ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Що таке рикошетні відносини і чи варто їх заводити

22.11.2023 — Психология отношений
Що таке рикошетні відносини і чи варто їх заводити

Безліч людей неусвідомлено вступають у рикошетні відносини, навіть не знаючи цього поняття. Вони недовго залишаються самотніми після розлучення та знаходять нових партнерів, не встигнувши пережити неприємні емоції від розриву. Але далеко не завжди такий романтичний зв'язок себе виправдовує та приносить щастя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб зрозуміти, чи варто вступати в рикошетні відносини, потрібно розібратися, у чому вони полягають, а також які проблеми приносять.

 

Що таке рикошетні відносини

Рикошетні відносини потрібні для того, щоб упоратися з почуттями після розлучення. При цьому немає значення, які емоції людина відчуває.

З допомогою нового партнера може намагатися подолати як закоханість, і ненависть до свого минулого.

Також такий вид відносин найчастіше використовується для того, щоб знайти нову компанію та відволіктися від думок про розлучення.

Людина, яка вступає до них, намагається задовольнити свої соціальні, фізичні та емоційні потреби за рахунок нового партнера. Це допомагає йому підвищити самооцінку та знову відчути радість життя.

 

Ознаки рикошетних відносин

Щоб краще зрозуміти, як виявляються рикошетні відносини, варто розібратися у їхніх ознаках.

Розглянемо найпоширеніші їх.

Ти дієш дуже швидко

Рикошетні відносини розвиваються швидше, ніж звичайні.

Наприклад, ти можеш запропонувати дівчині жити разом після кількох побачень або одразу знайомиш її з друзями. Причина таких вчинків у потребі бути впевненим, що вона нікуди від тебе не дінеться.

А ще ти швидко розвиваєш стосунки через те, що хочеш мати у кроковій доступності людину, завдяки якій зможеш відволіктися від моральних проблем.

Ти порівнюєш нову дівчину з колишньою

Ти постійно порівнюєш нову дівчину з колишньою і просто не можеш зупинитися. А ще в глибині душі очікуєш, що вони будуть схожі, коли справа доходить до зовнішності чи найкращих якостей характеру.

У тобі грають почуття, що ще не вщухли, і ти просто намагаєшся замінити колишню дівчину тією, що буде на неї схожа. 

Ти боїшся зобов'язань

Ти не впевнений, що готовий брати на себе зобов'язання, як і в тому, що хочеш бути з дівчиною довго. Подібні думки можуть з'являтися і на початку здорових відносин, але для рикошетних є основними.

Ти підтримуєш контакт з дівчиною, не знаючи, чи хочеш чогось серйозного, а іноді взагалі не розуміючи, навіщо в це вплутався.

Тобі потрібен тільки секс

Рикошетні стосунки часто набувають форми випадкового сексу. Від нової дівчини тобі не потрібна емоційна близькість, романтика чи довіра.

І навіть пропонуючи їй зустрічатися, ти розумієш, що твій вчинок — лише хитрощі для вступу в інтимну близькість.

Ти заводиш стосунки заради помсти

Помста і рикошетні стосунки часто йдуть пліч-о-пліч. Ти можеш завести стосунки лише заради того, щоб помститися колишній і показати, що в тебе і без неї все гаразд.

Виставляння фото з новою дівчиною в соцмережі, розмова про стосунки з новими знайомими, знаючи, що вони передадуть твої слова за потрібною адресою — лише мала частина того, що ти можеш зробити, щоб змусити колишню помучитися.

Нова дівчина в цьому випадку є лише приманкою для ревнощів.

Тобі не цікаве її життя

Тебе не хвилює така важлива інформація, як дата народження нової дівчини, її спеціальність чи прізвисько її цуценя.

Ти бачиш у ній заміну колишньої, тож не цікавишся подібними речами. Адже не має значення, яка в неї особистість, — достатньо того, щоб вона відповідала твоїм очікуванням у зовнішності та поведінці.

Тобі швидко набридають відносини

Як правило, рикошетні відносини тривають від місяця до півроку. Вони швидко набридають, тому що не засновані на близькості, інтересі та довірі.

