ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 речей у відносинах, з якими не можна перестаратися

04.08.2023 — Психология отношений
8 речей у відносинах, з якими не можна перестаратися

Коли ти зустрічаєш дівчину, з якою бачиш своє щасливе спільне майбутнє, тобі хочеться проявити себе з якомога більш виграшного боку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак у прагненні вразити її теж можна перестаратися, що призведе до зворотного ефекту і лише зіпсує стосунки між вами.

Тому тобі важливо відчувати тонку грань між тим, що входить до рамок нормального, і тим, що може сприйматися дівчиною в негативному ключі.

Сьогодні ми перерахували кілька речей у відносинах, з якими тобі важливо не перестаратися.

 

Турбота

Звичайно, кожній дівчині хочеться, щоб її хлопець був дбайливим: цікавився її станом та самопочуттям, допомагав із вирішенням будь-яких проблем, пропонував свою допомогу, був уважним до її потреб та бажань. Але із прагненням оточити партнера турботою легко можна перестаратися.

Тоді замість небайдужого хлопця ти можеш перетворитися на того, хто душить кохану людину своєю турботою.

Так, турбота цілком може бути токсичною, коли її дуже багато, і у своєму бажанні полегшити життя дівчини ти порушуєш її особисті межі.

Наприклад, якщо ти робиш щось, незважаючи на те, що раніше отримав відмову на пропозицію допомоги, або коли ти береш на себе обов'язки людини, навіть не поцікавившись у неї, чи це потрібно.

Така турбота з боку сприймається негативно, оскільки ти постаєш нав'язливим, демонструєш, що тобі не важлива думка партнера, дозволяєш собі поодинці приймати рішення за вас двох.

 

Контроль

У будь-яких відносинах мають бути певні домовленості, яких дотримуватимуться обидва партнери. Зрозуміло, кожен із нас щиро хоче знати, чи чесна з нами наша кохана людина чи ні.

Запитувати, уточнювати якісь деталі, знати, що збирається робити твоя дівчина – цілком нормально. Це не можна назвати контролем – ти просто хочеш, щоб тебе повідомляли про якісь плани і події. Так само маєш робити і ти сам.

Таким чином ви мінімізуєте можливість виникнення у парі недовіри та сумнівів один в одному. Але в усьому потрібно знати міру. Жага контролю може зростати з часом, що спричинить порушення особистих кордонів партнера.

Ти можеш стати занадто недовірливим, бачити те, для чого насправді немає жодних передумов, вимагати від дівчини звіт про всі її дії, перевіряти листування, забороняти їй спілкуватися з кимось тощо.

Такий контроль поступово вбиває стосунки, залишаючи у дівчини лише одне бажання – позбутися гіперопіки та тиранії.

 

Ревнощі

Деякі люди вважають, що ревнощі оживляють стосунки, показують партнеру, що його люблять і дорожать ним.

Часто ревнощі з'являються як наслідок порушення встановлених у парі домовленостей: наприклад, якщо ви вирішили, що фліртувати з іншими людьми вам не можна, і хтось із вас відповів на загравання ззовні.

Але бувають ситуації, коли ревнощі одного з партнерів починає проявлятися постійно і без видимих причин.

Часом це відбувається через невпевненість у собі, іноді це – наслідок минулого травмуючого досвіду. Як би там не було, тобі необхідно розібратися в собі та зрозуміти, чому ти зіткнувся з цією проблемою.

Якщо нічого не зробити в цій ситуації, ти ризикуєш втратити дівчину через постійні сумніви, підозри та прагнення до гіперконтролю.

 

Готовність йти на компроміси

Щоб побудувати здорові стосунки, обидва партнери повинні вміти знаходити компроміси. Але в деяких випадках робити це велика помилка. Йдеться про питання, які є важливими для одного з вас.

Якщо в тебе є позиція, якої ти дотримувався і збираєшся триматися в майбутньому, а твоя дівчина має прямо протилежні погляди на ситуацію, немає сенсу шукати якісь компроміси.

Це не приведе до бажаного результату: просто комусь із вас доведеться здатися і піти на поступки, пожертвувавши своїми принципами заради збереження стосунків.

І через кілька місяців чи років спільного життя відносини виявляться зруйнованими, а людина, яка весь цей час зазнавала дискомфорту, звинуватить іншого у своєму становищі.

