Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Розлучитися чи намагатися все змінити: у яких випадках марно зберігати стосунки

20.10.2022 — Психология отношений
Розлучитися чи намагатися все змінити: у яких випадках марно зберігати стосунки

У відносинах рано чи пізно може настати важкий момент: ви встанете перед вибором, розлучитися або почати наполегливо працювати над ними.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Навіть якщо ви дійсно любите одне одного, це ще не означає, що потрібно вибирати другий варіант.

Щоб не витрачати час і сили даремно, тобі важливо ретельно зважити всі за і проти.

MEN'S CULT зібрав кілька ситуацій, коли зберігати стосунки безглуздо.

 

Коли це потрібно тільки тобі

Залізна ознака того, що стосунки не потрібно рятувати – коли продовжувати зустрічатись хочеш тільки ти.

Ти можеш наївно думати, що тобі вистачить часу та сил викладатись одразу за двох.

Якщо твоя мотивація сильна і ти налаштований рішуче, на тебе може чекати успіх.

Але задумайся: чи варто намагатися, якщо твоїй дівчині це не потрібне?

Відносини справді можуть продовжитися трохи довше, якщо ти упрешся і почнеш працювати над ними.

А згодом усе повернеться туди, звідки ти починав. Адже друга людина ніяк не допомагатиме тобі.

Прогрес, якого ти встиг досягти, буде недовговічним, а тобі знову доведеться пережити сильний стрес і стати перед вибором: продовжувати тягнути все на собі або все-таки розлучитися.

 

Коли ви не збираєтесь змінюватись

Якщо вас не влаштовують ваші стосунки, значить, потрібні зміни. Але проблема саме в тому, що будь-які зміни починаються з вас самих.

Неможливо перетворити стосунки, які приносять стрес та переживання, на комфортні та здорові, при цьому не працюючи над собою.

Однак далеко не кожна людина по-справжньому готова змінюватися.

По-перше, це дуже складний процес – доводиться зустрічатися віч-на-віч зі своїми страхами, ставити під сумнів свої переконання, позбавлятися шкідливих звичок. Якщо у тебе чи твоєї дівчини недостатньо сильна мотивація, ваші старання приречені на провал.

По-друге, зміни не відбуваються швидко. Люди, які після сварки приходять вибачатися і переконувати партнера в тому, що вони всі усвідомили і більше не будуть поводитися певним чином, швидше за все брешуть.

Для того, щоб правда змінитися, потрібно пройти через безліч етапів, звикнути до нового способу мислення, знайти сили дотримуватися дисципліни.

Знову ж таки важливо розуміти, чи потрібні вам ці зміни чи дійсно легше буде розлучитися і знайти більш відповідну людину.

 

Коли ви не можете прийти до компромісу у важливому для вас питанні

Існують питання, в яких немає сенсу шукати компроміс.

Так чи інакше, ти і твоя дівчина - різні люди, ви особистості, що вже сформувалися, і не можете дивитися на світ абсолютно однаково.

Це означає, ви не поділятимете всі інтереси, не сходитиметеся в думках з усіх тем, не матимете однакові звички і так далі.

У деяких випадках можна заплющити очі на якісь риси характеру або особливості мислення коханої людини. Але є такі питання, які є важливими для вас двох.

Наприклад, ти завжди мріяв про велику родину, а твоя дівчина хоче будувати кар'єру і не збирається заводити дітей.

Звичайно, варто замислитися, чому ви взагалі не поговорили про це перед тим, як почати стосунки, або чому ви проігнорували той факт, що ваші погляди на майбутнє настільки різні. Компроміс можна знайти не завжди.

Причому навіть якщо ви щиро любите одне одного, це ще не означає, що хтось із вас має поступитися і вибрати щастя партнера.

Людина завжди повинна ставити себе і свої потреби та бажання на перше місце.

Так що не варто продовжувати відносини, якщо ви не можете прийти до компромісу, який влаштовуватиме вас обох. 

