ТОП-10 популярных новостей
7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому 31.03.2023 — Секс — 0 Чому небезпечно змішувати алкоголь? 31.03.2023 — Внешность и здоровье — 0 6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина 30.03.2023 — Психология отношений — 0 Правила сексу з похмілля 29.03.2023 — Секс — 0 10 речей, які тобі потрібно перестати романтизувати 28.03.2023 — Карьера — 0 «Не думаємо, просто існуємо»: чоловіки обговорюють, що нормально для них, але… 28.03.2023 — Юмор — 0 6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини 28.03.2023 — Психология отношений — 0 Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків 27.03.2023 — Психология отношений — 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги 27.03.2023 — Юмор — 0 Як бути, якщо батьки проти твоїх стосунків з дівчиною 24.03.2023 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Дії, через які ти створюєш зайву драму у своєму житті

27.10.2022 — Карьера
Дії, через які ти створюєш зайву драму у своєму житті

У світі існує багато приводів для драми. Але найчастіше саме ти сам привносиш драму у своє життя, а потім від цього страждаєш.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось кілька дій, через які люди створюють зайву драму у своєму житті. Можливо, розуміння того, що до цього призводить, допоможе тобі виключити це зі свого життя.

 

Виявляти цікавість до життя інших людей

Виявляти цікавість — це нормально, але можна зайти надто далеко в проникненні в чуже життя, забути про особисті межі. Причому нерідко така цікавість має добрі наміри.

Наприклад, коли за сімейним гулянням у свята хтось із родичів запитує, коли ти плануєш одружитися, він, швидше за все, не має на увазі нічого поганого, це просто інтерес, а може навіть спроба підтримати тебе.

Однак це порушує твої особисті межі та призводить до психологічного дискомфорту.

Якщо ж подібна цікавість проявляється на адресу не близьких людей, це може легко переростати в конфлікти, і цілком резонно, адже хто ти такий, щоб лізти в такі особисті справи?

Якщо людині буде потрібно, вона сама повідомить про це або попросить у тебе поради.

 

Участь у драмах інших людей

Якщо хтось влаштував розбирання чи скандал, і ти втручаєшся в них, то висока ймовірність, що це торкнеться і тебе.

Причому небезпечні навіть ті моменти, коли тебе намагаються втягнути у драму під виглядом своєрідного судді, нейтральної позиції. У такому разі ти, хоч би яке рішення виніс, станеш для когось ворогом.

Отже, найкращий спосіб уникнути драми — це не дозволяти втягувати себе в неї.

Якщо ти бачиш, що назріває конфлікт, постарайся дистанціюватися від нього якнайшвидше і зберігати нейтралітет.

 

Часто брехати іншим людям

Як легко додати драми у своє життя? Збрехати комусь, а потім на цьому проколотись.

Усі ми брешемо, і це нормально. Але потрібно вміти брехати або застосовувати брехню в окремих випадках і тільки у справі.

Так, наприклад, можна збрехати при працевлаштуванні, що ти вмієш те й те, але правда коли-небудь розкриється, і ти, як мінімум, виглядатимеш безглуздо, а може, навіть підведеш кого-небудь.

Краще бути чесним у всіх моментах, за винятком тих, де брехня допоможе уникнути шкоди здоров'ю чи життю.

Так, ти можеш трохи прикрасити, це нормально. Якщо твої слова – це правда, приправлена ​​дрібкою гарної брехні, у цьому немає нічого поганого.

Але якщо брехати у всьому, колись це може призвести до зайвої драми.

 

Дозволяти его брати владу

Его – це здебільшого ворог, адже воно дає уявне відчуття переваги над іншими.

Наприклад, ви з колегами працюєте над якимось проектом, і ти зробив трохи більший внесок, ніж інші.

Як легко спричинити драму? Присвоїти всю або принаймні більшу частину заслуг собі і тонути в променях слави, поки інші стоять у твоїй тіні. Цілком нормальне прагнення бути першим.

Це, як і брехня, є природним механізмом, закладеним еволюцією. Але треба розуміти, коли можна виявити своє его, а кого його краще закопати глибше для інтересів більшості.

