ТОП-10 популярных новостей
4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0 10 речей, які стають складнішими у міру того, як ти дорослішаєш 09.02.2024 — Карьера — 0 6 причин, чому ти шкодуєш про розлучення з дівчиною 08.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому простим людям живеться краще, ніж розумним?

01.12.2022 — Карьера
Чому простим людям живеться краще, ніж розумним?

Інтелект можна вважати валютою, що дає конкурентну перевагу. Тому розвиток інтелекту, поряд із турботою про своє здоров'я, є першочерговим завданням.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Проблема в тому, що деякі люди надто серйозно ставляться до інтелекту, вважаючи розумову перевагу єдиною метою життя.

Безсумнівно, вони розумніші за більшість, але це не робить їх життя простим, а, навпаки, ускладнює його.

 

Прості люди діють, коли розумні надто багато обдумують

Зауважував, що розумні люди в багатьох випадках не домагаються серйозних висот, і більшість із них займає досить низькі позиції, які не відповідають їхньому інтелекту?

Вся справа в тому, що розумні люди надто багато обдумують та аналізують інформацію довгий час, намагаючись знайти правильне рішення.

При цьому вони обмірковують кожен аспект, навіть незначний, і спроби дійти ідеального рішення так і залишаються спробами.

Через це розумні люди не отримують досвіду, який у багатьох сферах корисніший за теорію. А це, у свою чергу, заважає просуватися вперед, неважливо, чи це романтичні стосунки чи соціальні сходи.

Це не означає, що прості люди ломляться у бій без будь-якої бази за плечима.

Вони теж вивчають тему, але здебільшого поверхово. Потім вони починають експериментувати, адже їх не відволікають думи про негативні наслідки.

Прості люди розуміють, що треба діяти тут і зараз, а правильну дорогу підкажуть більш обізнані фахівці. Так, ті розумні, які бояться зробити перший крок.

 

Прості люди обростають безліччю корисних знайомств, розумні ретельно відбирають коло довірених осіб

Крім ретельного обмірковування будь-яких рішень, розумні люди схильні до соціальної ізоляції.

Вся справа в їх жорстких умовах, відповідаючи яким, людина може перетворитися хоча б на знайомого, не кажучи вже про статус товариша чи друга.

Крім того, розумні люди, ті, що дуже цінують інтелектуальну перевагу, можуть ставитися до оточуючих зверхньо, ​​через що здаються неприємними снобами, навіть якщо це не так.

Насправді вони просто не розуміють, як правильно взаємодіяти із суспільством, відкинувши інтелектуальну складову. У простих людей із цим все набагато легше.

Вони схильні вводити у своє коло безліч людей та цікавитися життям оточуючих, причому щиро. При цьому вони не ділять людей інтелектуальному розвитку, принаймні так яскраво, як розумні люди, і ставляться до всіх більш-менш рівнозначно.

Завдяки такому підходу прості люди обростають значною кількістю корисних знайомств.

А неупередженість і відсутність гонору дозволяють завоювати довіру і просунутися соціальними сходами.

 

Прості люди більше дбають про розвиток емоційного інтелекту, тоді як розумні приділяють час тільки класичному

Вони весь час витрачають на інтелектуальну діяльність, забуваючи про інші моменти. Головне - це продовжувати наповнювати свою голову знаннями, саморозвиватися.

Через це вони забувають і про соціалізацію, і про побудову романтичних та ділових відносин, і про вже описаний життєвий досвід.

Прості люди також розвивають інтелект, але в рівній пропорції з емоційним зростанням, соціалізацією та досвідом.

Так, через це вони не мають такої розумової переваги, але тут набагато важливіша база, те, від чого можна відштовхнутися.

 

Прості люди виявляють цікавість, тоді як розумні одержимі своїм іміджем та перфекціонізмом

Ті розумні люди, яких можна назвати зазнайками та снобами, залежать від зовнішнього іміджу інтелектуала.

Вони стримують себе у всіх ситуаціях і будують свою поведінку, перш за все, виходячи з того, наскільки вигідно вони будуть виглядати для оточуючих.

А ще вони намагаються наблизитися до якогось уявного ідеалу, хоча більшість із них розуміють, що його неможливо досягти.

Прості люди знають, що вони далеко не найрозумніші, і тому не соромляться періодично виглядати в очах оточуючих навіть дурними, ставлячи часом безглузді запитання.

