Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як перестати ревнувати?

24.10.2022 — Психология отношений
Як перестати ревнувати?

Ревнощі - біч багатьох відносин. Це абсолютно деструктивне почуття здатне зруйнувати навіть найсильнішу прихильність та міцні родини. Причому для її появи зовсім не обов'язковий привід, фраза про «ревнувати навіть до ліхтарного стовпа» виникла не на порожньому місці.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Від ревнощів страждають обидва партнери, але в першу чергу, хоч як дивно це прозвучало, мучиться той, хто її відчуває.

Говорячи літературною мовою, ревнощі роз'їдають зсередини, як іржа, і поступово починає впливати на все життя, а не тільки на стосунки: він чи вона віддаляється від друзів, не може сконцентруватися на роботі, відмовляється від хобі, можуть початися проблеми зі сном та інші фізіологічні прояви.

То як же боротися з ревнощами?

Щоб вирішити проблему, потрібно в першу чергу розібратися, звідки береться ревнощі і чому одні люди схильні до неї, а інші — ні.

Коріння ревнощів криється в дитинстві. Людина стає дуже ревнивою, якщо в дитинстві відчувала нестачу уваги матері або їй так здавалося.

Наприклад, якщо дитина була старшою з дітей-погодок, то у дорослому віці вона з великою ймовірністю буде ревнива, тому що можна майже зі стовідсотковою впевненістю сказати, що в дитинстві її матері доводилося більше уваги приділяти молодшій дитині, ніж їй.

Так само на дитину вплине і те, якщо її рано віддали в ясла або дитячий садок. І — найбільшою мірою — якщо він залишився без матері, вона пішла з сім'ї або померла.

Чому так сильно впливає дитинство? Відповідь у тому, що у нашого виду дитина не може вижити без свого дорослого. Наш мозок упевнений, що це фізично неможливо.

Мозок у нас досі перебуває в режимі «полювання та збирання», а на той час не існувало служби опіки та дитячих будинків. Шанс вижити без свого дорослого був близький до нуля.


Як почати лікування від ревнощів?

  • Зрозуміти, що вам не три роки, ви більше не дитина і для виживання та благополуччя вам не потрібний «ваш» дорослий.
  • Усвідомити, що повноцінні відносини можливі лише з позиції, де обидва партнери — дорослі. Не лише фізично, а й психологічно. Саме тому жінка, яка шукає в чоловікові батька, з високою ймовірністю нескінченно ревнуватиме його до кожного стовпа. Так само як і чоловік, який шукає за дружину умовну матір. Але найстрашніше, якщо пару утворили дві «дитини», дві абсолютно незрілі особи. Така пара просто повинна потонути в морі взаємних претензій та підозр. Більше того, кожен хоче перекласти відповідальність за відносини на іншого, вважаючи його чи її більш дорослою людиною.
  • Найважливіший крок – спокійно ухвалити свободу волі вашого партнера. Якщо вже сильно захоче, то піде до іншого чи іншого, незалежно від того, ви будете запитувати «Чи молилася ти на ніч, Дездемона (або Дездемаша)?» чи ні.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 9 причин, почему жена постарше - это круто (и столько же - почему нет) Звезды 0 Фото дня: Клаудия Шиффер снялась обнаженной для Vogue Секс 0 7 ошибок, которые совершают мужчины, пытаясь склонить женщин к сексу Юмор 0 Лижи прощение: 4 самых эффективных способа сделать ей приятно Юмор 0 Подкаты, за которые должно быть стыдно Гаджеты 0 Вещь дня: алкотестер для смарт-часов Юмор 0 32 признака, что ты "милый парень" и ветеран френдзоны Карьера 0 Лучшие мужские качества, за которые тебя ценят женщины и уважают мужчины Секс 0 Почему секс втроем - не очень хорошая идея Карьера 0 Очень интересные и странные рабочие места Психология отношений 0 Приёмы воспитания, или как женщины добиваются своего Психология отношений 0 8 поступков, от которых девушек передергивает Психология отношений 0 15 пpавил совместной жизни, которые ты не обязан соблюдать Внешность и здоровье 0 Vans представил новые кеды из экологичных материалов Внешность и здоровье 0 Криштиану Роналду в новой съемке собственной марки белья и одежды Секс 0 Ученые: названо самое оптимальное время для секса В курсе 0 Том Холланд и Роберт Паттинсон в трейлере драмы "Дьявол всегда здесь" Lifestyle 0 30 жизненных ситуаций, которые любит каждый Психология отношений 0 Называет истеричкой и не говорит о любви: 5 главных претензий женщин к мужчинам Секс 0 Ученые: раскрыты самые популярные сексуальные фантазии
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.