ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому ти боїшся і уникаєш всього нового?

03.01.2024 — Карьера
Чому ти боїшся і уникаєш всього нового?

Однак ти не повинен дозволяти цьому страху визначати твої рішення та впливати на майбутнє. Повторюючи ті самі дії щодня, ти не зможеш зрушити з місця і досягти того, про що завжди мріяв. Зміни неможливі, якщо ти не хочеш залишати свою зону комфорту та йти на усвідомлений ризик.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Людина не народжується зі страхами — вона набуває їх протягом життя. Так відбувається з безлічі причин, знаючи які, ти можеш опрацювати свої емоції та змінити мислення.

Сьогодні ми зібрали кілька найпоширеніших факторів, через які ти боїшся і уникаєш всього нового.

 

Ти не впевнений у власних силах

Низька самооцінка та невпевненість у собі – ворог позитивних змін.

Якщо ти сумніваєшся у своїх силах і щиро вважаєш, що не зможеш упоратися з несподіваними труднощами, які виникнуть у тебе на шляху, це може утримувати тебе від активних дій.

Недовіра до себе породжує неприйняття всього нового. Адже це потенційна загроза твоїй самооцінці, і ти боїшся впустити її ще нижче.

Ситуації, в яких ти ще ніколи не був, сприймаються тобою як перешкоди, які можуть посилити твоє відчуття неспроможності або змусити тебе відчути себе повним невдахою у разі помилки чи провалу.

 

Ти уникаєш нового через соціальний тиск

Як би сильно ти не намагався довести собі та іншим, що ти взагалі не залежиш від чужої думки, ти все одно не зможеш ігнорувати слова оточуючих.

Так чи інакше ти прислухатимешся до висловлювань своїх рідних і друзів, замислюватися, чи справді в їхніх словах є частка правди чи ні.

Страх, що тебе хтось засудить, що ти станеш об'єктом глузувань або твої вчинки почнуть обговорювати в тебе за спиною, змушує тебе не діяти і старанно уникати всього нового та невідомого.

Ти будеш упевнений, що у випадку, якщо ти не зможеш впоратися з покладеною на тебе відповідальністю, тобі доведеться зустрітися із соціальним тиском.

 

Ти боїшся повторення негативного досвіду

Якщо в минулому у тебе був негативний досвід, коли ти зважився вийти із зони комфорту і спробувати щось нове, то в сьогоденні тебе може лякати будь-яка перспектива відступити від звичного порядку речей.

Не бажаючи повторення неприємної ситуації в майбутньому, ти сумніватимешся в собі та в необхідності щось змінювати у своєму житті.

Тобі буде вкрай складно довіряти чомусь новому, погоджуватися навіть на найменший ризик, адже в тебе є чітке розуміння, що станеться, якщо ти облагоджуєшся.

 

Ти дуже прив'язаний до свого минулого

Ти можеш уникати всього нового і невідомого просто тому, що ти сильно прив'язаний до свого минулого.

Так відбувається, наприклад, якщо в тебе залишилися комфортні та приємні спогади про якісь моменти життя, наприклад про свої минулі стосунки, кар'єрні успіхи, речі, які ти зміг придбати, і так далі.

Якщо ти боїшся втратити те, що в тебе було і є, ти можеш щосили триматися за це і відмовлятися робити що-небудь для руху вперед.

Будь-які зміни в твоєму житті будуть потенційною загрозою для того порядку речей, що влаштовує тебе цілком і повністю.

 

Ти прагнеш зберегти контроль над ситуацією

Уникаючи всього нового, ти ніби зберігаєш контроль над ситуацією. Ти позбавляєш себе можливості стикатися з чимось невідомим, йти на ризик та приймати рішення, які змушують тебе залишити зону комфорту.

Таким чином, ти легко можеш керувати своїм життям, обминаючи будь-які незручності та маючи чітке уявлення, що ти отримаєш у результаті певних дій.

Звісно, когось може залучати такий порядок речей, проте працювати над збереженням уявного контролю за ситуацією — наперед провальна стратегія.

 

Ти вимагаєш від себе і своєї роботи досконалості

Якщо ти перфекціоніст, то можеш відчувати сильний страх зробити помилку або зазнати невдачі.

Все, з чим ти ще не стикався, несе тобі потенційну небезпеку і підкріплює твою остраху невідповідності своїм чи чужим очікуванням.

Ти не хочеш виконати завдання посередньо, не довести її до кінця або опинитися на другому місці, тому волієш не робити взагалі нічого, аби тільки не стати неідеальним.

 

Ти боїшся бути вразливим

Боязнь нового і невідомого нерідко підкріплюється страхом виявитися вразливим. Все, з чим ти ще не стикався, теоретично може розкрити твої слабкості.

Ти можеш з'ясувати, що тебе щось бентежить, лякає, виводить із себе, що ти не можеш впоратися з проблемою поодинці або впадаєш у ступор, не розуміючи, що робити.

Страх бути засудженим, постати перед оточуючими без звичних захистів, зіткнутися з маніпуляціями та пережити зраду змушує тебе виключити нові можливості зі свого життя.

 

Ти нещодавно домігся відчуття комфорту

Якщо ти довгий час перебував у підвішеному стані, не жив, а буквально виживав, щодня долаючи себе та обставини, і лише нещодавно зміг відчути комфорт, то це може завадити твоєму подальшому зростанню та розвитку.

Небажання залишати те місце, де тобі, нарешті, добре і спокійно, можна зрозуміти. Тобі здаватиметься, що твоє становище надто хиткі і ризикувати їм заради чогось більшого надто безглуздо.

Тому ти будеш щосили чіплятися за те, чого зміг досягти, і відмовлятися від відмінних можливостей досягти чогось більшого.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Як зрозуміти, чи є у вас порнозалежність Секс 0 Оргазм был нанесен тупым предметом. Как разнообразить секс Юмор 0 8 речей, які не варто собі дозволяти, якщо одружений MC Like 0 Мир, труд, Coachella: самые красивые девушки с фестиваля Coachella Юмор 0 Классификация нищебродов MC Like 0 Черно-белый (но очень секси) лукбук Victoria's Secret В курсе 0 McDonald's выпустили коллекцию свечей с ароматом чизбургера Карьера 0 Как не разориться от коронавируса. 20 советов для всех, кому не плевать на свои… Карьера 0 Как выжить в гонке "быстрее, выше, сильнее" и не сойти с ума Секс 0 146% секса: легальные способы обострить ощущения в постели Внешность и здоровье 0 Рисунки Курта Кобейна украсили коллекцию одежды Психология отношений 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки Карьера 0 10 рис характеру, які є у людей з хорошим почуттям гумору Внешность и здоровье 0 Ученые: отталкиваешь женщин? просто перестань есть эти два продукта Психология отношений 0 Знакомство по законам войны и дипломатии Юмор 0 10 признаков, что она обиделась В курсе 0 Вийшов тизер шостого сезону серіалу «Чорне дзеркало» MC Like 0 Невеста Криштиану Роналду Джорджина Родригес на обложке Women's Health Карьера 0 Как пережить аврал на работе Психология отношений 0 Ученые: в каком случае ты начинаешь беспричинно ревновать
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.