ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 звичок, які допоможуть позбавитися незручності при знайомстві з людьми

03.07.2024 — Карьера
7 звичок, які допоможуть позбавитися незручності при знайомстві з людьми

Знайомство з новими людьми може бути справжнім випробуванням, якщо ти сором'язлива людина. Ти боїшся сказати щось не те або справити погане враження, і через це почуваєшся не у своїй тарілці.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Щоб бути впевненішим і не боятися розмов з незнайомцями, варто змінити свій підхід до взаємодії з ними. І допоможуть у цьому деякі звички.

 

Прийняття вразливості

Багато людей вважають прояв вразливості слабкістю. Вони намагаються виглядати впевненими та незворушними, навіть якщо це не доречно.

Але правда в тому, що вразливість — це не слабкість, а справжня сила. Вона допомагає спілкуватися з іншими людьми на глибшому емоційному рівні та будувати міцні соціальні зв'язки.

Так от, щоб не боятися знайомитися з кимось, важливо перестати намагатися здаватися ідеальним, натомість потрібно прагнути показувати свої справжні почуття і частіше говорити від душі.

Як правило, люди не хочуть спілкуватися з досконалостями, і тому є кілька причин — від заздрості до відчуття каверзи.

А ось деяка вразливість, навпаки, притягує їх, оскільки є відображенням чесності та бажання залишатися самим собою.

Звичайно, не варто ділитися одкровеннями з особистого життя або звалювати свої проблеми на тих, кого ти щойно зустрів. Але все ж таки варто навчитися говорити більш відкрито про себе і те, що ти відчуваєш.

Наприклад, можеш сказати співрозмовнику фразу "Я так схвильований, давно не бував на світських заходах" або "Мені так сподобалося, як ви говорили про своє хобі, що відразу ж захотілося спробувати те саме".

 

Практика активного слухання

Дуже часто, відчуваючи незручність, ми занурюємося у власні думки та переживання настільки, що забуваємо слухати співрозмовників, а потім усвідомлюємо, що забули їхні імена або прогавили суть розмови. Щоб уникнути подібних ситуацій, важливо розвивати навички активного слухання.

Для цього необхідно зосереджуватися на тому, що говорить співрозмовник, а ще не намагатися здатися всезнайкою і не перетягувати ковдру на себе в розмові, даючи іншим людям висловитися.

Чому це допомагає? Такий підхід до взаємодії зміщує фокус із твоєю невпевненістю на людину, з якою ти говориш, та її історію.

Це допомагає зміцнити соціальний зв'язок і зробити його комфортнішим, а ще підвищує ймовірність того, що люди захочуть спілкуватися з тобою в майбутньому, оскільки вони почуваються зрозумілими та почутими.

 

Прийняття установки на зростання

Якщо ти прихильник установки на даність, ти вважаєш, що твої здібності та риси характеру складно змінити. Наприклад, ти думаєш, що сором'язливість із тобою назавжди і впоратися з нею не вдасться. Через це ти знову і знову відчуваєш незручність під час соціальної взаємодії.

Щоб зробити знайомство більш комфортним та приємним досвідом, важливо прийняти установку на зростання, тобто усвідомити, що будь-які якості та навички можна розвивати, якщо є велике бажання.

Найчастіше звертаючись до такого способу мислення, ти з більшою ймовірністю долатимеш труднощі, а також легше переживати невдачі.

Тож час почати розглядати свою сором'язливість як щось, що можна змінити, а не як фіксовану частину того, ким ти є. Так, прийняття установки на зростання не схоже на звичку у традиційному розумінні цього слова.

Але все ж таки це ментальний шаблон, який може вплинути на твої дії і відносини. І це безперечно варто розвивати, якщо хочеш бути більш товариським і впевненим у собі. туватися у соціальних ситуаціях.

 

Вміння заспокоюватися

Знайомство з новими людьми змушує неабияк понервувати, особливо якщо боїшся, що вони тебе засудять. Через це ти переживаєш справжній стрес, який супроводжується неприємними симптомами: пітливістю, прискореним серцебиттям, тремтінням голосу.

Щоб швидко позбавитися цих фізичних проявів напруги і виглядати впевненіше, використовуй техніки самозаспокоєння, наприклад глибоке дихання або позитивну розмову з самим собою.

До речі, про те, які методи допоможуть швидко прийти до тями в стресовій ситуації, ми розповідали в цій статті — вибери ті, що тобі сподобаються, і використовуй, коли відчуваєш нервозність при зустрічі з людьми.

