ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 речей, про які ми брешемо самим собі

14.06.2023 — Карьера
10 речей, про які ми брешемо самим собі

Існують такі речі, про які ти хотів би замислюватися якомога рідше. Вони неприємні, болючі, а в деяких випадках навіть несправедливі та образливі до глибини душі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти чудово знаєш такі істини, але наполегливо намагаєшся їх ігнорувати чи переконуєш себе та всіх навколо в тому, що насправді все не так, як здається.

Такий самообман допомагає тобі відволікатися від переживань і змушує вірити в краще, але часом тобі просто необхідно відмовитися від втіхи і поглянути на обличчя правді.

Ми зібрали кілька прикладів таких речей, про які ти брешеш самому собі.

 

Що кожен має рівні шанси досягти успіху

Ти часто можеш переконувати себе в тому, що кожна людина має рівні шанси досягти успіху в житті. Але у глибині душі ти розумієш, що це не так. Навряд чи людина з бідної сім'ї матиме ту саму базу, освітню чи матеріальну, як і людина з багатою.

Зрозуміло, що більше в тебе ресурсів на старті, то швидше ти прийдеш до бажаного результату.

До речі, якщо в тебе зовсім нічого немає, ти ризикуєш і зовсім витратити все своє життя на те, щоб хоч трохи наблизитись до життя мрії. Звичайно, це не привід забивати на себе та свої цілі, але вагома причина переглянути те, чого ти прагнеш.

Навряд чи тобі вдасться стати президентом або за кілька років відкрити успішний бізнес і вийти на багатомільйонний дохід. Але ти можеш знизити свої очікування, зробити їх більш реалістичними та перестати обманювати себе тим, що у всіх рівні шанси.

 

Що головне — це те, яка ти людина всередині

Ти чудово розумієш: якою б чудовою людиною ти не був, ніхто не захоче пізнавати твоє нутро, якщо ти виглядаєш відразливо. Звичайно, є винятки, але вони трапляються вкрай рідко.

Найчастіше люди дивляться на зовнішність, соціальний статус, твоє дружелюбність, і вже потім у них виникає бажання познайомитися з тобою і зрозуміти, що ти за людина.

Замість того, щоб звинувачувати оточуючих у їхній меркантильності чи надмірній вибірковості, згадай, як часто ти сам даєш шанс тим, хто не приваблює тебе зовні. Найімовірніше, досить рідко.

Тож припини скаржитися і шукати виправдання своїй бездіяльності — краще спрямуй сили на те, щоб змінити себе на краще.

 

Що ти можеш стати, ким захочеш

Подивись правді у вічі: ти не можеш стати, ким захочеш, бо ти запізнився для багатьох професій. Щоб проявити себе у певних сферах, тобі потрібно було готуватися з самого дитинства.

У деяких спеціальностях дуже велика конкуренція і дуже мало вакантних місць, що фактично прирікає тебе на бідність та відсутність роботи.

Так що знімай рожеві окуляри та вибирай собі заняття, яке буде одночасно і цікавим, і затребуваним.

 

Що гроші — це не головне

Дуже багато людей стверджують, що гроші — це не головне, і вони можуть бути щасливими навіть без них. Але це не так: без грошей ти не будеш не те що щасливим, а навіть просто живим.

Гроші - це твій притулок, твоя їжа та вода, твоя медична допомога, одяг та взуття. Без грошей ти будеш приречений, змирися з цим.

Звичайно, не можна жити заради того, щоб заробляти якнайбільше. Але й заперечувати те, що гроші — це одна з основних цінностей для кожної людини як мінімум безглуздо. У правильних руках гроші — інструмент для розвитку, нові можливості, допомога оточуючим людям.

Не треба розцінювати гроші як щось негативне: зло роблять не вони, а ті, хто використовує їх у корисливих цілях.

 

Що кохання одне і на все життя

Ти можеш переконувати себе та інших людей у тому, що кохання має бути одне і на все життя, але подумай, скільки прикладів таких стосунків ти можеш назвати.

Люди знайомляться, виявляють інтерес один до одного, починають зустрічатися і згодом розуміють, що вони припустилися помилки. Це нормально – всім властиво помилятися, та й почуття можуть піти.

У такому разі краще вчасно поговорити з партнером, пояснити йому ситуацію та дійти єдиної думки, що робити — розлучатися чи намагатися рятувати стосунки.

Далеко не всі знаходять людину, з якою хочеться прожити все життя, з першої спроби, тож не покладай надто великих надій на кохання.

