ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

12 неприємних істин про те, чому твоє життя не таке, як хотілося б

17.04.2024 — Карьера
12 неприємних істин про те, чому твоє життя не таке, як хотілося б

У житті знайдеться достатньо моментів, коли почуваєшся слабким, поганим або жертвою обставин. І в цілому нам часто здається, що ми живемо зовсім не так, як хотілося б. Але буває, що наші відчуття — це лише наслідки мислення, якого ми дотримуємося.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Варто засвоїти та усвідомити 12 неприємних істин про те, чому ти вважаєш, що живеш не так, як маєш, щоб підштовхнути себе до змін чи переосмислення свого підходу до існування.

 

Ти тримаєшся за минуле

Минуле може здаватися більш ніж реальним, хоч воно давно позаду. Коли ти зациклюєшся на образах, неприємностях і помилках минулих днів, ти обмежуєш свій успіх і радість у теперішньому.

Важливо сприймати минуле правильно: як те, що не можна змінити, але можна відпустити заради свого благополуччя у теперішньому та майбутньому.

 

Ти думаєш, що маєш себе виправити

Слово «виправити» звучить не дуже приємно, коли йдеться про зміну рис особистості чи підходу до життя.

Стандарту того, яким потрібно бути, не існує, тому потрібно не виправляти себе, а рости та навчатися, щоб стати тим, ким завжди хотів бути.

Занепокоєння про те, що ти «не такий», дивний чи неадекватний, стримує тебе і заважає розвиватися. Запам'ятай: у тебе є все, що потрібно, щоб розумно орієнтуватися в житті та досягати більшого.

 

Ти віриш усім своїм думкам

Іноді навіть власним думкам довіряти не варто. Вони багато в чому залежать від емоцій і можуть завести тебе в такі нетрі, з яких вибратися непросто. Ми часто брешемо собі про щось і віримо в це з наївною щирістю.

Будь ласка, припини дозволяти своїм думкам та оцінкам визначати, що є правдою, інакше твоє життя може виявитися повним жалю, а не радості та задоволення.

Тому наступного разу, коли замислишся про те, що твоє існування нудне і неправильне, зупинись, видихни та подумай: а чи правдиві твої думки чи вони є наслідком невдалого дня та стресу?

 

Ти вважаєш будь-яке занепокоєння виправданим

Занепокоєння може бути розумним, але нерідко виявляється поведінкою, яка веде нас до дна. Ми часто турбуємося про речі, які від нас не залежать і знаходяться поза нашим контролем.

І якщо надавати їм занадто багато значення, легко піддатися занепадницькому настрою, тим самим почнеш все частіше думати, що твоє життя не таке, як має бути.

Важливо вчитися боротися із занепокоєнням, щоб втекти з пастки негативних думок та постійних переживань.

Будь мужнім, навчайся адаптуватися до змін, а також кидати собі виклик, щоб у тривоги не було шансів на перемогу.

 

Ти думаєш, що ти – це історії, які розповідаєш про себе

Ми часто розповідаємо щось про себе, але не завжди відстежуємо, що саме говоримо. Нерідко наш розум формує невірні та стереотипні переконання про те, ким ми є, а потім транслюємо їх світові.

Наприклад, ти зізнаєшся другові, зніяковіло посміхаючись: «Я просто від природи лінива людина». Але запам'ятай, що ти — це не твої історії, сформовані роками самокритики та вислуховування чужої думки.

Ти це те, що стоїть за такою історією. І, можливо, це не найлінивіша на світі людина, а просто та, хто дозволив переконати себе в цьому.

Варто вчитися розповідати себе по-новому, якщо хочеш прожити життя по-іншому. Самонавіювання - це річ, яка працює, віриш ти в це чи ні. Починай переконувати себе, що ти той, ким хочеш бути, і можеш досягти більшого.

Можливо, саме це допоможе налаштувати себе на зміни або переосмислити життя, яке здається зовсім не таким, як хотілося б.

 

Ти вважаєш, що інші можуть вплинути на твою цінність

Ми часто не отримуємо того, що хочемо через звичку орієнтуватись на думку інших людей. Ми боїмося, що подумають про нас оточуючі, тому відкладаємо свої мрії та цілі у довгу скриньку.

Дозволяючи іншим визначати твою цінність, ти проживаєш чуже і, швидше за все, нещасливе життя. Настав час визнати, що судження інших людей не можуть нічого зробити з твоїм почуттям власної гідності та самооцінкою, якщо вони в порядку.

Твоя цінність у тому, що ти унікальна людина. У твоїм житті зустрічатимуться сотні людей, які з радістю розкажуть, як правильно жити і чинити, але ти не зобов'язаний до них прислухатися.

Всі наші судження суб'єктивні, тому, можливо, настав час поставити свої на перше місце. Не відмовляйся від чогось вартого, побоюючись, що скажуть про тебе інші люди.

Пам'ятай просту істину: навіть якщо ти будеш ідеальною людиною на планеті, завжди знайдуться ті, кому ти не сподобаєшся. Тому замість того, щоб страждати, що твоє життя не таке, як хотілося б, почни прикладати зусилля і начхати на чужу думку, щоб зробити його таким, як ти хочеш.

 

Ти знаходиш силу в приниженні інших людей

Буває нелегко зізнатися в тому, що відчуваєш приємне почуття, коли інші люди здаються тобі гірше, ніж ти, і що буває приємно попліткувати про своїх знайомих, обговорюючи їх неправильні вчинки та підхід до життя.

Але чим частіше ти знаходиш силу в приниженні та засудженні інших людей, тим частіше витрачаєш свою енергію марно.

