ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Никто никогда мне не говорил о том, что я красивая, когда я была маленькой девочкой. Всем маленьким девочкам следует говорить о том, что они красивы, даже если они таковыми не являются. Мэрилин Монро

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому бути егоїстом добре

27.01.2023 — Карьера
Чому бути егоїстом добре

Для більшості людей слово «егоїст» — це лайка, яка позначає людину, яка ставить свої потреби на перше місце і плює на інших.

Егоїсти в такій парадигмі — жадібні, розважливі, які не мають співчуття і турботи і прагнуть лише задоволення свого его люди, яким не подобається ніхто і які не подобаються нікому.

Але насправді егоїзм не про перелічені вище недоліки, які властиві і тим, хто нібито піклується лише про оточуючих, забуваючи про себе.

Егоїзм — це нормальна для людей якість, яка разом із турботою про інших допомагає зробити життя кращим.

Ось кілька причин хоча б іноді бути егоїстом.

 

Ти станеш здоровішим

Багато людей, особливо альтруїсти, практично не піклуються про себе, воліючи думати тільки про комфорт рідних, друзів і колег. Це призводить до занедбаних хвороб і дуже сумних наслідків через таку постійну самопожертву.

Здоров'я - це одна з небагатьох сфер, де потрібно бути чи не стовідсотковим егоїстом, насамперед задовольняючи потреби свого організму. І не потрібно плутати відсутність турботи про стан здоров'я близьких та здоровий егоїзм.

Одна річ, коли ти дбаєш про інших людей, особливо про друзів і членів сім'ї, але при цьому ставиш своє особисте здоров'я у пріоритет, і зовсім інша — коли ти вимотуєш себе емоційно та фізично, щоб подбати про всіх інших.

 

У тебе буде перевага, коли дійде до ролі лідера

Багато досліджень підтверджують, що, діючи егоїстично, ми маємо перевагу перед колегами, змагаючись за керівну посаду.

Егоїстичні люди впевнені у собі і з меншою ймовірністю відмовляться від мети. Вони без тіні збентеження йдуть до своєї мрії і не бояться просити чи навіть вимагати підвищення.

Так, статус лідера майже завжди має на увазі турботу про інших людей, наприклад про підлеглих. Але якщо ти не можеш подбати про себе, то як ти зможеш дбати про інших?

 

У тебе будуть здоровіші стосунки з іншими людьми

Навколишнім буде важче маніпулювати тобою або використовувати тебе у своїх цілях, якщо ти егоїст.

Такі люди встановлюють своєрідні жорсткі межі того, де закінчуються їхні інтереси та починаються інтереси інших. Егоїст розуміє, що в одній ситуації він може допомогти не на шкоду своєму комфорту.

Але в іншій, коли справа порушує його звичний розпорядок або заважає важливим цілям, може з чистою совістю відмовити у проханні.

 

Ти станеш щасливішим

Егоїстичні люди проводять свій час, займаючись улюбленими справами, на відміну від альтруїстів, які буквально стають аскетами і живуть лише для того, щоб допомагати оточуючим.

Так, певною мірою це добре, але ж треба жити навіть для себе. Якщо в тебе досить розвинене розуміння того, ким ти є, що тобі подобається, і ти можеш без сорому говорити про це іншим людям, то ти станеш щасливішою людиною.

Ставити себе на перше місце — це не гріховне бажання, як це люблять вбивати в голову релігії, культури та ідеології. Це здоровий потяг до життя — такий, який ти хочеш його бачити.

Пам'ятай, що ти смертний. Забуваючи про себе, постійно допомагаючи іншим на шкоду своїм бажанням, ти проживеш життя праведника, але на смертному одрі, проганяючи всі події через калейдоскоп думок, чи зможеш ти сказати, що пройшов шлях, наповнений щастям?

 

У тебе підвищиться самооцінка

Там, де егоїзм рідко зустрічається низька самооцінка. Адекватна самооцінка в егоїстів означає впевненість у своїх силах і можливостях, вона призводить до відчуття того, що ти гідний щасливішого життя.

І неважливо, скільки людей говорить тобі про те, що ти не досягнеш успіху, або просто принижує тебе, — на твоє самовизначення це ніяк не вплине.

Важливо не плутати це з зухвалістю та зарозумілістю. Більшість зарозумілих людей немає високої самооцінки, оскільки за показушною зухвалістю вони приховують лише свою невпевненість.

 

Ти полюбиш себе

Коли ти надто багато уваги приділяєш іншим людям, у тебе не залишається часу на себе, не кажучи вже про самопізнання.

Ставши ж поміркованим егоїстом, ти нарешті розкриєш свою особистість, змиришся з деякими недоліками і насолоджуватимешся достоїнствами.

Самолюбство допоможе перш за все припинити докоряти собі за ту чи іншу дію і позбутися негативного мислення.

Натомість ти хвалитимеш себе, підтримуватимеш у починаннях і навіть прощатимеш за деякі вчинки, які передусім викликали б у тебе затяжну депресію.

 

Ти станеш самостійнішим

Більшість людей занадто залежить від суспільства.

Однак залежати від інших, коли ти й сам цілком можеш впоратися з поставленими завданнями та забезпечити свої потреби, не отримуючи при цьому рівнозначної віддачі, не особливо логічно та вигідно.

Велика самостійність означає, що ти сам дбаєш про всі аспекти свого життя.

Звичайно, це не означає, що ти будеш себе лікувати або шити собі одяг. Це означає, що ти прийматимеш рішення і діятимеш сам, замість того, щоб перекладати на когось свій вантаж.

Крім того, ти станеш більш відповідальним, адже тепер за всі свої провали відповідатимеш лише ти.

Але й усі перемоги будуть лише твоїми, і не доведеться їх ділити з тими, хто доклав до цього мінімальних зусиль.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Какие чувства вызывают разные виды алкоголя MC Like 0 Знакомьтесь, "Мисс мира" 2018 В курсе 0 Шайа Лабаф в роли отца Шайи Лабафа в фильме "Лапочка" по сценарию Шайи Лабафа Звезды 0 Кендіс Сванепул для нової рекламної кампанії Tropic of C Карьера 0 7 фраз, які не можна говорити самому собі Психология отношений 0 9 типов женщин, отношений с которыми лучше избегать Вокруг света 0 7 небезпек, які можуть чекати тебе на шашликах В курсе 0 Адам Сэндлер в черной криминальной комедии "Неограненные алмазы" Психология отношений 0 Что делать, если изменила жена Секс 0 Темнота, улыбка и комфорт: 15 секретов яркого секса В курсе 0 Трейлер финального сезона "Сверхъестественного" Автомобили 0 7 причин, почему стоит купить зимние шины Laufenn I-FIT ICE LW71 Психология отношений 0 #говоритженщина: каких мужчин любят не за деньги Звезды 0 Ким Кардашьян в откровенной съемке журнала Interview Автомобили 0 Ученые предупреждают: не покупай пафосный автомобиль, а то умрешь одиноким! Карьера 0 Чому ті, хто знає і вміє менше за тебе, досягають кращих результатів В курсе 0 Сухой корм Friskies для взрослых котов и кошек Звезды 0 Алессандра Амброзио для рекламной кампании нижнего белья SKIMS В курсе 0 Трейлер сериала о секс-скандале Памелы Андерсон и Томми Ли Психология отношений 0 10 причин, чому ти боїшся заводити дітей
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.