 

Коли хтось із вас не може пробачити

Бувають різні ситуації у відносинах – сильні образи, фізичне чи емоційне насильство, зради, зради. Можна продовжити любити людину, яка завдала тобі болю, але при цьому розуміти, що як раніше не буде.

Якщо хтось із вашої пари зробив провину і не отримав прощення – немає сенсу намагатися реанімувати стосунки. Це не приведе ні до чого доброго.

Звичайно, деяким парам вдається пережити складний період та зберегти стосунки. Але навряд таких людей можна назвати щасливими.

Адже якщо кохана людина дозволяє собі хоча б раз поводитися з тобою погано – довіра до неї миттєво втрачається.

А там, де немає довіри, з'являється ревнощі, підозрілість, спрага контролю тощо. Тяжко доводиться і тому, хто є причиною страждань коханої людини.

Коли ти відчуваєш свою провину, ти всіляко намагаєшся її спокутувати, погоджуєшся на найнеймовірніші вимоги, обмежуєш себе, ведешся на маніпуляції.

Страждають обидва партнери, і з часом відносини можуть зіпсуватися ще більше.

 

Коли ви хочете різного від ваших стосунків

Безглуздо вкладатися у відносини, якщо один планує спільне майбутнє, а другий просто хоче добре провести час та уникає будь-яких зобов'язань.

Важливо від початку бути гранично чесними друг з одним. У світі вистачає і людей, які мріють про шлюб, і тих, кому достатньо сексу без емоційної прихильності.

Якщо ви хочете від стосунків зовсім різного – ви тільки завдаватимете один одному біль та взаємні незручності. Серйозно, перестаньте витрачати свій час і ухваліть рішення розлучитися.

Так у вас з'явиться можливість знайти когось, хто прагнутиме до того ж, що й ви. А гармонія у відносинах – це чи не найважливіше.

 

Коли ви приділяєте занадто багато уваги думці оточуючих

Якщо дві дорослі люди люблять одна одну – нічия думка не зможе посварити їх. Хто любить неважливо, хто і що про них думає, навіть рідні та близькі не мають над ними влади.

Коли хтось із пари постійно сумнівається у необхідності продовжувати стосунки, погоджуючись з тим, що говорять оточуючі люди, потрібно всерйоз замислитися над розставанням.

Напевно, у кожного є недоброзичливці, які будуть налаштовувати людину проти її партнера, вигадувати неприємні історії, вказувати на її недоліки та критикувати її дії.

Немає сенсу продовжувати вкладатися у відносини з людиною, яка легко вірить усьому, що їй кажуть, і при цьому не довіряє тобі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Влияет ли алкоголь на мораль и еще 4 неожиданных факта о пьянстве Карьера 0 Как не стать дядькой В курсе 0 Сигнально-шумовой пистолет - надежное средство самозащиты Юмор 0 Что твоя любимая начинка для пиццы скажет о твоих предпочтениях в девушках Карьера 0 9 неприятных людей в твоей компании MC Like 0 Роми Стрейд и ее идеальное тело в рекламе Solid & Striped Карьера 0 12 профессий, которые делают людей самыми несчастными Карьера 0 8 неочевидних причин, чому оточуючі тебе не поважають Психология отношений 0 4 причини не хвилюватися, якщо дівчина перестала відчувати до тебе потяг Карьера 0 12 примеров самообмана, который портит качество твоей жизни Вокруг света 0 В Париже открылся первый ресторан для любителей обедать в голом виде В курсе 0 Елайджа Вуд в тизері другого сезону «Шершнів» Карьера 0 10 минусов взрослой жизни Психология отношений 0 Несексуальные вещи, которые делают твою девушку сексуальнее Карьера 0 9 ознак, що ти людина, яка добиватиметься свого до кінця Внешность и здоровье 0 8 усвідомлень, які допоможуть тобі позбутися комплексів Внешность и здоровье 0 Levi's выпустил коллекцию, вдохновленную стилем преппи Карьера 0 6 вещей, которые о тебе понимает человек в первые секунды знакомства Карьера 0 10 типів начальників, які перетворять ваше життя на пекло Карьера 0 Как правильно пить на корпоративных мероприятиях
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.