ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 ознак того, що ти вважаєш себе розумнішим, ніж є насправді

23.11.2023 — Карьера
10 ознак того, що ти вважаєш себе розумнішим, ніж є насправді

Здаватися розумним для оточуючих набагато легше, ніж насправді накопичити значний запас знань і навичок, навчитися застосовувати їх на практиці та напрацювати досвід.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти можеш намагатися переконати себе та інших людей у тому, що ти розумніший, ніж є насправді.

Розповідаємо за якими ознаками це можна визначити.

 

Ти використовуєш наукову лексику там, де це не потрібно

Добре, якщо знаєш визначення розумних слів. Але твоя звичка вставляти їх у своє мовлення навіть там, де це не потрібно, не покаже твій розум співрозмовнику.

Насамперед тебе має хвилювати, чи розуміє людина те, про що ти говориш, чи ні.

Розумна людина завжди зможе пояснити складне поняття простими словами, не загострюючи чиїсь уваги на непотрібних термінах.

Замість того, щоб засипати співрозмовника науковою лексикою, продемонструй свої реальні знання. Сконцентруйся на одній темі і заглибся в неї — це буде краще за будь-яку термінологію.

 

Ти підносиш свої невеликі досягнення як масштабні успіхи

Часто, намагаючись вразити співрозмовника, ти можеш намагатися подавати йому свої невеликі досягнення як щось грандіозне.

Однак навряд це призведе до бажаного ефекту. Навіть якщо ти сам дуже задоволений своїми успіхами, це ще не означає, що вони справді вимагають загального визнання.

Зазвичай і справді значущі перемоги не залишаються поза увагою оточуючих, і тобі навіть не треба про них повідомляти.

 

Ти демонструєш енциклопедичні знання

Те, що ти пам'ятаєш прочитане чи почуте де-небудь, ще не ознака великого розуму.

Скоріше це свідчить про те, що в тебе чудова пам'ять, яку можна використовувати в процесі навчання. Енциклопедичні знання власними силами є показником твого інтелекту.

Інша річ, якщо ти вмієш аналізувати та систематизувати отриману інформацію, можеш підтримувати глибокий діалог, не з'їжджаючи з теми.

 

Ти вважаєш, що завжди і в усьому маєш рацію

Ти не слухаєш оточуючих навіть тоді, коли вони дійсно хочуть допомогти тобі. Ти дивишся на них зверхньо, вважаючи, що не може бути ніякої правди, крім тієї, якої ти дотримуєшся.

Причому ти постійно прагнеш переконати інших людей у тому, що твоя думка є істинною. Ти дотримуєшся переконання: є тільки дві думки: одна моя, інша неправильна.

Справжній інтелектуал ніколи не називатиме марення позицію свого співрозмовника.

Він знає, що кожна людина має право на свою думку, і на те, як вона бачить ту чи іншу ситуацію, впливає величезна кількість факторів: знання, навички, переконання, минулий досвід і так далі.

Навіть якщо розумна людина не погоджується з чиєюсь позицією, вона допускає її існування в принципі.

 

Ти вважаєш, що досягла стелі знань

Якщо ти не виявляєш жодного інтересу до нової інформації, вважаючи, що ти вже досягла стелі в знаннях, то це велика помилка.

Знання зараз старіють дуже швидко, тому якщо ти хочеш бути справжнім професіоналом у будь-якій сфері, тобі необхідно постійно вчитися.

Переконаність у тому, що ти знаєш достатньо і твій досвід не потребує оновлення, — ознака того, що ти маєш підвищену думку про свої інтелектуальні здібності.

 

У тебе відсутня здатність давати критичну оцінку своїм вчинкам

Дійсно розумна людина розуміє, що насправді вона не може вважати себе все знаючою.

Він може дати критичну оцінку своїм словам і вчинкам. Інша справа, коли людина вважає себе розумнішою за оточуючих.

Недолік самокритики, навіть у моменти, коли в тебе щось йде не так, ти припускаєшся помилки або не знаєш, як діяти далі, може вказувати на те, що ти переоцінюєш свої здібності.