Обмовимося: ці способи не завжди допомагають повністю позбутися стресу, зате роблять його керованим. З їхньою допомогою можна взяти емоції під контроль і краще орієнтуватися у соціальних ситуаціях.

 

Прояв емпатії

У кожної людини свій життєвий досвід та свої труднощі. Всі ми відчуваємо страх, радість, смуток, розчарування та інші емоції.

Усвідомивши цю просту істину, ти зможеш розвинути співчуття до оточуючих, і це змінить твій підхід до взаємодії з ними.

Замість розглядати нових знайомих як потенційних суддів і критиків, ти почнеш бачити в них таких самих простих людей, як ти, які просто намагаються орієнтуватися в житті якнайкраще. Розвиток емпатії допомагає відчути себе ближче до інших, менш ізольованих через власну невпевненість.

Чим частіше намагаєшся виявляти співчуття та розуміння до оточуючих, тим частіше знайомство з кимось новим відчувається не як випробування, а як можливість стати ближчою до чужої історії.

 

Маленькі кроки

Подолання сором'язливості — далеко не швидкий процес. І щоб досягти результату, потрібно робити планомірні дрібні кроки у бік своєї впевненості. Почни з того, щоб привітатись із сусідами чи завести бесіду з бариста у улюбленій кав'ярні.

Потім можеш перейти до більш серйозних завдань, таких як відвідування заходів поодинці, щоб розпочати розмову з тими, кого жодного разу в житті не бачив.

Безперечно будуть моменти, коли ти відчуєш себе некомфортно настільки, що тобі захочеться здатися і повернутися в свою раковину. Але, долаючи себе, ти зможеш вирости як особистість і стати впевненішою людиною.

Зазначимо, що поступовий підхід до позбавлення сором'язливості допомагає відчути, що ти контролюєш ситуацію, а не вона тебе. І кожна маленька перемога даватиме тобі впевненість у тому, що ти зможеш зробити набагато більше.

 

Прийняття себе

Найперетворююча звичка, яку можна придбати, щоб позбутися сором'язливості при знайомствах, — навчитися приймати себе таким, яким ти є.

Справа в тому, що чим частіше дорікаєш собі за невпевненість і соціальну незграбність, тим швидше сприймаєш їх як недоліки, які необхідно виправити. Але такий підхід лише погіршує самооцінку.

Справжня впевненість полягає в тому, щоб визнати свої сильні та слабкі сторони та зрозуміти, що саме вони роблять тебе унікальною особистістю. Це не означає змиритися і ніколи не змінюватися — це означає усвідомити, що хоч би яким ти був, з тобою все гаразд.

Приймаючи себе, ти менше турбуєшся, як тебе сприймають інші, і частіше дозволяєш собі залишатися тим, ким ти є. Це допомагає уникнути стресу та напруги, а також зробити соціальну взаємодію більш приємним досвідом.

Самоприйняття - це звичка, яка допомагає почуватися комфортно у своїй шкурі і бути впевненішим при знайомстві з новими людьми, так що настав час задуматися над тим, щоб почати його практикувати.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 #говоритмужчина: давай пропустим прелюдии Вокруг света 0 Самые тихие места в мире, где можно отдохнуть от людей В курсе 0 Джессі Айзенберг та Кіран Калкін у комедійній драмі «Справжній біль» Внешность и здоровье 0 Ученые: вегетарианцы лучшие любовники, чем мясоеды MC Like 0 Incanto представил коллекцию Very Sexy Внешность и здоровье 0 Ученые: действительно ли размер пениса зависит от расы? В курсе 0 Первый кадр из нового "Терминатора" MC Like 0 Анна-Кристина Шварц для январского MAXIM Психология отношений 0 7 раз, когда ты действительно был неправ в отношениях с девушкой Внешность и здоровье 0 Созданы противозачаточные таблетки для мужчин Карьера 0 8 ознак, що людина не годиться тобі в друзі Секс 0 Ученые: женщины назвали точную продолжительность идеального секса (минута в… MC Like 0 Agent Provocateur сняли кампейн в английском поместье В курсе 0 Крис Хемсворт в трейлере фильма "Кавалерия" Психология отношений 0 Отношения с женщиной, которая намного старше тебя Секс 0 100 советов о сексе (от живых женщин!) Психология отношений 0 7 положительных женских качеств, которые приносят вред Психология отношений 0 5 мужских привычек, которые на самом деле очень раздражают женщин В курсе 0 Гэри Олдмен и Арми Хаммер в триллере "Кризис" Карьера 0 Из мира домохозяек. Семья vs Работа. Кто кого?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.