ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому бути егоїстом добре

27.01.2023 — Карьера
Чому бути егоїстом добре

Для більшості людей слово «егоїст» — це лайка, яка позначає людину, яка ставить свої потреби на перше місце і плює на інших.

Егоїсти в такій парадигмі — жадібні, розважливі, які не мають співчуття і турботи і прагнуть лише задоволення свого его люди, яким не подобається ніхто і які не подобаються нікому.

Але насправді егоїзм не про перелічені вище недоліки, які властиві і тим, хто нібито піклується лише про оточуючих, забуваючи про себе.

Егоїзм — це нормальна для людей якість, яка разом із турботою про інших допомагає зробити життя кращим.

Ось кілька причин хоча б іноді бути егоїстом.

 

Ти станеш здоровішим

Багато людей, особливо альтруїсти, практично не піклуються про себе, воліючи думати тільки про комфорт рідних, друзів і колег. Це призводить до занедбаних хвороб і дуже сумних наслідків через таку постійну самопожертву.

Здоров'я - це одна з небагатьох сфер, де потрібно бути чи не стовідсотковим егоїстом, насамперед задовольняючи потреби свого організму. І не потрібно плутати відсутність турботи про стан здоров'я близьких та здоровий егоїзм.

Одна річ, коли ти дбаєш про інших людей, особливо про друзів і членів сім'ї, але при цьому ставиш своє особисте здоров'я у пріоритет, і зовсім інша — коли ти вимотуєш себе емоційно та фізично, щоб подбати про всіх інших.

 

У тебе буде перевага, коли дійде до ролі лідера

Багато досліджень підтверджують, що, діючи егоїстично, ми маємо перевагу перед колегами, змагаючись за керівну посаду.

Егоїстичні люди впевнені у собі і з меншою ймовірністю відмовляться від мети. Вони без тіні збентеження йдуть до своєї мрії і не бояться просити чи навіть вимагати підвищення.

Так, статус лідера майже завжди має на увазі турботу про інших людей, наприклад про підлеглих. Але якщо ти не можеш подбати про себе, то як ти зможеш дбати про інших?

 

У тебе будуть здоровіші стосунки з іншими людьми

Навколишнім буде важче маніпулювати тобою або використовувати тебе у своїх цілях, якщо ти егоїст.

Такі люди встановлюють своєрідні жорсткі межі того, де закінчуються їхні інтереси та починаються інтереси інших. Егоїст розуміє, що в одній ситуації він може допомогти не на шкоду своєму комфорту.

Але в іншій, коли справа порушує його звичний розпорядок або заважає важливим цілям, може з чистою совістю відмовити у проханні.

 

Ти станеш щасливішим

Егоїстичні люди проводять свій час, займаючись улюбленими справами, на відміну від альтруїстів, які буквально стають аскетами і живуть лише для того, щоб допомагати оточуючим.

Так, певною мірою це добре, але ж треба жити навіть для себе. Якщо в тебе досить розвинене розуміння того, ким ти є, що тобі подобається, і ти можеш без сорому говорити про це іншим людям, то ти станеш щасливішою людиною.

Ставити себе на перше місце — це не гріховне бажання, як це люблять вбивати в голову релігії, культури та ідеології. Це здоровий потяг до життя — такий, який ти хочеш його бачити.

Пам'ятай, що ти смертний. Забуваючи про себе, постійно допомагаючи іншим на шкоду своїм бажанням, ти проживеш життя праведника, але на смертному одрі, проганяючи всі події через калейдоскоп думок, чи зможеш ти сказати, що пройшов шлях, наповнений щастям?

 

У тебе підвищиться самооцінка

Там, де егоїзм рідко зустрічається низька самооцінка. Адекватна самооцінка в егоїстів означає впевненість у своїх силах і можливостях, вона призводить до відчуття того, що ти гідний щасливішого життя.

І неважливо, скільки людей говорить тобі про те, що ти не досягнеш успіху, або просто принижує тебе, — на твоє самовизначення це ніяк не вплине.

Важливо не плутати це з зухвалістю та зарозумілістю. Більшість зарозумілих людей немає високої самооцінки, оскільки за показушною зухвалістю вони приховують лише свою невпевненість.

 

Ти полюбиш себе

Коли ти надто багато уваги приділяєш іншим людям, у тебе не залишається часу на себе, не кажучи вже про самопізнання.

Ставши ж поміркованим егоїстом, ти нарешті розкриєш свою особистість, змиришся з деякими недоліками і насолоджуватимешся достоїнствами.

Самолюбство допоможе перш за все припинити докоряти собі за ту чи іншу дію і позбутися негативного мислення.

Натомість ти хвалитимеш себе, підтримуватимеш у починаннях і навіть прощатимеш за деякі вчинки, які передусім викликали б у тебе затяжну депресію.

 

Ти станеш самостійнішим

Більшість людей занадто залежить від суспільства.

Однак залежати від інших, коли ти й сам цілком можеш впоратися з поставленими завданнями та забезпечити свої потреби, не отримуючи при цьому рівнозначної віддачі, не особливо логічно та вигідно.

Велика самостійність означає, що ти сам дбаєш про всі аспекти свого життя.

Звичайно, це не означає, що ти будеш себе лікувати або шити собі одяг. Це означає, що ти прийматимеш рішення і діятимеш сам, замість того, щоб перекладати на когось свій вантаж.

Крім того, ти станеш більш відповідальним, адже тепер за всі свої провали відповідатимеш лише ти.

Але й усі перемоги будуть лише твоїми, і не доведеться їх ділити з тими, хто доклав до цього мінімальних зусиль.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Взгляните на новый Kia Sorento Карьера 0 7 вещей, которые полезно делать, если ты безpаботный MC Like 0 Playboy представил обложку с 67-летней моделью Вокруг света 0 8 городов мира, где ненавидят туристов Внешность и здоровье 0 GUESS Originals випустили спільну колекцію з Batman Секс 1 Секс в море: за и против Гаджеты 0 IKEA и Sonos представили настольную лампу и книжную полку, которые заменяют… В курсе 0 Тимоти Шаламе на новых кадрах фильма "Дюна" Карьера 0 Что отличает зрелого мужчину от мальчика Секс 0 8 вдалих секс-поз для чоловіків із маленьким членом В курсе 0 Вийшов офіційний трейлер фільму «Аватар: Шлях води» MC Like 0 Обнаженные Стелла Максвелл и Лиам Пейн в рекламной кампании Hugo Boss Секс 0 8 правил первого секса с новым партнером Внешность и здоровье 0 4 способа избежать похмелья Карьера 0 15 обычных для 2000-х вещей, которые сегодня кажутся странными Секс 0 146% секса: легальные способы обострить ощущения в постели Карьера 0 9 маленьких удовольствий, которые не понять богатым людям Психология отношений 0 10 способов, как оставаться уверенным в себе, общаясь с девушкой, которая… Внешность и здоровье 0 Vans и Metallica выпустят кеды в честь 30-летнего юбилея «Black Album» Внешность и здоровье 0 adidas и C.P. Company создали коллекцию
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.