ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

7 причин відпустити ситуацію і перестати шукати відносини

17.04.2024 — Психология отношений
7 причин відпустити ситуацію і перестати шукати відносини

Люди з багатьох причин приділяють більшу частину свого часу пошуку відносин. Хтось боїться самотності і відчайдушно хоче його позбутися, хтось хоче відчути себе коханим і потрібним, а хтось просто вважає, що саме партнер зробить його щасливим.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти бачиш всюди закохані парочки і починаєш думати про те, що щось упускаєш у своєму житті. А суспільство та маскультура остаточно переконують тебе у твоїй неповноцінності.

Якщо пошук відносин для тебе починає бути нав'язливою ідеєю, яка забирає більшу частину часу та сил, варто задуматися, чи треба тобі воно.

Тим більше, що відпустивши ситуацію, ти отримаєш відразу кілька вагомих переваг.

 

Ти станеш більш відкритим для нових знайомств

Парадоксально, але факт: коли ти не зосереджений на пошуку стосунків, ти стаєш більш відкритим для нових знайомств, у тому числі романтичних. Все тому, що ти не обмежуєш себе величезною кількістю установок.

Бажаючи знайти дівчину, ти спочатку пропускаєш усіх нових знайомих через жорсткі фільтри, одразу повідомляєш про свої наміри, часом навіть надто поспішаєш із переходом на новий етап. До відносин та їх побудови не варто ставитись як до якоїсь механічної роботи.

Ти повинен дати собі можливість насолоджуватися спілкуванням з дівчиною, впізнавати один одного, не поспішати з домовленостями і не ставити іншу людину в рамки при перших зустрічах.

Хороші стосунки починаються із взаємного інтересу, приємних розмов та щирого бажання відкритися.

 

Ти позбавишся тиску та стресу

Постійний пошук відносин тисне на тебе, вводить у стан стресу, який згодом може стати хронічним. Ідея знайти дівчину захоплює тебе повністю і ти не можеш не думати про це.

Ускладнює ситуацію ще й той факт, що твої нові знайомі будуть не в захваті від твоєї нав'язливості та маніакальності.

А саме так ти поводитимешся, рухомий ідеєю швидше вступити у відносини. Щоб дати собі можливість знайти ту саму дівчину, з якою тобі буде добре, ти маєш позбавити себе зайвого тиску.

Відпусти ситуацію, перестань спеціально когось шукати, поспішати себе і таке інше. Постарайся залишатися спокійним і зосередженим на собі та своєму власному добробуті.

 

Ти зможеш стати найкращою версією себе

Замість того, щоб шукати стосунки, ти можеш вкласти свої ресурси у свій розвиток. Наприклад, ставити перед собою нові цілі і послідовно добиватися їх, накопичувати знання та навички, виховувати в собі недостатні якості і таке інше.

Це допоможе тобі не тільки досягти успіху в особистісному зростанні, але і з більшою ймовірністю звернути на себе увагу дівчини, що сподобалася.

Поглянь на цю роботу як на можливість стати найкращою версією себе. У такому разі ти не переживатимеш про те, що недостатньо хороший для когось.

Крім того, тобі не доведеться довго і ретельно працювати над собою, вступивши у стосунки. Ти напевно відразу розумітимеш, хто ти і хто тобі потрібен, що дозволить уникнути непорозумінь і зменшити кількість розбіжностей.

 

Ти зміцниш свою самооцінку

Коли перестаєш постійно шукати відносини, твоє мислення починає перебудовуватися. Через якийсь час ти можеш зрозуміти, що твоє щастя та цінність ніяк не залежать від наявності чи відсутності дівчини.

Якщо ти зараз без стосунків, це не робить тебе невдахою, не говорить про те, що в тебе занадто багато недоліків, і тим більше не вказує на твою неповноцінність.

Відпустиш ситуацію — відпустиш свої страхи та переживання. Ти зрозумієш, що заслуговуєш на любов, турботи і повагу від тієї людини, яка тобі симпатична.

А це означає, що ти перестанеш чіплятися за першу дівчину, яка виявить до тебе інтерес.

 

Ти перестанеш почуватися самотнім

Найчастіше постійний пошук відносин обумовлений почуттям самотності та незадоволеності. Коли тобі не вистачає кохання, уваги та турботи або ти в принципі не звик проводити вільний час один, ти починаєш замислюватися над тим, як знайти дівчину.

