Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 речей, які потрібно розглядати тільки як ресурс, а не як мету

09.12.2022 — Карьера
7 речей, які потрібно розглядати тільки як ресурс, а не як мету

Більшість людей не розуміють різниці між ресурсами та метою, плутаючи їх. Через це вони можуть марнувати час, присвячуючи себе не досягненню поставлених цілей, а лише збору ресурсів для їх здійснення, вважаючи, що таким чином вони виконали свою програму.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але це самообман, і коли усвідомлюєш, що ти пройшов лише півдороги, вважавши раніше, що досяг успіху, це вибиває з колії.

Ось кілька речей, які потрібно розглядати лише як ресурс, а не як мету.

 

Гроші

Наприклад, ти граєш у гру, де на зароблені очки можна купити покращення для зброї, які допоможуть краще викошувати натовпи монстрів. Але є й інший вибір просто копити їх.

Що ти вибереш?

Очевидно ж, вкладати очки в поліпшення, хто взагалі копитиме їх, якщо вони лежатимуть мертвим вантажем. А тепер скажи, у чому різниця між абстрактними очками в іграх та грошима?

Для багатьох людей тонна грошей це кінцева мета. Вони уявляють, що, подібно до Скруджа Макдака, стрибають у басейн із золотом і купаються в ньому, і не бачать нічого за межами своєї мрії про папірці та монетки.

Пам'ятай, що гроші — це лише ресурс, засіб, придуманий, щоб обмінювати одні товари на інші, не більше.

Збирати гроші в невеликих обсягах – це корисно. Але ставити самоціллю заробити якнайбільше, щоб просто було — це безглуздо.

Не забувай отримувати задоволення, використовуй гроші для чого вони призначені, а саме для досягнення цілей.

 

Слава

Те саме, що і з грошима — це просто ресурс. Багато хто прагне слави, вважаючи, що досягнувши її, вони нарешті почнуть жити, адже всі їхні мрії збудуться.

Але слава насправді цінна тим, що ти стаєш цікавим для тих людей, яким до цього не було до тебе справи. У тебе з'являються нові зв'язки, деякі з яких дуже корисні.

І цим можна скористатися для власної вигоди. Не забувай, що слава це не щось постійне, і вона, як і гроші, може раптово тебе покинути.

Після цього ти залишишся ні з чим. Тому славу потрібно використати по максимуму, вичавлюючи з неї всі соки.

 

Робота

Більшість людей сприймає хорошу роботу як мету, те, чого потрібно прагнути.

Ти намагаєшся, отримуєш підвищення по службі, починаєш більше заробляти. Але насправді робота — це такий самий ресурс, як і перераховане вище.

Робота - це лише частина твого життя, і зациклюючись на ній, ти ризикуєш прожити дуже одноманітний похмурий вік.

Навіть якщо робота приносить тобі задоволення, це все одно не стає кінцевою метою.

 

Автомобіль

Багато людей мріють про автомобіль навіть якщо він їм особливо не потрібен. Головне, щоб у них була красива, потужна та швидка машина, а решта не має значення.

Але ж машина - це просто засіб пересування з однієї точки в іншу, не більше. Так, моделі відрізняються за комфортом, престижем та іншими параметрами, але суть залишається та ж.

Купуючи автомобіль, важливо розуміти, що це лише ресурс, який допоможе ефективніше досягати цілей, наприклад, вдвічі швидше добиратися до роботи, гіпермаркету або частіше виїжджати на природу.

 

Їжа

Зрозуміло, йдеться не про голодуючих в Африці, а про західну цивілізацію, де з продовольчою безпекою все гаразд.

Чимало людей буквально зводять культ навколо смачної їжі, ставлячи її вживання мало не головною метою життя.

Але треба пам'ятати, що їжа - це не кінцева мета, а лише інструмент, який допомагає твоєму тілу запасатися корисними речовинами.

Чим ближче кількість цих корисних речовин до балансу, тим краще ти почуваєшся, і тим сильніше готовий до нових звершень.

Саме тому варто розглядати їжу в першу чергу з позиції ресурсу і спиратися більше на користь, а не на смак.

 

Освіта

Нерідко можна побачити, як люди буквально колекціонують вищі освіти, роблячи це своєю метою.

Їм не має значення якість знань, та й самі знання теж, головне, щоб був диплом, а краще кілька. Але освіта — це такий самий інструмент, як і гроші, а не кінцева мета.

Вона не просто відчиняє двері в майбутнє, а й допомагає структурувати знання, отримати нову корисну інформацію та конкурентну перевагу.

Тому не зовсім правильно мріяти здобути вищу освіту, а потім уже як вийде. Це лише щабель на шляху до забезпеченого майбутнього.

 

Імміграція

Чимало людей мріють про те, щоб переїхати до більш розвиненої країни. Це стає їхньою метою, яка витісняє всі інші думки.

У результаті, коли їм виходить переїхати в іншу країну, вони просто не знають, що робити далі, адже своєї мети вони досягли, а далі планів не будували.

Як і все перераховане вище, імміграція – лише ресурс, який допомагає отримати квиток у нове життя.

Ти ж не ставиш за мету купити квиток на літак? Ні, ти купуєш його як засіб досягнення своєї мети. Те саме і з імміграцією.

У цьому випадку метою потрібно ставити щось більше. Чим ти займатимешся в іншій країні, для яких цілей ти взагалі обрав такий шлях і таке інше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 5 способов сэкономить на свиданиях с женщиной Внешность и здоровье 0 Джастин Тимберлейк снялся в лукбуке новой коллекции Levi's В курсе 0 Первый трейлер нового "Робин Гуда" Внешность и здоровье 0 8 типов людей, которые никогда не приведут свое тело в порядок Карьера 0 9 способов, как за деньги можно купить счастье В курсе 0 Финальный трейлер фильма «Матрица: Воскрешение» с Киану Ривзом Внешность и здоровье 0 Nike выпустили коллекцию экологичной обуви Карьера 0 Чому простим людям живеться краще, ніж розумним? В курсе 0 Сухой корм Friskies для взрослых котов и кошек Секс 0 Новогодний секс: как сделать ночь незабываемой Карьера 0 Як заводити друзів, коли ти вже дорослий Секс 6 10 сексуальных приемов, которые действительно нравятся женщинам Секс 0 Латексные перчатки, костюмы и ступни: природа фетишизма Психология отношений 0 Почему вам не обязательно быть лучшими друзьями с вашей второй половиной Внешность и здоровье 0 Вредно ли понижать градус? Психология отношений 1 #говоритмужчина: почему мы ссоримся? MC Like 0 Фото дня: дочь Алека Болдуина и Ким Бейсингер разделась в защиту животных Секс 0 Секс в кемпинге: неписанные правила Карьера 0 5 типов людей, которые должны быть в жизни каждого Секс 0 Как помочь девушке раскрыть ее сексуальность
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.