Замість того, щоб налагоджувати власне життя, ти лізеш у чужі і ніякої користі від цього не отримуєш.

Так що настав час взяти себе в руки і приділити більше часу тому, що важливо для тебе, а не роздумам, хто і що робить неправильно. Інакше можна зіткнутися з великим жалем, що все твоє життя пройшло не так, як ти хотів.

 

Ти приймаєш все близько до серця

Коли ми приймаємо близько до серця абсолютно все, що з нами трапляється, ми стаємо нещасливими.

Ми ображаємося, дуємося, годинами займаємося самокопанням. Але є життєвий урок, який варто засвоїти заради свого благополуччя якомога раніше: не все потрібно приймати на свій рахунок.

Нерідко люди говорять щось чи роблять не заради того, щоб зачепити твоє его, а з особистих мотивів чи дурості. Та й від неприємностей нікуди не подітися.

Якщо сприймати кожну з них як катастрофу, можна прожити не те життя, про яке мрієш, а безрадісне та негативне. Як тільки перестаєш вважати себе центром Всесвіту і думати, що всі події в житті крутяться навколо тебе, жити стає простіше.

Тому вчись стійко справлятися з критикою, начхати на думку людей, які тобі не важливі, а також вчитися знаходити радість у кожному дні.

 

Ти боїшся щось втратити

Страх — це одна з головних причин, чому ми живемо не те життя, про яке мріємо. І часто ми боїмося, що втратимо щось важливе, якщо почнемо змінюватись.

Наприклад, переживаємо, що, переїхавши до іншого міста, залишимо у старому всіх друзів. А починаючи нову мету, поставимо під загрозу стосунки чи втратимо статус.

Якщо тобі здається це знайомим, то, швидше за все, ти часто брешеш собі заради того, щоб відмовлятися від своїх цілей.

Ми, люди, постійно шукаємо, що могли б втратити, але при цьому втрачаємо одну з головних речей, яка допомагає стати щасливішою — можливості.

І якщо ти хочеш, щоб твоє життя було таким, як ти собі уявляєш перед сном, доведеться зробити свідомий вибір і діяти всупереч своєму страху.

 

Ти волієш залишатися в тіні

Як часто ми говоримо собі фразу «Я цього не гідний», «Я недостатньо розумний, добрий, сильний», «Я на це не заслуговую». У кожної людини іноді виникають такі думки, які заважають досягти мети та успіху.

Вони змушують залишатися в тіні та боятися невдачі. У глибині душі ти можеш знати, що в чомусь хороший, але постійно переконувати себе у протилежному та відмовлятися від того, до чого лежить душа.

Щоб позбутися цієї звички, яка робить твоє життя не тим, яким ти хочеш його бачити, настав час позбавлятися обмежуючих переконань.

А ще розібратися у своєму минулому та відпустити ситуації, які змушують тебе встановлювати знак «Стоп» на дорозі, що веде до щастя.

 

Ти чекаєш ідеального моменту

Багато людей вважають, що потрібно просто почекати, поки щось зміниться на краще.

Вони шукають ідеальний момент для нових починань, змін, важливих цілей. Це своєрідний самообман, який допомагає уникнути почуття страху, але при цьому тримає життя на паузі.

Тому не варто чекати ідеального моменту, який може й не наступити, — потрібно планувати те, чого хочеш досягти, виходячи з того, що ти маєш зараз.

 

Ти лінивий

Неприємно визнавати те, що в тебе є негативні якості, але важливо це зробити, якщо не хочеш прожити життя, повне жалю. Можливо, корінь твоїх проблем та невдоволення криється в лінощі.

Вона змушує вірити, що ти недостатньо добрий і не готовий до успіху, а також поступово руйнує твої стосунки, дружбу та кар'єру. Заради того, щоб отримати щось варте, завжди доводиться попрацювати.

Твоє життя — це твій вибір, хоч би як хотілося вірити в поганий збіг обставин чи провину оточуючих. Все, що тобі потрібно зробити, — знайти правильний інструмент, щоб втілити в реальність те, чого ти хочеш.

Багато залежить від твого світогляду та мислення, тому варто виховувати в собі оптимізм, розвивати силу волі та мотивацію, а також частіше робити корисні справи «через не хочу».

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Дженніфер Лопес знялася у новій рекламній кампанії Intimissimi Внешность и здоровье 0 7 фактов о фертильности В курсе 0 Фото дня: Джонні Депп в образі Людовіка XV з «Фаворитки» MC Like 0 Agent Provocateur снял рекламную кампанию в пустыне Звезды 0 Даша Астафьева в клипе на трек "Playmate" Внешность и здоровье 0 8 продуктів, які знижують рівень тестостерону, і на що їх замінити Карьера 0 Як перестати створювати собі проблеми Секс 0 #говоритмужчина: о соблазнении Звезды 0 Ники Минаж в новом клипе "Barbie Dreams" Психология отношений 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки Секс 0 6 случаев, когда женщина врет тебе в постели Секс 0 Ученые: хочешь больше заниматься сексом? Перекрашивайся в рыжий! Карьера 0 9 неприятных людей в твоей компании Карьера 0 9 причин, почему ты постоянно ленишься и не можешь ничего с этим сделать В курсе 0 Тімоті Шаламе грає канібала у новому трейлері «Цілком і повністю» Карьера 0 9 внезапных фактов, чтобы блеснуть в разговоре В курсе 0 Трейлер второго сезона сериала "Люпен" В курсе 0 Идеальное время для публикаций постов в Инстаграм - какое оно? Звезды 0 День 20: Ирина Шейк в новом ролике LOVE Magazine Секс 0 Исчерпывающие данные о сексе в машине
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.