Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як перестати ревнувати?

24.10.2022 — Психология отношений
Як перестати ревнувати?

Ревнощі - біч багатьох відносин. Це абсолютно деструктивне почуття здатне зруйнувати навіть найсильнішу прихильність та міцні родини. Причому для її появи зовсім не обов'язковий привід, фраза про «ревнувати навіть до ліхтарного стовпа» виникла не на порожньому місці.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Від ревнощів страждають обидва партнери, але в першу чергу, хоч як дивно це прозвучало, мучиться той, хто її відчуває.

Говорячи літературною мовою, ревнощі роз'їдають зсередини, як іржа, і поступово починає впливати на все життя, а не тільки на стосунки: він чи вона віддаляється від друзів, не може сконцентруватися на роботі, відмовляється від хобі, можуть початися проблеми зі сном та інші фізіологічні прояви.

То як же боротися з ревнощами?

Щоб вирішити проблему, потрібно в першу чергу розібратися, звідки береться ревнощі і чому одні люди схильні до неї, а інші — ні.

Коріння ревнощів криється в дитинстві. Людина стає дуже ревнивою, якщо в дитинстві відчувала нестачу уваги матері або їй так здавалося.

Наприклад, якщо дитина була старшою з дітей-погодок, то у дорослому віці вона з великою ймовірністю буде ревнива, тому що можна майже зі стовідсотковою впевненістю сказати, що в дитинстві її матері доводилося більше уваги приділяти молодшій дитині, ніж їй.

Так само на дитину вплине і те, якщо її рано віддали в ясла або дитячий садок. І — найбільшою мірою — якщо він залишився без матері, вона пішла з сім'ї або померла.

Чому так сильно впливає дитинство? Відповідь у тому, що у нашого виду дитина не може вижити без свого дорослого. Наш мозок упевнений, що це фізично неможливо.

Мозок у нас досі перебуває в режимі «полювання та збирання», а на той час не існувало служби опіки та дитячих будинків. Шанс вижити без свого дорослого був близький до нуля.


Як почати лікування від ревнощів?

  • Зрозуміти, що вам не три роки, ви більше не дитина і для виживання та благополуччя вам не потрібний «ваш» дорослий.
  • Усвідомити, що повноцінні відносини можливі лише з позиції, де обидва партнери — дорослі. Не лише фізично, а й психологічно. Саме тому жінка, яка шукає в чоловікові батька, з високою ймовірністю нескінченно ревнуватиме його до кожного стовпа. Так само як і чоловік, який шукає за дружину умовну матір. Але найстрашніше, якщо пару утворили дві «дитини», дві абсолютно незрілі особи. Така пара просто повинна потонути в морі взаємних претензій та підозр. Більше того, кожен хоче перекласти відповідальність за відносини на іншого, вважаючи його чи її більш дорослою людиною.
  • Найважливіший крок – спокійно ухвалити свободу волі вашого партнера. Якщо вже сильно захоче, то піде до іншого чи іншого, незалежно від того, ви будете запитувати «Чи молилася ти на ніч, Дездемона (або Дездемаша)?» чи ні.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Почему тебе кажется, что все вокруг успешные, а ты - нет Звезды 0 Дочь Джуда Лоу и Чарли XCX на обложках V Magazine Секс 0 Неправильный секс: женские претензии к мужчинам Психология отношений 0 Словарь ненастоящего мужчины: какое поведение оскорбляет женщин Секс 0 8 признаков подавленной сексуальности Юмор 0 Когда твоя девушка больна (твоя инструкция по выживанию) Звезды 0 День 31: Карли Клосс в последнем ролике LOVE Magazine Психология отношений 0 Инструкция для рогоносцев Карьера 0 12 профессий, которые делают людей самыми несчастными Юмор 0 25 мужских граблей В курсе 0 Джордж Миллер снимет продолжение "Безумного Макса" Психология отношений 0 5 причин, по которым бывшая девушка может вернуться спустя годы Автомобили 0 Шины Infiniti. Купить резину на Infiniti | Titanshina.ua Внешность и здоровье 0 Levi's посвятили коллекцию "Звездным войнам" В курсе 0 Первый трейлер «Американской истории преступлений» о Билле Клинтоне и Монике… MC Like 0 Откровенные танцы в новом видео Dior Карьера 0 10 ознак, які показують, що ти насправді насолоджуєшся своїм нещастям В курсе 0 Молодой Дэвид Боуи в трейлере нового байопика "Дэвид Боуи: История человека со… В курсе 0 Гэри Олдмен и Арми Хаммер в триллере "Кризис" Внешность и здоровье 0 Nike представили кроссовки в духе Space Hippie, только экологичные
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.