ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 помилок, які ти робиш у стосунках через страх розставання

14.12.2023 — Психология отношений
8 помилок, які ти робиш у стосунках через страх розставання

Страх розставання негативно впливає на твої стосунки: змушує тебе робити невірні, нелогічні дії, шкодити собі. Деякі з них на перший погляд здаються вельми невинними і можуть сприйматися тобою як бажання знайти компроміс та уникнути конфлікту.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сьогодні ми розглянемо кілька найпоширеніших помилок, які ти робиш у відносинах під тиском страху втратити свою дівчину.

 

Ти не висловлюєш свою думку

Якщо ти боїшся втратити кохану дівчину, ти будеш дуже обережний у висловлюваннях. Навіть більше: ти почнеш уникати будь-яких конфліктів і зводити нанівець розбіжності між вами.

Зрозуміло, для цього тобі доведеться йти на жертви, адже як би ви сильно не любили один одного, ви не можете однаково дивитися на світ.

Ваші бажання, потреби, сприйняття різних ситуацій відрізнятимуться. Тому єдиним логічним рішенням, яке зможе убезпечити тебе, буде приховування своєї думки.

Замість висловлювати все, як є, наводити контраргументи, пропонувати свої варіанти, ти у всьому погоджуватимешся з дівчиною. Тобі може здаватися, що так ти мінімізуєш можливі сварки.

Однак з боку така поведінка більше схожа на безініціативність, відсутність інтересу та холодність до партнера.

 

Ти шукаєш причини поганого настрою або поведінки дівчини в собі

Щоразу, коли твоя дівчина перебуває в поганому настрої, ти можеш звинувачувати себе в цьому. Ти не розглядаєш інші можливі фактори, вважаючи, що ти сказав чи зробив щось не так, образив її.

Здорово, що ти турбуєшся про самопочуття та емоційний стан дівчини. Але при цьому потрібно об'єктивно оцінювати ситуацію.

Якщо ти справді чимось зачепив її, вибачся і дізнайся, як ти можеш загладити свою провину.

Якщо ж ні, то постарайся дізнатися, в чому справа, а не вигадувати причини звідки.

 

Ти намагаєшся постійно бути поруч

Коли люди люблять один одного, їм подобається проводити разом час. Але не всі вільні годинники треба ділити зі своїм партнером.

Кожній людині необхідно час від часу залишатися наодинці із собою або зустрічатися з рідними та друзями.

Якщо ти боїшся втратити свою дівчину, ти навмисно ігноруватимеш пропозиції про зустріч і натомість присвячувати їй всього себе.

Твоє бажання постійно бути поряд, займати всю її увагу приведе до того, що дівчина втомиться від твоєї присутності, відчує твоє надмірне втручання в особисті межі.

В результаті ти можеш отримати прямо протилежний ефект - не зближення з коханою людиною, а відторгнення.

 

Ти намагаєшся контролювати дівчину

Через страх розставання ти можеш намагатися контролювати свою дівчину, перевіряти її листування, вимагати звіту про те, куди вона йде і з ким проводить вільний час, ревнувати її без приводу тощо.

Ти постійно підозрюватимеш її в зраді, зраді чи недомовлянні, ґрунтуючись хіба що на своїх власних негативних емоціях та безпідставній недовірі.

Звичайно, будь-яка дівчина, що поважає себе, не зможе довгий час терпіти таку поведінку від коханої людини. Зрештою ви почнете постійно лаятись, і ревнощі зруйнують ваші стосунки.

 

Ти відмовляєшся від задоволення своїх бажань та потреб

Якщо ти сильно боїшся розлучення з дівчиною, ти можеш добровільно відмовлятися від задоволення своїх бажань та потреб.

У списку твоїх пріоритетів стосунки стоятимуть понад те, що коли-небудь тебе тішило і мотивувало. Бажання та потреби дівчини ти почнеш приймати за свої власні, адже така поведінка здаватиметься тобі надійною та безпечною.

