Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 фраз, які краще не говорити жінці під час сексу

11.03.2024 — Секс
10 фраз, які краще не говорити жінці під час сексу

А в деяких випадках не варто створювати ситуацію, коли ця фраза могла б пролунати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

«А ось моя колишня це любила / краще робила!»

Запрошувати третього в ліжко можна лише якщо ви заздалегідь це обговорили. Причому, зазвичай колишнім і в цьому випадку мало хто радий. В іншому випадку ця фраза може стати причиною, що впаде все: настрій, лібідо, ваза на голову того, хто говорить.

Якщо людина просто не подумала і ляпнула, це півбіди. Але начебто не подумати і сказати таке може тільки хтось, хто з якихось причин не дуже адаптовано соціально. Скажімо, на таке можна чекати від Шелдона Купера. Хоча від нього теж малоймовірно, але з іншої причини: він не мав колишніх. Але здебільшого це маніпуляція.

Жертва, за задумом, повинна засоромитися, що вона гірша за колишню, і включитися в змагання. І прикро, що жінки з низькою самооцінкою можуть прийняти цю гру. Але стійка людина навряд чи змагатиметься з кимось, щоб догодити партнеру.

 

«Ну потерпи, трохи залишилося»

Ще один варіант цієї фрази: "Тобі що, шкода, чи що?" Секс це добровільне заняття для задоволення всіх учасників. Коли хтось починає щось терпіти, це не турбота про іншу людину і альтруїзм — це насильство другого партнера. Причому у випадку, який ми обговорюємо, явне насильство.

Буває, що жінка в сексі терпить щось неприємне, але не дає чоловікові це зрозуміти.

У цьому випадку ми вступаємо на сіру територію, коли насильство відбувається, але людину важко назвати ґвалтівником. Адже він не в курсі того, що відбувається, можливо, навіть отримав ту активну згоду, яка вважається майже еталоном.

Але якщо чоловік знає, що партнерці не подобається те, що відбувається, якщо він вимагає чи просить потерпіти, тут немає нічого сірого, це насильство у чистому вигляді.

 

"Фу, а це має так виглядати?"

До жіночої зовнішності і так висувається багато вимог. Але існують ще й порностандарти, які диктують, як мають виглядати жіночі геніталії. Звичайно, не те щоб десь існує палата заходів та терезів, де виставлена еталонна вульва. Просто більшість доступних роликів демонструють лобок без волосся, крихітні малі статеві губи, вибілені вульву та анус.

А живі жінки виглядають по-різному. Можливо, ви дивилися серіал «Статеве виховання» та пам'ятайте епізод, де Еймі вивчала вульви реальних людей, щоб зрозуміти: норми немає.

Звичайно, у всіх можуть бути різні естетичні уподобання. Але пред'являти в грубій формі, що хтось їм не відповідає, значить поводитись як не дуже хороша людина. Тим більше, що на планеті приблизно нуль людей, які б усім подобалися.

 

Кінчила? А зараз? Ну коли ж ти скінчиш? І чому ти не скінчила?

Правило просте: що більше подібних питань, то менше шансів на оргазм. Тому що це не стресова співбесіда, а секс, і жінці, щоб отримати насолоду, потрібно розслабитися.

А постійне інтерв'ювання мало того, що відволікає, так ще й накладає додаткові вимоги випробувати оргазм швидше. А це неприємно.

Крім того, питання "Ти скінчила?" зазвичай видає людину, яка з жіночим оргазмом стикається рідко чи ніколи. Тому що він хоч і проявляється по-різному, але зазвичай пропустити його таки складно.

 

"Ні, в губи після такого я тебе цілувати не буду"

Як кажуть, любиш кататися, кохай і в губи після мінету цілувати. Відкидання в цьому випадку виглядає просто принизливо.

Якщо це щось брудне і мерзенне, після чого треба піти прополоскати рота, то чому жінка повинна це робити? Кому гидко цілуватися після орального сексу, той нехай на нього і не розраховує.

 

«А давай без презервативу? Я акуратно»

Способів контрацепції існує багато і нормально обговорювати, який саме краще використовувати у вашій парі. Але це має бути ґрунтовна розмова з аргументами, а не раптові заяви вже у процесі сексу.

