Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 причин, через які ти продовжуєш терпіти невдачі в тому, що робиш

10.02.2023 — Карьера
7 причин, через які ти продовжуєш терпіти невдачі в тому, що робиш

Шлях до успіху непростий, і постійно робити все правильно нереально. Невдача - це досвід, який показує нам, як не варто чинити, і дає можливість зробити роботу над помилками, щоб продовжити рухатися у вибраному напрямку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Невдача насправді відсіює тих, хто не має достатньої сміливості, завзятості, впевненості в собі та власних силах. Невдача дає тобі можливість рости, ставати сильнішими і розумнішими.

Однак якщо ти не використовуєш тих можливостей, які дають тобі невдачі, ти ніколи не зможеш досягти бажаних результатів.

Ось сім основних причин, через які ти можеш зазнавати невдачі у всьому, що робиш.

 

Ти боїшся невдачі

Страх невдачі паралізує тебе. Коли ти відчуваєш, що постійно зазнаєш невдачі, ти починаєш дедалі більше переживати про те, щоб цикл не повторився знову.

Адже щоразу невдача сильніше демотивує тебе. Це не найкращий спосіб мислення, особливо коли тобі надається хороша можливість змінити своє життя на краще.

Якщо ти боїшся невдачі, значить, налаштовуєш себе на незадовільний результат задовго до того, як починаєш щось робити.

 

Ти дуже легко здаєшся

Одна з головних причин, через яку переважна більшість людей зазнає поразки, полягає в тому, що вони дуже рано і надто легко здаються.

Коли ситуація виходить з-під контролю або ти починаєш сумніватися у своїх рішеннях, це наштовхує тебе на думку, що, можливо, настав час відступити.

Але якби шлях до успіху був без єдиного провалу та різких несподіваних поворотів, погодься, результати нічого не коштували б.

 

Ти не віриш у себе

Ти можеш бути найрозумнішою та найталановитішою людиною, але якщо ти не віриш у себе, то, швидше за все, по життю ти постійно стикаєшся з невдачами.

Що відрізняє успішних людей від невдах?

Вони вірять у себе і знають, що можуть досягти поставлених цілей і впоратися з проблемами та перешкодами, які на них чекають на шляху до бажаного.

 

Ти не вчишся на своїх помилках

Зі зроблених тобою помилок можна (і потрібно) отримати важливі уроки.

Однак якщо ти вирішиш проігнорувати свої помилки, не розглянувши, що саме ти зробив не так, ні про який досвід і не може бути мови.

Якщо ти не в змозі визнати свої прорахунки і переглянути план дій, то повторюватимеш ті самі помилки знову і знову.

Витрачати час на роздуми, що саме пішло не так, а потім подумай, що ти можеш зробити, щоб це виправити.

 

Ти дієш, не маючи плану

Відсутність планування точно не позначиться на твоїх результатах позитивно. Щоб реалізувати свої мрії та цілі в житті, у тебе має бути план.

Він спрямовує тебе в потрібний бік, дозволяє розбити велике завдання на маленькі кроки та відстежувати, наскільки вдалими були твої рішення.

Хороший план матиме вимірні та конкретні цілі, які ведуть у напрямі, який наблизить тебе до їхнього досягнення.

Крім того, ти заздалегідь зможеш підготуватися до труднощів та перешкод, з якими ризикуєш зіткнутися.

 

Ти уникаєш звернення по поради

Шлях до досягнення мрії та життєвих цілей не можна пройти поодинці.

Одна з причин, через яку ти відчуваєш, що зазнаєш невдачі у всьому, полягає в тому, що ти уникаєш звертатися за допомогою або просити у людей конструктивної критики та порад.

Зворотний зв'язок важливий, оскільки він пропонує тобі інший погляд на те, що ти робиш. У ситуаціях, коли ти стикаєшся з труднощами, важливо отримати пораду.

Можливо, тобі незручно чути щось, але якщо це конструктивний відгук, він допоможе тобі зрозуміти, в чому проблема і що тобі потрібно змінити, щоб рухатися далі.

 

Ти неправильно оцінюєш свої сили

Ми постійно стикаємося з концепцією, що успіх у наших руках, і все, що нам потрібно зробити, це досягти його.

Нам знову і знову кажуть, що в нас може бути будь-що, якщо ми мріятимемо про велике.

Це помилка, яку робить більшість з нас: ми прагнемо великої мрії і ставимо неймовірно складні цілі, а коли не отримуємо результатів, які очікували, приходить розчарування та апатія.

Ми кидаємо все, чого прагнули. І проблема навіть не в тому, що твоя мрія надто неймовірно звучить.

Ні. Проблема полягає в тому, що ми рідко оцінюємо свої сили адекватно.

Якщо ти ставиш перед собою складну мету, тобі потрібно брати до уваги кількість зусиль, часу та внутрішніх ресурсів, які потрібні щодня, щоб наблизитись до неї.

Миттєві результати нереальні, тому май на увазі, що цілі, які ставиш, ти досягнеш не за день-два і навіть не за кілька тижнів. Для цього потрібні місяці, а то й роки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Почему мужчины не хотят меняться, чтобы понравиться женщинам? MC Like 0 Мисс Вселенная Оливия Калпо в каталоге SI Swimsuit 2020 В курсе 0 Дуэйн Джонсон в первом трейлере «Чёрного Адама» Вокруг света 0 Apple выбрали самые потрясающие снимки, сделанные на телефон В курсе 0 Первый трейлер блокбастера "Человек-Муравей и Оса" Автомобили 0 Renault представил концепцию автомобиля будущего Секс 0 Почему в воскресенье секса хочется сильнее всего Автомобили 0 Китайцы запустят в серию первый автомобиль, напечатанный на 3D-принтере Юмор 0 Как заставить девyшек бегать за тобой Звезды 0 Ріанна для нової рекламної кампанії Savage x Fenty Секс 0 Налево пойдешь... Самые популярные мифы и факты об изменах MC Like 0 Весняна рекламна кампанія бренду білизни Cloud Blvd Карьера 0 10 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли отримуєш похвалу MC Like 0 20 горячих фотографий с фестиваля COACHELLA 2018 Психология отношений 0 Как избавить женщину от страхов Психология отношений 0 Что делать, если понимаешь, что твоя подруга круче, чем ты MC Like 0 Зої Блюм для рекламної кампанії купальників Gooseberry Автомобили 0 Рейтинг самых безопасных автомобилей 2017 года Карьера 0 11 неожиданных способов казаться умнее в электронной переписке Секс 0 15 секс-привычек интеллектуалов
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.