ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Вчені розповіли, як змінюється тривалість життя після відмови від куріння

15.02.2024 — Внешность и здоровье
Вчені розповіли, як змінюється тривалість життя після відмови від куріння

Згідно з новим великим аналізом, проведеним дослідниками з Канади та Норвегії, незалежно від того, в якому віці людина кидає курити сигарети, вона, швидше за все, продовжить своє життя щонайменше на кілька років.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Відмова від куріння неймовірно ефективна для зниження ризику смерті, і люди можуть пожинати ці плоди дуже швидко.

За словами дослідників, якщо курець відмовиться від сигарет на 10 років, він зможе звести практично весь негативний ефект цієї звички нанівець і прожити так само довго, як і той, хто ніколи не брав сигарети в руки. Відповідно, чим раніше залишити, тим більше користі можна очікувати.

Автори дослідження пояснюють, що якщо людина будь-якого віку кидає курити менш ніж на три роки, вона потенційно може запобігти втраті п'яти років життя. А якщо на десять років — то втрату десятиліття свого життя.

Багатообіцяючі результати отримані під час обсерваційних досліджень у Норвегії, Великій Британії, США та Канаді. Протягом 15 років вчені відслідковували здоров'я майже 1,5 мільйона дорослих, які живуть у цих країнах із високим рівнем доходу.

Вчені з Центру глобальних досліджень у галузі охорони здоров'я в Канаді та Університету Норвегії проаналізували ці дані з погляду ризиків куріння та встановили:

  • курці у віці старше 40 і молодше 80 років, які брали участь у дослідженні, втратили в середньому від 12 до 13 років свого життя порівняно з тими, хто ніколи не курив;
  • люди, яким вдалося кинути курити на десять років, схоже, майже повністю змінили ризик смертності від усіх причин, пов'язаних з їхньою шкідливою звичкою;
  • також у всіх значно знизився ризик смерті від захворювань, пов'язаних безпосередньо з курінням, таких як інсульт, зупинка серця або рак.

Багато людей думають, що вже надто пізно кидати курити, особливо в середньому віці. Але ці результати суперечать цій точці зору. Ніколи не пізно, ефект буде швидким, і ви можете знизити ризик основних захворювань, що означає більш довге та найкраще за якістю життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Вещи, которые разрушают вашу личную жизнь Карьера 0 10 минусов взрослой жизни Карьера 0 10 незыблемых правил мужского поведения в баре Карьера 0 12 вещей в жизни, которые не стоит делать В курсе 0 Аль Пачино возглавляет киллеров в сериале "Охотники" Юмор 0 7 признаков, что лучшая подруга твоей девушки хочет заняться с тобой сексом MC Like 0 День десятый: Тейлор Хилл для журнала LOVE Карьера 0 8 причин, почему ты считаешь жизнь сложной В курсе 0 Вышел трейлер второго "Дэдпула" Гаджеты 0 Apple выпустит бюджетный iPhone впервые с 2016 года Психология отношений 0 11 ознак того, що тебе контролюють у шлюбі В курсе 0 Адам Сендлер у трейлері науково-фантастичної драми «Астронавт» Карьера 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати Автомобили 0 Toyota створює повністю безпілотний роботизований автомобіль Звезды 0 Ирина Шейк для свежего номера Evening Standard Психология отношений 0 Як і чому ми перестали знайомитися наживо? В курсе 0 Николас Холт и Лили Коллинз в трейлере "Толкина" об авторе "Властелина колец" Внешность и здоровье 0 Какие коктейли пить, когда тебе за 30? В курсе 0 Хью Джекман и секс-скандал в трейлере "Главный кандидат" Карьера 0 6 вещей, которые в реальной жизни намного проще, чем в фильмах
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.