 

Ти ображаєшся, коли тебе критикують

Проаналізуй, як ти ставишся до критики.

Звичайно, часом вона буває необґрунтованою: людина не наводить жодних доказів своїх слів. Але щодо конструктивної критики — висловлювань, в основі яких лежать факти та логічні міркування.

Якщо ти негативно сприймаєш критику від оточуючих, болісно реагуєш на чужі слова і заперечуєш можливість помилки з твого боку, можливо, це лише прояви страху бути виявленим.

Ти можеш переживати, що, викривши тебе в обмані чи недоліку, людина переконається у твоїй некомпетентності.

 

Ти завжди займаєш точку зору, відмінну від опонента

Псевдоінтелектуали люблять сперечатися не для того, щоб довести свою точку зору, а просто заради самої суперечки.

Ти можеш вважати, що в тебе своє унікальне бачення ситуації, хоча насправді ти всього лише встаєш на захист думки, відмінної від думки твого співрозмовника.

Таким чином, ти можеш продемонструвати свою незвичність, неординарність, непопулярність точки зору, якої ти дотримуєшся. У такому разі ти зробиш усе можливе заради перемоги в суперечці.

Адже головне для тебе — це самоствердитись, а зовсім не дійти істини чи захистити свої власні переконання.

 

Ти впевнений, що можеш підтримати розмову на будь-яку вузьку тему

На жаль, ніхто з нас не може однаково добре розбиратися в середньовічній літературі, пристрої двигуна та особливостях лікування сухого кашлю.

Вузькі теми тому так і називаються, що цікаві та підвладні для розуміння та обговорення обмеженої кількості людей.

Якщо ж ти відчайдушно намагаєшся довести, що можеш підтримати діалог на будь-яку вузьку тему, то впевнений — ти сильно завищуєш свої інтелектуальні здібності.

 

Ти не вмієш адаптуватися до нових ситуацій

Якщо ти накопичив багато знань та навичок, це ще не означає, що ти розумний. Мало знати чи вміти щось теоретично, необхідно також застосовувати отриманий досвід практично.

За ідеєю, знання та навички повинні допомогти тобі краще адаптуватися до мінливості навколишнього світу.

Там, де хтось пригальмує, розгубиться і не розумітиме, що йому робити далі, ти маєш задіяти всі свої ресурси та швидко ухвалити обдумані рішення.

Слабка адаптивність до нових ситуацій може свідчити про те, що насправді ти не вмієш використовувати свої знання та навички, або ж сильно сумніваєшся у своїх силах.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Как быть хорошим бывшим? MC Like 0 Хейли Болдуин для журнала Wonderland В курсе 0 6 действительно неприятных новостей, которые ты вряд ли хотел знать Секс 0 Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу Внешность и здоровье 0 adidas Originals снял в своем ролике 11 самых перспективных исполнителей Вокруг света 0 В Гонконге открыли первый в мире музей мемов Секс 0 Этот простой прием улучшит твою (и её) сексуальную жизнь Психология отношений 0 Ученые: быть одиноким так же плохо, как выкуривать 15 сигарет в день Юмор 0 Самые секретные тайны, которые женщины скpывают от мужчин Юмор 0 Почему мужчинам нравится большая грудь, с научной точки зрения Звезды 0 Моника Беллуччи обнажилась для Vanity Fair Звезды 0 Памела Андерсон устроила откровенную съемку на кухне Звезды 0 Алена Водонаева на обложке MAXIM Секс 0 8 сумасшедших секс-поз, которые вы вряд ли пробовали Внешность и здоровье 0 8 нетипичных способов сбросить вес Внешность и здоровье 0 13 продуктов, котоpые помогут тебе в постели Психология отношений 0 5 причин, по которым женщины уходят от хороших мужчин MC Like 0 Миссис Украина 2013 Богдана Назарова на обложке журнала XXL Карьера 0 8 проблем, с которыми обычно сталкиваются только умные люди Карьера 0 О чем жалеют мужчины?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.