Ти віритимеш у те, що людина, чиї мрії та цілі ти виконуєш, ніколи не захоче розлучитися з тобою. Насправді ж так не працює: відмовляючись від своїх бажань і потреб, ти втрачаєш свою індивідуальність і втрачаєш потяг до життя.

Якщо ти сам глибоко нещасливий, то ти не можеш зробити щасливим нікого іншого. Швидше за все, твоє невдоволення та апатія негативно впливатимуть і на твої стосунки.

 

Ти вимагаєш підтвердження почуттів від дівчини

Коли ти боїшся, ти починаєш жити у постійному стані тривоги та стресу. У цьому кругообігу негативних емоцій тобі постійно потрібне підтвердження того, що тебе все ще люблять, цінують та поважають.

Твої сумніви у почуттях партнера до тебе будуть змушувати тебе вимагати підтвердження. А кожну ситуацію, в якій дівчина обирала себе, а не ставила тебе на перше місце, ти сприйматимеш як зраду.

Не дивно, що такі переконання негативно позначаться на твоєму психічному здоров'ї та позбавлять тебе можливості побудувати здорові та гармонійні стосунки.

 

Ти приймаєш рішення, які не наражають твої стосунки на ризик

Страх перед розставанням змушує тебе приймати рішення не на користь себе і свого майбутнього, а на користь продовження стосунків. Ти робиш все, щоб не наражати вашу пару на ризик, хай навіть найменшому.

Будь-яка ситуація, яка видається небезпечною для вашого майбутнього, має бути повністю виключена з можливих варіантів вибору.

Випробовуючи страх втратити кохану людину, ти стаєш схильний жертвувати своїми потребами та інтересами, аби будувати стосунки далі, не замислюючись про складнощі.

 

Ти вважаєш, що дівчина замінить тобі всіх

Відносини – це здорово, але дівчина не може замінити тобі рідних чи друзів. Не варто вішати її зайву відповідальність, нагромаджуючи її додатковими ролями.

Робити одну людину центром свого всесвіту, який поєднує у собі все, що тобі потрібно, — величезна помилка.

По-перше, ти занадто багато вимагатимеш від дівчини, адже поєднання кількох ролей — це величезна робота, і фізична, і емоційна. Твої очікування не будуть виправдані в будь-якому випадку, хоч би якою мірою людина старалася.

По-друге, у разі розставання ти залишишся на самоті. Адже, якщо дівчина замінятиме тобі всіх, її втрата стане непоправною.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Ученые: назван напиток для продолжительной эрекции Внешность и здоровье 0 Diesel и Alpinestars создали коллекцию в стиле байкеров и автогонщиков Внешность и здоровье 0 Pornhub выпустили новую коллекцию одежды Внешность и здоровье 0 H&M выпустили куртку для объятий на расстоянии Секс 0 Секс для неуклюжих Звезды 0 Очень красивые Ирина Шейк и Стелла Максвелл в съемке Madame Figaro Карьера 0 6 вещей, которые в реальной жизни намного проще, чем в фильмах Секс 0 10 фактов о сексе, которые поймут только женатые мужчины Внешность и здоровье 0 От какого алкогольного напитка похмелье сильнее Внешность и здоровье 0 Вегетарианство, секс по телефону, зима и еще 55 глупейших вещей на свете В курсе 0 Обзор онлайн казино Slotor и его игровой коллекции Внешность и здоровье 0 12 отвратительных алкогольных напитков, которые не стоит пробовать Звезды 0 Тіна Кунакі для рекламної кампанії купальників Haight В курсе 0 Джессі Айзенберг та Кіран Калкін у комедійній драмі «Справжній біль» Автомобили 0 Представлена самая быстрая в мире зарядка для электрокаров В курсе 0 Lego выпустила набор для создания «Звездной ночи» Ван Гога Секс 0 6 вещей, которые люди все еще не понимают в сексе Звезды 0 Кайли Дженнер и Трэвис Скотт для Playboy Секс 0 Каково это - иметь огромный член? (спойлер: завидовать тут нечему) Звезды 0 Джулианна Мур для весенней коллекции Triumph
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.