Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

4 можливості, якими ти не скористався, але ще не пізно

06.11.2023 — Карьера
4 можливості, якими ти не скористався, але ще не пізно

Кожна людина періодично замислюється про те, як було б здорово змінити життя, тільки незрозуміло, з чого почати. Все так міцно пов'язане одне на одному. Тут смикнеш вузлик, а плетіння розпуститься на іншому кінці, розбиратися з цілим клубком зовсім немає часу та сил.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Та й як це взагалі уявити, почати все наново, чи що? Це означає визнати невірність вибору, відкотитися роками тому.

Звучить лякаюче, але чи є щось, що сталося за останні кілька років і тепер стало невід'ємною частиною тебе? Навіть якщо подібне знайдеться, можеш просто залишити це собі, для решти в тебе ще є час.

 

Сприймай себе людиною світу

Людина не вибирає, де і ким народитися, тому і її гордість за випадковий збіг обставин виглядає щонайменше безглуздо.

Одні вважають своє місто особливим чи взагалі найкращим просто тому, що ніколи і ніде більше не бували. Інші пишаються історією країни, яку не знають, чи здобутками представників свого народу, до яких не мають відношення. Це дає відчуття комфорту від псевдопричетності до чогось великого, можливо, навіть великого.

Ти вже досяг багато чого, з'явившись на світ у правильній державі, далі можеш нічого не робити і все одно будеш краще, ніж представники інших, не таких великих народів.

Відчуваєш, куди вітер дме? Усього кілька кроків убік і ось уже переймаєш ідеї про перевагу своєї нації, хоча особисто нічого з себе не уявляєш.

Усвідомивши себе лише одним із восьми мільярдів таких самих людей, які просто живуть іноді дуже далеко і говорять зовсім незрозумілими мовами, ти розшириш і свій світ.

Він вийде далеко за межі муніципалітету чи рідної країни. Разом з цим розшириться твій кругозір, відкриються неочевидні можливості, з'являться нові сфери інтересів. 

 

Менеджмент грошей важливіший, ніж рівень зарплати

Напевно, у кожного є такий друг чи знайомий, що заробляє суттєво більше за середній рівень зарплати по регіону, але все одно живе від зарплати до зарплати.

Таке в голові не вкладається, якщо грошей, як і раніше, ні на що не вистачає, то навіщо він взагалі працює, витрачаючи чи не весь особистий час? Адже такого становища можна досягти і зовсім не працюючи, живучи на допомогу та перебиваючись рідкісними підробітками.

Якщо запитати безпосередньо, то все стане на свої місця. У ста відсотках випадків від третини до половини заробітної плати зжирають кредити та інші обов'язкові щомісячні платежі. Які за дивовижним збігом виросли прямо пропорційно зростанню самої зарплати.

Решта розпорошується без особливого обліку, купується, що ока сподобалося в конкретний момент, може ж собі дозволити. Це називається поганий «мані менеджмент», і таким людям справді не завадив би особистий агент на всі випадки життя. Якою б високою чи низькою не була твоя зарплата, за розумного управління грошима ти зможеш підвищити свій рівень життя.

Розставляй пріоритети, користуючись тими ресурсами, які маєш, і не чекай, що завтра знайдеш мішок золотих дублонів у підвалі. Є речі, які тобі справді потрібні, щоб відчувати смак життя.

Найчастіше люди відкладають їх придбання на догоду дрібничкам, нав'язаним модою та трендами. Їх теж хочеться мати, вони можуть подарувати почуття задоволення або радості, але зовсім ненадовго.

 

Майже всі двері ще відчинені

Кожному з нас говорили в дитинстві, що можна досягти всього і стати будь-ким. Ми не слухали, а потім взагалі забули про це.

З'явилися типові для підлітків захоплення, навчання, побачення, незабаром обрали першу роботу та необхідність переключитися на щось більш приземлене. Щоб, як у людей, все було. У результаті маємо зовсім не те, чого хочемо і, схоже, навіть віддалилися від справжньої мрії.

