ТОП-10 популярных новостей
Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 непомітних дій, які багато що можуть розповісти про тебе

12.10.2023 — Карьера
9 непомітних дій, які багато що можуть розповісти про тебе

Ми щодня робимо безліч дрібних усвідомлених та неусвідомлених дій. Вони здаються незначними, але, складаючись разом, утворюють повноцінну картину, за якою тебе судять як особистість.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Незважаючи на те, що ці дії ти не помічаєш, вони багато можуть розповісти про тебе іншій людині.

 

Те, як ти тиснеш руки

Ми неодноразово говорили, що рукостискання — це важливий знак, який на підсвідомому рівні сприймається чоловіками як прояв сили чи слабкості.

Якщо ти тиснеш руки міцно, це показує твій внутрішній стрижень, відсутність остраху контакту.

Якщо ж рукостискання слабке, це демонструє будь-якому чоловікові, що ти — невпевнена в собі людина, яка уникає труднощів.

Але варто пам'ятати, що навмисно занадто міцний потиск рук віддає фальшом і це швидко розкусять. Як мінімум, це здасться недоречною демонстрацією сили, яка зазвичай властива підліткам.

До речі, дослідження показують, що міцне рукостискання найчастіше використовують сильні та ініціативні люди, яких можна зарахувати до екстравертів. Навпаки, недбале потиск рук зазвичай застосовують люди, що тримаються від соціуму подалі.

 

Погляд при питті води

Це один із найменш помітних, але, тим часом, вельми інформативний жест. Вже одне те, як ти дивишся, коли п'єш воду, показує оточуючим твій характер.

Якщо ти просто дивишся на склянку або втикаєшся очима в підлогу, швидше за все, ти сором'язлива людина чи інтроверт.

Якщо ж ти як би оцінюєш обстановку навколо і, тим більше, дивишся в очі людині, що стоїть поруч, ти екстраверт або динамічна людина.

 

Гризеш ти нігті чи ні

Люди, які гризуть нігті, особливо у стресових ситуаціях, згідно з дослідженнями, мають більш рухливу психіку.

Також дослідження показують, що ті, хто гризе нігті, часто грають з волоссям або торкаються своєї особи, є перфекціоністами, і їх важко чимось задовольнити.

 

Твій вибір кольорів

Колірні уподобання - це теж ціла наука, і за тим, які кольори тобі найбільше подобаються, можна хоча б приблизно описати твою особистість. Так, наприклад, якщо душа лежить до червоного, ймовірно, ти активна людина, чия сміливість іноді межує з нерозсудливістю.

Ти не переносиш рутини і застою в чому завгодно. Люди, яким до душі жовтий, є спокійними та оптимістичними особистостями, які знають собі ціну. Такі особи здатні зберігати тверезий розум навіть у складних ситуаціях.

Ті ж, хто віддає перевагу зеленому, прагнуть гармонії та спокою. Вони постійно розвиваються і висувають до себе завищені вимоги. 

 

Твій почерк

Існує ціла наука - почеркознавство, розділ криміналістики, який вивчає розвиток письмово-рухових навичок та розробляє методи для вирішення завдань судово-почеркознавчої експертизи.

За почерком можна визначити багато характеристик, і лише мигцем глянувши на те, як ти пишеш, експерт може зрозуміти, який у тебе тип темпераменту.

Люди, які докладають надто багато зусиль під час листа, ретельно виводячи літери, часто виявляються надто самовпевненими та впертими.

Ті ж, чий почерк розгонистий і трохи недбалий, нерідко є щедрими і великодушними людьми, а маленькі літери, разом із тісною розстановкою, можуть говорити про те, що текст написав невпевнена в собі людина.

 

Зоровий контакт у спілкуванні

Як і у випадку з рукостисканням, те, як ти тримаєш зоровий контакт, є одним із найважливіших елементів комунікації.

Якщо ти не дивишся прямо в очі співрозмовнику, це виглядає як слабкий потиск рук і показує, що тобі не вистачає впевненості в собі, сили духу і самоконтролю.

Навпаки, якщо ти дивишся у вічі співрозмовнику, це демонструє те, що для тебе в цьому немає нічого особливого. У такому разі тебе можна зарахувати до не найслабших людей і назвати екстравертом.

Але тут історія та сама, що і з рукостисканнями: якщо ти змушуватимеш себе дивитися в очі співрозмовника, він, володіючи мінімальними аналітичними здібностями, помітить дискомфорт або навіть страх у твоєму погляді і зрозуміє, що ти лише намагаєшся здаватися сильним.

 

Перевага кішок або собак

Дослідження показують, що люди, яким подобаються собаки, є більш сильними та відкритими.

Це, як правило, екстраверти, адже собаки за своєю природою зграйні істоти, а ми, люди, намагаємося вибирати як вихованців схожих на себе істот.

Ті ж, хто віддає перевагу кішкам, як правило, більш схильні до самотності і яскравіше виявляють свої емоції.

Крім того, вони нерідко є емпатами, тобто добре відчувають емоції інших людей і реагують на них адекватніше, ніж шанувальники собак.

 

Скільки часу ти витрачаєш на запитання

Коли ти вперше зустрічаєшся з людиною, вже за кількістю часу, що витрачається на питання до тебе, можна визначити, екстраверт перед тобою або інтроверт.

Крім того, швидкість задання питань може свідчити про зацікавленість людини в розмові та її увагу до тебе: чим швидше вона запитує, тим вища ймовірність, що їй не все одно на тебе.

 

Те, як ти робиш селфі

Здавалося б, всі люди роблять селфі однаково, але це не так, просто ти цього не помічаєш.

Бачиш людину, яка активно розмахує телефоном перед своїм обличчям та яскраво посміхається? Швидше за все, це активна та впевнена в собі особистість.

Якщо ж хтось фотографується скромно, навіть сором'язливо, а також ніби ховається за іншими об'єктами, ймовірно, у нього не надто висока самооцінка.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 9 способів, за допомогою яких ти зможеш виправити будь-яку ситуацію Психология отношений 1 Чтобы жена не смотрела налево В курсе 0 Где и для чего применяются налобные фонари? Юмор 0 Как понять, что вы на свидании, а не на дружеской встрече В курсе 0 WB запустила в производство сиквел «Константина» с Киану Ривзом Карьера 0 10 идиотских (но небанальных) идей для встречи Нового года дома Звезды 0 Галь Гадот для GQ Внешность и здоровье 0 Adidas присвятили кросівки Мардж Сімпсон Карьера 0 5 личностей, которые не побоялись рискнуть по-крупному и победили MC Like 0 На обкладинці Playboy вперше з'явилася модель, створена нейромережею В курсе 0 Джуд Лоу - домашний тиран в тизере драмы "Гнездо" В курсе 0 Вийшла гра за мотивами продовження «Дістати ножі» з Денієлом Крейгом В курсе 0 В Испании придумали чай со вкусами разных вариантов апокалипсиса Внешность и здоровье 0 Какие проблемы решают противоаллергические препараты Секс 0 10 необычных сексуальных поз Карьера 0 10 категорий расходов, от которых тебе пора отказаться Юмор 0 10 признаков, что она обиделась Секс 1 #говоритженщина: как соблазнить женщину? Психология отношений 0 #говоритмужчина: часть изнасилований - из-за баб Карьера 0 5 ознак того, що ти нав'язуєшся людині
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.