ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Поражение — это просто возможность начать сначала, и на этот раз — более разумно.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 помилок у спілкуванні, які позбавляють бесіду невимушеності

22.01.2024 — Карьера
7 помилок у спілкуванні, які позбавляють бесіду невимушеності

Не всі можуть вільно спілкуватися з малознайомими чи незнайомими людьми. Хтось боїться незручного мовчання у процесі розмови, хтось просто не розуміє, про що можна говорити з людиною.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім того, лякає перспектива вимученої розмови: коли і ти, і твій співрозмовник намагаєтеся підтримувати комунікацію, незважаючи на те, що вона йде в глухий кут.

У більшості випадків так відбувається через те, що розмова стає надто натягнутою, серйозною, можна сказати, формальною.

Хороша новина в тому, що ти можеш навчитися правильно розмовляти. Головне — позбавитися цих помилок, які позбавляють будь-яку взаємодію невимушеності.

 

Ти ставиш надто багато запитань співрозмовнику

Людям подобається відповідати на запитання про себе.

Однак, коли цих питань стає настільки багато, що розмова перетворюється на допит із пристрастю, невимушеність випаровується. Ти можеш ставити занадто багато запитань через страх допустити незручне мовчання, прагнення швидше сподобатися або через хвилювання.

Якщо ти хочеш дізнатися більше про людину, з якою розмовляєш, дозуй свої запитання. Або давай співрозмовнику самому розповісти про себе те, що йому захочеться, або питай, але не поспішай дізнатися про все в перший же день.

Загалом, не перетворюй розмови на допит, інакше людина злякається твого натиску і поспішить закінчити комунікацію. Завжди пам'ятай про те, що всього хорошого має бути в міру, і дотримуйся цього правила у спілкуванні.

 

Ти не виявляєш увагу до слів співрозмовника

Вкрай важливо приділяти співрозмовнику достатньо уваги.

Спілкування втрачає невимушеність, якщо ти починаєш постійно відволікатися від діалогу, чекати своєї черги, щоб сказати щось, перескакувати з теми на тему просто тому, що попередня тобі вже набридла, і так далі.

Людина, з якою ти розмовляєш, напевно помітить, що ти не зацікавлена, і між вами повисне напруження.

Вчися мистецтву активного слухання. Не відволікайся на телефон, підтримуй зоровий контакт із розмовляючим, ставте уточнюючі питання.

Таким чином ти продемонструєш свій інтерес і зможеш привернути до себе співрозмовника.

 

Ти порушуєш спірні теми

У спілкуванні з друзями або родичами ти можеш підняти практично будь-яку тему, що цікавить тебе. Але якщо йдеться про взаємодію з людьми, які не входять до кола твоїх близьких, краще утриматися від обговорення спірних питань.

Так, такі розмови можуть бути цікавими, але при цьому розбіжності в них створять емоційну напругу між вами і можуть призвести до виникнення конфлікту.

Не потрібно обговорювати теми, пов'язані з релігією, грошима, політикою, здоров'ям тощо. Натомість краще сфокусуватися на спільних інтересах або в крайньому випадку поговорити про нейтральні події та явища.

Наприклад, можна обговорити погоду, мистецтво чи спорт, поставити запитання співрозмовнику або попросити його розповісти тобі про щось.

 

Ти не висловлюєш емоції

Те, як ти поводишся під час розмови, прямо впливає на невимушеність вашого спілкування.

Емоції допомагають людині встановити емоційний зв'язок із співрозмовником, налаштуватися з нею однією хвилю, зрозуміти, які теми можна підняти, які краще відкласти потім.

Якщо ти звик придушувати емоції, соромлячись їх чи вважаючи, що вони нікому не цікаві, ти залишаєш емоційність співрозмовника без відповіді.

Розмова не поглиблюється, тому що людина постійно натикається на нейтральність із твого боку. Це може бути розцінено як байдужість та небажання продовжувати комунікацію.

Якщо ти хочеш, щоб бесіда пройшла живо і принесла задоволення вам двом, не пригнічуй свої емоції. Саме вони привносять у спілкування динаміку та надають йому певного забарвлення.

Без емоцій розмова буде нудною, а враження від спілкування з тобою негативними.

