче розважатися і ніколи не може сприймати речі всерйоз.

На жаль, такі люди — не найкращі кандидати у друзі. З ними може бути весело проводити час, проте ніколи не знаєш, що в них на думці.

Хоча спочатку спілкування з ними може ніяк не відбиватися на твоїй самооцінці, але через деякий час, коли ти помітиш, скільки годин витратив даремно на спілкування та марні розваги в їхній компанії, ти можеш почати погано ставитись до себе.

 

Люди, які занадто багато говорять

Деякі люди говорять без угаву. І навіть якщо вони мають добрі наміри, розмова з ними змушує відчути, що твої мрії та ідеї просто не мають значення, адже ти не можеш вставити жодного слова, слухаючи їхній монолог.

Якщо ти знайомий з таким відчайдушним базіканням, спробуй по-доброму дати йому зрозуміти, що він надто багато говорить. І якщо людина не хоче виправлятися, то, можливо, краще провести час далеко від неї.

Адже той, хто не вміє слухати та постійно намагається привернути увагу до власної персони, навряд чи зможе стати справжнім другом.

 

Ті, хто зациклений на собі

Не всі люди, зациклені на собі, є запеклими егоїстами. Буває, що людина може добре ставитися до оточуючих, але тільки до тих, чий підхід до життя збігається з її власною.

Якщо помічаєш, що друг стає холодним і не зацікавленим у спілкуванні, як тільки у ваших життєвих цілях та мріях з'являються розбіжності, варто подумати, чи спілкуватися з ним. Залишаючись поряд із такими людьми, ти руйнуєш свою самооцінку.

Адже завжди неприємно, коли близька людина раптово від тебе відвертається тільки через те, що ви в чомусь різні. У такі моменти здається, що для нього не мають ні найменшого значення твої почуття, а також і ти сам.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Как заниматься сексом в примерочной? Внешность и здоровье 0 Nike выпустил модель кроссовок в честь элемента таблицы Менделеева Карьера 0 8 вещей в отношениях, о которых не стоит рассказывать даже друзьям Внешность и здоровье 0 Ювелирные украшения с функциями амулетов: почему они подойдут каждому Юмор 0 Почему жениться до 25 - отвратительная идея В курсе 0 New Balance создал кроссовки для пива в коллаборации с Miller Lite Психология отношений 0 Как пережить кризис среднего возраста Звезды 0 Дуа Ліпа в сексуальній кампанії Versace Карьера 0 8 звичок, які виникають через нудне життя Автомобили 0 На Ford Mustang Mach-E можно будет ездить, не держа руки на руле MC Like 0 Лаис Рибейро в откровенной съемке для Lili Claspe Юмор 0 Как обращаться с пьяной девушкой Секс 0 7 сексуальных предпочтений, которых не нужно стесняться В курсе 0 Вышел первый трейлер фильма "Том и Джерри" В курсе 0 Хью Джекман и Зак Эфрон в трейлере "Величайший шоумен Земли" Внешность и здоровье 0 Supreme посвятили дроп певцу Марвину Гэю В курсе 0 Джейсон Стетхем, Меган Фокс та інші в трейлері «Нестримних-4» Психология отношений 0 6 вещей, которые нам никогда не перестанут нравиться в женщинах Юмор 0 Комплименты, которые не понравятся подруге Автомобили 0 10 попыток создать дешевый автомобиль
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.