ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 причин, чому ти завжди втомлений на роботі

25.01.2024 — Карьера
7 причин, чому ти завжди втомлений на роботі

Твій день може починатися цілком приємно - з відчуття, що ти готовий приступити до роботи, виконати всі важливі завдання, поспілкуватися з колегами та блиснути на нараді перед начальством. Такий настрій може зникнути відразу після того, як ти опинишся за своїм робочим місцем.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І ось здається, що ти ще нічого не зробив для того, щоб втомитися, але бажання покласти голову на стіл і скасувати всі заплановані справи стає сильнішим з кожною хвилиною.

Звичайно, у такому стані складно залишатися продуктивним та якісно виконувати свої обов'язки. Для того, щоб позбавитися проблеми, необхідно зрозуміти, в чому причина її появи.

MEN'S CULT зібрав кілька можливих варіантів, чому ти завжди відчуваєш втому на роботі.

 

Ти неправильно розподіляєш робочий час

Одна з основних причин, чому ти постійно почуваєшся втомленим на роботі, - це невміння правильно розподіляти свій час. Планування свого робочого графіка - це запорука того, що ти встигнеш виконати все найважливіше.

Якщо ти звик діяти за велінням серця або хапатися за те, що тобі здається простіше і швидше, то в результаті ти можеш зіткнутися з перевантаженнями, дедлайнами, що горять, і відчуттям, що ти нічого не встигаєш.

Плануючи свій робочий день, ти визначаєш головні цілі та завдання на сьогодні, відсікаючи все зайве. Так ти отримуєш можливість зосередитись лише на тому, що справді може покращити твої показники.

 

Ти робиш більше, ніж від тебе вимагається

Є такі люди, які, крім своїх обов'язків, виконують ще чужі завдання, переробляють, ставлять собі амбітніші цілі.

Якщо ти один із таких співробітників, то ризикуєш швидко заробити собі вигоряння. Не просто так у кожного працівника є чіткий графік, а також зведення його обов'язків.

Все, що ти маєш робити, прописано у твоєму трудовому договорі. Все, що ти робиш за власною ініціативою понад норму після закінчення робочого дня, має бути оплачено додатково.

Не варто сподіватися, що своїм бажанням зробити більше ти заслужиш статус незамінного співробітника і швидко отримаєш підвищення. Ти станеш швидше тим безвідмовним працівником, якого експлуатуватимуть.

 

Твоя робота постійно викликає у тебе стрес

Коли твоя робота пов'язана з постійним стресом, втомитися фізично чи емоційно набагато простіше. Причому неважливо, з яких причин ти відчуваєш дискомфорт, — це можуть бути особливості роботи з людьми або твої особисті переживання щодо результатів своїх праць.

Якщо щоразу наприкінці робочого дня ти турбуєшся, засмучуєшся чи відчуваєш гнів, твої сили опиняються на нулі. Ще одна причина, через яку ти можеш відчувати стрес на робочому місці, — це сумніви у своїй компетентності.

Якщо начальник, колеги або клієнти критикують твої здібності і ти стикаєшся з цим не в окремих випадках, а періодично, то почуття втоми буде переслідувати тебе постійно.

 

У тебе негативне ставлення до роботи

Якщо ти ненавидиш свою роботу чи її певні аспекти, не відчуваєш жодного інтересу і не знаходиш у собі мотивації, то втома стає твоїм постійним супутником.

Не дивно, що навіть при досягненні позитивних результатів ти не отримуєш задоволення. Тобі доводиться змушувати себе працювати, а на примус витрачається багато сил.

Крім того, будь-які дії, які ти робиш «через не хочу», негативно відбиваються на твоєму емоційному та фізичному стані, що також провокує втому.

 

Більшу частину часу ти зайнятий монотонною роботою

Монотонна діяльність - це не тільки постійна нудьга через виконання однотипних завдань, а й швидку стомлюваність.

Справа в тому, що така робота вимагає від тебе значно більших зусиль, щоб підтримувати концентрацію уваги. Чим більше ресурсів ти витрачаєш, тим швидше запас сил виснажується.

