Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

12 ознак, що ти завжди витрачаєш гроші з розумом

22.02.2024 — Карьера
12 ознак, що ти завжди витрачаєш гроші з розумом

Буває набагато важче утримати гроші, ніж їх заробити. Розумні витрати допомагають керувати фінансами так, щоб вдавалося і відкладати, і не відмовляти собі у задоволенні.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І є кілька ознак, що ти звик витрачати гроші з розумом.

 

Ти підвищуєш фінансову грамотність

Люди, які вміють поводитися з грошима, не вдають, що знають все про накопичення, вклади і витрати.

Вони постійно підвищують свою фінансову грамотність: звертаються за порадою до експертів та консультантів, читають відповідну літературу або прослуховують корисні подкасти, щоб отримати знання з тем, у яких погано орієнтуються.

 

Ти витрачаєш на потреби

Навряд чи ти замінятимеш телевізор на новий, якщо нинішній все ще виконує свою роботу, або купувати модні речі, знаючи, що у твоєму гардеробі достатньо одягу на будь-який випадок.

Людина, яка витрачає з розумом, розлучається з грошима за потреби, а не заради отримання миттєвого задоволення.

Йому чужі імпульсивні покупки чи прагнення мати останнє і найкраще заради визнання оточуючих.

 

Ти ведеш бюджет

Більшість дорослих людей мають приблизний бюджет. Але одна річ мати його, а зовсім інша — суворо слідувати йому.

Ти розумно звертаєшся з грошима, якщо точно знаєш, на які кінцеві цілі їх витрачаєш і зберігаєш, вмієш розбиратися в тому, чи коштують витрати того, а ще ведеш підрахунок щомісячних витрат і легко орієнтуєшся в сумах, які необхідні для комфортного життя.

 

Ти завжди пам'ятаєш про кінцеву мету

Швидкі витрати привабливі, але люди, які вміють поводитися з грошима, завжди пам'ятають про велику кінцеву мету, яку переслідують.

Можливо, вона полягає у фінансовій незалежності, покращенні житла чи переїзді у велике місто.

Що б там не було, ти керуєш фінансами з розумом, якщо прагнеш більшого, а не піддаєшся імпульсам, які змушують марнувати гроші.

 

Ти купуєш розкіш на гроші, які ти маєш

Багато людей витрачають на розкіш гроші, яких у них немає. Вони беруть кредити, щоб купити автомобіль мрії або інші речі. Але, якщо ти звик витрачати гроші з розумом, ти навряд чи вплутуєшся у щось подібне.

Ти оплачуєш великі покупки заощадженнями, а не наживаєш собі борги. Так, можливо, це не допомагає придбати щось «тут і зараз», натомість забезпечує тобі фінансову стабільність, а ще вчить терпіння та працьовитості.

 

Ти береш кредит на речі, які окупляться

Розумні люди знають, що є безліч можливостей збільшити своє багатство за допомогою кредиту.

Але так відбувається в особливих обставинах, коли вартість товару, який купуєш у кредит, продовжує зростати, перевищуючи відсотки, що виплачуються тобою. Зазвичай це відбувається при купівлі нерухомості чи бізнесу.

 

Ти відмовляєшся від непотрібних банківських комісій

Банківських комісій практично неможливо уникнути повністю, проте від деяких можна відмовитися.

До них відносяться пені за прострочення платежу за кредиткою, короткострокові відсотки за невигідною банківською позикою, комісія при переказі коштів в інші банки, смс-повідомлення за картами, якими рідко користуєшся.

Звикаючи розпоряджатися грошима розумно, починаєш приділяти більше уваги банківським продуктам, які використовуєш, і позбавлятися зайвих витрат на них.

 

Ви використовуєте список покупок

Списки допомагають плануванню, а воно є запорукою фінансового успіху. Коли ти робиш покупки для дому чи бізнесу, завжди розумно використовувати їх.

Адже в інтернет-магазинах та й у звичайних легко витратити гроші на непотрібні речі.

Списки допомагають купувати тільки те, що тобі необхідно, а також запобігають потягу до імпульсних покупок.

 

У тебе є страховка

Страховка на автомобіль, дороге майно та непередбачені випадки – річ корисна, навіть якщо жодного разу тобі не знадобилася. Адже ніколи не знаєш, у який момент життя можеш зіткнутися з неприємностями, які зазнають фінансових збитків.

Страховка — це один із способів набути впевненості та спокою за те, що при втраті чи пошкодженні майна ти не залишишся з порожніми кишенями.

 

У тебе є резервний фонд заощаджень

Люди, які витрачають гроші з розумом, мають резервний фонд заощаджень.

Простіше кажучи, вони відкладають фінанси у скарбничку чи «на чорний день», щоб за необхідності мати можливість їх витратити.

Це допомагає не переживати у разі надзвичайних подій чи проблем, вирішення яких терміново потрібна кругла сума.

 

Ти знаєш свій кредитний рейтинг і тримаєш його під контролем

Якщо ти збільшуєш своє багатство за рахунок бізнесу чи нерухомості, тобі потрібні кредити.

Та й просто в житті може виникнути ситуація, через яку доведеться взяти позику. Саме тому потрібно стежити за своїм кредитним рейтингом та тримати його під контролем.

Регулярне поповнення кредитки, відсутність заборгованостей, відмова від підписок, які не можеш собі дозволити, все це допомагає стати володарем гарної кредитної історії.

 

Ти не сплачуєш більше податків, ніж потрібно

Людина, яка витрачає гроші з розумом, розумно підходить до сплати податків.

Вона веде облік платежів, не боїться вирушати до податкової, якщо стикається із сумнівними ситуаціями, а ще намагається дізнаватися про податкові пільги, які допоможуть економити.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Секс утрьох та підглядання: 7 найпопулярніших жіночих сексуальних фантазій В курсе 0 Киану Ривз в первом тизере четвёртого «Джона Уика» Психология отношений 1 Как разговаривать с девушками (и не облажаться!) Карьера 0 7 удовольствий, которых нас лишила современная жизнь Секс 0 Тревожная кнопка: 13 правил обращения с клитором MC Like 0 Джорджия Фаулер для весенней кампании Victoria's Secret x For Love & Lemons 2021 Психология отношений 0 9 причин, чому стосунки з дівчиною викликають у тебе роздратування Карьера 0 Как ремонтируют ТНВД на современном сервисе? Юмор 0 Возможно, на свидании вам придется говорить об этих вещах Гаджеты 0 Лучшие спортивные гаджеты 2021 года Внешность и здоровье 0 MSCHF та Reebok прикрасили кросівки міні-баскетбольними м'ячами Карьера 0 Що потрібно дізнатися про себе, поки не стало пізно Юмор 0 Кому жінки не дадуть другого шансу після першого побачення: статистика Психология отношений 0 Мужчина и возраст Секс 0 5 приемов из порнофильмов, которые актеры не советуют повторять дома Внешность и здоровье 0 Ученые: польза куннилингуса для мужского (!) здоровья В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Мир Юрского периода: Господство» В курсе 0 Все, что нужно знать о курении кальяна В курсе 0 Lego выпустила набор для создания «Звездной ночи» Ван Гога Психология отношений 0 Что ты поймешь, когда пройдет год серьезных отношений
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.