ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила

20.05.2024 — Психология отношений
10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила

Не можна за одну секунду взяти і розлюбити людину, до якої відчував сильні почуття. Це повільний процес, який накладає відбиток на поведінку того, хто переживає цю емоцію. Є десять конкретних речей, які робить дівчина коли більше не закохана.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Звернувши увагу на її поведінку, можна зрозуміти, що відбувається у ваших відносинах і розсудити, чи час бити на сполох.

 

Вона емоційно дистанціюється

Коли жінка розлюбила, у її емоційній близькості відбувається помітне зрушення. Це поступова зміна, яку можна легко випустити з уваги.

Вона не перестане піклуватися про тебе, але все ж таки близькість між вами почне згасати. Це відчувається так: дівчина начебто поряд з тобою, але в той же час виникає відчуття, що вона від тебе дуже далеко.

Емоційне дистанціювання можна легко переплутати з потребою в особистому просторі або часі, проведеному на самоті. Але відмінність у тому, що вона є глибоким розривом, що зачіпає рівень почуттів та переживань.

Дівчина не просто проводить час далеко від тебе - вона знаходиться поруч, але часто занурена у власні думки, змінює стиль спілкування і рідше висловлює свою прихильність.

 

Вона виявляє підвищену прихильність

Може здатися нелогічним, що дівчина, що розлюбила, стає нав'язливою і виявляє підвищену прихильність, але таке відбувається досить часто. Думай про це як про димову завісу, яка повинна відвернути твою увагу від основної проблеми.

Тебе можуть обсипати любов'ю, компліментами та підтримкою, але це лише видимість, спрямована на те, щоб полегшити почуття провини або заперечувати мінливі емоції. Розпізнати цей знак можна, якщо поміркувати над справжністю уподобання.

Чи здавалося тобі хоч раз, що дівчина виявляє кохання, пересилуючи себе чи просто тому, що так потрібно у стосунках?

А може, її вчинки та емоції виглядали нещиро і натягнуто, ніби вона надто сильно намагається? Якщо це схоже на те, що ти переживаєш у стосунках, то, можливо, ти зустрічаєшся з тією, що тебе розлюбила.

 

Вона рідше сперечається з тобою і конфліктує

Хочеш вір, хочеш ні, а відсутність конфліктів може бути ознакою того, що дівчина тебе розлюбила. Чому? Коли ти когось любиш, ти дбаєш про нього, але в той же час готовий сперечатися та боротися за те, що важливо.

Нерідко сварки є відображенням потреби досягти компромісу та донести до людини своє бачення проблем. Але коли почуття згасають, тобі стає все одно на те, що відбувається у стосунках.

Більше не хочеться говорити, що тебе турбує, чи обговорювати, як вирішити труднощі, щоби жити щасливо.

Твоя дівчина може поводитися відсторонено і погоджуватися на будь-яку твою пропозицію, аби не сперечатися з тобою і не влазити в конфлікт.

Вона не зацікавлена у стосунках так, як раніше, тому їй легше відмовчатись чи сказати «так», навіть не дослухавши тебе до кінця.

Тому, якщо помічаєш, що вона більше не «пиляє», коли ти вкотре забув щось зробити, не говорить про те, що її непокоїть і здається байдужою до всього, що стосується стосунків, варто забити на сполох.

 

Вона змінює стиль спілкування

Спілкування - це джерело життєвої сили будь-яких відносин. Коли почуття згасають, змінюється манера ведення діалогу і навіть фрази, які людина використовує. Можливо, відповіді твоєї дівчини стали коротшими або запізнішими.

Може виникнути відчуття, що жвава розмова, яка колись була звичною для вас двох, стала простою формальністю і скотилася до рівня «Як справи? Нормально».

До того ж, ти можеш відчути, що у ваших розмовах не вистачає емоційного зв'язку. Вони стають схожими на ділові переговори або діалог двох приятелів, але ніяк не на розмову двох людей, охоплених почуттями один до одного.

 

Ти перестав бути для неї пріоритетом

Як правило, коли людина закохана, її партнер стає для неї одним із головних пріоритетів. Але коли почуття починають згасати, дівчина зосереджуватиметься на чому завгодно, крім тебе.

Здається, що має своє життя, інтереси та обов'язки, які зовсім не перетинаються з твоїми.

