ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 помилок, які ти робиш у стосунках через страх розставання

14.12.2023 — Психология отношений
8 помилок, які ти робиш у стосунках через страх розставання

Страх розставання негативно впливає на твої стосунки: змушує тебе робити невірні, нелогічні дії, шкодити собі. Деякі з них на перший погляд здаються вельми невинними і можуть сприйматися тобою як бажання знайти компроміс та уникнути конфлікту.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Сьогодні ми розглянемо кілька найпоширеніших помилок, які ти робиш у відносинах під тиском страху втратити свою дівчину.

 

Ти не висловлюєш свою думку

Якщо ти боїшся втратити кохану дівчину, ти будеш дуже обережний у висловлюваннях. Навіть більше: ти почнеш уникати будь-яких конфліктів і зводити нанівець розбіжності між вами.

Зрозуміло, для цього тобі доведеться йти на жертви, адже як би ви сильно не любили один одного, ви не можете однаково дивитися на світ.

Ваші бажання, потреби, сприйняття різних ситуацій відрізнятимуться. Тому єдиним логічним рішенням, яке зможе убезпечити тебе, буде приховування своєї думки.

Замість висловлювати все, як є, наводити контраргументи, пропонувати свої варіанти, ти у всьому погоджуватимешся з дівчиною. Тобі може здаватися, що так ти мінімізуєш можливі сварки.

Однак з боку така поведінка більше схожа на безініціативність, відсутність інтересу та холодність до партнера.

 

Ти шукаєш причини поганого настрою або поведінки дівчини в собі

Щоразу, коли твоя дівчина перебуває в поганому настрої, ти можеш звинувачувати себе в цьому. Ти не розглядаєш інші можливі фактори, вважаючи, що ти сказав чи зробив щось не так, образив її.

Здорово, що ти турбуєшся про самопочуття та емоційний стан дівчини. Але при цьому потрібно об'єктивно оцінювати ситуацію.

Якщо ти справді чимось зачепив її, вибачся і дізнайся, як ти можеш загладити свою провину.

Якщо ж ні, то постарайся дізнатися, в чому справа, а не вигадувати причини звідки.

 

Ти намагаєшся постійно бути поруч

Коли люди люблять один одного, їм подобається проводити разом час. Але не всі вільні годинники треба ділити зі своїм партнером.

Кожній людині необхідно час від часу залишатися наодинці із собою або зустрічатися з рідними та друзями.

Якщо ти боїшся втратити свою дівчину, ти навмисно ігноруватимеш пропозиції про зустріч і натомість присвячувати їй всього себе.

Твоє бажання постійно бути поряд, займати всю її увагу приведе до того, що дівчина втомиться від твоєї присутності, відчує твоє надмірне втручання в особисті межі.

В результаті ти можеш отримати прямо протилежний ефект - не зближення з коханою людиною, а відторгнення.

 

Ти намагаєшся контролювати дівчину

Через страх розставання ти можеш намагатися контролювати свою дівчину, перевіряти її листування, вимагати звіту про те, куди вона йде і з ким проводить вільний час, ревнувати її без приводу тощо.

Ти постійно підозрюватимеш її в зраді, зраді чи недомовлянні, ґрунтуючись хіба що на своїх власних негативних емоціях та безпідставній недовірі.

Звичайно, будь-яка дівчина, що поважає себе, не зможе довгий час терпіти таку поведінку від коханої людини. Зрештою ви почнете постійно лаятись, і ревнощі зруйнують ваші стосунки.

 

Ти відмовляєшся від задоволення своїх бажань та потреб

Якщо ти сильно боїшся розлучення з дівчиною, ти можеш добровільно відмовлятися від задоволення своїх бажань та потреб.

У списку твоїх пріоритетів стосунки стоятимуть понад те, що коли-небудь тебе тішило і мотивувало. Бажання та потреби дівчини ти почнеш приймати за свої власні, адже така поведінка здаватиметься тобі надійною та безпечною.