Чи варто говорити про те, що відносини, побудовані у спробі втечі від самотності, дуже рідко виявляються щасливими, здоровими та довгостроковими.

У більшості випадків обидва партнери лише завдають один одному шкоди, перш ніж розлучитися з купою невиправданих очікувань та взаємних претензій. Коли ти перестаєш шукати стосунки, ти звільняєш себе від самотності.

Замість фокусуватися на тому, чого тобі не вистачає, ти більше уваги приділяєш тому, що в тебе вже є. Наприклад, зміцнюєш родинні та дружні зв'язки, розвиваєш свої таланти, будуєш кар'єру, виконуєш свої бажання та мрії.

Поступово ти починаєш насолоджуватися часом, який проводиш наодинці із самим собою. Як тільки в тебе зникає гостра потреба в іншій людині, ти стаєш по-справжньому готовим до стосунків.

 

Ти станеш емоційно стабільнішим

Як тільки ти перестанеш шукати стосунки і дозволиш собі відпустити ситуацію, ти помітиш приємні зміни. Одне з найвагоміших — це емоційна стабільність.

Коли ти більше не чекаєш, ти відчуваєш свободу від переживань. Тобі більше не потрібен хтось для того, щоб долати труднощі, планувати щасливе майбутнє, відчувати себе повноцінним і впевненим.

Крім того, відсутність прагнення до пошуку стосунків дозволить тобі стійко переживати відмови та не зациклюватися на невдалих знайомствах.

Коли ти цілком комфортно організовуєш своє життя, отримуєш задоволення від спілкування, роботи та хобі, відсутність дівчини більше не позначається негативно на твоєму стані.

 

Ти перестанеш упускати час і навчишся бути щасливим тут і зараз

Якщо ти постійно сфокусований на пошуку стосунків, ти можеш не помічати навколо безліч позитивних подій. Будь-яка зацикленість так чи інакше відволікає тебе від перебування в моменті: ти ніби випадаєш з реальності, бачиш тільки те, що хочеш бачити.

Бажаючи знайти дівчину, ти концентруватимешся на знайомствах, побаченнях, спілкуванні. При цьому решта сфер життя може сильно просідати.

Для того, щоб бути щасливим, ти маєш розподіляти свої ресурси в різні напрямки: рости та розвиватися в кар'єрі, підтримувати взаємини з рідними та друзями, піклуватися про здоров'я, приділяти час хобі тощо.

Обмеженість на чомусь одному неодмінно позбавить тебе відчуття повноцінності життя. Уяви, скільки часу ти втрачаєш, зациклюючись на досягненні лише однієї зі своїх цілей.

Так, якщо відносини для тебе справді важливі, знайомся і ходи на побачення. Але стеж за тим, щоб це не поглинало тебе цілком і повністю.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 5 мужчин, которые потеряли все из-за секса Секс 0 Чому чоловікам подобаються жінки-MILF В курсе 0 Кейт Бекинсейл в трейлере сериала "Вдова" Секс 0 Ученые: какую позу в сексе больше всего любят женщины (а какую нет) Психология отношений 0 6 проблем, які нормальні для пар, які живуть разом В курсе 0 Джейсон Айзекс и Стив Буш в первом трейлере "Смерть Сталина" В курсе 0 Брэд Питт и Леонардо Ди Каприо в первом трейлере «Однажды в Голливуде» Секс 0 6 звуков, которые издает девушка во время секса Юмор 0 Топ шлюхопрофессий Внешность и здоровье 0 Adidas представят самые экологически чистые кроссовки в мире Внешность и здоровье 0 Риси характеру, які є у всіх людей, схильних до алкоголізму Вокруг света 0 В США откроют бар по мотивам «Игры престолов» Внешность и здоровье 0 Пивной живот, обвисшая грудь и еще 6 симптомов, которые могут говорить о… Секс 0 6 самых опасных видов секса Психология отношений 0 8 способов определить женский характер В курсе 0 Warner Bros. раскрыла дату премьеры сиквела «Джокера» с Хоакином Фениксом Карьера 0 10 вещей, которые стоит усвоить как можно раньше В курсе 0 Трейлер эпичной фантастики "Хроники хищных городов" от Питера Джексона Карьера 0 Що потрібно знати про життя, щоб не розчаровуватися Вокруг света 0 5 лучших дорог в Италии, чтобы погонять с ветерком
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.