Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 речей, які потрібно розглядати тільки як ресурс, а не як мету

09.12.2022 — Карьера
7 речей, які потрібно розглядати тільки як ресурс, а не як мету

Більшість людей не розуміють різниці між ресурсами та метою, плутаючи їх. Через це вони можуть марнувати час, присвячуючи себе не досягненню поставлених цілей, а лише збору ресурсів для їх здійснення, вважаючи, що таким чином вони виконали свою програму.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але це самообман, і коли усвідомлюєш, що ти пройшов лише півдороги, вважавши раніше, що досяг успіху, це вибиває з колії.

Ось кілька речей, які потрібно розглядати лише як ресурс, а не як мету.

 

Гроші

Наприклад, ти граєш у гру, де на зароблені очки можна купити покращення для зброї, які допоможуть краще викошувати натовпи монстрів. Але є й інший вибір просто копити їх.

Що ти вибереш?

Очевидно ж, вкладати очки в поліпшення, хто взагалі копитиме їх, якщо вони лежатимуть мертвим вантажем. А тепер скажи, у чому різниця між абстрактними очками в іграх та грошима?

Для багатьох людей тонна грошей це кінцева мета. Вони уявляють, що, подібно до Скруджа Макдака, стрибають у басейн із золотом і купаються в ньому, і не бачать нічого за межами своєї мрії про папірці та монетки.

Пам'ятай, що гроші — це лише ресурс, засіб, придуманий, щоб обмінювати одні товари на інші, не більше.

Збирати гроші в невеликих обсягах – це корисно. Але ставити самоціллю заробити якнайбільше, щоб просто було — це безглуздо.

Не забувай отримувати задоволення, використовуй гроші для чого вони призначені, а саме для досягнення цілей.

 

Слава

Те саме, що і з грошима — це просто ресурс. Багато хто прагне слави, вважаючи, що досягнувши її, вони нарешті почнуть жити, адже всі їхні мрії збудуться.

Але слава насправді цінна тим, що ти стаєш цікавим для тих людей, яким до цього не було до тебе справи. У тебе з'являються нові зв'язки, деякі з яких дуже корисні.

І цим можна скористатися для власної вигоди. Не забувай, що слава це не щось постійне, і вона, як і гроші, може раптово тебе покинути.

Після цього ти залишишся ні з чим. Тому славу потрібно використати по максимуму, вичавлюючи з неї всі соки.

 

Робота

Більшість людей сприймає хорошу роботу як мету, те, чого потрібно прагнути.

Ти намагаєшся, отримуєш підвищення по службі, починаєш більше заробляти. Але насправді робота — це такий самий ресурс, як і перераховане вище.

Робота - це лише частина твого життя, і зациклюючись на ній, ти ризикуєш прожити дуже одноманітний похмурий вік.

Навіть якщо робота приносить тобі задоволення, це все одно не стає кінцевою метою.

 

Автомобіль

Багато людей мріють про автомобіль навіть якщо він їм особливо не потрібен. Головне, щоб у них була красива, потужна та швидка машина, а решта не має значення.

Але ж машина - це просто засіб пересування з однієї точки в іншу, не більше. Так, моделі відрізняються за комфортом, престижем та іншими параметрами, але суть залишається та ж.

Купуючи автомобіль, важливо розуміти, що це лише ресурс, який допоможе ефективніше досягати цілей, наприклад, вдвічі швидше добиратися до роботи, гіпермаркету або частіше виїжджати на природу.

 

Їжа

Зрозуміло, йдеться не про голодуючих в Африці, а про західну цивілізацію, де з продовольчою безпекою все гаразд.

Чимало людей буквально зводять культ навколо смачної їжі, ставлячи її вживання мало не головною метою життя.

Але треба пам'ятати, що їжа - це не кінцева мета, а лише інструмент, який допомагає твоєму тілу запасатися корисними речовинами.

Чим ближче кількість цих корисних речовин до балансу, тим краще ти почуваєшся, і тим сильніше готовий до нових звершень.

Саме тому варто розглядати їжу в першу чергу з позиції ресурсу і спиратися більше на користь, а не на смак.

 

Освіта

Нерідко можна побачити, як люди буквально колекціонують вищі освіти, роблячи це своєю метою.

Їм не має значення якість знань, та й самі знання теж, головне, щоб був диплом, а краще кілька. Але освіта — це такий самий інструмент, як і гроші, а не кінцева мета.

Вона не просто відчиняє двері в майбутнє, а й допомагає структурувати знання, отримати нову корисну інформацію та конкурентну перевагу.

Тому не зовсім правильно мріяти здобути вищу освіту, а потім уже як вийде. Це лише щабель на шляху до забезпеченого майбутнього.

 

Імміграція

Чимало людей мріють про те, щоб переїхати до більш розвиненої країни. Це стає їхньою метою, яка витісняє всі інші думки.

У результаті, коли їм виходить переїхати в іншу країну, вони просто не знають, що робити далі, адже своєї мети вони досягли, а далі планів не будували.

Як і все перераховане вище, імміграція – лише ресурс, який допомагає отримати квиток у нове життя.

Ти ж не ставиш за мету купити квиток на літак? Ні, ти купуєш його як засіб досягнення своєї мети. Те саме і з імміграцією.

У цьому випадку метою потрібно ставити щось більше. Чим ти займатимешся в іншій країні, для яких цілей ти взагалі обрав такий шлях і таке інше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Секс: как избежать провала в постели В курсе 0 Бен Аффлек в трейлері «Гіпнотика» В курсе 0 Холли Берри в трейлере «В синяках» от Netflix Секс 0 Секс-ликбез или Развенчиваем 12 мифов о сексе Карьера 0 Ким би ти працював 100 років тому Автомобили 0 Рейтинг самых разочаровывающих автомобилей 2021 года Секс 1 Как выдают себя женщины, которые имитируют Автомобили 1 5 идеальных машин для секса В курсе 0 Брендан Глисон в роли Дональда Трампа в сериале "Закон Коми" Секс 0 Названы самые нервирующие позы в сексе Юмор 0 Чиксы под пиво: девушки, которые мешают нам жить Секс 0 Ученые: как (правильно!) трогать её интимные зоны Секс 0 35 мужских мифов о сексе В курсе 0 Клайв Оуэн и Аманда Сейфрид в трейлере фантастического триллера "Анон" Психология отношений 0 Что делать, если девушки не цепляют MC Like 0 Эротика в рекламе S'n'X Звезды 0 Ким Кардашьян снялась для обложки Sports Illustrated MC Like 0 Анна Авіла для рекламної кампанії ADANOLA Внешность и здоровье 0 Rag & Bone выпустили совместную коллекцию с Эминемом Гаджеты 0 Sony создала переносной кондиционер, похожий на мышь Apple
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.