Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 ознак того, що дружба вичерпала себе

07.12.2022 — Карьера
10 ознак того, що дружба вичерпала себе

Є безліч причин, через які люди починають зближуватися і стають друзями. Хтось жив у одному дворі, хтось сидів у школі чи інституті за однією партою, хтось разом відвідував уроки гри на гітарі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як би не почалася історія вашого знайомства, і якими хорошими друзями ви не рахували б один одного, рано чи пізно люди змінюються, і далеко не всім вдається зберегти той самий зв'язок, який зародився колись давно.

Вам може бути нецікаво проводити час разом, чи ваші погляди на життя стануть надто різними. І тоді ви почнете помічати, що дружба поступово сходить нанівець.

Це неймовірно важкий період, і визнання в тому, що близька людина колись стала тобі зовсім чужою, може сильно по тобі вдарити.

Тому часом буває так складно прийняти жорстоку правду та перестати витрачати час та сили даремно.

Ми зібрали кілька ознак, що дружба вичерпала себе.

 

Тобі важко знаходити теми для розмови

Раніше ви могли обговорювати все на світі: своє особисте життя, філософські теми, політику, свої інтереси тощо. — у вас просто не виникало ніякових пауз.

Навіть якщо ви довго не бачилися, це не було на заваді — навпаки, у вас було ще більше інформації, якою хотілося поділитися.

Якщо ти помічаєш, що тривалий період часу тобі вкрай складно знаходити спільні теми для розмови з другом, то настав час визнати, що ваше спілкування поступово сходить нанівець.

Особливо, якщо в моменти, коли ви мовчите, ти почуваєшся некомфортно.

 

Ви постійно згадуєте минуле

Здорово, коли друзі мають купу класних спогадів, іноді так і хочеться відкрити пляшечку пива і поностальгувати про минуле.

Але якщо більшу частину ваших діалогів займає ваше минуле, то варто серйозно задуматися про те, що йде не так у дружніх стосунках.

Друзі завжди створюють нові спогади, мешкаючи разом радісні чи сумні моменти свого життя.

 

Тобі важко бути відкритим з людиною

Буває, що з людиною, з якою ти знайомий довгі роки, і пліч-о-пліч пройшов через багато життєвих випробувань, тобі раптом стає складно бути відкритим, як раніше.

Це сигнал про те, що ви віддаляєтеся, або ж людина просто втратила твою довіру через свої слова або вчинки. І в першому, і в другому випадку ти маєш задуматися про те, що саме йде не так.

Можливо, ти можеш якось запобігти процесу поступового руйнування дружби або зробити для себе висновок про те, що подальше спілкування з людиною тобі не потрібне.

 

Ти спілкуєшся з людиною за звичкою

Ти не відчуваєш тієї самої наснаги при зустрічі, як було раніше, швидше, ти ніби виконуєш свій обов'язок, приділяючи час другові.

Ти з задоволенням знайшов би цікавіші варіанти дозвілля, ніж спілкування з ним, або з більшим бажанням побачився з кимось іншим.

Якщо таке почуття супроводжує тебе вже довгий час, і ти розумієш, що в тебе немає інтересу до людини — отже, ти спілкуєшся з нею через звичку чи боязнь щось змінити у ваших стосунках.

Звичка - це не той фундамент, на якому будується дружба.

 

Ти звинувачуєш себе в рідкісному спілкуванні, але не намагаєшся змінити це

Ти відчуваєш провину за те, що ви дуже рідко бачитеся і навіть просто спілкуєтеся.

Можливо, кожну вашу зустріч ти обіцяєш людині частіше знаходити для неї час і навіть плануєш, коли відбудеться ваша наступна прогулянка, але все зривається.

Насправді ти не збираєшся прикладати хоч якихось зусиль для того, щоб змінити ситуацію, що склалася. Тебе все влаштовує, і якщо людина теж ніяк не проявляє себе, то її теж.

