ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Ризиковані вчинки, які варто тримати в таємниці від оточуючих

29.05.2024 — Карьера
Ризиковані вчинки, які варто тримати в таємниці від оточуючих

Ризикована поведінка, з одного боку, може допомогти підтримувати здорові стосунки та позитивну соціальну взаємодію, але з іншого — нашкодити твоїй репутації та відштовхнути від тебе людей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тим часом є дуже тонка грань, яку легко перейти. Але є спосіб зберегти гідність та привабливість, навіть якщо схильний до ризикованої поведінки.

Деякі вчинки просто потрібно тримати в таємниці від оточуючих.

 

Спалах гніву чи агресії

Гнів та агресія — поширені проблеми, від яких ніхто не застрахований.

Навіть саму спокійну людину на планеті можна вивести з себе, якщо знайти її «больову точку» і гарненько на неї натиснути.

Але, проявляючи агресію чи відкрито демонструючи злість, ти загострюєш конфліктну ситуацію, і навіть повільно, але правильно руйнуєш значні тобі відносини.

Поруч із тобою складно почуватися в безпеці, відкрито висловлювати свою думку, відчувати себе рівною та цінною людиною.

І чим частіше ти демонструєш таку ризиковану поведінку, тим швидше відштовхуєш оточуючих і почуваєшся самотнім. Навряд чи тобі хочеться «розлякати» всіх потенційних друзів і тих, хто тобі дорогий.

Тож варто вчитися тримати під контролем свої почуття, а ще не поширюватися на епізоди, коли тобі це не вдалося. До речі, про те, як навчитися долати гнів, можеш дізнатися тут.

 

Надмірне вживання алкоголю чи інших речовин

Зловживання та залежність ще нікого не фарбували.

Навпаки, вони змушують оточуючих вважати тебе ненадійною, безвідповідальною, а можливо навіть небезпечною людиною, з якою не варто мати спільних справ. Така поведінка руйнує твою репутацію, стосунки з людьми та здоров'я.

Важливо не просто не показувати його людям, а й у принципі відмовлятися від нього заради власного благополуччя.

 

Хронічна брехня

Всі люди час від часу брешуть, але для деяких брехня та маніпуляції стають принципом життя та основою взаємодії з оточуючими. Але якщо ти хочеш підтримувати значні соціальні зв'язки, то важливо утихомирювати в собі брехуна.

Чому? Постійно трапляючись на брехню, ти позбавляєш свої стосунки довіри, близькості, а ще руйнуєш свою репутацію і виглядаєш несумлінною та безвідповідальною людиною.

До того ж, якщо звикаєш брехати з приводу, ти шкодиш своєму здоров'ю. Це змушує тебе відчувати підвищений стрес та розумову перевтому, адже треба запам'ятати, яку неправду ти казав якійсь людині.

Висновок: не варто ходити по лезу ножа та обманювати людей. До такої поведінки краще не вдаватися або робити це в крайньому випадку і тим більше не розповідати про нього першим зустрічним.

 

Порушення правил дорожнього руху

Небезпечне водіння, тобто навмисне перевищення швидкості, сумнівні маневри та нерозсудливість ще нікого не фарбували. Демонструючи його оточуючим, ти здається не крутим і безбаштовим, а безвідповідальним і ненадійним.

Навряд чи хтось захоче знову сісти до тебе в машину, якщо протягом усього шляху тримав у голові одну думку: «Як би вийти звідси живим і не посидіти раніше».

Виявляти мужність і сміливість можна здоровішими способами. Так що пора повторити правила дорожнього руху, обмежити швидкість і перестати наражати на небезпеку своє життя і благополуччя оточуючих.

 

Пристрасть до азартних ігор або сумнівні фінансові кроки

Існує багато ризиків, пов'язаних із пристрастю до азартних ігор. Легко «прокрутити» цілий стан в автоматах, стати залежним і втратити грошові накопичення, які збирав на щось корисне і варте.

Не варто поширюватися на те, що волієш проводити час за азартними іграми - оточуючі цього точно не оцінять. Вони вважають тебе дурним, ненадійним, ніколи не дадуть грошей у борг або зовсім відвернуться.

Говорити про азартні ігри та сумнівні фінансові кроки потрібно в одному випадку — коли розумієш, що не можеш вилізти з проблем, які сам собі створив.

Розповісти про це краще найближчим людям, які допоможуть знайти допомогу і підтримають твоє бажання позбутися залежності.

 

Участь у небезпечних чи ризикованих сексуальних практиках

Зазначимо, що тема сексу в принципі є табу для світських розмов та розмов з незнайомцями. І тим більше не варто згадувати, що береш участь у сумнівних практиках, відрізняється легковажністю або змінюєш дівчат як рукавички.

