ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 ознак того, що ти насправді стоїш на місці

02.04.2024 — Карьера
6 ознак того, що ти насправді стоїш на місці

Саморозвиток – це насамперед зміни, які ти добровільно ініціюєш чи приймаєш. А будь-які зміни складні, тому що для них потрібно виходити із зони комфорту, йти на усвідомлений ризик, переборювати себе, робити більше, ніж потрібно було раніше.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Далеко не кожен справді готовий витрачати на цей час та сили. Більшість людей насправді не розвиваються: вони стоять на місці, переконуючи оточуючих і себе, що вони проходять трансформацію.

Тим більше, що процес внутрішніх змін спочатку досить проблематично відстежити комусь ззовні.

Це дозволяє любителям самообману не особливо напружуватися, водночас пишаючись своєю усвідомленістю та прагненням до опрацювання своїх внутрішніх якостей.

Впасти в ілюзію того, що ти ростеш і розвиваєшся, дуже легко. Така звичка не тільки не дасть покращити своє життя, а й у деяких випадках ще й завдасть тобі відчутної шкоди.

Ми зібрали кілька ознак того, що ти насправді стоїш на місці.

 

Ти не визнаєш свої слабкі сторони

Для того, щоб розпочати процес внутрішньої трансформації, насамперед тобі необхідно визнати його необхідність. А саме – прийняти той факт, що в тебе є слабкі сторони, які потребують опрацювання.

Більшості людей зробити це вкрай непросто, адже вони довгі місяці, а то й роки створювали видимість того, що вони чи не ідеальні.

Переконавши в цьому оточення, вони не поспішають щось змінювати.

Набагато легше підтримувати ілюзію те, що вони сильні, мудрі, відповідальні, рішучі, впевнені у собі, ніж почати працювати над тим, що їх у собі не влаштовує. Поки ти не визнаєш свої недоліки, жодного саморозвитку не станеться.

Хоча б тому, що тобі не буде чого міняти в собі. Та й у тебе не буде причин робити це, адже ти переконуватимеш себе та інших досконало всіх своїх особистісних характеристик.

 

Ти не відстежуєш свій прогрес

Без відстеження прогресу саморозвиток так само не дасть тобі очікуваного результату. Тобі набагато легше впасти в ілюзію того, що витрачені зусилля виправдовують твої очікування від самого себе.

Насправді ж ти можеш довгий час тупцювати на тому самому місці, приймаючи звичайне везіння за прогрес або розраховуючи, що видимі результати з'являться пізніше. Відстежувати прогрес просто, якщо ти розставляєш собі проміжні цілі.

Наприклад, ти хочеш виробити корисну звичку або розвинути якусь навичку. І для того, щоб розуміти, чи в правильному напрямку ти рухаєшся, ти поділяєш кінцеву мету на кілька дрібніших, по черзі досягаючи кожної з них.

 

Ти зосереджуєшся тільки на зовнішніх змінах

Ще одна помилка, яка змушує тебе вважати, що ти розвиваєшся, тоді як ти продовжуєш тупцювати на місці, – це зацикленість тільки на зовнішніх змінах.

Зовнішні зміни не завжди можуть бути втіленням твоєї внутрішньої трансформації. Просто поміняти якісь аспекти твого життя, щоб змусити оточуючих повірити в успішність твого саморозвитку легко. Набагато складніше підтримувати цю видимість, адже через якийсь час тобі це набридне.

Зовнішні зміни неможливі без внутрішніх. Тому завжди, коли ти змінюєш навколишню дійсність, намагайся переконатися в тому, що ти не вдаєш.

Дотримуйся вірної послідовності: спочатку змінюйся зсередини, а вже потім змінюй те, що знаходиться навколо тебе. Іншого порядку дій, що веде тебе до поставленої мети, немає.

 

Після внутрішніх змін не відбуваються зовнішні зміни

Справедливо відзначити, що існує і зворотна залежність: без зовнішніх змін неможливі внутрішні зміни.

Точніше, якщо внутрішня трансформація і справді відбулася і була успішною, як наслідок це стає помітно в особливостях твоєї поведінки, прийнятті рішень і так далі.

Коли ти набуваєш внутрішнього спокою, підвищуєш самооцінку, наробляєш потрібні навички, усвідомлюєш причини проблем, з якими постійно стикаєшся – ти розумієш, як поводитись у конкретній ситуації.

Результат твоїх дій змінюється, демонструючи тобі, що на вірному шляху.

 

Твої зміни зачіпають лише одну сферу життя

Неможливо розвиватися лише у дружбі чи лише у кар'єрі. Зміни в тобі так чи інакше торкатимуться всіх сфер життя, хочеш ти цього чи ні.

Не можна вирішити, що тебе повністю влаштовує все інше і рости ізольовано лише у вибраному тобі напрямі. Будь-яке зростання – це набуття нових знань та навичок, переосмислення своїх життєвих установок, переоцінка цінностей.

Навіть невелике осяяння цілком може поміняти твоє ставлення до всього життя в цілому, привести тебе до низки рішень, які повністю змінять тебе.

Не бійся такої трансформації – все, що тобі доведеться зруйнувати, обов'язково вестиме до чогось більшого і кращого.

 

Твоє життя не стає кращим

Головна мета саморозвитку – це покращення якості життя. Ти маєш по-новому поглянути на себе, на оточуючих, на те, як ти справляєшся з труднощами, до яких цілей рухаєшся, як організуєш свій час.

Якщо ти переконуєш себе та інших людей у тому, що багато працюєш над собою, але при цьому не бачиш жодних помітних змін – твоє зростання лише ілюзія. І що швидше ти це визнаєш, то менше ресурсів витратиш на безглузді спроби підтримувати самообман.

Але при цьому не варто вимагати від себе відразу багато чого. Зміни у житті відбуватимуться поступово, одна за одною.

Важливо наскільки можна відзначати, що саме змінилося, і намічати нові завдання, щоб не зупинятися на досягнутому.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Первый трейлер спин-оффа "Людей в черном" Звезды 0 Кэндис Свэйнпоул для круизной коллекции Tropic of C Карьера 0 Як поводитися у спілкуванні з колегою, який провокує тебе на конфлікт Карьера 0 8 причин залишатися наодинці із самим собою щодня Карьера 0 5 страхів, які заважають виявляти свої таланти Психология отношений 0 Що робити, якщо тобі подобаються відразу дві дівчини В курсе 0 Трейлер второго сезона "Мира Дикого Запада" Звезды 0 Шэрон Стоун на обложке секс-выпуска Vogue Карьера 0 68 привычек, которые приведут вас в ад Звезды 0 Глубоко беременная и очень красивая Тина Кунаки на обложке журнала Photo Карьера 0 10 вещей, которые стоит усвоить как можно раньше Секс 0 Ученые подтвердили: длина имеет значение (но не того, о чем ты подумал) В курсе 0 Джессика Честейн во 2-й части хоррора "Оно" Карьера 0 11 ознак, що ти надто ускладнюєш своє життя В курсе 0 Зак Эфрон в роли обаятельного маньяка в трейлере "Красивый, плохой, злой" В курсе 0 Трейлер хоррора "В высокой траве" по рассказу Стивена Кинга В курсе 0 Новорічні фільми для справжніх скептиків MC Like 0 Ізабель Мазерс у рекламі купальників бренду Thaikila Swim Автомобили 0 Новий Toyota Alphard став просторішим і технологічнішим Внешность и здоровье 0 PUMA представила Clyde у трьох ретро-замшевих кольорах до 50-ї річниці
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.