ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

16 помилок, які ти робиш через свою імпульсивність

05.04.2024 — Карьера
16 помилок, які ти робиш через свою імпульсивність

Імпульсивність змушує тебе спочатку діяти, а потім думати. Звичайно, є в ній і свої принади, але в більшості випадків вона є причиною безлічі поганих рішень, про які потім шкодуєш.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб рости як особистість і уникати безлічі проблем, варто дізнатися про помилки, які ти робиш через цю рису характеру.

 

Ти кажеш те, що не маєш на увазі

Через імпульсивність ти можеш дратуватися і ставати дуже злим за кілька секунд. І в пориві емоцій ти не завжди контролюєш, що говориш оточуючим людям.

Ти можеш вимовляти слова, які здаються образливими, хоча щиро не хотів зачепити співрозмовника, а лише намагався донести до нього, в чому полягає проблема.

І це псує твої стосунки, особливо якщо ти не вмієш тримати емоції під контролем або вчасно брати паузу, щоб прийти до тями і заспокоїтися.

 

Ти приймаєш поспішні рішення

Спонтанна поїздка на вихідні, яка забрала останні гроші, або зроблена в пориві почуттів татуювання — поспішні рішення, про які можна пошкодувати в майбутньому.

Через імпульсивність тобі складно думати наперед і давати своїм ідеям «відлежатися», щоб перевірити, чи варті вони того чи ні.

Натомість ти реалізуєш задумане і лише потім аналізуєш, потрібно це було тобі чи ні.

 

Ти кажеш «Так» майже всьому, що тобі пропонують

Перед ухваленням будь-якого рішення потрібно подумати, щоби не нажити собі проблем. Але тобі складно відмовляти іншим людям і зважувати всі за і проти, перш ніж відповісти «Так».

Можна сказати, що ти погоджуєшся на будь-які пропозиції рефлекторно, а потім шкодуєш про багатьох із них.

Через це ти постійно виправдовуєшся чи шукаєш відмазки, щоб не робити те, що встиг пообіцяти.

 

Ти перебиваєш співрозмовників

Через імпульсивність у тебе повно ентузіазму, який потрібно виплескувати.

Ось чому тобі складно дослухати монолог співрозмовника, не перебиваючи та не перескакуючи з теми на тему.

Але, не даючи іншій людині висловитися, ти виглядаєш так, ніби не зацікавлений у спілкуванні з нею. І це заважає тобі вибудовувати стосунки з дівчатами, друзями та колегами.

 

Ти береш зобов'язання, а потім відмовляєшся від них

Коли плани чи пропозиції звучать захоплююче, ти легко погоджуєшся стати їх учасником. Але тільки після ствердної відповіді ти думаєш, чи вистачить тобі сил і часу, щоб втілити в життя задумане.

Через це ти не доробляєш справи до кінця, швидко відмовляєшся від зобов'язань або скасовуєш заплановане в останню хвилину.

 

Ти купуєш речі, які тобі не потрібні

Новий тостер, наклейки з супергероями, черговий кухоль, який припадає пилом у шафі, — список імпульсивних покупок можна продовжувати до нескінченності.

Прикро, що більшість придбаних у пориві почуттів речей із нього тобі не потрібні, але ти зрозумів про це вже після того, як витратив гроші.

А ще образливіше, якщо ти спустив на них суму, що значно перевищує допустимий ліміт витрат.

 

Ти з головою пірнаєш у нові стосунки

Швидка закоханість може бути захоплюючою, але через поспіх ти можеш не помітити, що твої стосунки сповнені червоних прапорів.

Замість того щоб краще дізнатися дівчину, ти кидаєшся у вир з головою, а потім страждаєш, коли твої очікування виявляються далекі від реальності.

А ще через імпульсивність ти можеш робити одні й самі помилки у стосунках і дивуватися, чому кожен твій зв'язок закінчується розривом.

 

Ти багато часу витрачаєш на відволікання

Багато імпульсивних людей витрачають годинник на перегортання стрічки в соціальних мережах, запійний перегляд серіалів або відеоігри.

Але постійне відволікання веде до втрати продуктивності, а також відчуття, що тобі завжди нудно. Ти не можеш зосередитись на якійсь справі і виконати її до кінця, а ще завершити розпочате вчасно.

 

Тобі складно досягати довгострокових цілей

Можливо, ти не раз замислювався про те, що настав час почати накопичувати на нерухомість або привести себе у форму. Але через імпульсивність твої довгострокові цілі так і залишаються мріями.

Ти завжди прагнеш негайних результатів — а кому не подобається отримувати все й одразу? Але в цьому й криється проблема.

Більшість довгострокових та глобальних цілей потребують часу та зусиль, що лякає та змушує відкладати грандіозні плани у довгу скриньку.

 

Ти видаєш спойлери, навіть не замислюючись

Не всі люди дивляться новинки кіно так швидко, як ти. А багато хто не знайомий із книгами, які тобі вдалося прочитати ще в середній школі.