 

Що ти унікальний і схожих на тебе людей немає

Ти чудово розумієш, що багато людей схожі один на одного - за характером, звичками, манерою спілкування, інтересами, а іноді навіть за зовнішністю. Немає жодної людини, яка була б неповторною у всьому.

Всі твої спроби переконати себе і оточуючих у тому, що кожен з вас унікальний і неповторний, лише втіха. Змирись із жорстокою реальністю — це краще, ніж самообман.

 

Що головне — не перемога, а участь

Припиняй переконувати себе в тому, що перемога в гонці за бажаним призом — це не має значення.

На жаль, у тебе не вдасться обдурити самого себе. Ти не береш участь у змаганнях, у яких тобі не цікавий приз. Він може бути різним: від чергового підвищення на роботі та визнання твоїх заслуг до грошового подарунку чи медалі.

Якщо в тебе є мотивація, значить, ти як мінімум хочеш довести собі та оточуючим, що ти гідний першого місця.

Не треба говорити собі, що головне – це участь. Навряд чи ти зрадієш, взявши участь у десятці змагань і так і не вигравши жодного з них.

 

Що якщо ти будеш ставитись до людей добре, вони відповідатимуть тобі тим самим

Ти з дитинства чув один і той самий вислів: стався до людей так само, як хотів би, щоб вони ставилися до тебе. Але реальність така: ти можеш бути хоч найдобрішою, чуйною і ввічливою людиною, але це не гарантує тобі зовсім нічого.

Все одно знайдуться ті, хто ненавидітиме тебе всупереч цим якостям, або розцінюватиме їх як твою спробу здаватися краще, ніж ти є насправді.

Припиняй витрачати свої ресурси на підтримку свого позитивного іміджу та очікування гарного ставлення до себе. Краще роби все, що в твоїх силах, щоб досягти бажаного та зробити себе щасливим самостійно.

 

Що протилежності притягуються

Спочатку тобі може здаватися, що чим менше у вас із дівчиною спільних інтересів, тим краще.

Адже ви ділитеся один з одним своїми захопленнями, обмінюєтеся своїми думками щодо різних проблем, розширюєте свою картину світу.

Але ж це швидко набридає, і врешті-решт ти розчаровуєшся у відносинах, розуміючи, що вам навіть нема про що поговорити.

Точніше, ви говорите про різні речі, у вас різні компанії, ви не сходитеся у важливих питаннях. Це не здорово, тому що сильні почуття з часом пройдуть і вам просто стане нудно.

 

Що освіта - гарант успіху в житті

Ніяка освіта - ні середня, ні вища не гарантує того, що ти станеш успішною.

Чи досягнеш ти всього, про що мрієш, залежить швидше від твоїх особистісних якостей: від терпіння, уміння не здаватися, сили волі, а також від ступеня мотивованості та кількості спроб, які ти готовий зробити.

Якщо ти захочеш чогось, але сидітимеш склавши руки, чекати, поки задумане реалізується саме, або кидати справу на півдорозі, жоден диплом не врятує тебе від провалу.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 BMW випускає легкий і недорогий електричний мотоцикл CE 02 Внешность и здоровье 0 Vans создали коллекцию обуви, призывающую к защите природы В курсе 0 Много героев вселенной Стивена Кинга в одном сериале "Касл-Рок" Юмор 0 Найкращі поради про стосунки та шлюб, які ми чули В курсе 0 Ольга Куриленко в трейлере хоррора "Мара" Секс 0 Как использовать руки в сексе В курсе 0 Распространённые мифы о работе букмекеров: правда и вымысел Психология отношений 0 4 грязных приема женской манипуляции Психология отношений 0 10 качеств девушки, на которые надо обратить внимание В курсе 0 Саша Лусс в трейлере фильма Люка Бессона "Анна" Секс 0 7 очень странных исторических фактов о сексе Секс 0 Секс в кемпинге: неписанные правила Психология отношений 0 Что такое микроизмена и опасно ли это для отношений В курсе 0 Вигго Мортенсен в трейлере драмы "Зеленая книга" Карьера 0 5 примеров ужасных руководителей из известных фильмов Юмор 0 Глоток свободы: брось ее прямо сейчас! Автомобили 0 5 советов для тех, кто не хочет угробить свой автомобиль за пару лет… Юмор 0 Самые неподходящие вопросы для первого свидания Секс 0 5 правил секса на кухне В курсе 0 Джаред Лето в трейлере "Аутсайдера"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.