ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього відчуття

07.06.2024 — Психология отношений
6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього відчуття

Флірт буває не тільки приємним, але й зовсім незручним досвідом. Він змушує почуватися не у своїй тарілці, червоніти і соромитися.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо це твоя історія, то варто розібратися, чому ти почуваєшся некомфортно, коли намагаєшся фліртувати, а також навчитися долати кожну з можливих причин.

 

Нещирі мотиви

Ти можеш почуватися незручно, намагаючись фліртувати з дівчиною, до якої не відчуваєш сильних почуттів, а також якщо підсвідомо розумієш, що не готовий до стосунків із нею.

З'являється відчуття, що ти шахрай, і хвилювання, що вона обов'язково це помітить. Звичайно, в такому разі хочеться опустити очі в підлогу і пошаркати ногою замість того, щоб будувати симпатичній незнайомці.

Можливо, флірт сам по собі є для тебе можливістю отримати увагу та схвалення, а також способом розвіяти нудьгу.

Якщо ти розумієш, що кокетуєш не зі щирих спонукань, то варто задуматися про причини, чому ти так робиш, і про те, що знову і знову штовхає тебе на повторення цього шаблону поведінки. Щоб упоратися з цією проблемою, важливо вчитися розумітися на своїх мотивах.

Перш ніж переходити до активних дій і флірту, необхідно подумати, чи хочеш ти побудувати з дівчиною міцний зв'язок і чи дійсно вона тобі подобається.

Важливо чинити так не тільки заради того, щоб краще розумітися на своїх емоціях і мотивах, але й щоб залишатися чесним з дівчатами.

Адже дуже неприємно, коли хтось дає тобі хибну надію, а потім «зливається», — робити так точно не варто.

 

Зоровий контакт

Підтримувати зоровий контакт з людиною, яку ледве знаєш, непросто.

Ситуація ускладнюється, коли справа доходить до взаємодії з вродливою дівчиною, яка тобі подобається. Але якщо практикуватися, то можна подолати сором і все ж таки дізнатися, якого кольору очі у твоєї дами серця.

Для початку потренуйся підтримувати зоровий контакт з людьми, до яких не відчуваєш яскравих емоцій, наприклад, з колегами чи товаришами.

Як тільки зможеш без сорому дивитися їм у вічі, намагайся робити те ж саме, коли розмовляєш з дівчиною. А ще можеш скористатися старим, але робочим методом: під час розмови дивитись на перенісся співрозмовниці.

Такий підхід створює ефект того, що ти дивишся у вічі, і допомагає поступово звикнути відривати погляд від статі та інших предметів, які тебе оточують.

Примітно, що інша людина не помічає, що фокус твоєї уваги зміщений, і думає, що ти дивишся прямо на нього, так що цей лайфхак точно полегшить флірт і допоможе дати дівчині зрозуміти, що ти в ній зацікавлений. 

 

Невпевненість

Якщо твоя впевненість у собі залишає бажати кращого, флірт стає дуже незручним і дуже бентежить дією. Але якщо визнати проблему і почати над нею працювати, то можна позбутися сором'язливості і спокусити.

По-перше, необхідно виявити негативні переконання себе, та був кинути їм виклик. Наприклад, ти можеш вважати себе несимпатичним або невдахою і через це відчувати незручність і збентеження. Так ось, саме час почати переконувати себе у зворотному та шукати в собі не негативні, а позитивні риси.

По-друге, позбавляйся звички використовувати самознижуючий чи негативний гумор, особливо коли намагаєшся фліртувати з дівчиною. Це нікого не фарбує і змушує самооцінку прагнути до нуля, а ще демонструє оточуючим те, що ти не надто себе і цінуєш.

І по-третє, щоб почуватися впевнено, спробуй створити образ впевненої в собі людини. Стій прямо, підтримуй зоровий контакт, говори чітко та твердо. А якщо нервуєш, зроби глибокий вдих і нагадай собі про свої позитивні якості.