І так життя стає набагато цікавішим і простішим, адже коли тобі пояснюють усі без зайвого ускладнення, споживати інформацію стає приємніше.

 

Прості люди знають, що помилятимуться, розумні бояться провалів

Розумні люди бояться помилок, оскільки їм властиво негативне мислення, і вони уявляють собі всі відтінки темного ще до будь-яких дій.

Саме тому, до речі, вони так багато і довго обмірковують навіть прості ситуації, адже вони вважають, що недостатнє опрацювання веде до провалу.

Прості люди розуміють, що всі помиляються. Тому вони не намагаються створювати імідж «безгрішних» особистостей, адже це просто марна трата часу.

Натомість вони рухаються вперед, часом наступаючи на ті самі граблі.

Так, для розумних людей це виглядає дурним вчинком, але це не стагнація і дозволяє отримати багато життєвого досвіду.

 

Прості люди здатні вигадувати екстраординарні рішення, розумні діють за шаблоном

Розумні люди, а точніше ті, яких можна назвати інтелектуальними снобами, опиняючись у нестандартних ситуаціях, не можуть знайти рішення.

Все тому, що в них не вистачає життєвого досвіду. У підручниках все виглядає гладко, але життя вносить свої корективи, і тоді, вийшовши за межі начитаності, інтелект пізнається у дії.

Ось тоді й стає зрозуміло, хто справді розумний, а хтось просто хоче їм здаватися.

Прості люди, не обтяжені надто великим багажем знань, звикають діяти не з позиції інтелекту, а керуючись хитрістю. Саме хитрість разом з лінню і рухала прогрес усю історію людства.

Оскільки прості люди у багатьох ситуаціях не знають, як вирішити проблему стандартним способом, вони намагаються перемогти її власним підходом.

А це і призводить до відкриттів, що часом радикально змінюють життя більшості людей.

 

Прості люди можуть насолоджуватися будь-якими розвагами та аспектами життя, розумні можуть дозволити собі лише інтелектуальний відпочинок

Спостерігаючи за розумними людьми, можна помітити, як вони стандартизують навіть розваги, у тому числі і гумор.

Вони можуть вважати негідними навіть жарти, де є сарказм, не кажучи про чорний гумор і, зрозуміло, про сміх над чимось низькоінтелектуальним.

Інша річ — прості люди, які зовсім не паряться над тим, що про них подумають оточуючі.

Так, він посміявся над тупою молодіжною комедією, так, дозволяє собі пожартувати нижче пояса, і що з того?

Всі види жартів дозволяють відточити почуття гумору, яке, своєю чергою, є ознакою високого інтелекту.

Виходить, що, обмежуючи себе, розумні люди стають дурнішими, тоді як прості без цих бар'єрів, навпаки, розумніють.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Сальма Хайек и Оуэн Уилсон в трейлере фантастической драмы "Блаженство" Карьера 0 7 скрытых причин, почему ты чувствуешь неприязнь к человеку Психология отношений 0 Методы борьбы с больной влюблённостью Психология отношений 0 6 ошибок при знакомстве с девушкой Юмор 0 «Все сложно», «В свободных отношениях»: о чем говорят статусы в соцсетях Автомобили 0 7 небезпечних звичок водія, яких треба позбавлятися, поки не пізно В курсе 0 Тильда Суинтон и Билл Мюррей в зомби-комедии "Мертвые не умирают" Карьера 0 8 признаков того, что ты - трус В курсе 0 Новый трейлер "Бегущего по лезвию 2049" В курсе 0 Обзор популярных сетей суши ресторанов г. Днепр Психология отношений 0 Женщина без комплексов Внешность и здоровье 0 Ученые: прием антибиотиков сразу после секса уменьшает риск заражения… Звезды 0 Рита Ора для журнала Shape Карьера 0 Нестерпні колеги: якими бувають і як поводитися з ними Вокруг света 0 В Лондоне открыли тематический отель для любителей сыра Внешность и здоровье 0 Что происходит с твоим телом, если ты не получаешь достаточного количества… В курсе 0 Создан сервис, который имитирует ваш отпуск на фотографиях Психология отношений 0 Приёмы воспитания, или как женщины добиваются своего Психология отношений 0 9 признаков того, что ты ещё не готов жениться MC Like 0 Мокрая Кейт Аптон для Sports Illustrated
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.