Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як перестати почуватися невдахою

06.06.2023 — Карьера
Як перестати почуватися невдахою

Існує два різні підходи до набуття статусу невдахи. Одні одержують суспільне визнання. Йдеться не про вузьке коло з особистих знайомств, яке може бути корумповано або упереджено.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Потрібно відповідати історичним і стійким уявленням, перелік яких не такий вже й широкий.

В іншому випадку людина сама наділяє себе цим званням, орієнтуючись на низку актуальних на даний момент суспільних установок та внутрішнє незадоволення.

Це самозванці, які не пройшли офіційної атестації.

 

Ти не можеш бути невдахою в 20-25 років

Не доріс ще, щоб досягти цього статусу, потрібно пройти довгий і вихлявий шлях. Таке дано не кожному, а ти тільки розпочав самостійне життя і вже хочеш заявити про себе, ставши визнаним невдахою. Там, попереду ціла черга вишикувалася, сам подивися.

Є куди гідніші претенденти, навчені досвідом, упустили всі можливості давно і, головне, щиро змирилися.

Ось з ними тобі доведеться конкурувати, чи зможеш? Це навряд чи твоє життя просто не може бути вже наскільки зіпсовано.

Скоріше вона не відповідає очікуванням, але з такою проблемою стикаються багато, майже всі. Це не унікальний або скільки-небудь примітний випадок, потрібно вносити коригування.

Змінюєш очікування чи спосіб життя до того часу, поки конфлікт не вичерпається. Тобі випаде ще багато непомітних шансів та очевидних можливостей для реалізації.

Потрібно упустити їх усі, тоді років до 40-45 вже можна буде про щось говорити, це нормальний вік для невдахи.

Звучить безнадійно, попереду багато років, але не впадай у відчай, вони пройдуть набагато швидше, ніж можеш собі уявити. Поки займися чимось, щоби час скоротати, тільки не надто захоплюйся, так можна і від мети відхилитися.

Звертай увагу на маяки, вони висвітлюють шлях. Якщо все, чим займаєшся щодня, викликає неприязнь або огиду, а тому робиш це абияк, значить, рухаєшся в правильному напрямку.

 

Тобі необов'язково мати найкращі та найдорожчі речі

Повертаємось до конфлікту очікувань та реальності, від якого походять завихрення у голові. Відсутність дорогих речей, неможливість оновлювати гаджети з виходом нових моделей не роблять тебе невдахою.

Більше того, це навіть не робить тебе бідним, можливо, розумним, що живе за коштами, що відмовилися від культури надспоживання. Здивуєшся, але багато людей цілком складаються з речей, не маючи нічого під ними.

Навіть думки спрямовані на те, як би швидше отримати бажане, щоб потім покрасуватися на публіці. Публіка неоднорідна, частково байдужа, але частково й заздрісна. Проте рідко справді захоплена.

Справа в тому, що важко змусити себе захоплюватися ще й чужими речами. Тут і вилазить правда, справжнє ставлення до надспоживання: це дорога забава, такий спосіб розваги.

На другій чаші терезів знаходяться особисті захоплення, які й формують індивідуальність людини. Ось їх і варто мати, будь-що-будь. Вони навряд чи зроблять тебе унікальним, але заповнять порожнечу, яку інші намагаються приховати речами.

Будь-яке хобі виконує важливу, хоч і не завжди помітну функцію — зберігає пристрасть до себе, а отже, як мінімум, частково і до самого життя.

Це займає думки, змушуючи думати про те, як би стати кращим у обраній сфері інтересів. Невдаха не може розмірковувати про подібне, він віддасть перевагу порожнім мріям про речі, якими ніколи не володітиме.

 

Стеж за тим, як на тебе впливає культурне середовище

Культурне середовище складається з кількох верств. Глобальний це те, що формується країною в певний період часу. Є й локальний рівень, наприклад, субкультури, слово і перекладається «під культури». Вони можуть існувати паралельно з глобальною культурою, тією чи іншою мірою формуючи окреме середовище.

