Цитаты великих

Богатые все время учатся. Бедные и так все знают.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Чому ти боїшся глобальних змін у житті, навіть якщо знаєш, що вони підуть тобі на користь?

03.08.2023 — Карьера
Чому ти боїшся глобальних змін у житті, навіть якщо знаєш, що вони підуть тобі на користь?

За негативних змін у житті страх – це природна реакція. Але часом ти можеш боятись і позитивних змін. Причому чим вони глобальніші, тим яскравіше проявляється почуття тривоги і тим сильніший стрес. Ти не розумієш, чим зумовлений твій хиткий емоційний стан, і в результаті зволікаєш з прийняттям рішень та активними діями.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зволікання, у свою чергу, негативно позначається на твоєму майбутньому: ти втрачаєш відмінні можливості, втрачаєш час, який міг би витратити на розвиток своїх знань та навичок, поступаєшся місцем, за яке боровся, комусь іншому. Страх ніколи не виникає з нізвідки.

Чому насправді ти боїшся глобальних змін на краще, розповідаємо у цій статті.

 

Ти боїшся, що втратиш стабільність

Часто стабільність ти можеш помилково вважати найважливішою складовою життя. Коли ти звикаєш до певного перебігу речей: до свого доходу, до місця, де ти живеш, до роботи, на яку витрачаєш більшу частину часу, ти точно знаєш, чого чекати від свого майбутнього.

Ти чітко розумієш, що робити в тій чи іншій ситуації: ти маєш алгоритм дій і досвід, який дозволяє тобі приймати рішення, практично не роздумуючи.

Це дає тобі відчуття безпеки, адже якщо ти робитимеш одне й те саме, доводячи це до автоматизму – ти ніколи не припустишся помилки. Саме через страх стабільності ти часто намагаєшся відстрочити глобальні зміни в житті.

Навіть якщо ти абсолютно точно впевнений, що вони підуть тобі на користь. Не бажаючи розлучатися з відчуттям безпеки та передбачуваності, ти всіма силами гальмуєш свій прогрес.

 

Ти переживаєш, що твоє оточення не підтримає тебе

Твої рідні, друзі та кохана дівчина – найближчі люди, які мають бути за тебе і твоє щасливе майбутнє. Тобі не хочеться розчаровувати їх, не хочеться змушувати їх турбуватися через тебе. Ще більше тобі не хочеться зіткнутися із засудженням та критикою.

Адже це сильно вдаряє по твоїй самооцінці та позбавляє тебе позитивних емоцій навіть від успішної реалізації своїх цілей та планів на майбутнє. Переживання про те, що твоє оточення не підтримає твої рішення та вчинки, може тебе демотивувати.

З одного боку, ти розумітимеш, що зміни зроблять твоє життя кращим, дозволять вийти на новий рівень. З іншого боку – всі плюси перекриватиме твоя тривога та занепокоєння. Особливо, якщо ти перебуваєш у сильній залежності від людей, яких ти називаєш близькими.

 

Ти боїшся не впоратися зі збільшеною відповідальністю

Перехід на новий рівень – це завжди нові обов'язки, велика кількість прийнятих рішень, новий досвід.

Тому логічно, що ти переживаєш через зростання відповідальності і боїшся будь-яких, навіть позитивних змін у житті.

Але якщо замислитися, адже ти вичерпав свій потенціал на тому етапі, на якому ти знаходишся в даний момент.

Ти навчився справлятися з відповідальністю, покладеною на тебе. Значить, упораєшся і з новим обсягом, просто на це знадобиться час і терпіння.

Крім того, подумай і ось про що: якщо у тебе не вийде нести відповідальність, ти завжди можеш зробити крок назад і повернутися до комфортного для тебе стану речей.

Але якщо ти маєш можливість спробувати щось нове, не варто від неї відмовлятися. Ти ніколи не зможеш наперед знати результат своїх дій.

 

Ти занадто сильно зациклюєшся на минулому негативному досвіді

Страх перед глобальними змінами, навіть якщо вони обіцяють змінити твоє життя на краще, може з'являтися як наслідок твоєї надмірної зацикленості на минулому.

Якщо колись ти вже пробував вийти на новий рівень, але зазнав невдачі, ти можеш переживати через можливість повторення цієї ситуації.

Нікому не хочеться вкотре переживати провал, наражаючи на свою самооцінку. Тож ти вибиратимеш бездіяльність або намагатимешся відстрочити прийняття важливого рішення.

Ти можеш зациклюватися не на своєму, а на чужому негативному досвіді. Люди люблять скаржитися на те, що їхнє життя складається не найкращим чином, виставляти себе жертвами обставин і говорити про загальну несправедливість.

Коли вони дізнаються, що хтось збирається вийти із зони комфорту та почати діяти, домагаючись того, про що вони завжди мріяли, їхні переконання опиняються під загрозою.

Щоб зберегти впевненість у власній правоті, оточуючі можуть почати тиснути на тебе розповідями про свої невдачі. Перетравлюючи отриману інформацію, ти можеш засумніватись у тому, що досягнеш успіху.

 

Ти боїшся прірви між тобою та твоїми близькими

Коли ти ростеш і розвиваєшся, а твої рідні чи друзі, навпаки, стоять на місці довгі місяці чи роки – прірва між вами поступово збільшується.

Зрозуміло, ти не можеш цього не помічати: ваші інтереси розходяться, залишається все менше загальних тем для розмови, дозвілля разом перестає викликати ті емоції, що раніше.

Якщо нічого не зміниться, то в якийсь момент ви виявитеся настільки різними, що змушені будете припинити спілкування.

Усвідомлюючи, що попереду на тебе чекають глобальні зміни на краще, ти можеш переживати через можливу зміну оточення. Тобі не захочеться навіть думати, що твої близькі можуть піти з твого життя.

Але, на жаль, у тебе не так багато варіантів вибору: або ти ставитимеш на перше місце себе і свої потреби, або першість займуть щасливі спільні спогади.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Лидер группы Rammstein примерил образ японской школьницы в новом клипе… Звезды 0 Жизель Бундхен для откровенной съемки Vivara Christmas Звезды 0 Белла Хадид для нового номера V Magazine Звезды 0 Эмили Ратажковски для V Magazine В курсе 0 Трейлер сериала "Охотник за разумом" Дэвида Финчера Психология отношений 0 Как мужчины не справляются с женщинaми, которые зарабатывают больше Карьера 0 Что делать, когда чувствуешь, что тебе чего-то не хватает в жизни Юмор 0 Дневник мужа худеющей женщины MC Like 0 Алексина Грэм для январского GQ В курсе 0 Первые кадры нового фильма "Mortal Kombat" Секс 0 Унижение, на которое согласился женатый мужчина ради секса Звезды 0 Сідні Суїнні для грудневого номера UK GQ В курсе 0 Американские стриптизёрши начали работать в доставке еды Внешность и здоровье 0 Сын Уилла Смита создаст коллекцию джинсов для G-Star Raw MC Like 0 Модели едят пирожные на пасхальном банкете Love Magazine Психология отношений 0 Современные отношения: неудобная правда Автомобили 0 Volkswagen представил новый бюджетный кроссовер Секс 0 Что значат твои и ее сексуальные фантазии Внешность и здоровье 0 10 фраз, которые вы никогда не должны слышать от своего тренера Юмор 0 8 женщин, с которыми не стоит встречаться
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.