ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися

07.05.2024 — Психология отношений
Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися

Коли зустрічаєш дівчину, яка тобі подобається, не варто упускати свій шанс — краще зібрати волю в кулак і попросити у неї номер телефону. Але важливо зробити це правильно, щоб підвищити шанси на продовження спілкування та побачення.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Ось кілька порад, як дізнатись у дівчини контакти для дзвінка.

 

Зроби крок, навіть якщо сумніваєшся в собі

Ми часто вигадуємо десятки виправдань для того, щоб чогось не робити, у тому числі не брати номер у дівчини, що сподобалася. Ти можеш переконувати себе, що вона "не в твоїй лізі" або що ти не справив на неї належного враження.

Але реальність така, що ти не можеш пробратися в чужу голову і дізнатися напевно, що людина думає. Усі негативні наслідки ситуації, які виникають у твоїй свідомості, — це лише плід твоєї уяви та невпевненості у собі.

Ти будеш здивований, скільки жінок охоче дають свій номер телефону, коли цього найменше очікуєш. Не дозволяй припущенням і страху стати стіною, що відгороджує тебе від знайомств.

Пам'ятай одне правило: якщо ти хочеш побачити дівчину знову, зроби крок до цього, навіть якщо боїшся та сумніваєшся у собі.

Звичайно, ти можеш почути від неї "ні", і до цього теж потрібно бути готовим. Але принаймні ти знатимеш її думку, а не жалкувати про те, що взагалі нічого не зробив і втратив свій шанс.

 

Не давай свій номер телефону

Багато чоловіків роблять велику помилку і прирікають знайомство на провал. Вони пишуть свій номер на серветці і віддають його дівчині чи диктують, коментуючи: «Зателефонуй мені якось».

Навіть якщо на вигляд це здається крутим, насправді такий пасивний підхід закінчується мовчанням телефону і втраченою можливістю.

Дівчина може бути зацікавлена в тобі, але при цьому не наважуватиметься брати ініціативу у свої руки та дзвонити першою. Та й багато жінок впевнені, що саме чоловіки повинні робити крок у стосунках та доглядати їх.

Тому замість того, щоб надавати свій номер, записуй її. Це демонструє твою впевненість та рішучість — більшість дівчат знаходять ці якості привабливими, тож захочуть зустрітися з хлопцем, який не соромиться їх виявляти.

 

Роби це у найважливіший момент взаємодії

Час має значення, особливо коли йдеться про те, щоб попросити номер телефону дівчини. Багато чоловіків чекають закінчення розмови, щоб зробити це, але роблять велику помилку.

Під кінець спілкування, коли настає час прощатися, енергія, емоції та хвилювання згасають, що збільшує ймовірність відмови.

Тому краще намагатися отримати номер дівчини, коли розмова знаходиться в самому розпалі і ти розумієш, що ви відмінно порозумілися. Це може бути момент, коли ви смієтеся чи пристрасно обговорюєте спільні інтереси.

Коли дівчина відчуває позитивні емоції, вона з більшою ймовірністю захоче продовжити спілкування з тим, хто їх доставив, а отже, ти отримаєш не лише номер її телефону, а й шанс провести з нею чудовий вечір на побаченні.

 

Не поспішай йти після отримання номера

Поширений сценарій такий: хлопець отримує номер дівчини, виявляється дуже схвильованим через це, не знає, що сказати далі, вичавлює з себе «дякую» і йде. На жаль, така поведінка майже завжди прирікає тебе на провал.

Воно зводить до нуля всю взаємодію та емоції, а ще виглядає так, ніби ти й не зацікавлений у дівчині зовсім.

Складається враження, що тобі був потрібен її номер, а не вона сама. Так от, коли в твоїх руках опиняться заповітні цифри, продовжуй розмовляти з дівчиною.

Завдяки цьому вона відчує, що її цінують як особистість, а не як пункт зі списку справ, який вдалося викреслити.

Звичайно, така увага не залишить її байдужою та змусить її відчути, що ти той, з ким варто зустрітися та поспілкуватися.

 

Дивись їй у вічі, коли запитуєш номер

Підтримка зорового контакту допомагає випромінювати впевненість у собі і показує, що ти зацікавлений у людині, з якою спілкуєшся. Воно сигналізує, що тобі нема чого приховувати і ти звик добиватися того, чого хочеш.

Ще один великий плюс візуального контакту в момент, коли просиш номер у дівчини, полягає в тому, що це допомагає створити відчуття довіри, а також показати, що твої наміри щирі.

