Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Вчені розповіли, як змінюється тривалість життя після відмови від куріння

15.02.2024 — Внешность и здоровье
Вчені розповіли, як змінюється тривалість життя після відмови від куріння

Згідно з новим великим аналізом, проведеним дослідниками з Канади та Норвегії, незалежно від того, в якому віці людина кидає курити сигарети, вона, швидше за все, продовжить своє життя щонайменше на кілька років.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Відмова від куріння неймовірно ефективна для зниження ризику смерті, і люди можуть пожинати ці плоди дуже швидко.

За словами дослідників, якщо курець відмовиться від сигарет на 10 років, він зможе звести практично весь негативний ефект цієї звички нанівець і прожити так само довго, як і той, хто ніколи не брав сигарети в руки. Відповідно, чим раніше залишити, тим більше користі можна очікувати.

Автори дослідження пояснюють, що якщо людина будь-якого віку кидає курити менш ніж на три роки, вона потенційно може запобігти втраті п'яти років життя. А якщо на десять років — то втрату десятиліття свого життя.

Багатообіцяючі результати отримані під час обсерваційних досліджень у Норвегії, Великій Британії, США та Канаді. Протягом 15 років вчені відслідковували здоров'я майже 1,5 мільйона дорослих, які живуть у цих країнах із високим рівнем доходу.

Вчені з Центру глобальних досліджень у галузі охорони здоров'я в Канаді та Університету Норвегії проаналізували ці дані з погляду ризиків куріння та встановили:

  • курці у віці старше 40 і молодше 80 років, які брали участь у дослідженні, втратили в середньому від 12 до 13 років свого життя порівняно з тими, хто ніколи не курив;
  • люди, яким вдалося кинути курити на десять років, схоже, майже повністю змінили ризик смертності від усіх причин, пов'язаних з їхньою шкідливою звичкою;
  • також у всіх значно знизився ризик смерті від захворювань, пов'язаних безпосередньо з курінням, таких як інсульт, зупинка серця або рак.

Багато людей думають, що вже надто пізно кидати курити, особливо в середньому віці. Але ці результати суперечать цій точці зору. Ніколи не пізно, ефект буде швидким, і ви можете знизити ризик основних захворювань, що означає більш довге та найкраще за якістю життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Джон Малкович в роли Пуаро в трейлере сериала "Убийство по алфавиту" Секс 0 7 побутових звичок, які вбивають секс В курсе 0 Агента 007 сыграет женщина В курсе 0 Вышел тизер игры по вселенной «Звездных войн» Психология отношений 0 Ученые назвали самые эффективные женские фразы для знакомства с мужчиной Автомобили 0 Рейтинг самых безопасных автомобилей 2017 года Карьера 1 9 способов найти работу по душе, если не знаешь, чем хочешь заниматься Автомобили 0 Skoda разработала приложение, которое по звуку определит характер поломки Внешность и здоровье 0 За что мужчины ненавидят свои пенисы? Психология отношений 0 7 уроков, которые можно извлечь из плохих отношений Внешность и здоровье 0 Оригинальные закуски для любого застолья Юмор 0 3 випадки, коли жіночі груди дратують суспільство Юмор 0 10 подарков, которые не стоит дарить девушке на 14 февраля Карьера 0 7 случайных фактов для тех, кто хочет знать 7 случайных фактов Автомобили 0 BMW представила самую быструю "пятерку" Секс 0 7 ошибок, котоpые делает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Автомобили 0 Toyota запустит в серию электрокар, который меньше Smart Карьера 0 Неприятные вопросы, которые приходится выслушивать за праздничным столом в… Юмор 0 #говоритмужчина: о мужских селфи Секс 0 10 самых частых проблем, возникающих во время секса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.