ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Що таке рикошетні відносини і чи варто їх заводити

22.11.2023 — Психология отношений
Що таке рикошетні відносини і чи варто їх заводити

Безліч людей неусвідомлено вступають у рикошетні відносини, навіть не знаючи цього поняття. Вони недовго залишаються самотніми після розлучення та знаходять нових партнерів, не встигнувши пережити неприємні емоції від розриву. Але далеко не завжди такий романтичний зв'язок себе виправдовує та приносить щастя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб зрозуміти, чи варто вступати в рикошетні відносини, потрібно розібратися, у чому вони полягають, а також які проблеми приносять.

 

Що таке рикошетні відносини

Рикошетні відносини потрібні для того, щоб упоратися з почуттями після розлучення. При цьому немає значення, які емоції людина відчуває.

З допомогою нового партнера може намагатися подолати як закоханість, і ненависть до свого минулого.

Також такий вид відносин найчастіше використовується для того, щоб знайти нову компанію та відволіктися від думок про розлучення.

Людина, яка вступає до них, намагається задовольнити свої соціальні, фізичні та емоційні потреби за рахунок нового партнера. Це допомагає йому підвищити самооцінку та знову відчути радість життя.

 

Ознаки рикошетних відносин

Щоб краще зрозуміти, як виявляються рикошетні відносини, варто розібратися у їхніх ознаках.

Розглянемо найпоширеніші їх.

Ти дієш дуже швидко

Рикошетні відносини розвиваються швидше, ніж звичайні.

Наприклад, ти можеш запропонувати дівчині жити разом після кількох побачень або одразу знайомиш її з друзями. Причина таких вчинків у потребі бути впевненим, що вона нікуди від тебе не дінеться.

А ще ти швидко розвиваєш стосунки через те, що хочеш мати у кроковій доступності людину, завдяки якій зможеш відволіктися від моральних проблем.

Ти порівнюєш нову дівчину з колишньою

Ти постійно порівнюєш нову дівчину з колишньою і просто не можеш зупинитися. А ще в глибині душі очікуєш, що вони будуть схожі, коли справа доходить до зовнішності чи найкращих якостей характеру.

У тобі грають почуття, що ще не вщухли, і ти просто намагаєшся замінити колишню дівчину тією, що буде на неї схожа. 

Ти боїшся зобов'язань

Ти не впевнений, що готовий брати на себе зобов'язання, як і в тому, що хочеш бути з дівчиною довго. Подібні думки можуть з'являтися і на початку здорових відносин, але для рикошетних є основними.

Ти підтримуєш контакт з дівчиною, не знаючи, чи хочеш чогось серйозного, а іноді взагалі не розуміючи, навіщо в це вплутався.

Тобі потрібен тільки секс

Рикошетні стосунки часто набувають форми випадкового сексу. Від нової дівчини тобі не потрібна емоційна близькість, романтика чи довіра.

І навіть пропонуючи їй зустрічатися, ти розумієш, що твій вчинок — лише хитрощі для вступу в інтимну близькість.

Ти заводиш стосунки заради помсти

Помста і рикошетні стосунки часто йдуть пліч-о-пліч. Ти можеш завести стосунки лише заради того, щоб помститися колишній і показати, що в тебе і без неї все гаразд.

Виставляння фото з новою дівчиною в соцмережі, розмова про стосунки з новими знайомими, знаючи, що вони передадуть твої слова за потрібною адресою — лише мала частина того, що ти можеш зробити, щоб змусити колишню помучитися.

Нова дівчина в цьому випадку є лише приманкою для ревнощів.

Тобі не цікаве її життя

Тебе не хвилює така важлива інформація, як дата народження нової дівчини, її спеціальність чи прізвисько її цуценя.

Ти бачиш у ній заміну колишньої, тож не цікавишся подібними речами. Адже не має значення, яка в неї особистість, — достатньо того, щоб вона відповідала твоїм очікуванням у зовнішності та поведінці.

Тобі швидко набридають відносини

Як правило, рикошетні відносини тривають від місяця до півроку. Вони швидко набридають, тому що не засновані на близькості, інтересі та довірі.

