Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як зрозуміти, що ти стаєш поганою людиною

22.08.2023 — Карьера
Як зрозуміти, що ти стаєш поганою людиною

Лише небагато від природи, виховання чи інших речей стають поганими у дитинстві і продовжують залишатися такими все життя. Але необов'язково хороша людина буде приємною весь час.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Певні події на кшталт труднощів у житті та неспокійної обстановки навколо можуть зробити навіть із добряка озлоблену істоту.

Зрозуміти, що ти стаєш поганою людиною, можна за такими ознаками.

 

Ти почав засуджувати оточуючих

Осуд — це дуже шкідливе явище, яке працює лише на одиницях найподатливіших людей. Решту ж воно просто дратує.

Майже ніколи не спрацьовують промови, що засуджують на кшталт «мені соромно за те, що ти так багато п'єш», і це може бути сприйнято діаметрально протилежно. Гарні люди нікого не засуджують.

Вони можуть співчувати, давати пораду, але не намагаються зачепити почуттів, щоб за допомогою такої маніпуляції отримати вигоду, нехай і в альтруїстичних мотивах. Тому осуд є однією з перших ознак твого руху до «темряви».

 

Ти використовуєш критику як інструмент тиску, а не спосіб донести важливу інформацію

Багато хто вважає критику загалом ознакою неприємної людини, але це неправильне судження. Критикувати можна з добрих спонукань, і це явище необов'язково пов'язане з чимось, що покликане зачепити струни душі.

Наприклад, критика відсутності заходів безпеки під час роботи з болгаркою цілком обґрунтована і насамперед спрямована на захист здоров'я та життя людини, яка ризикує таким чином.

Коли ти стаєш поганою людиною, то у твоїй критиці зменшується кількість аргументів та збільшується тиск на емоції.

Різниця в тому, що конструктивний відгук, нехай і з негативним підтекстом, дозволяє зробити правильні висновки, тоді як порожня критика деморалізує чи ображає.

 

Твоє терпіння стало легко похитнути

Гарна людина терпляча. І ні, це не «ганчірка», яку використовують як душі завгодно, а спокійна особистість, яка розуміє, що у кожного в житті можуть бути важкі моменти і потрібно адекватно реагувати на виклики.

Погані люди не можуть себе стримувати, і все через те, що починають вважати себе кращими за оточуючих. Глибоко в підсвідомості в тебе може зародитись думка «як він сміє мені суперечити» чи щось подібне.

Також зриви можуть відбуватися через нетерпимість до оточуючих, що також не додає тобі плюса в карму.

 

Тобі стає складно співпереживати іншим

Співчуття — це одна з найлюдяніших якостей, яка відрізняє нас від тварин. Ті здатні співпереживати близьких істот, але не відчувають нічого до оточуючих.

Лише людина може прийти на допомогу зовсім незнайомій особистості і навіть врятувати того, хто є її недругом.

Чим менш позитивною людиною ти стаєш, тим складніше тобі виявляти співчуття. Спочатку ти стаєш байдужим до проблем далеких людей, а потім і близьких.

Звичайно, це може бути пов'язано не з характером, що зіпсувався, а, наприклад, з вигорянням. Але коли ти виявляєш байдужість просто тому, що тобі стало начхати на оточення, варто задуматися, на кого ти перетворюєшся.

 

Ти отримуєш задоволення від чужого болю

А ось це вже яскрава ознака негативної людини. Мова не про щось кумедне, хоч і болісне з фізичної точки зору, на кшталт падіння зі скейту промежиною на перила, а про справді серйозні моменти.

Неприємна тобі людина потрапила в погану ситуацію, і ти відчуваєш те ж відчуття, якби з'їв смачну цукерку? Це серйозний дзвінок, який треба попрацювати над собою.

Справа в тому, що ми від природи запрограмовані до емпатії. Навіть коли перед нами найлютіший ворог, ми все одно сподіваємось на позитивне вирішення ситуації.

Але погані люди позбавлені цього почуття або заглушили його настільки, що радіють, коли з кимось трапляються неприємності. Спочатку твоя злість спрямована на вкрай неприємних тобі особистостей, а потім взагалі на всіх.

 

Плітки стали для тебе способом розслабитися

Ніхто не любить пліткарів, навіть такі ж, як вони, хоча б тому, що ця зброя може будь-якої миті попрямувати проти них самих.

Ознакою поганої людини вважатимуться отримання задоволення від пліток і наклепів, вкладених у інших людей.

Пам'ятай, що одна справа — обговорити людину в нейтральному ключі і не приховувати від неї теми, а інша — коли ти стоїш за чиєюсь спиною і поливаєш її брудом, а в обличчя кажеш протилежне.

Мало того, що так ти втрачаєш карму, то ще й стаєш неприємним і навіть небезпечним для оточуючих.

Розуміючи, що ти не можеш тримати язика за зубами і не тримаєш свого потягу до осуду всередині, мало хто захоче ділитися з тобою чимось важливим.

 

Ти почав звинувачувати оточуючих у своїх помилках

Хороша людина знає, що тільки вона відповідає за свою долю. Так, є моменти, в яких від нас мало що залежить, і тоді справді може виникнути досада та занепад сил від неможливості вплинути на речі.

Але здебільшого ми самі створюємо собі проблеми. У такі моменти перевіряються сила духу та характер.

Якщо ти не боїшся брати на себе відповідальність і розгрібати проблеми самостійно або в команді з іншими людьми і при цьому нікого не звинувачуєш, це ознака твоєї внутрішньої сили.

Погана людина може навіть не помічати, як все частіше звинувачує оточуючих навіть у моментах, що нічого не значать. Він все більше уникає відповідальності та звинувачує інших у своїх проблемах.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 #говоритмужчина: для чего нужна жена? В курсе 0 Первый трейлер нового "Робин Гуда" Карьера 0 Чому простим людям живеться краще, ніж розумним? Автомобили 1 Toyota разрабатывает электромобиль, заряжающийся за несколько минут Секс 0 5 несподіваних речей, які можуть статися під час оргазму Карьера 0 Идиотские привычки людей, выросших в бедной семье Юмор 0 Бред всему голова: глупые способы впечатлить женщину, которые работают Внешность и здоровье 0 8 вещей во внешнем виде, которые раздражают девушек Карьера 0 Как пpавильно утешать людей: 4 главных правила и 4 возможные ошибки Секс 0 15 правил орального секса: статья для совместного чтения Секс 0 26 девушек рассказали, что их больше всего бесит в оральном сексе Психология отношений 0 Будь мужиком: не позволяй ей этого В курсе 0 Apple объявила дату выхода сериала «Шантарам» с Чарли Ханнэмом MC Like 0 Фото дня: обнаженные Роми Стридж и Тейлор Хилл на пляжной сьемке MC Like 0 Анна Авіла для рекламної кампанії ADANOLA В курсе 0 Статистика Pornhub: Украина вошла в топ-15 стран, где чаще всего интересуются… Юмор 0 Чего ты НИКОГДА не должен говорить женщине Вокруг света 0 Яку вибрати туристичну страховку? Карьера 0 10 внутрішніх причин, чому ти постійно відчуваєш себе нещасним Психология отношений 0 Почему мужчины нравятся женщинам. И почему нет
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.