Тому ти скоріше віддаси перевагу піти і швидко знайти натомість нову дівчину, ніж намагатися прикладати зусилля і покращувати зв'язок з тим, що є.

 

Чим шкідливі рикошетні відносини

Безсумнівно, трапляються випадки, коли рикошетні відносини з часом перетворюються на здоровий зв'язок.

Але так буває рідко і за умови, що між партнерами формується повага, довіра, підтримка та співчуття. Без зусиль та роботи над собою цього досягти не вдасться.

Є кілька причин, чому рикошетні стосунки шкідливі.

Завдають шкоди психічному здоров'ю

Як правило, рикошетні стосунки закінчуються раніше, ніж у них починає розвиватися близькість. Вони можуть бути по-справжньому руйнівними як для твоєї психіки, так і для ментального здоров'я нової дівчини.

Наприклад, вона може не усвідомлювати, чому ти холодно до неї належиш і висуваєш певні вимоги. А ти, у свою чергу, все більше зациклюєшся на колишній та негативних емоціях від розлучення, намагаючись зробити нову дівчину копією попередньої.

Як результат, ви обоє мучаєтеся і відчуваєте душевний біль, травмуючи один одного.

Заважають твоєму особовому росту

Ще один недолік цього виду відносин полягає в тому, що вони заважають рости як особистості. Зріла людина повинна вміти перебувати на самоті, усвідомлювати свої помилки та справлятися з неприємними почуттями.

Вступаючи до низки рикошетних зв'язків, ти позбавляєш себе можливості освоєння цих важливих для життя навичок.

До того ж чим частіше переживаєш розставання, перебігаючи з одних стосунків до інших, тим частіше почуваєшся незадоволеним, відкинутим, розгубленим.

Від цього страждає самооцінка та світогляд, адже легко озлобитися на весь світ, коли переживаєш низку романтичних невдач.

Рикошетні стосунки нечесні

І ще один факт, який варто знати про рикошетні стосунки – вони нечесні. Дуже підло пропонувати дівчині зустрічатися, будучи впевненим, що вона потрібна лише для помсти колишньої чи задоволення своїх потреб.

Не варто думати, що вона ні про що не здогадається і не відчує каверзи, адже твоє ставлення до неї говоритиме саме за себе.

Таким чином, рикошетні стосунки — не найкращий вибір, якщо хочеш залишатися порядним та рости як особистість.

Найкраще пережити розставання, розібратися в емоціях і якийсь час побути одному перед тим, як перейти до побачень, ніж псувати ментальне здоров'я собі та новій дівчині.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 Интимная жизнь бомжей Секс 0 Сексуальные комплексы, которые убивают в тебе мужчину В курсе 0 Один из самых распространенных вопросов - Какая игра лучшая? В курсе 0 Скарлетт Йоханссон и Рэйчел Вайс в новом трейлере фильма "Черная Вдова" Гаджеты 0 Вещь дня: чехлы для чемоданов с портретом владельца Карьера 0 Что должно быть в идеальном специалисте будущего В курсе 0 Алисия Викандер в первом тизере новой "Лары Крофт" Вокруг света 0 Этот прекрасый мир: фотографии National Geographic Travel Photographer 2017 Юмор 0 9 типов парней в интернете, знакомства с которыми избегают девушки Автомобили 0 Назван самый продаваемый спорткар в мире по итогам 2021 года Звезды 0 Линдси Лохан в образах диснеевских принцесс для журнала Paper В курсе 0 "Во все тяжкие" станет фильмом Звезды 0 Алессандра Амбросио в одном белье для рекламной кампании LASCANA Звезды 0 Памела Андерсон снялась в рекламной кампании Heaven by Marc Jacobs Психология отношений 0 9 правил, как разрешать конфликты в отношениях и не становиться агрессором Секс 0 Чем отличается секс в разном возрасте Карьера 0 Как правильно отвечать на собеседованиях на банальные вопросы Карьера 0 10 советов, как создавать деловые связи и быть востребованным Секс 0 15 научных доказательств пользы секса Секс 0 20 способов сделать так, чтобы она потащила тебя в постель (тут же!)
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.