ТОП-10 популярных новостей
7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому 31.03.2023 — Секс — 0 Чому небезпечно змішувати алкоголь? 31.03.2023 — Внешность и здоровье — 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина 30.03.2023 — Психология отношений — 0 Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 проблем у твоєму житті, які ти вигадав сам

20.10.2022 — Карьера
9 проблем у твоєму житті, які ти вигадав сам

У житті кожної людини є два типи проблем: реальні та придумані нею самою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Перші потрібно вирішувати якнайшвидше, а з другим все йде трохи інакше. Тобі треба міняти не саму ситуацію, а скоріше своє ставлення до неї.

Вже після того, як почнеш сприймати події по-іншому, ти швидко зрозумієш, що тобі робити далі.

МEN'S CULT зібрали кілька проблем у твоєму житті, які ти вигадав сам.

 

Нестача часу

На добу 24 години, і якщо врахувати, що в середньому 8 з них ти витрачаєш на сон, то залишається ще як мінімум 16. Їх ти можеш використовувати так, як тобі заманеться.

Хоча питання не в тому, скільки часу маєш, а в тому, як ти звик його використовувати.

Подумай, на що ти витрачаєш більшу частину свого вільного годинника: напевно, до списку обов'язкових пунктів увійде перегортання мемів, перегляд відео, безцільне лежання на дивані та інші заняття, які не допомагають тобі просунутися з виконанням справ, ні якісно відпочити.

Нестача часу — це проблема, яку вигадують як виправдання практично всі люди, які з якихось причин не хочуть або не можуть планувати свій день.

Тож замість того, щоб скаржитися, спробуй розібратися, що ти робиш не так, і як тобі оптимізувати свою роботу і встигнути все, що потрібно.

 

Невідповідність встановленим стандартам

Ти можеш переживати через свою невідповідність встановленим стандартам.

Але якщо замислитися, то хтось взагалі здатний диктувати, як тобі виглядати, ким працювати і які рішення приймати.

Те, що від тебе очікують інші люди: батьки, дівчина, друзі чи суспільство загалом — це лише їхні очікування, які не мають до тебе жодного стосунку.

Ти не повинен змінюватися заради когось іншого, не повинен діяти так, як тобі кажуть, не повинен ставати предметом гордості будь-кого.

Ти маєш своє життя, і ти маєш прожити його так, щоб залишитися задоволеним.

 

Погане ставлення оточуючих

Часто ти можеш думати, що оточуючі ставляться до тебе незаслужено погано.

На такі думки тебе може наштовхнути дивна поведінка, поганий настрій людини, критичні коментарі, зауваження тощо.

Але ти маєш зрозуміти кілька важливих речей: ти далеко не завжди стаєш причиною чийогось розладу і не відповідаєш за почуття інших людей.

До того ж ти не завжди об'єктивний у своїх оцінках чужої поведінки: коли людина робить тобі зауваження, дає негативний зворотний зв'язок або будує з тобою спілкування не так, як ти звик — це ще не означає, що до тебе погано ставляться.

 

Відсутність насолод у повсякденному житті

Це ще одна проблема, яку ти придумав собі сам.

Насправді у повсякденному житті у тебе є купа можливостей порадувати себе, просто ти не помічаєш їх і шукаєш щось, що викличе у тебе сильні позитивні емоції.

Навчися звертати увагу на різні приємні дрібниці: наприклад, на можливість побалувати себе улюбленою їжею, на зустріч з другом, куплену каву вранці на шляху на роботу, перегляд гарного фільму у вихідний день.

У тебе є все для того, щоб зробити себе щасливим, питання тільки в тому, чи вмієш ти користуватися цим чи ні.

Якщо ти ігноруєш дрібниці, з яких складається гарний настрій і які приносять тобі задоволення, то ти справді не зможеш почувати себе задоволеним життям.

 

Почуття самотності

Можна скільки завгодно говорити про те, що людина завжди була і буде самотня, і нам потрібно вчитися отримувати задоволення від перебування наодинці з самим собою.

Але ж людина — соціальна істота, вона живе в суспільстві, для неї має велике значення сім'я, кохана людина, друзі. Періодично ти можеш заганятися та почуватися самотнім.

У такі моменти все, що тобі потрібно — це відкрити свій профіль у соціальних мережах і призначити зустріч із близькою людиною, хоч би ким вона була.

Спілкування у месенджерах та телефонні дзвінки ніколи не зможуть замінити тобі справжнього живого спілкування.