А ще вона вважає за краще проводити час на самоті, з подругами чи родичами, все менше приділяючи його тобі.

 

Вона не будує спільних планів на майбутнє

Коли жінка закохана, вона бачить партнера у своїх планах на майбутнє.

Наприклад, каже, що хотіла б вирушити з тобою у відпустку наступного року чи років через п'ять купити дачу біля озера, щоб кожні вихідні ви могли смажити шашлики.

Але якщо дівчина тебе розлюбила, такі плани починають зникати. Вона більше не бачить стосунків у довгостроковій перспективі або у її задумах немає однієї важливої складової – тебе.

 

Вона перестала тебе підтримувати

Часом у кожного з нас може не знайти емоційного ресурсу для підтримки когось ще.

Але все ж у відносинах, як не крути, має бути співчуття, а ще відчуття, що ти можеш довіритися іншій людині і поділитися переживаннями з нею. Але якщо дівчина тебе розлюбила, ти навряд чи дочекаєшся її підтримки чи вона виглядатиме нещирою.

Наприклад, замість того, щоб вислухати тебе і дати пораду, вона може сказати: «Та все буде нормально». І варто насторожитися, якщо раніше вона виявляла до тебе набагато більше співчуття.

 

Вона не намагається привнести щось у стосунки

Якщо твоя дівчина більше не намагається справити на тебе враження, чимось здивувати, зробити щось, що тебе порадує, то, можливо, її почуття до тебе згасли.

Здоровий романтичний зв'язок інвестицій: часу, зусиль, почуттів.

Але якщо людина не зацікавлена у підтримці стосунків і більше не відчуває до когось сильних почуттів, вона не намагатиметься привнести щось, що зробить життя партнера кращим, цікавішим та простішим.

 

Вона не сміється з тобою

Сміх — важлива частина будь-яких міцних і глибоких стосунків. Гумор підживлює романтичний зв'язок, додає їй легкості та радості.

Якщо ти помітив, що твоя дівчина перестала реагувати на твої жарти або раптово почала вважати їх дурними та дратівливими, це може бути ознакою того, що вона на тебе скривджена чи поступово втрачає до тебе почуття.

 

Вона частіше критикує тебе і говорить про недоліки

Коли дівчина закохана, вона може заплющувати очі на деякі твої недоліки або говорити про них тактовно. Але якщо її почуття згасають, то на тебе може обрушуватися шквал критики та негативу.

Вона починає перераховувати твої недоліки при найменшому зіткненні інтересів, роздратовано грюкати дверима і виходити з кімнати або чіплятися з приводу.

Така поведінка є наслідком розчарування та неприємних емоцій, які дівчина відчуває, особливо якщо довго не наважується тобі сказати, що ти їй більше не цікавий.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 8 причин, чому тобі пощастило бути високим Звезды 0 Сідні Суїні в спокусливій зйомці ELLE Карьера 0 Ученые подтвердили: счастье можно купить Карьера 0 10 признаков, что у тебя много денег Автомобили 0 Ремонт форсунок у Києві: чому вони виходять з ладу та що робити далі? Психология отношений 0 Ученые: о чем можно и нельзя шутить с женщинами Гаджеты 0 Samsung собирается выпустить вертикальные телевизоры В курсе 0 Джордж Клуни в трейлере сериала "Уловка-22" В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в тизере сериала "Патрик Мелроуз" Секс 0 Як зрозуміти, чи є у вас порнозалежність В курсе 0 Дэниел Рэдклифф в трейлере "Безумный Майлз" Секс 0 7 стереотипів про секс, які давно настав час залишити в минулому Психология отношений 0 8 причин не поспішати розлучатися з дівчиною, якщо ти сумніваєшся, що хочеш… Карьера 0 7 выводов, которые нужно извлечь из жизни как можно быстрее В курсе 0 Рассел Кроу в трейлере "Самый громкий голос" Внешность и здоровье 0 10 принципов осторожного обращения с алкоголем Внешность и здоровье 0 Nike создали самые легкие кроссовки Психология отношений 0 Откуда у тебя в голове образ идеальной девушки Внешность и здоровье 0 Levi's и Джастин Тимберлейк выпустили совместную коллекцию В курсе 0 Первый тизер сериала HBO о Чернобыльской катастрофе
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.