Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 непомітних дій, які багато що можуть розповісти про тебе

12.10.2023 — Карьера
9 непомітних дій, які багато що можуть розповісти про тебе

Ми щодня робимо безліч дрібних усвідомлених та неусвідомлених дій. Вони здаються незначними, але, складаючись разом, утворюють повноцінну картину, за якою тебе судять як особистість.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Незважаючи на те, що ці дії ти не помічаєш, вони багато можуть розповісти про тебе іншій людині.

 

Те, як ти тиснеш руки

Ми неодноразово говорили, що рукостискання — це важливий знак, який на підсвідомому рівні сприймається чоловіками як прояв сили чи слабкості.

Якщо ти тиснеш руки міцно, це показує твій внутрішній стрижень, відсутність остраху контакту.

Якщо ж рукостискання слабке, це демонструє будь-якому чоловікові, що ти — невпевнена в собі людина, яка уникає труднощів.

Але варто пам'ятати, що навмисно занадто міцний потиск рук віддає фальшом і це швидко розкусять. Як мінімум, це здасться недоречною демонстрацією сили, яка зазвичай властива підліткам.

До речі, дослідження показують, що міцне рукостискання найчастіше використовують сильні та ініціативні люди, яких можна зарахувати до екстравертів. Навпаки, недбале потиск рук зазвичай застосовують люди, що тримаються від соціуму подалі.

 

Погляд при питті води

Це один із найменш помітних, але, тим часом, вельми інформативний жест. Вже одне те, як ти дивишся, коли п'єш воду, показує оточуючим твій характер.

Якщо ти просто дивишся на склянку або втикаєшся очима в підлогу, швидше за все, ти сором'язлива людина чи інтроверт.

Якщо ж ти як би оцінюєш обстановку навколо і, тим більше, дивишся в очі людині, що стоїть поруч, ти екстраверт або динамічна людина.

 

Гризеш ти нігті чи ні

Люди, які гризуть нігті, особливо у стресових ситуаціях, згідно з дослідженнями, мають більш рухливу психіку.

Також дослідження показують, що ті, хто гризе нігті, часто грають з волоссям або торкаються своєї особи, є перфекціоністами, і їх важко чимось задовольнити.

 

Твій вибір кольорів

Колірні уподобання - це теж ціла наука, і за тим, які кольори тобі найбільше подобаються, можна хоча б приблизно описати твою особистість. Так, наприклад, якщо душа лежить до червоного, ймовірно, ти активна людина, чия сміливість іноді межує з нерозсудливістю.

Ти не переносиш рутини і застою в чому завгодно. Люди, яким до душі жовтий, є спокійними та оптимістичними особистостями, які знають собі ціну. Такі особи здатні зберігати тверезий розум навіть у складних ситуаціях.

Ті ж, хто віддає перевагу зеленому, прагнуть гармонії та спокою. Вони постійно розвиваються і висувають до себе завищені вимоги. 

 

Твій почерк

Існує ціла наука - почеркознавство, розділ криміналістики, який вивчає розвиток письмово-рухових навичок та розробляє методи для вирішення завдань судово-почеркознавчої експертизи.

За почерком можна визначити багато характеристик, і лише мигцем глянувши на те, як ти пишеш, експерт може зрозуміти, який у тебе тип темпераменту.

Люди, які докладають надто багато зусиль під час листа, ретельно виводячи літери, часто виявляються надто самовпевненими та впертими.

Ті ж, чий почерк розгонистий і трохи недбалий, нерідко є щедрими і великодушними людьми, а маленькі літери, разом із тісною розстановкою, можуть говорити про те, що текст написав невпевнена в собі людина.

 

Зоровий контакт у спілкуванні

Як і у випадку з рукостисканням, те, як ти тримаєш зоровий контакт, є одним із найважливіших елементів комунікації.

Якщо ти не дивишся прямо в очі співрозмовнику, це виглядає як слабкий потиск рук і показує, що тобі не вистачає впевненості в собі, сили духу і самоконтролю.

Навпаки, якщо ти дивишся у вічі співрозмовнику, це демонструє те, що для тебе в цьому немає нічого особливого. У такому разі тебе можна зарахувати до не найслабших людей і назвати екстравертом.

Але тут історія та сама, що і з рукостисканнями: якщо ти змушуватимеш себе дивитися в очі співрозмовника, він, володіючи мінімальними аналітичними здібностями, помітить дискомфорт або навіть страх у твоєму погляді і зрозуміє, що ти лише намагаєшся здаватися сильним.

 

Перевага кішок або собак

Дослідження показують, що люди, яким подобаються собаки, є більш сильними та відкритими.

Це, як правило, екстраверти, адже собаки за своєю природою зграйні істоти, а ми, люди, намагаємося вибирати як вихованців схожих на себе істот.

Ті ж, хто віддає перевагу кішкам, як правило, більш схильні до самотності і яскравіше виявляють свої емоції.

Крім того, вони нерідко є емпатами, тобто добре відчувають емоції інших людей і реагують на них адекватніше, ніж шанувальники собак.

 

Скільки часу ти витрачаєш на запитання

Коли ти вперше зустрічаєшся з людиною, вже за кількістю часу, що витрачається на питання до тебе, можна визначити, екстраверт перед тобою або інтроверт.

Крім того, швидкість задання питань може свідчити про зацікавленість людини в розмові та її увагу до тебе: чим швидше вона запитує, тим вища ймовірність, що їй не все одно на тебе.

 

Те, як ти робиш селфі

Здавалося б, всі люди роблять селфі однаково, але це не так, просто ти цього не помічаєш.

Бачиш людину, яка активно розмахує телефоном перед своїм обличчям та яскраво посміхається? Швидше за все, це активна та впевнена в собі особистість.

Якщо ж хтось фотографується скромно, навіть сором'язливо, а також ніби ховається за іншими об'єктами, ймовірно, у нього не надто висока самооцінка.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
MC Like 0 Оливия Бернс украсила зимнюю обложку MAXIM Внешность и здоровье 0 Джастин Тимберлейк выпустил мерч к каждой своей песне Автомобили 0 Skoda представила первый электромобиль В курсе 0 Онлайн-казино Изиджой в Украине для игры на гривны и выводом денег на карту Внешность и здоровье 0 6 неожиданных способов борьбы с импотенцией Автомобили 0 Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси Юмор 0 Розлучитися чи зізнатися: що робити, якщо дівчина погано цілується Юмор 0 Как быстро уладить семейный конфликт Карьера 0 6 причин перестать думать о себе плохо Секс 0 5 самых потаенных эротических фантазий, в которых настоящий мужик ни за что не… Гаджеты 0 Идея дня: одежда для удаленной работы Внешность и здоровье 0 adidas выпустил коллекцию в честь 20-летия «Корпорации монстров» Секс 0 Детектоp правды: как понять, что она не симулирует оргазм Вокруг света 0 28 лучших трэвел-фотографий года по версии National Geographic Автомобили 0 Украинская компания создала электрокар для города Секс 0 Оргазм был нанесен тупым предметом: как разнообразить секс MC Like 0 Робін Холцен для рекламної кампанії білизни Sommer Swim В курсе 0 Вышел первый трейлер сериала «Андор» по вселенной «Звёздных войн» Секс 0 Як задовольнити жінку в ліжку Секс 0 10 ложных представлений о сексе, порожденных порно
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.