Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

15 дій, які знижують твій соціальний статус

06.03.2024 — Карьера
15 дій, які знижують твій соціальний статус

Деякі з вчинків, які ми робимо, дратують оточуючих. І вони впливають на те, який соціальний статус ми маємо в очах тих, хто опиняється поряд.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І є 15 речей, які миттєво його знижують.

 

Ти нехтуєш гігієною

Навряд чи комусь хочеться спілкуватися з людиною, від якої погано пахне.

Неприємний запах із рота, заношений одяг, несвіжі шкарпетки — усі ці дрібниці, що виходять із недотримання правил гігієни, підривають соціальний статус.

Поганий догляд за собою дає невидимий сигнал оточуючим про те, що ти не належиш до себе серйозно і не любиш себе. Не кожен захоче спілкуватися з такою людиною.

 

Ти несеш відверту нісенітницю

Люди помічають, коли людина говорить про те, в чому не розуміється, або намагається переконати співрозмовників у своїй правоті, позиціонуючи себе тим, ким не є.

Коли несеш відверту нісенітницю у спробах здатися експертом, ти знижуєш свій соціальний статус.

Пам'ятай, що не соромно чогось не знати і зізнатися в цьому, набагато неприємніше виглядати дурнем, намагаючись обдурити оточуючих.

 

Ти говориш на надто особисті теми

Деякі речі не призначені для публічного поширення. І якщо ти часто говориш на надто особисті теми, а також ставиш питання про те, що людина хотіла б залишити в таємниці, ти підриваєш свій соціальний статус.

Завжди потрібно дотримуватись доречності та рамки пристойності, коли справа доходить до розмов на особисті теми.

Адже буває, що, перейшовши межу, ти не лише знизиш свій статус, а й погіршиш стосунки із співрозмовниками.

 

Ти погано поводиться з грошима

Невміння поводитися з фінансами сигналізує про поганий самоконтроль і нерозуміння власних пріоритетів.

Людина, фінансові звички якої залишають чекати кращого, навряд чи зможе мати високий соціальний статус в очах оточуючих.

Він здається ненадійним, марнотратним або, навпаки, скнарою, що теж не дуже цінується в суспільстві.

 

Ти не вмієш постояти за себе

Світ ставиться до тебе так само, як ти ставишся до себе.

Якщо ти дозволяєш оточуючим переступати через себе, ти можеш викликати певну симпатію, але не повагу. А від нього залежить, наскільки високий твій статус соціальної ієрархії.

Не дозволяй нікому принижувати тебе чи примушувати інших думати, що на тобі можна їздити. Вчися давати відсіч кривдникам і бути найкращим захисником самому собі.

 

Ти не вмієш "читати кімнату"

Сказати щось у невідповідний час або спробувати бути смішним, коли не слід, - неприємність, причиною якої може бути невміння "читати кімнату", тобто розпізнавати, який момент є придатним для певної поведінки, а який ні.

Якщо хочеш підвищити свій соціальний статус, вчися розпізнавати, коли твої вчинки будуть доречними, а коли ні.

 

Ти не контролюєш свої емоції

Коли хтось постійно скаржиться, не може взяти себе в руки, коли це потрібно, моментально спалахує від гніву або відрізняється непередбачуваною жорстокістю, його соціальний статус низький.

Люди не люблять тих, хто не вміє тримати свої емоції під контролем, а також змушують оточуючих відчути себе погано, щойно з'явившись у кімнаті.

 

Ти схильний до надмірної поведінки

Якщо ти часто перегинаєш ціпок у важливих питаннях, то твій соціальний статус може виявитися не таким високим, як хотілося б.

Наприклад, якщо п'єш занадто багато алкоголю, переїдаєш, дотримуєшся різких переконань щодо делікатних тем і обстоюєш їх із піною біля рота, не зважаючи на чужу думку.

Проблема надмірності в тому, що вони виставляють тебе не найкращою людиною, навіть якщо ти маєш цілий набір чудових і гідних якостей.

 

У тебе немає мети у житті

Напевно, ти хоч раз зустрічав людей, які просто пливуть за течією життя і ні до чого не прагнуть. Вони просто є і в цьому немає нічого цікавого.

Багато людей зверхньо дивляться на тих, хто не має ентузіазму і цілей.

