Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 причин, через які ти продовжуєш терпіти невдачі в тому, що робиш

10.02.2023 — Карьера
7 причин, через які ти продовжуєш терпіти невдачі в тому, що робиш

Шлях до успіху непростий, і постійно робити все правильно нереально. Невдача - це досвід, який показує нам, як не варто чинити, і дає можливість зробити роботу над помилками, щоб продовжити рухатися у вибраному напрямку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Невдача насправді відсіює тих, хто не має достатньої сміливості, завзятості, впевненості в собі та власних силах. Невдача дає тобі можливість рости, ставати сильнішими і розумнішими.

Однак якщо ти не використовуєш тих можливостей, які дають тобі невдачі, ти ніколи не зможеш досягти бажаних результатів.

Ось сім основних причин, через які ти можеш зазнавати невдачі у всьому, що робиш.

 

Ти боїшся невдачі

Страх невдачі паралізує тебе. Коли ти відчуваєш, що постійно зазнаєш невдачі, ти починаєш дедалі більше переживати про те, щоб цикл не повторився знову.

Адже щоразу невдача сильніше демотивує тебе. Це не найкращий спосіб мислення, особливо коли тобі надається хороша можливість змінити своє життя на краще.

Якщо ти боїшся невдачі, значить, налаштовуєш себе на незадовільний результат задовго до того, як починаєш щось робити.

 

Ти дуже легко здаєшся

Одна з головних причин, через яку переважна більшість людей зазнає поразки, полягає в тому, що вони дуже рано і надто легко здаються.

Коли ситуація виходить з-під контролю або ти починаєш сумніватися у своїх рішеннях, це наштовхує тебе на думку, що, можливо, настав час відступити.

Але якби шлях до успіху був без єдиного провалу та різких несподіваних поворотів, погодься, результати нічого не коштували б.

 

Ти не віриш у себе

Ти можеш бути найрозумнішою та найталановитішою людиною, але якщо ти не віриш у себе, то, швидше за все, по життю ти постійно стикаєшся з невдачами.

Що відрізняє успішних людей від невдах?

Вони вірять у себе і знають, що можуть досягти поставлених цілей і впоратися з проблемами та перешкодами, які на них чекають на шляху до бажаного.

 

Ти не вчишся на своїх помилках

Зі зроблених тобою помилок можна (і потрібно) отримати важливі уроки.

Однак якщо ти вирішиш проігнорувати свої помилки, не розглянувши, що саме ти зробив не так, ні про який досвід і не може бути мови.

Якщо ти не в змозі визнати свої прорахунки і переглянути план дій, то повторюватимеш ті самі помилки знову і знову.

Витрачати час на роздуми, що саме пішло не так, а потім подумай, що ти можеш зробити, щоб це виправити.

 

Ти дієш, не маючи плану

Відсутність планування точно не позначиться на твоїх результатах позитивно. Щоб реалізувати свої мрії та цілі в житті, у тебе має бути план.

Він спрямовує тебе в потрібний бік, дозволяє розбити велике завдання на маленькі кроки та відстежувати, наскільки вдалими були твої рішення.

Хороший план матиме вимірні та конкретні цілі, які ведуть у напрямі, який наблизить тебе до їхнього досягнення.

Крім того, ти заздалегідь зможеш підготуватися до труднощів та перешкод, з якими ризикуєш зіткнутися.

 

Ти уникаєш звернення по поради

Шлях до досягнення мрії та життєвих цілей не можна пройти поодинці.

Одна з причин, через яку ти відчуваєш, що зазнаєш невдачі у всьому, полягає в тому, що ти уникаєш звертатися за допомогою або просити у людей конструктивної критики та порад.

Зворотний зв'язок важливий, оскільки він пропонує тобі інший погляд на те, що ти робиш. У ситуаціях, коли ти стикаєшся з труднощами, важливо отримати пораду.

Можливо, тобі незручно чути щось, але якщо це конструктивний відгук, він допоможе тобі зрозуміти, в чому проблема і що тобі потрібно змінити, щоб рухатися далі.

 

Ти неправильно оцінюєш свої сили

Ми постійно стикаємося з концепцією, що успіх у наших руках, і все, що нам потрібно зробити, це досягти його.

Нам знову і знову кажуть, що в нас може бути будь-що, якщо ми мріятимемо про велике.

Це помилка, яку робить більшість з нас: ми прагнемо великої мрії і ставимо неймовірно складні цілі, а коли не отримуємо результатів, які очікували, приходить розчарування та апатія.

Ми кидаємо все, чого прагнули. І проблема навіть не в тому, що твоя мрія надто неймовірно звучить.

Ні. Проблема полягає в тому, що ми рідко оцінюємо свої сили адекватно.

Якщо ти ставиш перед собою складну мету, тобі потрібно брати до уваги кількість зусиль, часу та внутрішніх ресурсів, які потрібні щодня, щоб наблизитись до неї.

Миттєві результати нереальні, тому май на увазі, що цілі, які ставиш, ти досягнеш не за день-два і навіть не за кілька тижнів. Для цього потрібні місяці, а то й роки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Что твоя любимая начинка для пиццы скажет о твоих предпочтениях в девушках Психология отношений 0 Названы 10 самых популярных мужских имен в "Тиндере" Гаджеты 0 Приложение недели: как говорить на чужом языке, не зная его Карьера 0 10 вещей, которые были созданы только потому, что мы очень ленивые Юмор 0 Если женщина спросит. Как правильно отвечать на вопросы своей девушки Вокруг света 0 Планы на май: 7 идей для отдыха на майские праздники Секс 0 11 знаменательных дат в истории контрацепции В курсе 0 Джессика Честейн и Джеймс Макэвой в трейлере "Оно - 2" Карьера 0 7 професій, які мають вкрай погану репутацію Звезды 0 Дева Кассель снялась в провокационной фотосессии В курсе 0 Marvel показала трейлер «Секретного вторжения» В курсе 0 Трейлер фильма «Рука Бога» от Паола Соррентино Гаджеты 0 Amazon представила домашнего робота Astro Карьера 0 7 признаков, что окружающие не хотят, чтобы ты добился успеха Психология отношений 0 Откуда у тебя в голове образ идеальной девушки Психология отношений 1 #говоритмужчина: почему мы ссоримся? Юмор 0 Женатомия: какими были бы женщины, если бы мужчины создавали их сами Внешность и здоровье 0 12 занятий, которые сжигают огромное количество калорий В курсе 0 Джонни Депп и Роберт Паттинсон в трейлере "В ожидании варваров" MC Like 0 Бьянка Балти для Sports Illustrated Swimsuit
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.