Існують і ще низові рівні, аж до твоєї компанії друзів чи сім'ї. Загалом культурним середовищем є будь-яка стійка група людей, яка формує певні поведінкові, ідейні та розмовні норми.

Є простий і зрозумілий приклад, напевно, ти переймав від когось із друзів слова паразити, сленг, жести, можливо, і щось більше на кшталт короткострокових цілей. Пізніше позбавлявся цього через непотрібність, але факт впливу це не скасовує.

Якщо пустити все на самоплив, станеш переймати з кожного середовища найпопулярніші течії - тренди. Вони легко визначаються, в автоматичному режимі, це не потребує інтелектуальних дій. Щось, схвалюване більшістю, стає таким трендом.

Проблеми починаються, коли людина неспроможна слідувати чи відповідати обраної моделі поведінки.

Виходить, що він начебто хоче бути на загальній хвилі, але з якоїсь причини не може. Тоді виникають підозри у власній неповноцінності, у голові народжується питання: чи все з тобою гаразд чи ти невдаха якась?

Секрет у тому, що з кожного культурного середовища можна вибирати речі, які варто запозичити чи ігнорувати. Забирай хоч все і слідуй трендам або відкинь все і задавай тренди. Це дві крайності, і зазвичай зона комфорту знаходиться десь посередині, із цим потрібно розібратися.

 

Не стався до життя надто серйозно

Життя - це актриса комедійного жанру, любить жартувати, і гумор цей не завжди зрозумілий. Їй до розуміння окремо взятої людини немає справи, адже навіть у разі невдалого виступу життя продовжать любити мільярди людей, воно є головною зіркою на цій планеті.

До неї варто ставитись відповідно, не надто серйозно, адже ніколи не вгадаєш, який номер стане останнім. Так можна до завіси просидіти з найсерйознішим виразом обличчя, від якого користі зазвичай небагато.

Особливо безглуздо це виглядає, якщо вираз обличчя абсолютно не відповідає діям та, головне, фінальному результату.

Втім, результат, по суті, завжди один, різниця тільки у власній оцінці. Сподобалося тобі уявлення чи ні? Залишився задоволений виступом життя чи шкодуєш про куплені квитки?

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Фото дня: Алессандра Амбросио и Кэндис Свэйнпоул на первых кадрах Victoria's… Юмор 0 5 фактів про пеніс, які вам не розповідали під час уроків біології Звезды 2 Голая Эльза Хоск рекламирует солнцезащитные очки District Vision Звезды 0 Наоми Кэмпбелл разделась в рекламной кампании Vivenne Westwood Звезды 0 Откровенная съемка Зои Кравиц для осеннего номера AnOther Magazine Автомобили 0 Начат выпуск автомобилей Volvo, которые не разгонятся быстрее 180 км/ч Карьера 0 Как правильно говорить на собеседовании о будущей зарплате В курсе 0 Видео дня: как производят секс-куклы Звезды 0 Хейлі Бібер у святковій кампанії Calvin Klein Внешность и здоровье 0 4 причины, почему у тебя могут быть проблемы с потенцией Карьера 0 10 ознак того, що ти вважаєш себе розумнішим, ніж є насправді Карьера 0 Как быть брутальным и при этом воспитанным мужчиной? Секс 0 10 порад, як сексуально задовольнити старшу жінку Карьера 0 6 упертих фактів, з якими люди продовжують сперечатися Внешность и здоровье 0 Ученые: что должно быть у тебя на лице, чтобы девушка воспринимала тебя серьезно Психология отношений 0 #говоритженщина: самцы второй свежести Внешность и здоровье 0 Reebok создал веганские кроссовки Nano X1 Секс 0 22 факта о сексе, котоpые помогут ответить на вопрос "О чем ты думаешь?" Психология отношений 0 Чому не варто переживати, якщо всі навколо одружуються і заводять дітей, а ти -… Психология отношений 0 Як зрозуміти, що шлюб приречений із самого початку
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.