ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

12 тонких ознак, що найкращий друг заздрить твоєму успіху

28.05.2024 — Карьера
12 тонких ознак, що найкращий друг заздрить твоєму успіху

Заздрість — складна емоція, яка часто ховається за усмішками та щирими привітаннями. Буває нелегко визначити, що найкращий друг відчуває це почуття щоразу, коли ти розповідаєш йому про свій успіх.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але є кілька ознак, які вказують на те, що це так і варто частіше тримати язик за зубами.

 

Він применшує твої досягнення

Незалежно від того, наскільки великим і значущим було твоє досягнення, друг завжди знайде спосіб зробити його менш вражаючим та важливим. Він ніби намагається підірвати цінність твого успіху, і це є класичною ознакою заздрості.

Можна сказати, що зменшення досягнень — це захисний механізм, який допомагає твоєму другу впоратися з напливом негативних емоцій, наприклад, відчуттям неповноцінності та невпевненістю в собі.

Не варто звинувачувати його у всіх гріхах та відмовлятися від спілкування. Постався до нього зі співчуттям і розумінням, але все ж таки розповідай про свої успіхи комусь іншому.

 

Він наслідує тебе

Наслідування часто називають найщирішою формою лестощів. Але якщо воно стає послідовним і нав'язливим, можливо, воно є відображенням заздрості.

Твій друг може почати копіювати стиль одягу, хобі, манеру говорити після того, як дізнається про твій успіх. Спочатку приймаєш його вчинок як комплімент, але згодом така поведінка стає досить тривожною.

Швидше за все, потреба у наслідуванні викликана прихованим бажанням друга мати те саме, що й ти, або бути людиною, схожою на тебе як дві краплі води. Йому може здаватися, що це чудовий спосіб досягти того ж успіху та благополуччя.

 

Він радіє твоїм невдачам

Жоден шлях до успіху не є прямим. На цьому шляху неминучі перешкоди та невдачі, але оточуючі бачать лише верхівку айсберга і можуть не підозрювати, через що тобі довелося пройти.

Якщо друг здається надто задоволеним чи надмірно зацікавленим, коли розповідаєш йому про проблеми, він може таємно заздрити тобі. Він зловтішається, отримуючи задоволення від того, що ти нещасний.

Пам'ятай: якщо комусь більше подобаються твої помилки, ніж радості та перемоги, то, швидше за все, він заздрить твоєму успіху, а ще не гідний звання найкращого друга.

 

Він рідко святкує твій успіх

У кожного з нас бувають моменти тріумфу, якими хочемо поділитися з оточуючими. Але якщо твій друг рідко виглядає схвильованим чи щасливим, слухаючи про твої досягнення, то, можливо, у глибині душі його з'їдає заздрість.

Якщо так, то він швидко змінюватиме тему розмови, не даючи тобі розповісти про свій успіх, давати мляву відповідь або зовсім ігнорувати твій монолог, вичавлюючи лише «угу» і «зрозуміло».

Йому може бути по-справжньому складно поділити з тобою твій успіх, тому що він нагадує про те, чого йому не вистачає у житті.

 

Він пліткує про тебе

Плітки є поширеним інструментом, який використовують люди, які таємно тобі заздрять.

Друг може пустити про тебе неприємні чутки, розповісти про свій секрет своїм приятелям або обговорювати твої недоліки за спиною. Така поведінка підігрівається його заздрістю до твого успіху.

Поширюючи негативну інформацію про тебе, він намагається заплямувати твою репутацію та опустити тебе до того рівня, який вважає за правильне.

Така поведінка – спосіб впоратися з низькою самооцінкою та відчуттям того, що він є невдахою. Йому легше принизити тебе, ніж зізнатися у заздрості.

 

Його компліменти здаються нещирими

Справжні друзі роблять компліменти від душі. Їхні слова зігрівають серце і ніколи не викликають сумнівів у тому, що вони щирі.

Але якщо компліменти твого приятеля здаються натягнутими та грубими, то це може бути ознакою, що за ними ховається заздрість.

"Тобі так пощастило" - може сказати друг, начебто похваливши тебе за досягнення, але в той же час знецінивши твою працю і списавши успіх на удачу. Така замаскована критика допомагає впоратися з почуттям неповноцінності, що породжує заздрість.

Твій друг може не відчувати до тебе неприязні, але почуватися некомфортно і засмучено щоразу, коли чує про твої успіхи.

 

Він конкурує з тобою

У конкуренції немає нічого поганого, поки вона не виходить за межі розумного. Якщо твій друг постійно намагається тебе перевершити навіть у дрібницях, це може бути ознакою прихованої заздрості.

Можливо, він намагається зробити те саме, що й ти, але в рази більше і краще, а також привертає, щоб його досягнення здавались більш значущими та вагомими.

