ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Ничего не бывает зря. Если вы что-то совершили, значит в тот конкретный момент вашей жизни, на том конкретном этапе вашего развития, в данном поступке был смысл. И если вам кажется, что вы могли поступить по-другому, знайте – вы не могли. Хэнк Муди

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 моделей поведінки, які видають твою невпевненість

01.04.2024 — Карьера
9 моделей поведінки, які видають твою невпевненість

Невпевненість проявляється як у словах, так і вчинках свого власника. Але буває, що ти внутрішньо впевнений у собі, проте зовні створюєш протилежний образ.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У цьому винні деякі моделі поведінки, яких ти звик дотримуватись.

 

Занадто швидке мовлення

Невпевнені у собі люди часто хвилюються і відчувають збентеження у соціальних ситуаціях.

Це відбивається як з їхньої поведінці, а й у манері промови. Її темп стає надто швидким, ніби людина хоче висловитися, але при цьому не привертати увагу оточуючих надто довго.

Звичайно, швидка мова може бути звичкою, але краще контролювати її і вибирати більш спокійний темп, якщо хочеш виглядати впевнено.

 

Вибачення без причини

Вибачення без приводу можуть стати звичкою, через яку людина видається невпевненою у собі.

Навколишні нерідко сприймають таку поведінку як відображення внутрішнього дискомфорту, страх взяти відповідальність за свої слова, а також надто сильний страх образити іншу людину.

Щоб випромінювати впевненість, важливо розпізнавати, коли потрібно вибачитися, а коли робити цього не варто.

 

Самознижуючий гумор

Вміння посміятися з себе — корисна навичка, поки це не переходить розумні межі. Буває, що весь гумор людини будується на самозниженні, і така модель поведінки видає її невпевненість у собі.

Йому легше жартувати з своїх недоліків, ніж приймати їх, але це негативно позначається на тому, як його сприймають інші люди.

Така модель поведінки — свого роду захисний механізм, який допомагає запобігти засудженню та критикі, але водночас псує враження про тебе.

 

Невміння приймати компліменти

Невпевнені в собі люди рідко вміють приймати компліменти здоровим чином — частіше вони відмахуються від приємних слів або говорять співрозмовнику про те, що він не має рації.

Наприклад, тобі кажуть комплімент, що тобі йде нова сорочка, а ти відповідаєш, що вона сиділа б краще, якби ти скинув кілька кілограмів.

Пам'ятай, що на компліменти найкраще відповідати коротким «дякую», що супроводжується посмішкою — така поведінка робить тебе впевненішою не лише в очах співрозмовника, а й внутрішньо.

 

Небажання підтримувати зоровий контакт

Поведінка, коли людина розмовляє зі співрозмовником, не дивлячись їй у вічі, часто інтерпретується як ознака невпевненості. А ще воно може сприйматися як відсутність інтересу та бажання приховати брехню.

Якщо тобі важко дивитися співрозмовнику прямо в очі при розмові, але ти не хочеш виглядати невпевнено, зверніть погляд на його перенісся - такий прийом імітує прямий зоровий контакт і допомагає знизити дискомфорт.

 

Звичка запитувати поради у оточуючих

Час від часу тобі може знадобитися порада від друзів і близьких, коли справа стосується складного питання або важливого вирішення. Але така поведінка не повинна бути постійною і входити до звички.

Людина, яка не може визначитися з вибором навіть у найпростіших життєвих аспектах і залежить від думки оточуючих, виглядає невпевненою, а також розвиває цю якість у собі.

 

Плітки та осуд інших людей

Нерідко невпевнені в собі люди шукають тих, хто менш успішний або красивий, щоб підняти свою самооцінку за їх рахунок. Це виливається у звичку пліткувати про оточуючих чи засуджувати їх за найменші провини.

Така поведінка не тільки видає невпевненість у собі, а й шкодить твоїм стосункам, а також негативно впливає на думку людей про тебе.

 

Сутулість

Важливо не тільки те, що ти говориш, але й те, що проектуєш за допомогою язика тіла.

Сутулість, закриті пози — все це робить людину невпевненою в очах оточуючих. Щоб так не сталося, важливо тримати поставу.

 

Небажання ставити запитання

Можна подумати, що людина, яка ніколи не ставить запитання, дуже розумна і завжди розуміє, про що говорить співрозмовник. Але часто така звичка є відображенням невпевненості.

Вона з'являється через те, що ти боїшся здатися дурним і недостатньо компетентним, а також через страх невдачі та засудження оточуючих.

Але вміння ставити питання відображає зовсім не це: воно показує, що ти не соромишся чогось не знати, зацікавлений у розмові та впевнений у собі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 5 несподіваних продуктів, у яких є алкоголь Секс 0 Главные ошибки при оральном сексе Карьера 0 Что не так с историями успеха Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить Звезды 0 Алессандра Амбросио на страницах Narcisse Внешность и здоровье 0 Чим шкідливі біг, йога та інші популярні види спорту? Внешность и здоровье 0 Секс против болезней: 5 доказательств превосходства интима над таблетками Вокруг света 0 Лучшие тревел-фотографии года по версии National Geographic В курсе 0 Эдвард Нортон в криминальной драме "Сиротский Бруклин" Внешность и здоровье 0 adidas и Marvel представили кроссовки, вдохновленные образом Человека-паука Внешность и здоровье 0 Ученые: раскрыта неожиданная опасность порно Секс 0 8 вещей, которые беспокоят женщин во время секса Автомобили 0 Mazda CX-5: по заветам олдскула Карьера 0 7 способів бути продуктивним, не доводячи себе до вигоряння Внешность и здоровье 0 Вегетарианство, секс по телефону, зима и еще 55 глупейших вещей на свете Автомобили 0 11 лайфхаков для заботливого автовладельца Карьера 0 10 чудовищных ошибок, о которых ты будешь жалеть до конца жизни Психология отношений 0 7 пpичин, почему ты скрываешь свои чувства от девушки, которая тебе нравится Вокруг света 0 В Амстердаме открыли 5D-кинотеатр для порно В курсе 0 Партнерка 1xBet, как лучший способ заработка
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.