Через імпульсивність твоя розповідь про те, що тобі цікаво, може бути сповнена спойлерами, а це не подобається іншим людям.

 

Ти публікуєш багато особистої інформації в інтернеті

Розголошення особистої інформації як у мережі, так і в житті може тобі відгукнутися. Але імпульсивність підштовхує тебе до того, щоб виставляти своє буття напоказ і перетворювати щодня на нову версію серіалу про себе, доступну передплатникам.

Одні люди знайдуть тебе цікавим, а інші — поверховим і надто спраглим чужої уваги. Особливо якщо ти не надто замислюєшся про те, яку інформацію публікуєш і який посил у маси несеш.

Варто пам'ятати, що інтернет вічний, а твоя репутація рухлива. Будь розбірливий у тому, що виставляєш напоказ, щоб не потрапити в халепу і не стати жертвою тих, хто скористається твоєю імпульсивністю.

 

Ти відкладаєш справи, а потім намагаєшся виконати їх в останню хвилину

Звичка відкладати справи на потім — відмінний фундамент для стресу та неякісної роботи. Завдання навалюються на тебе як снігова куля, яку ти намагаєшся розгребти в останню хвилину.

І такий підхід до справ призводить до невірних рішень, втрати продуктивності та невдач, яких можна було б уникнути.

 

Ти їси, навіть якщо не голодний

Імпульсивні люди часто їдять від нудьги чи тому, що якийсь продукт видався їм привабливим.

Так-так, ми говоримо про раптове невгамовне бажання з'їсти пакет чіпсів біля телевізора або поласувати шкідливою їжею після довгого робочого дня.

Але така звичка негативно впливає на здоров'я, а ще може бути одним із сумнівних способів боротьби зі стресом, які не допомагають.

 

Ти гостро реагуєш, коли відчуваєш несправедливість

Через імпульсивність ти швидко дратуєшся і сердишся, коли слова співрозмовника припадають тобі не до душі.

Звичайно, може бути складно контролювати свої емоції, але гостра реакція ніколи не допомагає впоратися з конфліктами та сварками. А про те, як навчитися долати гнів, можеш дізнатися з цього матеріалу.

 

Ти віддаєш перевагу миттєвим задоволенням

Швидке задоволення привабливе та допомагає миттєво отримати заряд гарного настрою. А от відкладене задоволення, тобто радість у майбутньому, не здається такою ж цікавою.

Але річ у тому, що миттєве задоволення швидко минає, а ще може негативно вплинути на твоє благополуччя в перспективі.

Наприклад, фастфуд допомагає відчути себе задоволеним і створює деяке відчуття свята, але накачати прес однозначно завадить.

І виходить, що швидкі радості, особливо якщо звертаєшся до них занадто часто, заважають досягати більшого та кращого.

 

Тобі складно всидіти на місці та розслабитися

Через імпульсивність час простою та відпочинку здається безглуздим. Тобі завжди потрібно щось робити, щоб почуватися живим.

Але, позбавляючи себе вільного часу та розслаблення, легко вигоріти, а також дізнатися, що таке хронічна втома. Та й стрес накопичуватиметься в організмі набагато швидше, якщо ніколи не брати перепочинок.

Ось чому варто вчитися дбати про себе, релаксувати і, можливо, не робити абсолютно нічого, щоб зберігати своє здоров'я і не розпорошуватися на справи, що займають час, але не користуються.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 5 вещей, от которых тебе придется отказаться ради успеха Психология отношений 0 8 способов определить женский характер MC Like 0 Тони Гаррн для майского GQ South Africa Психология отношений 0 15 пpавил совместной жизни, которые ты не обязан соблюдать Карьера 0 10 речей, про які ми брешемо самим собі Карьера 0 Как удачно пройти собеседование? Секс 0 Будущее порнографии Психология отношений 0 11 способов быть джентльменом в отношениях, не перегибая палку Внешность и здоровье 0 adidas Originals выпустил новые кроссовки в стиле 1990-х Внешность и здоровье 0 Порносайт назвав тип чоловічої фігури, який найбільше збуджує жінок Психология отношений 0 Культура изнасилования: путеводитель для джентльмена Карьера 0 Достижения, для которых ничего не нужно делать В курсе 0 Вышел первый трейлер фильма "Том и Джерри" Психология отношений 0 Как победить страх разницы в возрасте в отношениях Автомобили 0 Трейлер второго сезона The Grand Tour Внешность и здоровье 0 Искушение уличной едой: избежать и обезвредить Звезды 0 Веселая вечеринка в сьемке декабрьского Vogue Italia В курсе 0 Дита фон Тиз выпустила ироничный клип "Sparkling Rain" Психология отношений 0 10 вопросов-ловушек, которые девушки задают на первом свидании, и как на них… Юмор 0 Как преодолеть страх получить отказ от девушек
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.