У цей момент складніше відмовити, тому що всі учасники вже збуджені та розум затуманений. А тому така пропозиція має маніпулятивний підтекст. І це точно маніпуляція на повне зростання, якщо партнерка раніше говорила, що секс без презервативу для неї неприйнятний.

А хвороби і вагітність при цьому ніхто не скасовував, тому що оберігатися вийманням все ще неефективно. І наслідки здебільшого ляжуть саме на жінку.

 

"Звичайно, ти хочеш, ти ж вся мокра"

Справді, природне мастило може свідчити, що жінка готова до сексу. Але не завжди. Є таке явище, як нонконкордантність. Жінка хоче сексу, а мастила немає, чи навпаки. Більше того, мастило може вироблятися навіть під час зґвалтування, що зовсім не означає, що жертві було приємно, і вона сама цього хотіла.

Та й загалом, що за газлайтинг? Якщо секс відбувається з дорослою, дієздатною жінкою (якщо ні, то виникають питання вже іншого роду), то вона точно знає краще, хоче чи ні, і довіряти потрібно її словам, а не якимось там виділенням. Ні означає ні. Інакше це зґвалтування.

 

«Не хочеш? Чому? Ми вже робили це»

Жодна згода, дана один раз, не стає безстроковою.

Жінці міг не сподобатися минулий досвід. Їй може не хотітися чогось саме зараз. Технічно вона може це пояснити, але не зобов'язана. Тому що, пам'ятаєте, ні значить ні.

 

"Це все, що ти вмієш?"

Як було зазначено вище, секс — це добровільне заняття задоволення всіх учасників. Ніхто не повинен виконувати роль аніматора та розважати партнера в односторонньому порядку.

Якщо є якісь пропозиції щодо покращення процесу, це, зрозуміло, можна обговорити, але використовуючи дбайливі висловлювання.

 

"І часто ти таке практикуєш?"

Сюди ж можна віднести "Ого, напевно, у тебе було багато партнерів", "У кого ти цьому навчилася?" і тому подібне. Якщо людину і справді так турбує статева чистота, то перш за все варто було б подбати про свою цнотливість і не опинятися в чужому ліжку до весілля.

А також, якщо питання таке вже важливе, з'ясувати погляди партнерки на певну техніку до сексу. Раптом починати обговорювати це в процесі, та ще й у засуджувальному тоні, так собі практика.

Особисте життя людини - його зона відповідальності. Якщо щось не подобається, з ним можна не мати справи. І все на цьому.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 4 типи токсичних друзів, які є майже у кожного Внешность и здоровье 9 Как изменится твоя жизнь, когда ты перестанешь мастурбировать Психология отношений 0 #говоритмужчина: для предъявления по месту требования Секс 0 5 секс-поз для тех, у кого до 15 сантиметров Внешность и здоровье 0 Пивной живот, обвисшая грудь и еще 6 симптомов, которые могут говорить о… MC Like 0 Фото дня: Барбара Палвин на страницах Sports Illustrated Swimsuit Психология отношений 0 Как правильно ссориться Секс 0 До секса дело не дойдет, если ты повторишь одну из этих ошибок Карьера 0 Праздник с серпантином в волосах или Советы для встречи Нового года Секс 0 Минусы пяти популярных поз (с точки зрения женщин) В курсе 0 Анджелина Джоли и Сальма Хайек в полном трейлере фильма «Вечные» В курсе 0 Обнаженный Джонни Депп снялся в новом клипе Мэрилина Мэнсона "Kill4Me" Психология отношений 0 Почему ты всё ещё не нашел ту единственную Карьера 0 Як перестати бути хорошим хлопцем і почати жити у своє задоволення Звезды 0 Шэрон Стоун на обложке секс-выпуска Vogue Вокруг света 0 Мифы, которые нам рассказали на уроках истории, а мы в них верим Внешность и здоровье 0 Эволюция пьянства: как начинали пить наши предки В курсе 0 9 классных фильмов про стриптиз Карьера 0 Как справиться с полосой неудач: практическое руководство В курсе 0 Вышел трейлер второго сезона «Ведьмака»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.