Тому припини шкодувати себе, переживати через почуття самотності, проводити більшу частину часу вдома.

Виходь із квартири, спілкуйся, знайомся з новими людьми — це чудова альтернатива, якщо ти один у малознайомому місті, відвідуй родину та старих друзів.

 

Одноманітні будні

Якщо твої будні схожі одна на одну, то це не проблема, а твоє небажання вносити в повсякденне життя хоч якусь різноманітність.

Подумай про те, як минає твій день: якщо його можна описати скромною схемою «будинок/робота/будинок», то цілком зрозуміло, чому ти відчуваєш нудьгу.

Тобі необхідно почати вносити хоч якісь корективи: змінювати звичний маршрут, планувати свій вільний час, зустрічатися в неробочий проміжок із друзями, знайти хобі, зайнятися спортом.

Зроби хоч щось для того, щоб твоє життя заграло новими фарбами, інакше ти продовжиш займати вичікувальну позицію, але з часом нічого не зміниться.

 

Занадто повільне зростання

Ти можеш підганяти себе, порівнюючи себе з оточуючими людьми, які встигли самореалізуватися набагато раніше за тебе.

Але це докорінно невірний підхід, адже кожна людина спочатку має різні вихідні дані, на їх зростання впливають зовнішні обставини.

Ти можеш намагатися щосили, але досягти успіху в якомусь починанні через кілька місяців чи років, тоді як інші люди можуть дійти бажаного результату значно раніше.

Це не проблема, тобі час навчитися бути більш поблажливим до самого себе і перестати порівнювати себе з оточуючими.

 

Неможливість заробляти на тому, що тобі цікаво

Ти часто замислюєшся про те, щоб звільнитися зі своєї ненависної роботи, але не робиш цього, бо вважаєш за неможливе заробляти на улюбленій справі. Це ще одна вигадана тобою проблема.

Якщо спробувати розібратися в причинах таких думок, швидше за все, виявиться, що ти просто не знаєш, як монетизувати своє хобі та боїшся, що воно не задовольнить твої фінансові запити.

Але краще спробувати та облажатися, ніж усе життя мріяти про щось, але забороняти собі це реалізувати.

Тим більше, що чіткий план дій та фінансова подушка безпеки допоможуть тобі зробити професійний перехід максимально безболісним.

 

Відчуття, що життя минає даремно

Ти можеш відчувати, що твоє життя марнується. Але якщо ти готовий щось змінювати, то це почуття не проблема, а просто сигнал до дій.

Проаналізуй, що не так з твоїм життям, і виріши, що ти можеш зробити, щоб змінити її на краще.

Тільки так ти зможеш позбутися відчуття безнадійності та відсутності майбутнього. Ну а ще розумніший варіант — подумати, чого ти вже встиг досягти в житті.

Наприклад, у тебе добрі стосунки з сім'єю, високооплачувана робота, здорові стосунки, зв'язки тощо. Перелічи все, що маєш, і що ти встиг зробити за своє життя, і ти зрозумієш, що воно не проходить даремно.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Ford делает коврики из пластиковых бутылок Внешность и здоровье 0 Заблуждения о презервативах, которые могут сделать тебя отцом или подарить ЗППП Внешность и здоровье 0 6 странных вещей, которые ты делаешь, когда напьешься Секс 0 Звезды про свой самый странный секс Карьера 0 12 простых вещей, которым радуется каждый человек на планете Автомобили 0 Audi и Mercedes-Benz выпустили раскраски для сидящих на карантине Юмор 0 12 видов женщин, от которых стоит бежать без оглядки Юмор 0 5 признаков, что ваш брак обречен Секс 0 Ругаться матом во время секса - это нормально? Психология отношений 0 Слежка за супругой В курсе 0 Iron Maiden выпустит собственный бренд пива Юмор 0 11 самых опрометчивых решений в стриптиз клубе Карьера 0 15 неприличных на слух слов с абсолютно приличным смыслом Юмор 0 Всего один пустяк, который сделает тебя на 29% популярнее у женщин Внешность и здоровье 0 5 хвороб, від яких рятує алкоголь Юмор 0 #говоритженщина: бабьи хотелки Юмор 0 9 советов, как вести себя в общении с токсичными родственниками Автомобили 0 Nissan представил электрокар Leaf В курсе 0 Джонни Депп в роли фотографа в трейлере "Минамата" В курсе 0 Том Харди и Вуди Харрельсон в трейлере фильма «Веном 2»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.