ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

5 причин, чому дівчина стає головним сенсом твого життя

07.11.2023 — Психология отношений
5 причин, чому дівчина стає головним сенсом твого життя

Навіть якщо ти впевнений, що зустрів ту саму, з якою готовий прожити до глибокої старості, неправильно робити дівчину головним сенсом життя. Щасливі стосунки – не межа мрій. Світ великий і цікавий, тому ігнорувати чи відсувати на задній план решту сфер як мінімум безглуздо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ти не повинен залежати від дівчини, будувати своє життя навколо неї, орієнтуватися насамперед на її потреби та бажання. Це прямий шлях до апатії, зневіри, морального виснаження та психологічних проблем.

Все, що від тебе вимагається у стосунках — бути поруч із дівчиною, підтримувати її та дотримуватися домовленостей, а не приносити себе в жертву заради кохання. Якщо ти розумієш, що дівчина є головним сенсом твого життя, треба почати працювати над собою.

Усвідомити, що в тебе є проблема, знайти причину її появи, можливо, позбутися травматичного досвіду чи помилкових переконань.

Для того, щоб допомогти тобі проаналізувати себе та свої установки, ми перерахували кілька найпоширеніших причин, чому дівчина стає головною і чи не єдиною цінністю.

 

Ти не знаєш, що тобі потрібно від життя

Якщо не ставити перед собою жодних конкретних цілей і не усвідомлювати, що й заради чого робиш, життя починає здаватися безглуздим.

Ти не будуєш плани, не знаєш, чого прагнеш. Всі твої дії виявляються хаотичними і не ведуть тебе нікуди.

Якщо в такий період ти зустрінеш дівчину і вирішиш створити з нею стосунки, то велика ймовірність, що вона стане головним і єдиним сенсом твого життя. Звинувачувати в цьому треба не дівчину, а себе.

Замість того, щоб аналізувати свої потреби та бажання, ти йдеш простішим шляхом — хапаєшся за ідею будувати все своє життя навколо однієї людини. Людини, яка вже має якісь цілі та прагнення.

Так буде простіше тільки спочатку: поки ти не зіткнешся з невдоволенням і роздратуванням. А вони обов'язково виникнуть, як тільки почнеш розуміти, що живеш не так, як тобі хотілося б.

 

Ти впадаєш у залежність від відносин

Якщо ти емоційно залежна людина, у відносинах ти, швидше за все, схильний приносити себе в жертву. Коли в тебе з'являється дівчина, ти робиш все для того, щоб вона почувала себе якомога комфортніше.

Іншими словами, позбавляєш її найменшої нагоди задуматися про розлучення. Адже якщо твої слова та вчинки викликають схвалення у дівчини, їй не через що сваритися з тобою та шукати когось іншого.

Проблема в тому, що такими темпами можна втратити себе: припинити орієнтуватися на власні потреби і бажання.

Крім того, ти притягуватимеш до себе партнерів, яким подобається маніпулювати, вставати в позицію тих, хто тільки бере щось корисне від стосунків і нічого не віддає натомість.

 

Ти не вмієш виставляти особисті кордони

Дівчина може стати центром твого життя і в тому випадку, якщо ти не вмієш виставляти особисті кордони. Багато хто думає, що кордони необхідні лише у діловому чи дружньому спілкуванні і не стосуються стосунків у парі.

Однак, це велика помилка. Кордони - це твоя можливість позначити дівчині, яку поведінку ти не терпітимеш по відношенню до себе, на що ти згоден або, навпаки, не згоден у стосунках.

Якщо особисті межі виявляються розмитими або відсутні, поступово ти можеш зміщувати свій фокус із себе на дівчину, тобто жити більше за її правилами.

Звичайно, у цьому випадку проблема полягає у твоєму невмінні вибудовувати спілкування взаємовигідно, вимагати до себе шанобливого ставлення, ставити у пріоритет себе.

Отже, щоб змінити ситуацію, працювати ти маєш насамперед над собою: своїм мисленням та самооцінкою.

 

Ти ідеалізуєш дівчину

Всі ми звичайні люди зі своїми перевагами та недоліками. Якщо твоя дівчина здається тобі ідеальною, значить, ти просто заплющуєш очі на якісь її мінуси.

Проблема в тому, що вважаючи партнера досконалою людиною, яка не має жодних вад, згодом втрачаєш власну ідентичність і забуваєш, що в реальності досконалості не існує.

Чим раніше ти усвідомлюєш, що дівчина - така ж звичайна людина, як і ти, зі своїми страхами, недоліками, забобонами і так далі, тим швидше зможеш налагодити взаємини між вами.

Як мінімум, перестанеш підносити її і почнеш будувати стосунки на взаємній повазі один до одного, повному прийнятті та пошуку компромісів.

Ти не повинен вважати себе в чомусь гіршим за свого партнера. Це ставить тебе в свідомо програшне становище, змушує підкорятися волі іншої людини.

 

Ти не розумієш свою самоцінність

Втрата самоповаги, впевненості в собі, відчуття стабільності та самоцінності – це ще одна причина, чому дівчина може виявитися для тебе на першому місці.

Така ситуація розвивається у багатьох випадках, але найчастіше це пов'язано з постійною зневагою від коханої людини.

Втомившись від постійних компромісів та несправедливих обмежень, ти можеш почати сумніватися у своїх силах та потенціалі.

Пам'ятай про те, що самоповагу та впевненість у собі важливі у всіх сферах життя, не лише у любовних стосунках.

Якою б красивою, розумною та цікавою не була дівчина, якщо ти розумієш, що вона ставиться до тебе з нехтуванням і намагається змусити тебе сумніватися у власній цінності, закінчуй стосунки.

Немає сенсу ставити її на перше місце, робити головною людиною у твоєму житті і вірити, що ти не потрібний нікому, крім неї.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Post Malone выпустил коллекцию солнечных очков В курсе 0 Девушка из Румынии продала свою невинность за 2,5 млн евро Автомобили 0 5 заблуждений о дорожном движении Психология отношений 0 Что не так с мечтой «воспитать жену под себя» Звезды 0 Кім Кардашьян посилює спеку своєю новою колекцією купальників SKIMS Психология отношений 0 Почему мужчинам нравятся дуры? Вокруг света 0 В Лондоне установили огромные скульптуры женской груди Карьера 0 10 ошибок в твоем поведении, которые могут испортить мнение о тебе В курсе 0 Вышел первый трейлер блокбастера "Годзилла против Конга" Секс 0 10 порад, як сексуально задовольнити старшу жінку Карьера 0 8 хибних ознак інтелектуалу Карьера 0 Мальчики для битья и Ко: 5 странных профессий прошлого В курсе 0 Семюель Л. Джексон у трейлері «Секретного вторгнення» В курсе 0 Вышел новый трейлер сериала «Декстер: Новая кровь» Психология отношений 0 12 ознак, що ти випрошуєш кохання у дівчини Гаджеты 0 Идея дня: спиннеры для.. сосков Секс 0 Секс-советы от старшего поколения В курсе 0 Майкл Б. Джордан столкнется с убийцей отца в "Криде - 2" Карьера 0 10 самых бесящих фраз из вакансий, и что они значат на самом деле Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопросы девушки своего друга
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.