Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Дії, через які ти створюєш зайву драму у своєму житті

27.10.2022 — Карьера
Дії, через які ти створюєш зайву драму у своєму житті

У світі існує багато приводів для драми. Але найчастіше саме ти сам привносиш драму у своє життя, а потім від цього страждаєш.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось кілька дій, через які люди створюють зайву драму у своєму житті. Можливо, розуміння того, що до цього призводить, допоможе тобі виключити це зі свого життя.

 

Виявляти цікавість до життя інших людей

Виявляти цікавість — це нормально, але можна зайти надто далеко в проникненні в чуже життя, забути про особисті межі. Причому нерідко така цікавість має добрі наміри.

Наприклад, коли за сімейним гулянням у свята хтось із родичів запитує, коли ти плануєш одружитися, він, швидше за все, не має на увазі нічого поганого, це просто інтерес, а може навіть спроба підтримати тебе.

Однак це порушує твої особисті межі та призводить до психологічного дискомфорту.

Якщо ж подібна цікавість проявляється на адресу не близьких людей, це може легко переростати в конфлікти, і цілком резонно, адже хто ти такий, щоб лізти в такі особисті справи?

Якщо людині буде потрібно, вона сама повідомить про це або попросить у тебе поради.

 

Участь у драмах інших людей

Якщо хтось влаштував розбирання чи скандал, і ти втручаєшся в них, то висока ймовірність, що це торкнеться і тебе.

Причому небезпечні навіть ті моменти, коли тебе намагаються втягнути у драму під виглядом своєрідного судді, нейтральної позиції. У такому разі ти, хоч би яке рішення виніс, станеш для когось ворогом.

Отже, найкращий спосіб уникнути драми — це не дозволяти втягувати себе в неї.

Якщо ти бачиш, що назріває конфлікт, постарайся дистанціюватися від нього якнайшвидше і зберігати нейтралітет.

 

Часто брехати іншим людям

Як легко додати драми у своє життя? Збрехати комусь, а потім на цьому проколотись.

Усі ми брешемо, і це нормально. Але потрібно вміти брехати або застосовувати брехню в окремих випадках і тільки у справі.

Так, наприклад, можна збрехати при працевлаштуванні, що ти вмієш те й те, але правда коли-небудь розкриється, і ти, як мінімум, виглядатимеш безглуздо, а може, навіть підведеш кого-небудь.

Краще бути чесним у всіх моментах, за винятком тих, де брехня допоможе уникнути шкоди здоров'ю чи життю.

Так, ти можеш трохи прикрасити, це нормально. Якщо твої слова – це правда, приправлена ​​дрібкою гарної брехні, у цьому немає нічого поганого.

Але якщо брехати у всьому, колись це може призвести до зайвої драми.

 

Дозволяти его брати владу

Его – це здебільшого ворог, адже воно дає уявне відчуття переваги над іншими.

Наприклад, ви з колегами працюєте над якимось проектом, і ти зробив трохи більший внесок, ніж інші.

Як легко спричинити драму? Присвоїти всю або принаймні більшу частину заслуг собі і тонути в променях слави, поки інші стоять у твоїй тіні. Цілком нормальне прагнення бути першим.

Це, як і брехня, є природним механізмом, закладеним еволюцією. Але треба розуміти, коли можна виявити своє его, а кого його краще закопати глибше для інтересів більшості.

 

Занадто швидка реакція на подію без обмірковування ситуації

Імпульсивність — це ворог будь-якої людини. Багато хто плутає імпульсивність з гарною реакцією, але це не так.

Це те саме, як допитливість і цікавість: перше спрямоване на корисні знання, а друге на те, куди не варто пхати свій ніс.

Імпульсивність погана тим, що ти не даєш собі часу на обмірковування ситуації і одразу кидаєшся у бій, щоб захистити себе від нападок, навіть якщо вони уявні.

У таких випадках дуже легко влаштувати драму на порожньому місці, там, де вона взагалі не малася на увазі.

 

Двозначні пояснення

Подивися на те, як розмовляють політики.

Ця політкоректна мова, безсумнівно, втомлює, але вона дозволяє уникнути непорозуміння чи подвійних трактувань. Це не означає, що тобі теж треба говорити, як робот, і лити більше води, щоб заплутати співрозмовника.

Ні, просто не допускай використання фраз, які потенційно можуть мати подвійний сенс принаймні для певних співрозмовників, які відрізняються уразливістю.

Багато драми, а іноді й сумні події відбувалися через те, що хтось когось не так зрозумів чи вважав, що за його добродушними словами ховається якесь подвійне дно з тонкою образою.

 

Перекладання провини на інших

Ми неодноразово говорили, що справжня сила — це вміння визнати свої помилки.

На жаль, але більшість не має цієї якості і регулярно перекладає провину на інших заради вигоди через страх і з інших причин. І це один із найпростіших способів додати у своє життя непотрібної драми.

Так, зараз ти уникнув проблем, але чи так це добре? Ти нажив собі ворога або змусив іншу людину ставитись до себе гірше, а також збрехав.

Коли брехня розкриється, і тоді ти отримаєш подвійний удар.

 

Образи

Образа - це неприємне почуття, яке не несе в собі жодного світлого моменту. Це почуття погано як для того, хто її затаїв, так і для того, на кого вона спрямована.

Образа в багатьох випадках призводить до зайвої драми, особливо, якщо ображена людина намагається помститися, адже часто вона бажає змусити людину відчувати те саме, але в багаторазовому розмірі.

Якщо ти не хочеш додавати у своє життя негативної драми, вчися відпускати образи і знаходиш у собі сили прощати.

Людина могла сказати або зробити щось, що тебе образило, не зі зла, а через незнання чи дурість.

Коли емоції вляжуться, стане простіше, і ти зрозумієш, наскільки безглуздо було носити цю образу в собі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 10 заблуждений о человеческом теле, которые не стоит озвучивать в приличном… Секс 0 Ради этой позы научитесь себя сдерживать Психология отношений 0 7 истин, котоpые необходимо знать об искусстве извинения Секс 0 Как возбудиться без таблеток Звезды 0 Ирина Шейк снялась обнаженной с рыбой в руках В курсе 0 Роберт Паттинсон в трейлере нового фильма Кристофера Нолана "Довод" Психология отношений 0 Есть женщина Вино, есть женщина Пивас за гаражом MC Like 0 Обнаженная Алекс Хэнсон плавает в бассейне Психология отношений 0 7 вопросов, которые нужно задать девушке на первом свидании (по мнению… Психология отношений 0 Это любят все женщины, но мужчины об этом забывают В курсе 0 Колін Фаррелл у трейлері фільму «Банші Інішеріна» Психология отношений 0 7 причин, почему в ваших отношениях постоянно возникают конфликты Юмор 0 Типы отвратительных любовниц Юмор 0 Аня Тейлор-Джой в новом трейлере триллера «Прошлой ночью в Сохо» Внешность и здоровье 0 Голые порноактрисы в коллекции Канье Уэста и PornHub Автомобили 0 Представлена самая быстрая в мире зарядка для электрокаров Психология отношений 0 О хищниках и эмансипации Юмор 0 Kак pассказывать о бывших Секс 0 22 факта о сексе, которые помогут ответить на вопрос "О чем ты думаешь?" Секс 0 Что женщины на самом деле думают о самых популяpных сексуальных позах
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.