В результаті всього за годину виконання одноманітної роботи ти можеш відчути себе зовсім без енергії та бажання робити щось далі. А тепер уяви, що тобі доводиться повторювати ті самі дії щодня, тиждень, місяць, рік.

Звичайно, в якийсь момент ти перестанеш відчувати хоч якийсь інтерес до того, що відбувається, і тобі доведеться змушувати себе фокусуватися на своїх обов'язках.

 

Ти відчуваєш дискомфорт, перебуваючи на своєму робочому місці

Втома може долати тебе з різних причин, у тому числі через дискомфорт.

По-перше, це може бути пов'язане з малофункціональним робочим місцем. Наприклад, якщо в тебе незручний стілець, занадто мало простору навколо, тобі доводиться виконувати свої обов'язки, зігнувшись або прийнявши іншу позу, що доставляє тобі незручності, ти втомлюватимешся набагато швидше.

По-друге, причиною може бути довкілля: постійний шум або погана освітленість також знижують працездатність і забирають у тебе більше енергії. Чим довше тобі доводиться працювати в таких обставинах, тим швидше настане почуття втоми.

Ну і по-третє, не варто скидати з рахунків міжособистісні стосунки.

Складнощі у спілкуванні з колегою чи начальником можуть викликати в тебе почуття втоми та роздратування. Тобі доведеться витрачати багато сил на те, щоб заспокоїтись, витримати дистанцію, стримати емоції там, де хочеться висловитись.

 

Тобі не вистачає фізичної активності

Якщо в тебе сидяча робота і ти весь час з ранку до вечора проводиш за своїм столом в офісі, то не дивно, що швидко втомлюєшся. Відсутність фізичної активності протягом дня негативно впливає на твою працездатність, а також вимотує, зокрема морально.

Часом для того, щоб по-справжньому відпочити, відволіктися від будь-яких переживань або перейти на виконання нового завдання, тобі потрібно привнести в своє життя трохи руху.

Наприклад, ти можеш сходити за кавою, пообідати в їдальні, а не за комп'ютером, розім'ятися. Навіть якщо твоя робота не має на увазі перерви кожні півгодини-годину, ти все одно можеш урізноманітнити своє перебування в офісі. Використовуй обідній час, ходи кабінетом, виконуй деякі завдання стоячи, а не сидячи в кріслі.

В крайньому випадку ти можеш долати частину шляху на роботу або додому пішки, тим самим сповнюючи брак активності.

Пам'ятай, що регулярні фізичні навантаження покращують кровообіг, підвищують рівень енергії і роблять тебе витривалішим.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Появились кадры из фильма «Вавилон» с Брэдом Питтом, Марго Робби и Тоби… Звезды 0 Алессандра Амбросио в одном белье для рекламной кампании LASCANA Юмор 0 Порно и девушки - вещи совместимые? Карьера 0 7 помилок у спілкуванні, які позбавляють бесіду невимушеності В курсе 0 Основы конструкции сейфов Секс 0 11 видов женских оргазмов (большинство из которых реально вызвать) Секс 0 5 поз для секса, которые помогут тебе продержаться дольше Карьера 0 Построить дом, выpастить из дочери сына и еще 10 обязательных мужских навыков Автомобили 0 Где купить качественные б/у запчасти на Mitsubishi и чем оригинал лучше подделок В курсе 0 Сразу два новых клипа Шнура: один - с ST, и другой с Агутиным Звезды 0 Ирина Шейк и Адриана Лима в провокационной съемке Vogue Секс 0 5 приемов из порнофильмов, которые актеры не советуют повторять дома Звезды 0 Памела Андерсон для австралийского MAXIM Автомобили 0 Трейлер второго сезона The Grand Tour Психология отношений 0 Как заговорить об измене Карьера 0 5 типов людей, которые должны быть в жизни каждого Юмор 0 Пинать - значит простить: 17 признаков токсичных отношений В курсе 0 Лиам Нисон сыграл вместе с сыном в комедии "Сделано в Италии" MC Like 0 "Ангелы" для коллекции Balmain x Victoria's Secret Внешность и здоровье 0 За что мужчины ненавидят свои пенисы?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.