Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 моделей поведінки, які видають твою невпевненість

01.04.2024 — Карьера
9 моделей поведінки, які видають твою невпевненість

Невпевненість проявляється як у словах, так і вчинках свого власника. Але буває, що ти внутрішньо впевнений у собі, проте зовні створюєш протилежний образ.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У цьому винні деякі моделі поведінки, яких ти звик дотримуватись.

 

Занадто швидке мовлення

Невпевнені у собі люди часто хвилюються і відчувають збентеження у соціальних ситуаціях.

Це відбивається як з їхньої поведінці, а й у манері промови. Її темп стає надто швидким, ніби людина хоче висловитися, але при цьому не привертати увагу оточуючих надто довго.

Звичайно, швидка мова може бути звичкою, але краще контролювати її і вибирати більш спокійний темп, якщо хочеш виглядати впевнено.

 

Вибачення без причини

Вибачення без приводу можуть стати звичкою, через яку людина видається невпевненою у собі.

Навколишні нерідко сприймають таку поведінку як відображення внутрішнього дискомфорту, страх взяти відповідальність за свої слова, а також надто сильний страх образити іншу людину.

Щоб випромінювати впевненість, важливо розпізнавати, коли потрібно вибачитися, а коли робити цього не варто.

 

Самознижуючий гумор

Вміння посміятися з себе — корисна навичка, поки це не переходить розумні межі. Буває, що весь гумор людини будується на самозниженні, і така модель поведінки видає її невпевненість у собі.

Йому легше жартувати з своїх недоліків, ніж приймати їх, але це негативно позначається на тому, як його сприймають інші люди.

Така модель поведінки — свого роду захисний механізм, який допомагає запобігти засудженню та критикі, але водночас псує враження про тебе.

 

Невміння приймати компліменти

Невпевнені в собі люди рідко вміють приймати компліменти здоровим чином — частіше вони відмахуються від приємних слів або говорять співрозмовнику про те, що він не має рації.

Наприклад, тобі кажуть комплімент, що тобі йде нова сорочка, а ти відповідаєш, що вона сиділа б краще, якби ти скинув кілька кілограмів.

Пам'ятай, що на компліменти найкраще відповідати коротким «дякую», що супроводжується посмішкою — така поведінка робить тебе впевненішою не лише в очах співрозмовника, а й внутрішньо.

 

Небажання підтримувати зоровий контакт

Поведінка, коли людина розмовляє зі співрозмовником, не дивлячись їй у вічі, часто інтерпретується як ознака невпевненості. А ще воно може сприйматися як відсутність інтересу та бажання приховати брехню.

Якщо тобі важко дивитися співрозмовнику прямо в очі при розмові, але ти не хочеш виглядати невпевнено, зверніть погляд на його перенісся - такий прийом імітує прямий зоровий контакт і допомагає знизити дискомфорт.

 

Звичка запитувати поради у оточуючих

Час від часу тобі може знадобитися порада від друзів і близьких, коли справа стосується складного питання або важливого вирішення. Але така поведінка не повинна бути постійною і входити до звички.

Людина, яка не може визначитися з вибором навіть у найпростіших життєвих аспектах і залежить від думки оточуючих, виглядає невпевненою, а також розвиває цю якість у собі.

 

Плітки та осуд інших людей

Нерідко невпевнені в собі люди шукають тих, хто менш успішний або красивий, щоб підняти свою самооцінку за їх рахунок. Це виливається у звичку пліткувати про оточуючих чи засуджувати їх за найменші провини.

Така поведінка не тільки видає невпевненість у собі, а й шкодить твоїм стосункам, а також негативно впливає на думку людей про тебе.

 

Сутулість

Важливо не тільки те, що ти говориш, але й те, що проектуєш за допомогою язика тіла.

Сутулість, закриті пози — все це робить людину невпевненою в очах оточуючих. Щоб так не сталося, важливо тримати поставу.

 

Небажання ставити запитання

Можна подумати, що людина, яка ніколи не ставить запитання, дуже розумна і завжди розуміє, про що говорить співрозмовник. Але часто така звичка є відображенням невпевненості.

Вона з'являється через те, що ти боїшся здатися дурним і недостатньо компетентним, а також через страх невдачі та засудження оточуючих.

Але вміння ставити питання відображає зовсім не це: воно показує, що ти не соромишся чогось не знати, зацікавлений у розмові та впевнений у собі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 ризикових вчинків, на які варто зважитися кожному Психология отношений 0 Расставание. Мужская боль Юмор 0 Виявляється, чоловіки обирають партнерку на ім'я! Карьера 0 7 самых неудачных вопросов на собеседовании В курсе 0 Lego анонсировала выпуск самого большого набора в своей истории Юмор 2 Инструкция: как соблазнить любую женщину MC Like 0 Мріємо про літо у спокусливій кампанії бренду TRIANGL Звезды 0 Рианна снялась в новом весеннем кампейне белья Savage x Fenty Вокруг света 0 4 самые длинные дороги в мире, на которых тебя ждут приключения Внешность и здоровье 0 Переезд в Калифорнию и кастрация: как стать долгожителем Юмор 0 5 признаков, что ваш брак обречен Внешность и здоровье 0 PUMA представила Clyde у трьох ретро-замшевих кольорах до 50-ї річниці MC Like 0 День 16: Стелла Максвелл в новом ролике LOVE Magazine Секс 0 Які пози люблять дівчата? Психология отношений 0 7 популярных ошибок, которые совершают пользователи сайтов знакомств MC Like 0 Обнаженные Барбара Фиальо, Флавия Лучини и Барбара Кавазотти в журнале Lui Автомобили 0 Toyota добавила в модельный ряд еще один кроссовер Секс 0 Как узнавали о сексе те, кто рос в 90-х и нулевых Юмор 0 Причины, по которым ты получаешь от женщин отказ MC Like 0 Миссис Украина 2013 Богдана Назарова на обложке журнала XXL
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.