Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Одружуватися - це як купувати пасіку заради ложки меду

20.01.2023 — Психология отношений
Одружуватися - це як купувати пасіку заради ложки меду

Нерідко зустрічаю міркування чоловічі про те, що одружуватися заради сексу - це як купувати пасіку заради ложки меду. І справді, чоловіки, одружені в розрахунку на доступний у будь-який час секс, зазвичай виходять із шлюбу розчарованими, але тут мабуть проблема в тому, що радощів статевого життя вони хотіли у шлюбі тільки для себе.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ті, хто говорить про ложку меду, яку їх нібито переконують набувати за ціною пасіки, не особливо шукають взаємоповаги та партнерських відносин, і називають близькість фізіологічною потребою.

Може, хай вони краще в такому разі справляють цю потребу поодинці, не чіпляючись до людей?

 

Взагалі, коли я чую старі пісні про головне в будь-якому варіанті, починаючи від «підлоги у мене вдома миє тостер, навіщо мені одружуватися», до «млинців поїсти можна і у мами, а ці 15 тисяч я краще на жриць кохання відкладу», я розумію, що одружуватися з цією людиною не треба.

Це найперша очевидна відповідь, яка спадає на думку, і суперечок вона, думаю, ні в кого не викличе.

Що ж стосується того, у кого статеве життя різноманітніше, тут можуть бути різночитання. Я одного разу поставила собі за мету знайти хоч якісь статистичні дані з цього питання, і ось, що мені вдалося виявити.

У рамках одного з останніх міжнародних досліджень на цю тему 23% неодружених чоловіків повідомили про те, що за останній рік вони жодного разу не займалися сексом, лише 1% одружених може заявити про те саме.

Ще 25% холостяків за минулий рік займалися сексом лише кілька разів, тоді як серед одружених таких 13%. Цілих 43% одружених чоловіків кажуть, що мають близькість не рідше 2 разів на тиждень, і лише 26% холостяків заявляють про те саме.

Ні, можливо, хтось із цих 26% і виявився щасливішим за всіх, щодня змінюючи подруг. То в нього молода Памелла Андерсон, то Адріана Ліма, то просто прокинувся пов'язаним у жіночому гуртожитку.

Але давайте зізнаємося чесно, що якщо чоловік такий, що в неодруженому вигляді його підстерігають Памелла та її подруги, то він і в одруженому вигляді залишиться затребуваним.

Ця опція відноситься не до статусу одружений/не одружений. Ця опція відноситься до чоловіка. І зустрічається вона не так часто, як чоловіки хочуть про себе думати.

А загалом і в цілому одружені, звичайно, мають більш регулярне і задерикувате статеве життя, якщо говорити про більшість.

Подивилася, що ще є на цю тему. Інше дослідження пропонує такі цифри: у одружених людей кекс буває в середньому 66,3 разів на рік, а у тих, хто ніколи не був у шлюбі, — 61,9 разів. Я не знаю, пасіка це чи не пасіка. Але взагалі, приблизно так і виходить, з невеликою перевагою на користь одружених.

Так що якщо хтось оплакує обручку на безіменному пальці, думаючи, що в холостому статусі жінки підстерігали б її біля під'їзду, і життя заграло б яскравими фарбами, то це, швидше за все, даремно.

Інша справа, навіщо жінці ось такий товариш, який з усіх переваг шлюбу бачить лише одну, і то розглядає секс у шлюбі не як спільну творчість та акт близькості, а як якийсь обов'язок на зразок доїння корови?

Що він, з такою емоційною глухотою, може дати? Хотіла згадати приказку про утримання цілого порося заради однієї сосиски, але не буду, не буду…

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 8 мужских поступков, от которых девушек аж передергивает Звезды 0 Ким Кардашьян в новом пляжном кампейне Skims Автомобили 0 Audi сняла рекламу с участием Человека-паука Карьера 0 6 советов, что делать, если у тебя много идей, но нет времени для их воплощения В курсе 0 HBO показал трейлер четвертого сезона «Мира Дикого Запада» Карьера 0 6 лайфхаків, щоб увійти в робочий режим після тривалого відпочинку Гаджеты 0 Sony создала переносной кондиционер, похожий на мышь Apple Внешность и здоровье 0 Playboy и Pleasures представили летнюю коллекцию Психология отношений 0 6 причин, почему ты постоянно притягиваешь токсичных партнеров Автомобили 0 Ford научил автомобили "общаться" с гаджетами пешеходов Секс 0 Ученые: с каким типом мужчин у женщин самые яркие оргазмы Юмор 0 Вопросы, которых она ждет от тебя на первом свидании В курсе 0 Возвращение Кевина Спейси в трейлере "Клуба молодых миллиардеров" Автомобили 0 Названы 10 самых надежных автомобилей В курсе 0 Тімоті Шаламе, Гав'єр Бардем та інші на перших кадрах «Дюна-2» В курсе 0 Новый клип "Ленинграда" - "Миг" Психология отношений 0 Ученые: дружить ли с бывшей? Юмор 0 9 пpизнаков того, что твоей девушке нужны от тебя только деньги В курсе 0 Джуд Лоу выходит из комы в трейлере сериала "Новый Папа" Вокруг света 0 Рейтинг самых пьющих стран
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.