 

Занадто швидка реакція на подію без обмірковування ситуації

Імпульсивність — це ворог будь-якої людини. Багато хто плутає імпульсивність з гарною реакцією, але це не так.

Це те саме, як допитливість і цікавість: перше спрямоване на корисні знання, а друге на те, куди не варто пхати свій ніс.

Імпульсивність погана тим, що ти не даєш собі часу на обмірковування ситуації і одразу кидаєшся у бій, щоб захистити себе від нападок, навіть якщо вони уявні.

У таких випадках дуже легко влаштувати драму на порожньому місці, там, де вона взагалі не малася на увазі.

 

Двозначні пояснення

Подивися на те, як розмовляють політики.

Ця політкоректна мова, безсумнівно, втомлює, але вона дозволяє уникнути непорозуміння чи подвійних трактувань. Це не означає, що тобі теж треба говорити, як робот, і лити більше води, щоб заплутати співрозмовника.

Ні, просто не допускай використання фраз, які потенційно можуть мати подвійний сенс принаймні для певних співрозмовників, які відрізняються уразливістю.

Багато драми, а іноді й сумні події відбувалися через те, що хтось когось не так зрозумів чи вважав, що за його добродушними словами ховається якесь подвійне дно з тонкою образою.

 

Перекладання провини на інших

Ми неодноразово говорили, що справжня сила — це вміння визнати свої помилки.

На жаль, але більшість не має цієї якості і регулярно перекладає провину на інших заради вигоди через страх і з інших причин. І це один із найпростіших способів додати у своє життя непотрібної драми.

Так, зараз ти уникнув проблем, але чи так це добре? Ти нажив собі ворога або змусив іншу людину ставитись до себе гірше, а також збрехав.

Коли брехня розкриється, і тоді ти отримаєш подвійний удар.

 

Образи

Образа - це неприємне почуття, яке не несе в собі жодного світлого моменту. Це почуття погано як для того, хто її затаїв, так і для того, на кого вона спрямована.

Образа в багатьох випадках призводить до зайвої драми, особливо, якщо ображена людина намагається помститися, адже часто вона бажає змусити людину відчувати те саме, але в багаторазовому розмірі.

Якщо ти не хочеш додавати у своє життя негативної драми, вчися відпускати образи і знаходиш у собі сили прощати.

Людина могла сказати або зробити щось, що тебе образило, не зі зла, а через незнання чи дурість.

Коли емоції вляжуться, стане простіше, і ти зрозумієш, наскільки безглуздо було носити цю образу в собі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Apple впервые за 10 лет выпустила игру Звезды 0 Кендалл Дженнер для La Perla Юмор 0 9 способов упростить знакомство с девушкой Психология отношений 0 7 самых бесполезных способов, которыми ты пытаешься спасти свои отношения В курсе 0 Трейлер нового сезона Grand Tour Внешность и здоровье 0 Красивый мужик, а женщины нос воротят Внешность и здоровье 0 Ученые: тренировки натощак позволяют сжечь в два раза больше жира В курсе 0 WB запустила в производство сиквел «Константина» с Киану Ривзом Звезды 0 Кендіс Сванепул в новій рекламній кампанії купальників Tropic of C Секс 0 10 вещей, котоpых ты и твоя партнерша больше всего боитесь в сексе Юмор 0 Как понять, что в отношениях от вас ждут только денег Карьера 0 Як жити, якщо не вписуєшся в сучасне суспільство? В курсе 0 Хоакин Феникс в фильме "Не волнуйся, далеко он пешком не уйдет" Звезды 0 Белла Хадид снялась топлес для V Magazine Юмор 0 Вопросы, которых она ждет от тебя на первом свидании Вокруг света 0 Предложение дня: сдается квартира в стиле сериала "Чернобыль" Психология отношений 1 #говоритмужчина: о дружбе после сорока MC Like 0 День 28: Эльза Хоск в новом ролике LOVE Magazine В курсе 0 Marvel поділилася трейлером фільму «Людина-мурашка та Оса: Квантоманія» Секс 0 Секс в одно лицо
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.