Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Одружуватися - це як купувати пасіку заради ложки меду

20.01.2023 — Психология отношений
Одружуватися - це як купувати пасіку заради ложки меду

Нерідко зустрічаю міркування чоловічі про те, що одружуватися заради сексу - це як купувати пасіку заради ложки меду. І справді, чоловіки, одружені в розрахунку на доступний у будь-який час секс, зазвичай виходять із шлюбу розчарованими, але тут мабуть проблема в тому, що радощів статевого життя вони хотіли у шлюбі тільки для себе.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ті, хто говорить про ложку меду, яку їх нібито переконують набувати за ціною пасіки, не особливо шукають взаємоповаги та партнерських відносин, і називають близькість фізіологічною потребою.

Може, хай вони краще в такому разі справляють цю потребу поодинці, не чіпляючись до людей?

 

Взагалі, коли я чую старі пісні про головне в будь-якому варіанті, починаючи від «підлоги у мене вдома миє тостер, навіщо мені одружуватися», до «млинців поїсти можна і у мами, а ці 15 тисяч я краще на жриць кохання відкладу», я розумію, що одружуватися з цією людиною не треба.

Це найперша очевидна відповідь, яка спадає на думку, і суперечок вона, думаю, ні в кого не викличе.

Що ж стосується того, у кого статеве життя різноманітніше, тут можуть бути різночитання. Я одного разу поставила собі за мету знайти хоч якісь статистичні дані з цього питання, і ось, що мені вдалося виявити.

У рамках одного з останніх міжнародних досліджень на цю тему 23% неодружених чоловіків повідомили про те, що за останній рік вони жодного разу не займалися сексом, лише 1% одружених може заявити про те саме.

Ще 25% холостяків за минулий рік займалися сексом лише кілька разів, тоді як серед одружених таких 13%. Цілих 43% одружених чоловіків кажуть, що мають близькість не рідше 2 разів на тиждень, і лише 26% холостяків заявляють про те саме.

Ні, можливо, хтось із цих 26% і виявився щасливішим за всіх, щодня змінюючи подруг. То в нього молода Памелла Андерсон, то Адріана Ліма, то просто прокинувся пов'язаним у жіночому гуртожитку.

Але давайте зізнаємося чесно, що якщо чоловік такий, що в неодруженому вигляді його підстерігають Памелла та її подруги, то він і в одруженому вигляді залишиться затребуваним.

Ця опція відноситься не до статусу одружений/не одружений. Ця опція відноситься до чоловіка. І зустрічається вона не так часто, як чоловіки хочуть про себе думати.

А загалом і в цілому одружені, звичайно, мають більш регулярне і задерикувате статеве життя, якщо говорити про більшість.

Подивилася, що ще є на цю тему. Інше дослідження пропонує такі цифри: у одружених людей кекс буває в середньому 66,3 разів на рік, а у тих, хто ніколи не був у шлюбі, — 61,9 разів. Я не знаю, пасіка це чи не пасіка. Але взагалі, приблизно так і виходить, з невеликою перевагою на користь одружених.

Так що якщо хтось оплакує обручку на безіменному пальці, думаючи, що в холостому статусі жінки підстерігали б її біля під'їзду, і життя заграло б яскравими фарбами, то це, швидше за все, даремно.

Інша справа, навіщо жінці ось такий товариш, який з усіх переваг шлюбу бачить лише одну, і то розглядає секс у шлюбі не як спільну творчість та акт близькості, а як якийсь обов'язок на зразок доїння корови?

Що він, з такою емоційною глухотою, може дати? Хотіла згадати приказку про утримання цілого порося заради однієї сосиски, але не буду, не буду…

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Как не переесть во время новогодних праздников Внешность и здоровье 0 Красивый мужик, а женщины нос воротят Секс 0 10 странных фетишей, которые возбуждают людей Юмор 0 Почему мужчинам нравится большая грудь, с научной точки зрения Автомобили 0 8 уродливых автомобилей, которые хочется увидеть вживую Карьера 0 7 советов, которые однажды могут спасти тебе жизнь Карьера 0 9 советов, как перестать тратить энергию на бессмысленные действия Карьера 0 8 способов потерять деньги, даже не понимая этого Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопросы девушки своего друга Секс 0 Ученые: какое порно возбуждает быстрее всего Внешность и здоровье 0 7 научно доказанных способов быть привлекательным в глазах других людей Карьера 0 9 речей, які подобаються нам лише через ностальгію Психология отношений 0 9 вещей, которые нужны тебе для построения отношений больше, чем… Юмор 0 Как обращаться с пьяной девушкой MC Like 0 Много красоток в весенней коллекции Coco de Mer 2019 В курсе 0 Новый анимационный клип группы "Ленинград" и Глюкозы В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере сериала "Патрик Мелроуз" Автомобили 0 10 важных знаний, которые мы забываем, как только получаем права Карьера 0 #говоритмужчина: успеть до тридцати Психология отношений 0 Как выбирать дам для соблазнения. Метод одного Дон Жуана
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.