Можливо, тобі здається, що таким чином ти справляєш враження Казанови, але насправді ти бентежить інших людей і змушуєш їх задуматися, чи варто продовжувати спілкування з тобою.

 

Кіберзалякування чи онлайн-переслідування

Не варто хизуватися тим, що одним коментарем зміг «заткнути за пояс» інтернет-співрозмовника або налякати його так, що йому довелося видалити свою сторінку.

Визнання в подібній поведінці — вірний спосіб уславитися невігласом, позбутися друзів і змусити свою репутацію впасти нижче плінтуса. Мовчати варто і про те, що ти займався онлайн-переслідуванням чи сталкінгом.

Наприклад, стежив за своєю колишньою двадцять чотири години на добу, сподіваючись, що її життя після розлучення з тобою пішло під укіс. Більшості людей такі вчинки здадуться лякаючими чи огидними.

До речі, вони є такими, тому про подібну поведінку потрібно не тільки мовчати, а й відмовитися від неї.

 

Імпульсивні чи надмірні витрати

Надмірні витрати та зацикленість на матеріальних речах не фарбують нікого. Вони змушують інших вважати тебе фінансово неписьменною людиною, ненадійним другом та партнером.

Так що варто мовчати про те, що одного разу ти піддався імпульсу і купив абонемент у спортзал, який так і залишився припадати пилом на полиці, або придбав ігрову приставку, а потім два тижні харчувався одними макаронами.

Не варто згадувати про такі ситуації жартома, якщо не хочеш відштовхнути оточуючих і зіпсувати про себе враження.

А якщо хочеш дізнатися більше про фінансову грамотність і про те, як економити, а не витрачати гроші даремно, зазирни сюди.

 

Прокрастинація або відсутність відповідальності

Хронічна звичка відкладати справи на потім та відсутність відповідальності змушують інших сумніватися у твоїй компетенції та зрілості.

Тож стеж за своєю промовою, щоб навіть побіжно не згадувати про моменти, коли ти пропускав терміни здачі проектів, «забивав» на прибирання тижнями і скасовував зустрічі в останній момент, причому без пояснень.

Краще тримати такі життєві епізоди в таємниці, особливо від колег та начальства. Інакше легко засидітися на одному місці та помножити свій потенціал на нуль.

 

Ізоляція і відмова від соціальних зв'язків

Іноді кожній людині хочеться відпочити від нашого суспільства та знайти усамітнення. А інтровертам це й зовсім життєво необхідно, тому що вони втомлюються від шуму натовпу і не люблять перебувати в людних місцях надто часто.

Але перебування на самоті також може розраховуватися як ризикована поведінка, якщо переходить рамки нормального.

Наприклад, коли воно стає причиною стійкого відчуття відчуженості, викликає ускладнення у відносинах з іншими людьми, відбивається на твоєму психічному здоров'ї.

Так чи інакше, не варто розповідати оточуючим про те, що ти хотів би вирушити на безлюдний острів на рік-другий і нікого не бачити.

Інакше люди можуть вважати тебе дивним, нелюдимим або занадто холодним, що позначиться на якості взаємодії з ними.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 7 диаграмм о сексе, которые тебя изумят Внешность и здоровье 0 10 причин, почему ты чувствуешь себя старым Карьера 0 8 честных причин, почему ты не меняешь свою жизнь, хотя мечтаешь об этом Секс 1 Ученые: твоя сексуальная жизнь зависит от грамотности В курсе 0 Киану Ривз в первом тизере четвёртого «Джона Уика» В курсе 0 Вышел финальный трейлер "Звездных войн: Скайуокер. Восход" Юмор 0 Коли чоловік не має права бути бідним? (Жіноча думка) Автомобили 0 Как угробить автомобиль: 15 верных способов MC Like 0 Алексис Рэн для августовской обложки MAXIM Секс 0 Худшие места для занятий сексом Вокруг света 0 Дослідники назвали країни, де живуть жінки з найбільшими сідницями Юмор 0 Памятка джентльменам, которых возят на автомобиле дамы Звезды 0 Tatarka снялась для обложки Playboy Карьера 0 9 необоснованных поводов для гордости Карьера 0 Как не пить на вечеринках, чтобы никто этого не заметил Психология отношений 0 10 якостей хорошого чоловіка Внешность и здоровье 0 10 ознак того, що твій організм потребує перепочинку Внешность и здоровье 0 13 продуктов, которые помогут тебе в постели MC Like 0 Мир, труд, Coachella: самые красивые девушки с фестиваля Coachella MC Like 0 Oceanus в партнерстве с Playboy выпустил коллекцию купальников
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.