Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися

22.02.2024 — Психология отношений
4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися

Ми знаємо, що кожен чоловік ідеальний. Але в жінок може бути інша думка. Якщо попросити їх висловитися чесно та відкрито, швидше за все, виявиться, що завжди є що покращити. Психологи кажуть: представниці прекрасної статі не вередують, у них просто інакше працює мислення.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У чоловіків та жінок різна нейрофізіологія мозку. У жінок більше міжпівкульних зв'язків, тому вони частіше сумніваються, можуть виконувати кілька завдань одночасно, вважаються соціальнішими та емоційно розвиненими.

У чоловіків краще розвинені внутрішньопівкульні зв'язки, за рахунок чого вони раціональніші, можуть довше концентруватися на одному завданні, не помічаючи, що відбувається навколо.

Звичайно, кожна людина індивідуальна. Але загалом через свою раціональність чоловіки не беруть до уваги деякі моменти, які можуть бути критично значущими для жінок. І це не означає, що вони розлюбили, скоріше навіть не зрозуміли, що не так.

Ось чотири типові «неприємні» риси чоловічого характеру, які властиві навіть найдбайливішим.


Нелюбов до «розмов по душі»

Начальник — ідіот, колеги косять, контракт зірвався, премії не буде, та ще й штраф за перевищення швидкості прилетів. Приходиш додому, хочеться просто тиші: осмислити день, заспокоїтися, нехай навіть розстріляти пару супротивників у «Танчиках», представляючи на їхньому місці товаришів, що особливо дістали.

Але в цей момент починається: «Я бачу, у тебе щось трапилося. Давай поговоримо. Чому ти мовчиш? Ти не хочеш ділитися нічим? Ти мене розлюбив!"

Для жінки важливою є готовність чоловіка приділяти їй час, підтримувати. Це дає їй відчуття, що він щиро зацікавлений. І вона сама намагається спілкуватися саме так: намагається допомогти пригніченому партнеру розмовою до душі, адже це здається їй найбільш дієвим. І його неготовність спілкуватися стає несподіванкою.

Найкраще, що жінка може зробити в цій ситуації, без образ відійти убік та відпустити. Ця її здатність — не втручатися і не намагатися допомогти, а просто бути поруч, поки чоловік розбирається з проблемами, — і стане найкращою підтримкою та проявом кохання.


Невміння передбачати думки та бажання

Гра "здогадайся, чого я хочу" - одна з найулюбленіших жіночих забав. Жінки нерідко вважають чоловіків екстрасенсами, які здатні за фразою "Як я сьогодні втомилася!" здогадатися, що її подружки за два тижні летять до Туреччини і вона теж дуже хоче скласти їм компанію.

Або інший приклад. Ви разом йдете на день народження, і вона вибирає сукню. «Так, це гарне. І це непогане… Але чому це я одразу — байдужий і байдужий»?

Ми знову зустрічаємося з конфліктом емоційності жінок та раціональності чоловіків, що народжує нерозуміння.  Жінці важлива включеність партнера в конкретний момент, але чоловік не завжди відчуває, коли саме вона цього потребує. А жінка не говорить прямо — їй хочеться, щоб він це відчув сам.

Ідеально коли жінка чітко формулює завдання. «Як думаєш, яке з цих двох суконь на мені виглядає краще?», «Дівчата летять до Туреччини по путівках, що горять, я б хотіла разом з ними», «У мене проблеми з машиною. Можеш підказати хороший сервіс? А ось маніпулювати безглуздо. Діалог із серії «Що трапилося?» - "Нічого!" тільки дратує.


Невміння розпізнавати емоції

Бездушний і бездушний — це взагалі два найчастіші звинувачення, які чоловік чує від жінки на свою адресу. Якщо ми живемо за принципом «сльозами горю не допоможеш», то кохана чітко дотримується правила «поплач — буде легше».

Дівчатам складно зрозуміти, що жіночі сльози чоловіка швидше дратують, бо заважають шукати логічний підхід до вирішення її проблеми. Якщо вона взагалі існує.

Багато чоловіків у складних ситуаціях поводяться як кризові менеджери, намагаються вичленувати проблему, яку потрібно вирішити. І якщо він несподівано для себе чує: „Поясни мені, куди йдуть наші стосунки, що на нас чекає?“ — і при цьому бачить її сльози, то відчуває тривогу, не розуміючи, як підступитися до цієї ситуації. В результаті шукає зручну нагоду, щоб вийти з розмови або послатися на справи. Жінці ж здається, що її відштовхують.


Небажання постійно «мусолити» одну й ту саму тему

Особливо якщо йдеться про чоловічі ж помилки. Наприклад, пішов зустрічатися із друзями замість поїздки до її батьків, замовив не той готель на відпочинок, забув про важливу дату.

Чомусь жінкам властиво в момент сварки пригадувати своїм чоловікам усі гріхи за останні роки, навіть якщо вони помилку вже визнали і багато разів спокутували.

Жінкам властиво повертатися у минуле стосунків та реанімувати епізоди, які втратили для чоловіка значущість. Але якщо постійно нагадувати йому це і робити вічно винним, він лише дратуватиметься.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 12 реальных историй о самых идиотских в мире свиданиях Юмор 0 15 безумных поступков, совершенных ради женщины Юмор 0 Комплименты, которые не понравятся подруге Внешность и здоровье 0 Як швидко позбутися перегару Внешность и здоровье 0 Reebok посвятил коллекцию кроссовок сериалу «Могучие рейнджеры» В курсе 0 Съемки сиквела «Джокера» начнутся в 2023 году Звезды 0 Фото дня: горячее фото Кайли Дженнер для Kylie Cosmetics В курсе 0 Дуэйн Джонсон в трейлере "Рэмпейдж" Звезды 0 Нікі Мінаж випустила новий провокаційний кліп «Princess Diana» Психология отношений 0 9 признаков того, что она не хочет отношений с тобой Внешность и здоровье 0 G-Star Raw и Фаррелл Уильямс выпустили коллекцию для офиса В курсе 0 Джейсон Айзекс и Стив Буш в первом трейлере "Смерть Сталина" Внешность и здоровье 0 PUMA та BAIT присвятили кросівки фільму «Флеш» Внешность и здоровье 0 13 найдурніших помилок при вживанні алкоголю Карьера 0 25 все еще (почему-то) крутых вещей Психология отношений 0 Как определить, какие отношения тебе нужны Психология отношений 0 7 ознак, що ти застряг у нещасливих стосунках Юмор 0 30 фактів про жінок, які не знають чоловіки Внешность и здоровье 0 9 главных мифов о нормах гигиены Секс 1 Топ-6 инноваций в сексе
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.