Так що не перестарайся в прагненні йти на компроміси: часом краще ще раз все ретельно зважити і прийняти важке, але єдине правильне рішення.

 

Прагнення задовольнити бажання дівчини

У відносинах справді важливо допомагати партнеру здійснювати його бажання.

Однак робити це потрібно тоді, коли в тебе є для цього можливості, ти добре обдумав своє рішення і точно знаєш, що твої дії не завдадуть тобі шкоди.

Важливо зберігати баланс між тим, що ти робиш для дівчини, і тим, що отримуєш у стосунках.

Щоб ваш союз був гармонійним, не намагайся перетворюватися на інструмент для досягнення дівчиною всіх бажаних цілей.

 

Бажання сподобатися

Прагнучи сподобатися дівчині, ти можеш настільки сильно захопитися, що в результаті втратиш себе.

Ти ризикуєш перестати розуміти, де ти, а де той образ, який ти створюєш, щоб справити враження. Бажання сподобатися – абсолютно нормальне, воно є у кожного з нас.

Але важливо, щоб воно не змушувало тебе робити нетипові для тебе вчинки, діяти на шкоду власним інтересам чи обманювати дівчину, видаючи себе за когось іншого.

 

Прагнення залишатися незалежним

Будь-які близькі взаємини з іншою людиною неможливі, якщо ти не готовий відкриватися, ставати вразливим. Твоє надмірне прагнення залишатися незалежним, сильним, непохитним заважатиме тобі побудувати гармонійні стосунки з дівчиною.

Ти можеш здаватися їй надто сухим, беземоційним, відстороненим. Незалежність – це не звичка тримати дистанцію у будь-яких відносинах.

Це вміння почуватися однаково добре як з іншою людиною, так і наодинці із самою собою, справлятися зі своїми проблемами самостійно, нести відповідальність за свій стан.

Все це можна робити, не змушуючи себе придушувати або приховувати свої емоції.

 

Загальні інтереси

Деяким людям важливі спільні інтереси, щоби побудувати гармонійні відносини.

Якщо ти якраз один із тих, хто поділяє цю точку зору, важливо не перестаратися у своєму прагненні до спільності хобі та захоплень.

Звісно, чудово, якщо ви з дівчиною зійшлися на якихось темах. Навіть одного спільного інтересу буває достатньо, щоб знайти точки дотику та почати зближуватися.

Не варто зациклюватись на кількості пунктів, які важливі та цікаві для вас обох. І точно не потрібно намагатися збільшити їх штучно: вникати в те, що тобі зовсім не цікаво, тільки щоб вразити дівчину або виявитися ще ближче до неї.

Це швидше відлякає, ніж викличе очікуване здивування та радість. Тим більше, що такими діями ти можеш надмірно наблизитися до партнера, позбавивши його можливості зберігати незалежність.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Netflix опублікував тизер фільму "Космонавт" з Адамом Сендлером В курсе 0 Metallica выпустила "Монополию", в которой игроки смогут отправиться в мировое… Психология отношений 0 Деньги и оргазм: что на самом деле нужно женщинам от мужчин Автомобили 0 Вещь дня: цифровые автомобильные номера Секс 0 «Никогда не занимайся этим по утрам!» и другие советы из самого древнего… Секс 0 Лучшее, что ты испытывал: 5 советов для улучшения оргазма Вокруг света 0 Названы 13 самых безопасных, дешевых и чистых стран для путешествий В курсе 0 Pornhub раскрыли, какие персонажи пользуются популярностью на Хеллоуин Звезды 0 Белла Хадид для весенне-летнего номера LOVE Magazine В курсе 0 Дев Патель в трейлере фильма "Легенда о зелёном рыцаре" Юмор 0 Камасутра для семейных пар В курсе 0 Энтони Хопкинс в трейлере "Король Лир" Психология отношений 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина Звезды 0 Обнаженные Белла, Джиджи и Карли в календаре в честь 20-летия V Magazine В курсе 0 Джош Дюамель и Мел Гибсон грабят банки в трейлере фильма «Бандит» Секс 0 Что значат твои и ее сексуальные фантазии В курсе 0 Ричард Гир изучает шизофреников в трейлере драмы "Три Христа" Внешность и здоровье 0 Pornhub выпустили новую коллекцию одежды Секс 0 5 правил отличного секса в душе MC Like 0 Стефані Мандич для рекламної кампанії купальників Indah
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.