 

Страх виявляти вразливість

На ранніх етапах стосунків з дівчиною, що сподобалася, ти можеш боятися виражати свої почуття і виявляти вразливість.

Може здатися, що розповідати про емоції безглуздо чи не круто, що це робить тебе менш мужнім.

Але без цього неможливо показати зацікавленість у розвитку відносин, а також фліртувати без сором'язливості та червоних щік. Щоб прийняти власну вразливість, важливо зрозуміти, що вона є силою, а чи не слабкістю.

Будь відкритий і чесний щодо своїх почуттів та намірів як із самим собою, так і з дівчиною, яка тобі подобається.

А ще важливо практикувати самоспівчуття, яке полягає у позитивному внутрішньому монолозі та співчутті до самого себе. І тоді флірт перестане бути незручною дією, від якої тремтять руки і шалено б'ється серце.

 

Невірне розуміння соціальних сигналів

Ще одна причина, через яку флірт може викликати незручність, — неправильне розуміння соціальних сигналів чи намірів іншої людини. Це може призвести до плутанини та дискомфорту під час взаємодії.

Наприклад, ти можеш думати, що мила дівчина кокетує, хоча це просто її манера спілкування.

У такому разі легко опинитися в досить безглуздій ситуації, коли виявляєш до неї інтерес і отримуєш невдоволення та відмову у відповідь. Щоб уникнути подібного, звертай увагу на мову тіла, вираз обличчя та тон голосу.

Якщо дівчина займає відсторонену позу, не дивиться тобі у вічі чи виглядає надто напруженою, фліртувати з нею точно не варто. 

 

Страх бути відкинутим

Ось ми й дісталися теми страхів. Це одна з найпоширеніших причин, чому люди почуваються дискомфортно, коли намагаються фліртувати, бояться бути відкинутими.

Нерідко за цим страхом варто звичка порівнювати себе з іншими людьми і як наслідок низька самооцінка.

Пам'ятай, що кожен у якийсь момент має сумніви у своїй привабливості, а також отримує відмову. Це нормальна частина життя, яка не повинна бути причиною твоєї низької самооцінки та невпевненості. Простіше кажучи, якщо ти не сподобався одній дівчині, знайдуться інші, які гідно оцінять тебе.

Так що настав час прокачувати почуття власної гідності, а також переставати пов'язувати власну цінність з відмовами та словами інших людей, якщо хочеш навчитися фліртувати без сором'язливості.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Ольга Бузова в летнем номере Playboy Звезды 0 Сексуальная Сидни Суини для кампании Jacquemus и Nike Психология отношений 0 #говоритженщина: о, дивный бабский мирок Секс 0 Что делать, если девушка даже не пытается тебя возбудить В курсе 0 Брюс Уиллис снова всех спасет в трейлере боевика "Дожить до утра" Психология отношений 0 7 мифов про расставание, в которые давно пора перестать верить Психология отношений 0 Ученые выявили существенные преимущества людей без пары Карьера 0 8 чеснот людини, яка знає свої слабкі сторони В курсе 0 Джейсон Стэйтем в новом фильме Гая Ричи "Гнев человеческий" В курсе 0 Трейлер финального сезона "Сверхъестественного" Звезды 0 Жизель Оливейра, Барбара Палвин и Стелла Максвелл для рекламной кампании Dahlia… Психология отношений 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити Звезды 0 Дочь Джуда Лоу в кампании La Perla Юмор 0 Как позвать девушку на чашечку кофе так, чтобы она тебе не поверила Внешность и здоровье 0 Як уникнути похмілля: 3 залізні правила Игрушки 0 Разнообразие покрышек для электросамокатов Психология отношений 0 Как познакомить ребенка с новой девушкой Карьера 0 10 жертв, які варто принести заради досягнення мети Карьера 0 Ким би ти працював 100 років тому Внешность и здоровье 0 Puma випустить нову модель кросівок Suede XL
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.