Ти віритимеш у те, що людина, чиї мрії та цілі ти виконуєш, ніколи не захоче розлучитися з тобою. Насправді ж так не працює: відмовляючись від своїх бажань і потреб, ти втрачаєш свою індивідуальність і втрачаєш потяг до життя.

Якщо ти сам глибоко нещасливий, то ти не можеш зробити щасливим нікого іншого. Швидше за все, твоє невдоволення та апатія негативно впливатимуть і на твої стосунки.

 

Ти вимагаєш підтвердження почуттів від дівчини

Коли ти боїшся, ти починаєш жити у постійному стані тривоги та стресу. У цьому кругообігу негативних емоцій тобі постійно потрібне підтвердження того, що тебе все ще люблять, цінують та поважають.

Твої сумніви у почуттях партнера до тебе будуть змушувати тебе вимагати підтвердження. А кожну ситуацію, в якій дівчина обирала себе, а не ставила тебе на перше місце, ти сприйматимеш як зраду.

Не дивно, що такі переконання негативно позначаться на твоєму психічному здоров'ї та позбавлять тебе можливості побудувати здорові та гармонійні стосунки.

 

Ти приймаєш рішення, які не наражають твої стосунки на ризик

Страх перед розставанням змушує тебе приймати рішення не на користь себе і свого майбутнього, а на користь продовження стосунків. Ти робиш все, щоб не наражати вашу пару на ризик, хай навіть найменшому.

Будь-яка ситуація, яка видається небезпечною для вашого майбутнього, має бути повністю виключена з можливих варіантів вибору.

Випробовуючи страх втратити кохану людину, ти стаєш схильний жертвувати своїми потребами та інтересами, аби будувати стосунки далі, не замислюючись про складнощі.

 

Ти вважаєш, що дівчина замінить тобі всіх

Відносини – це здорово, але дівчина не може замінити тобі рідних чи друзів. Не варто вішати її зайву відповідальність, нагромаджуючи її додатковими ролями.

Робити одну людину центром свого всесвіту, який поєднує у собі все, що тобі потрібно, — величезна помилка.

По-перше, ти занадто багато вимагатимеш від дівчини, адже поєднання кількох ролей — це величезна робота, і фізична, і емоційна. Твої очікування не будуть виправдані в будь-якому випадку, хоч би якою мірою людина старалася.

По-друге, у разі розставання ти залишишся на самоті. Адже, якщо дівчина замінятиме тобі всіх, її втрата стане непоправною.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 10 вещей, которые надо прятать от женщин Внешность и здоровье 0 Группа Gorillaz создала совместную коллекцию с Levi's Гаджеты 0 Вещь дня: умный презерватив (и его нужно заряжать!) В курсе 0 Юэн Макгрегор в тизере продолжения "Сияния" по Стивену Кингу Секс 1 5 способов пpоверить, что она точно согласна заняться с тобой сексом Психология отношений 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив Секс 0 "Воздушный секс": что это такое и почему это весело Внешность и здоровье 0 Ученые: видеоигры справляются со стрессом лучше, чем секс Секс 0 10 вещей, котоpых ты и твоя партнерша больше всего боитесь в сексе В курсе 0 Дауни-младший, Рами Малек и Антонио Бандерас в трейлере "Дулитла" Карьера 0 10 вещей, для которых жизнь слишком коротка Автомобили 0 Skoda разработала ремни безопасности с меняющейся подсветкой Внешность и здоровье 0 8 вредных привычек, которые губят хороший секс Автомобили 0 Почему нельзя долгое время не пользоваться машиной Карьера 0 4 вещи, которые не дают тебе взлететь Психология отношений 0 7 главных ошибок, которые ты не должен совершать при расставании Секс 0 Новогодний секс: как сделать ночь незабываемой Lifestyle 0 Ідріс Ельба в першому трейлері серіалу «Викрадення» Apple TV+ Секс 0 Установлено, что люди занимаются сексом не больше 19 минут Карьера 0 8 правил здорового пофигизма, которые помогут сохранять спокойствие в любых…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.