Тому ти скоріше віддаси перевагу піти і швидко знайти натомість нову дівчину, ніж намагатися прикладати зусилля і покращувати зв'язок з тим, що є.

 

Чим шкідливі рикошетні відносини

Безсумнівно, трапляються випадки, коли рикошетні відносини з часом перетворюються на здоровий зв'язок.

Але так буває рідко і за умови, що між партнерами формується повага, довіра, підтримка та співчуття. Без зусиль та роботи над собою цього досягти не вдасться.

Є кілька причин, чому рикошетні стосунки шкідливі.

Завдають шкоди психічному здоров'ю

Як правило, рикошетні стосунки закінчуються раніше, ніж у них починає розвиватися близькість. Вони можуть бути по-справжньому руйнівними як для твоєї психіки, так і для ментального здоров'я нової дівчини.

Наприклад, вона може не усвідомлювати, чому ти холодно до неї належиш і висуваєш певні вимоги. А ти, у свою чергу, все більше зациклюєшся на колишній та негативних емоціях від розлучення, намагаючись зробити нову дівчину копією попередньої.

Як результат, ви обоє мучаєтеся і відчуваєте душевний біль, травмуючи один одного.

Заважають твоєму особовому росту

Ще один недолік цього виду відносин полягає в тому, що вони заважають рости як особистості. Зріла людина повинна вміти перебувати на самоті, усвідомлювати свої помилки та справлятися з неприємними почуттями.

Вступаючи до низки рикошетних зв'язків, ти позбавляєш себе можливості освоєння цих важливих для життя навичок.

До того ж чим частіше переживаєш розставання, перебігаючи з одних стосунків до інших, тим частіше почуваєшся незадоволеним, відкинутим, розгубленим.

Від цього страждає самооцінка та світогляд, адже легко озлобитися на весь світ, коли переживаєш низку романтичних невдач.

Рикошетні стосунки нечесні

І ще один факт, який варто знати про рикошетні стосунки – вони нечесні. Дуже підло пропонувати дівчині зустрічатися, будучи впевненим, що вона потрібна лише для помсти колишньої чи задоволення своїх потреб.

Не варто думати, що вона ні про що не здогадається і не відчує каверзи, адже твоє ставлення до неї говоритиме саме за себе.

Таким чином, рикошетні стосунки — не найкращий вибір, якщо хочеш залишатися порядним та рости як особистість.

Найкраще пережити розставання, розібратися в емоціях і якийсь час побути одному перед тим, як перейти до побачень, ніж псувати ментальне здоров'я собі та новій дівчині.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 6 способов сделать секс ещё лучше В курсе 0 Джеймс Франко и Мэгги Джилленхол снимают порно в трейлере "Двойки" В курсе 0 Денні ДеВіто та Джаред Літо в трейлері фільму «Особняк з привидами» Секс 0 Случайный секс: 7 негласных правил В курсе 0 Лілі-Роуз Депп на першому кадрі фільму жахів "Носферату" Секс 0 #говоритженщина: современные мужчины устали от секса Внешность и здоровье 0 Как не пить на вечеpинках, чтобы никто этого не заметил Психология отношений 0 6 различий между здоровыми и нездоровыми отношениями Автомобили 2 За рулем Ferrari, BMW и Porsche: фотограф снимает интерьеры автомобилей Секс 0 Аноргазмия: что делать, если не получается достичь оргазма Карьера 0 10 привычек, которые портят отношения с коллегами В курсе 0 Вышел новый трейлер сериала «Декстер: Новая кровь» Вокруг света 0 Британцы создали "худшую комнату в истории Airbnb" Вокруг света 0 На краю земли: отели в самых труднодоступных местах Психология отношений 0 #говоритженщина: отвратительные свидания Звезды 0 Кендалл Дженнер знялася для реклами Calvin Klein Психология отношений 0 Почему молодые девушки завязывают отношения с женатиками? В курсе 0 Леонардо Ди Каприо и Брэд Питт в новом фильме Тарантино "Однажды в Голливуде" Карьера 0 10 советов, которые выглядят как решение проблемы, но не являются таковыми Карьера 0 9 дій, які допоможуть побороти страх за своє майбутнє
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.