 

Ти займаєш більшу частину простору у вашій розмові

Розмова – це рівнозначна участь двох людей у діалозі. Якщо ж у процесі взаємодії йде перекіс у чийсь бік, невимушеність спілкування випаровується.

Пам'ятай про те, що тебе не повинно бути надто багато, навіть якщо ти впевнений, що в тебе в запасі багато цікавих тем та історій з життя. Коли ти починаєш займати більшу частину простору у вашій розмові, вона стає цікавою тільки тобі.

Твій співрозмовник почувається зайвим, у нього складається враження, що ти просто чекаєш, поки хтось перестане говорити, щоб запозичити естафету.

Підтримуй рівновагу в розмові, дай зрозуміти співрозмовнику, що тобі подобається слухати його, давай людині можливість виговоритись.

 

Ти використовуєш терміни

Часом, занадто захоплюючись обговоренням будь-якої теми або бажаючи продемонструвати свої знання в ній, ти можеш занурюватися в термінологію. Але використання спеціалізованих назв, складних та незрозумілих слів у розмові може вбити всю невимушеність спілкування.

Людина, яка не має профільних знань у цій галузі, навряд чи зрозуміє, про що йдеться. Це поставить його в незручне становище, створить бар'єр між тобою і твоїм співрозмовником, що ускладнить вашу взаємодію.

Важливо пам'ятати про те, що мета будь-якої розмови – це передати інформацію та зрозуміти один одного. Тож намагайся викладати свої думки доступно всім, хто тебе слухає. Не потрібно намагатися вразити співрозмовника своїм словниковим запасом чи обізнаністю у певних питаннях.

Повір, людей, які люблять випинати свої переваги, достатньо. А ось тих, з ким можна почуватися комфортно, набагато менше, тому їх так високо цінують.

 

Ти вставляєш жарти там, де не потрібно

Гумор дійсно здатний розрядити обстановку і зробити розмову більш невимушеною. Однак є кілька "але", які необхідно враховувати, перш ніж починати жартувати.

По-перше, зверни увагу на настрій співрозмовника: якщо людина в пригніченому стані, роздратована або чимось стурбована, краще відмовитися від ідеї зробити розмову з нею веселою.

По-друге, стеж за контекстом. Якщо ви обговорюєте щось серйозне, вирішуєте ділове питання або зустрілися з певного приводу, який не має на увазі розслабленого та веселого настрою розмови, від жартів слід відмовитися.

Недоречний або невідповідний гумор може зіпсувати навколишній настрій і зробити ситуацію незручною.

Також не варто використовувати жарти, які стосуються якихось гострих тем, оскільки це величезний ризик. Такий гумор краще прибережи для компанії друзів, які точно зрозуміють тебе правильно.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 вещей, за которые мы любим и ненавидим удалённую работу В курсе 0 Крістоф Вальц в трейлері серіалу «Найнебезпечніша гра: Нью-Йорк» Психология отношений 0 7 общих привычек, которые, на самом деле, разрушают ваши отношения Юмор 0 Она как прыгнет: 20 способов, чтобы она тут же потащила тебя в постель Психология отношений 0 Ученые: почему мужчины преувеличивают количество своих партнерш Внешность и здоровье 0 Как спастись от жары: советы ученых и развенчание мифов Секс 0 Когда сексуальная жизнь - отстой Автомобили 0 12 вещей, которые нельзя делать за рулём В курсе 0 Уилл Смит и Мартин Лоуренс в новом трейлере Внешность и здоровье 0 9 советов, как держать себя в форме во время новогодних пpаздников Секс 0 Ученые: нужно заниматься сексом, после того как тебя бросили Психология отношений 0 Сила комплимента: что можно и что нельзя говорить женщинам В курсе 0 Трейлер «Бугімена» - екранізації оповідання Стівена Кінга Вокруг света 0 8 способов, как люди в более теплых регионах справляются с жарой В курсе 0 Райан Гослінг виконує небезпечні трюки у першому трейлері «Каскадерів» Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить Карьера 0 5 ключових факторів, без яких неможливо досягти мети В курсе 0 10 глупых мифов, в которые ты веришь из-за кино Внешность и здоровье 0 4 вопроса, которые дадут понять, что ты алкоголик Карьера 0 10 странных вещей, которые почему-то никого не удивляют
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.