Де ж був той поворот, який захопив не на той бік? Якщо покопатися добре в минулому, можна знайти цей момент, швидше за все, він буде не один. Це має сенс, якщо вирішиш, що з тебе вистачить і вже наситився цим усім як у людей.

Якщо тобі до тридцяти років, ще не пізно згадати забуте повчання, майже всі двері залишаються відчиненими, хоча є й деякі застереження. Тобі вже не стати професійним спортсменом, мабуть, не злітаєш у космос і не заробиш мільярди.

Тим не менш, можеш освоїти будь-яку професію лише за 2-3 роки, адже тепер це буде повністю усвідомленим та самостійним вибором. Можеш вивчити будь-яку мову, долучитися до науки чи культури приблизно за той самий термін.

Простіше кажучи, за три роки людина здатна повністю змінити своє життя. Замислюючись про подібне, тобі здається, що кілька років — надто висока ціна, але обернись і спробуй чесно оцінити, на що було витрачено минулі три роки.

Крім того, май на увазі, що вікно можливостей скоро звузиться до кватирки, а потім закриється зовсім. Це станеться несподівано і набагато швидше, ніж можеш собі уявити. 

 

Підвищи ставку, якщо життя надто нудне

Не існує людей, яким нема чого втрачати чи поставити на кін. Кожен із нас, як мінімум, має життя і може йому розпоряджатися на свій розсуд.

Якщо придивитися більш уважно, швидше за все, знайдеться щось ще. Ставка може бути ризикованою, навіть останньою, але чому б не випробувати долю, якщо саме біле світло вже не миле, якщо немає більше смаку в житті.

Ризик за визначенням не передбачає жодних гарантій, але може запропонувати непомірну винагороду, яку інакше не отримати. Як і заради чого варто ризикувати, вирішуєш ти, але чим вища ставка, тим вільнішою у своїх діях стає людина.

Поставивши на кін свій спосіб життя і майбутнє, ризикнувши найціннішим, отримаєш надздібність, недоступну іншим.

Якщо втрачати більше нічого, то пропадають і багато стримуючих факторів, людина оновлюється, демонструє своє справжнє обличчя і весь потенціал.

Однак перед тим, як розпочати нову партію, варто зважити свої можливості. Не грай у шахи, якщо не знаєш, як ходять постаті, не сідай за стіл покеру з шулерами. Краще придумай свою гру та висовуй власні правила.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Agent Provocateur посвятили кампейн успешным женщинам Юмор 0 15 стыдных вещей, которые делает каждая женщина В курсе 0 Pornhub назвал итоги 2021 года Карьера 0 7 признаков, что ты надежный и ответственный человек, даже если сам так не… Карьера 0 Как выигрывать в спорах, даже если ничего не понимаешь в вопросе MC Like 0 Алексис Рэн для августовской обложки MAXIM Автомобили 0 #говоритмужчина: ночь с женщиной мечты или Maserati Карьера 0 12 примеров самообмана, который портит качество твоей жизни Психология отношений 0 Раки-отшельники нашего времени, или как холостяки выбирают себе жен Психология отношений 1 Как разговаривать с девушками (и не облажаться!) Юмор 0 Как отделаться от страшной бабы В курсе 0 Вышел первый трейлер «Женщины-Халк» от Marvel В курсе 0 Питт, Дикаприо и Марго Робби в черной комедии Тарантино "Однажды в Голливуде" Психология отношений 0 9 причин, чому твоя дівчина постійно тебе критикує В курсе 0 Дуэйн Джонсон теперь будет выпускать воду Карьера 0 10 странных вещей, которые почему-то никого не удивляют Автомобили 0 Subaru представила первый серийный электрокар В курсе 0 Колин Фаррелл и Лили-Роуз Депп в первом трейлере фильма "Поколение Вояджер" Юмор 0 4 признака того, что ваш брак обречен, по мнению свадебных фотографов В курсе 0 Кристен Стюарт и Венсан Кассель в трейлере триллера "Под водой"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.