Друг просто намагається самоствердитися за рахунок тебе та підняти свою самооцінку.

Не починай конкурувати з ним або йти йому на поступки, сподіваючись, що суперництво припиниться, — поки приятель не розбереться із заздрістю та особистими проблемами, цього не станеться.

 

Він дистанціюється

Не всі люди легко можуть ховати негативні емоції та спілкуватися, як ні в чому не бувало.

У цьому випадку вони дистанціюються, щоб не стикатися з тригерами, які викликають заздрість, образу, обурення. Можливо, твій друг став рідше з тобою спілкуватися після того, як ти досяг успіху.

Він не з'являється у компанії, з якою ви часто проводили час, видаляється із загальних чатів. І це може бути ознакою, що він заздрить тобі і не може впоратися зі своїми почуттями.

 

Він закидає тебе незручними питаннями

Ти можеш помітити, що після того, як ти чогось досяг, твій друг почав ставити тобі безліч незручних питань.

Такій поведінці є кілька пояснень. Ймовірно, він хоче скористатися твоїм досвідом, щоб також досягти успіху, а також зібрати інформацію, на основі якої зможе створити нові плітки, щоб підірвати твою репутацію.

Саме тому не варто відповідати на всі запитання, які від нього чуєш.

 

Він намагається стати частиною твого успіху

Уяви таку ситуацію: ви з другом працюєте в одному відділі, але тільки тобі вдалося перевиконати план продажу та принести фірмі значний дохід. Через деякий час ти чуєш, як колеги обговорюють, що ти це зробив не без його допомоги.

З'ясовуючи, чому вони так думають, ти чуєш: Так твій друг нам про це сказав. Заздрісні люди постійно претендуватимуть на участь у твоєму успіху, навіть якщо вони й поруч із ним не стояли.

Вони обов'язково зауважать, що ти зміг досягти чогось завдяки їхній пораді, підтримці чи вкладу, навіть якщо цього не було.

 

Він саботує твій прогрес

Іноді заздрісні друзі стають справжньою на заваді нашому щастю. Вони дають свідомо неправильні поради та всіляко саботують наш успіх.

Ти міг помічати, що друг каже речі, які змушують сумніватися в собі, відчувати себе невпевнено, а також замислюватися, наскільки цілі ти перед собою поставив.

Не піддавайся на подібні провокації, особливо якщо така поведінка приятеля поєднується з іншими ознаками цієї статті. Заздрість може штовхати людей на те, щоб завдавати шкоди іншим, аби не почуватися невдахами.

 

Він романтизує твоє життя і вважає, що більше заслуговує на твій успіх

Друг може випадково обмовитися, що твоє життя здається йому легким і безхмарним, а ще відзначити, що він більше заслуговує на твій успіх, ніж ти сам.

Така поведінка — віддзеркалення сильної заздрості, а також сорому за власне життя та особистість. Люди, яких тремтить від чужих перемог, ніколи не усвідомлюють сміливості, дисципліни та жертовності, витрачених на втілення мрії в життя.

Вони схильні вважати, що все дісталося тобі легко і просто, і в глибині душі бажати того самого.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 речей, які непомітно з'їдають ваш бюджет Вокруг света 0 В Праге открыли отель исключительно для постояльцев с коронавирусом Секс 0 Секса нет, но вы держитесь: как пережить эпоху сексуальной контреволюции В курсе 0 Официальный трейлер "Отряда самоубийц: Миссия навылет" Юмор 0 10 типов мужчин, которые ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ненавистны женщинам Звезды 0 Алессандра Амбросио в одном белье для рекламной кампании LASCANA Психология отношений 0 Решил остепениться? Как не терять время на дикий секс с бесперспективными… Юмор 0 Розлучитися чи зізнатися: що pобити, якщо дівчина погано цілується Юмор 0 Как перестать быть снабженцем для женщин MC Like 0 Медісон Хідрік у фотозйомці для M Revista de Milenio Внешность и здоровье 0 Які екстремальні навантаження може витримати організм людини MC Like 0 Новая съемка Victoria's Secret ко Дню Святого Валентина 2020 Психология отношений 0 Ссорься, как мудак Юмор 0 Как ведут себя люди в секс-шопе Психология отношений 0 Правильный подкат: барные знакомства Карьера 0 Секс-инквизиция Секс 0 Ученые: мужчины считают, что женщины испытывают оргазм чаще, чем это происходит… Психология отношений 1 Как жить, если любимая женщина истеричная сука Внешность и здоровье 0 10 фраз, которые вы никогда не должны слышать от своего тренера Психология отношений 0 Инструкция для мужчин: что творится у неё в голове?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.