І відповідно, якщо в тебе немає жодних планів на життя, а також амбіцій, щоб втілити їх у реальність, твій соціальний статус виявиться нижчим, ніж ти очікуєш.

 

Ти жорстокий

Будь-яка жорстокість – це низькостатусна поведінка. І неважливо, чи проявляєш її до тварин або людей, яких чомусь вважаєш нижче за себе.

Вона не приносить нічого, крім страждань, і лише людина з низьким статусом може завдавати комусь болю без причини.

 

Ти нехтуєш правилами у чужому домі

У кожного з нас є правила, яких ми дотримуємося у власному домі. І дуже засмучує, коли хтось їх порушує, навмисно чи ні. Якщо ти йдеш до когось у гості, пам'ятай, що знаходишся не у своїй власності і поводитись маєш відповідно.

Хоч ти і гість, ти не повинен нав'язувати господареві свої переваги або пропускати повз вуха заведені їм правила. Інакше можна уславитися людиною низького класу і більше ніколи не отримати запрошення на дружні посиденьки.

 

Ти робиш одну річ своєю особистістю

Напевно, ти міг зустрічати людей, які роблять одну річ основою своєї особистості. Наприклад, веганів, що кричать про свої харчові звички на кожному кутку, або людей, захоплених фітнесом і лише ним одним.

Особа людини багатогранна — це і робить її цікавою. І виставляючи напоказ лише одну з її частин, ти знижуєш свій соціальний статус, а також втрачаєш знатну частку потенційних співрозмовників.

 

У тебе немає базових життєвих навичок

Коли людина у 30 років не знає, як сплатити послуги ЖКГ чи податки, виникають сумніви, наскільки вона доросла та зріла.

Те саме відбувається, коли зустрічаєш тих, хто не може самостійно записатися на прийом до лікаря, замінити лампочку або виконати інші дії зі списку базових життєвих навичок.

Такі люди здаються несерйозними та ненадійними, що негативно впливає на їхній соціальний статус.

 

Ти йдеш проти всіх і помиляєшся

Одна справа піти проти натовпу і виявитися правим.

Суспільство назве тебе провидцем, добрим бізнесменом, прикладом для наслідування. Але, якщо ти йдеш проти тих, хто має рацію, ти уславишся дурнем і знизиш свій соціальний статус.

Особливо якщо від твого рішення залежить не лише твоє благополуччя, а й щастя інших людей.

 

Тобі начхати на те, що відбувається навколо

Кран, що капає у ванній, пил на столі, купа невирішених завдань — людині з низьким статусом все одно, що відбувається навколо нього.

Він найчастіше упокорюється з дискомфортом і незручностями, аби не докладати зусиль для того, щоб щось змінити.

Звичайно, така безініціативність, лінь і неповага до себе помітні з боку, що змушує оточуючих погано до нього ставитися.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Классификация девушек по фокусам, которых от них можно ждать Психология отношений 0 Каким мужчинам "противопоказано" иметь любовниц Автомобили 1 Kia придумала "автомобиль всего" Звезды 0 Сара Сампайо в рекламній кампанії BIKINI LOVERS Карьера 0 10 вещей, до которых зрелому человеку нет дела Секс 0 Ученые: почему люди стонут, кричат и рычат в постели Гаджеты 0 Вещь дня: браслет, который бьет током, когда хочется съесть что-то вредное Автомобили 0 Названы самые надежные автомобили в мире 2018 Юмор 0 Что подарить девушке на 8 Марта (в зависимости от того, как долго вы вместе) Вокруг света 0 Рейтинг Airbnb: 20 самых популярных направлений для туризма 2020 Внешность и здоровье 0 10 заблуждений о человеческом теле, которые не стоит озвучивать в приличном… MC Like 0 Белла Хадид и виртуальный модель в рекламе Calvin Klein Секс 0 11 видов женских оргазмов (большинство из которых реально вызвать) Юмор 0 18 вещей, которые бесят нас в фильмах и сериалах Вокруг света 0 Место дня: мост Белхейвен в никуда Внешность и здоровье 0 Фаррелл Уильямс представил новую коллекцию G-Star Юмор 0 Почему мужчинам нравится большая грудь, с научной точки зрения Психология отношений 0 #говоритженщина: перестань быть хищником! Психология отношений 1 Как завоевать скромницу Карьера 0 10 вещей, которые делают вас скучными
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.