Адже людина, яка відводить погляд або дивиться в підлогу, часто сприймається як та, кому є що приховувати. Тож якщо хочеш підвищити шанси на наступну зустріч і справити приємне враження, дивися дівчині в очі.

 

Не приймай нічого крім номера

Часто жінки замість номера телефону пропонують посилання на соцмережі. Може здатися відмінним рішенням додатися до неї в друзі і почати розмову, але така стратегія має велику каверзу.

Ти показуєш, що готовий задовольнятись малим, погоджуючись на соцмережі, а не наполягаючи на отриманні номера. І це може призвести до того, що ти неминуче розчинишся у натовпі нерішучих передплатників.

Так, деякі дівчата бояться залишати свій номер телефону незнайомим чоловікам і це факт. Але якщо ти навіть не спробуєш його отримати, то нічого доброго не вийде.

Якщо жінка відмовляє тобі в номері телефону, пропонуючи посилання на соцмережі, м'яко скажи їй, що хотів би зателефонувати з нею, а ще відзнач, що готовий отримати її номер, якщо вона зацікавлена в продовженні спілкування.

Це покаже твою мужність, стандарти та самоповагу, що зробить тебе привабливішим в очах дівчини. Як правило, така стратегія змушує її відчути, що ти вартий уваги і охоче продиктувати свій номер.

 

Скажи їй, навіщо тобі її номер

Багато дівчат бояться, що хлопець, який дізнався їхній номер, виявиться надто нав'язливим і перетворить їхнє життя на жах. І це цілком виправданий страх, тому що ніколи не знаєш, ким виявиться малознайома людина, яка отримала твої контакти.

Так от, щоб не давати приводу для занепокоєння, краще відразу відзначити, як ти поводитимешся після отримання заповітних цифр, і стримати своє слово.

Можеш сказати, що подзвониш їй завтра ввечері, щоб побалакати про спільні інтереси, якщо ви встигли про них обмовитися, або відзнач, що хочеш подумати над тим, куди б ви могли разом сходити, і подзвониш їй, щоб запропонувати варіанти.

Це покаже, що в тебе правильні та серйозні наміри, що заспокоїть дівчину. А ще покаже, що ти дорослий та зрілий чоловік, з яким варто зустрітися знову.

 

Скажи прямо, що ти хотів би з нею зустрітися

Якщо спілкування з дівчиною задалося з перших хвилин розмови і ви довго балакаєте про все на світі, можеш прямо і чесно сказати, що хотів би зустрітися з нею знову, і запитати, що вона думає про це.

Коли дівчина позитивно відповідає на твою пропозицію, запропонуй: "Давай обміняємося номерами, щоб домовитися, де і коли побачимось". В цьому випадку отримання номера стане логічною деталлю розмови, а не проблемою, над якою доводиться ламати голову.

Та й до того ж чесність та наполегливість хлопця завжди привабливі для дівчат та підвищують шанси на успіх.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 15 звичок, від яких варто відмовитися, щоб тебе сприймали всерйоз MC Like 0 Agent Provocateur показывает, как выглядит идеальный подарок Звезды 0 Памела Андерсон снялась в рекламной кампании Heaven by Marc Jacobs Карьера 0 7 причин, почему умение ничего не делать - это полезный навык Секс 0 Доказано: хорошие парни чаще занимаются сексом, чем плохие Психология отношений 0 Чего именно мужчины не понимают в женщинах Карьера 0 6 причин перестать думать о себе плохо Секс 0 10 вещей, котоpых ты и твоя партнерша больше всего боитесь в сексе Юмор 0 7 ознак, які показують, що дівчина хоче тебе Автомобили 0 BMW сделала самый чёрный автомобиль В курсе 0 Вышел трейлер последней серии "Сверхъестественного" Юмор 0 6 чоловічих недоліків, на які жінки насправді не звертають уваги Психология отношений 0 Что делать, если встречаешься с девушкой, у которой уже есть парень Карьера 0 10 твоїх дій, які видають у тобі нещасну людину Карьера 0 9 причин переглянути свої пріоритети прямо зараз В курсе 0 Ентоні Хопкінс у ролі засновника психоаналізу у трейлері «По Фрейду» Карьера 0 Что не так с историями успеха В курсе 0 Вин Дизель, Мишель Родригес и Шарлиз Терон в первом трейлере "Форсажа - 9" Секс 0 Почему оргазм не самое главное в сексе? В курсе 0 Лидер группы Rammstein примерил образ японской школьницы в новом клипе…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.