 

Тебе дратує те, на що ти раніше не звертав уваги

Раніше ти завжди з усмішкою зустрічав людину, знаючи, що вона постійно спізнюється, часто жартував на цю тему, і не звертав особливої уваги на необхідність почекати друга 10-15 хвилин. Але щось змінилося, і тепер тебе дуже дратує його звичка.

Справа тут навіть не в ній, а в тому, як змінилися ваші стосунки.

Коли ті риси характеру, звички та особливості, які завжди були у твого друга, починають виводити тебе з себе, і ти розумієш, що відчуваєш поряд з людиною лише злість і бажання якнайшвидше позбутися його суспільства — це кінець дружби або її криза.

 

Ви не можете визначитися, чим зайнятися

Один з вас хоче посидіти вдома, обговорити останні події з життя і згадувати минуле, а другий поїхати в клуб, випити і з кимось познайомитися.

Ви не можете придумати заняття, яке буде однаково цікавим для вас обох. Можливо, ви дуже змінилися, і тому у вас практично немає загальних варіантів проведення дозвілля.

Дружба вичерпала себе і безглуздо вірити в те, що це можна виправити, якщо вас більше нічого не пов'язує.

 

Тобі більше нецікаво слухати про те, що відбувається в житті людини

Друзі завжди зацікавлені в тому, що відбувається у житті. Вони можуть розповідати, як пройшов їхній день, переказувати нудні історії, приділяти увагу безглуздим діалогам.

Якщо ти помітив, що тобі більше не хочеться слухати про те, що відбувається в житті твого друга, якщо ти не переживаєш через зміни в його житті або його необачні рішення, то це може означати лише одне — ви більше не такі близькі, як були раніше.

 

Тобі некомфортно з людиною віч-на-віч

Якщо ти розумієш, що з близьким другом тобі більше не так комфортно віч-на-віч, як було раніше, і ти намагаєшся опинитися з ним разом в компанії інших людей - це тривожний сигнал про те, що у ваших відносинах відбулися зміни.

Можливо, ти намагаєшся втекти від необхідності розмовляти з одним віч-на-віч, уникаєш незручних пауз у діалозі, або тобі просто нецікаво проводити з ним час.

Що б це не було, твоя поведінка говорить про те, що ви віддаляєтеся.

 

Ти уникаєш участі в житті людини

Якщо раніше ти був готовий підняти трубку о 3 годині ночі, виїхати на допомогу за першим покликом, позичити велику суму або допомогти будь-якими іншими способами, то зараз ти все частіше почав лінуватися, вигадувати собі виправдання і сподіватися на те що твою роботу виконає хтось інший.

Не варто шукати відмовки такій поведінці, причина може бути лише одна – ти більше не цінуєш дружбу так, як раніше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Карта мужских сексуальных комплексов В курсе 0 Смотрим трейлер продолжения «Охотников за привидениями» Юмор 0 9 признаков, что ты альфа-самец В курсе 0 Первые кадры нового фильма "Mortal Kombat" Карьера 0 Что бы я ни делал, мой босс всегда недоволен Юмор 0 Нужно ли снимать носки прежде, чем вы займетесь сексом? Секс 0 5 секс-поз для тех, у кого до 15 сантиметров Психология отношений 0 3 способи перестати ревнувати Гаджеты 0 iPhone 8 будет заряжаться без провода Секс 0 Как понять, чего хочет женщина, по губам, ногам и подключичным впадинам Внешность и здоровье 0 Бег vs секс Секс 0 А у вас есть энергия большого члена? Внешность и здоровье 0 Как избавиться от похмелья: 10 простых советов MC Like 0 Эмили Ратаковски снялась топлес для собственного бренда белья В курсе 0 Хоакін Фенікс в трейлері фільму «Бо боїться» Гаджеты 0 Ученые придумали футболку, которая вырабатывает энергию В курсе 0 Мэттью Макконахи под кайфом в трейлере комедии "Пляжный бездельник" Секс 0 "Сама и без трусов": каким видят идеальный секс мужчины и женщины Звезды 0 Эмили Ратаковски для DL1961 Психология отношений 0 Жениться на любовнице? Ни за что
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.