ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Когда долго смотришь на море, начинаешь скучать по людям, а когда долго смотришь на людей – по морю. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

7 важливих думок, які усвідомлюєш лише з віком

29.12.2022 — Карьера
7 важливих думок, які усвідомлюєш лише з віком

Мудрість — це поєднання теорії, практики та прожитих років. Не можна знайти мудрість, не помиляючись, і не можна вважати мудрими юних людей без життєвого досвіду.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Хоча не всі люди з віком набираються мудрості. У будь-якому випадку мудрість дає безліч переваг, головна з яких — уміння не робити одних і тих самих помилок.

І тільки з віком, набираючись мудрості, усвідомлюєш важливі думки, яких так не вистачало в юному віці.

 

Спроби змінити щось, що знаходиться за межею твоїх можливостей, дурні та марні 

Уяви, що на вулиці снігопад настільки потужний, що видимість обмежена парою метрів. Що ти можеш із цим зробити? Очевидно, залишитися вдома або, наприклад, поїхати у справах автобусом або автомобілем, щоб залишатися в теплі.

Але чи можеш зупинити сам снігопад? Звичайно ж ні. А тепер уяви, що справи, що знаходяться за межею твоїх можливостей, — це той самий снігопад. Ти намагаєшся, щоразу наказуючи чи благаючи, зупинити природу, але ж це безглуздо і марно.

Думка про це так ніколи і не відвідує голови більшості людей, і вони намагаються, перемагаючи себе, контролювати все у світі, хоча це неможливо.

Дурна людина вирішить, що вона може змінювати цей світ, як їй хочеться, мудрий знає, що є багато чого, над чим він не має влади.

Якщо так, то навіщо витрачати сили на марні спроби? Куди ефективніше витратити їх на щось, на що ти справді можеш вплинути.

 

Брати на себе відповідальність набагато вигідніше, ніж юлити

Більшість бояться однієї тільки думки відповідати за свої провини.

По-перше, цьому заважає роздуте его, по-друге, страх покарання. Це призводить до неприємних наслідків, адже все таємне колись стає очевидним.

Лише з роками та з мудрістю приходить усвідомлення неприйнятної витрати сил та нервів на спроби перекласти на когось свою провину, втекти від відповідальності. Набагато простіше визнати свої помилки.

Більше того, досвід підказує, що визнання своїх помилок навіть вигідніше замовчування, адже люди цінують чесність.

А якщо вони дізнаються про брехню пізніше, коли та з маленької перетвориться на величезну грудку, що летить з крутого схилу, це буде в сто разів гірше.

Але, на жаль, багато хто так і не приходить до цієї простої думки і продовжує крутитись, пошкоджуючи і без того хитку репутацію.

 

Люди змінюються, і ти нічого не зможеш з цим зробити

Ніхто з нас не схожий на себе вчорашнього, не кажучи про більш далекі часи. Однак більшість вважає, що оточення має залишатися статичним, таким, яким його звикли бачити.

Проблема в тому, що це неможливо, і люди продовжуватимуть змінюватися, а також не відповідати твоїм очікуванням. Намагаючись їх «перевиховати», ти лише марно потратиш час, а також викличеш негативне ставлення до себе.

Лише з мудрістю приходить розуміння, що цього не варто. Це не означає, що ти маєш не діяти і дивитися, як людина, наприклад, губить себе.

Цілком можливо вплинути на когось, але не чекай 100% результату. І, тим більше, не варто очікувати на миттєву віддачу своїх зусиль.

 

Коли люди просять бути чесним, насправді вони хочуть, щоб ти був тактовним

Вище ми говорили про важливість чесності. Але це стосувалося великих справ чи тих, які у разі застосування брехні можуть мати дуже неприємні наслідки.

Тут же йдеться про побутові ситуації, коли, наприклад, тебе запитують: «Скажи чесно, обіцяю не ображатися: чи не виглядаю я товстою в цій сукні?» Бути чесним і сказати, як є в стилі «дорога, ти прекрасна, але твоя талія дійсно збільшилася»?

Думаємо, ти розумієш, наскільки це безглуздо. Використовуючи таку перебільшену ситуацію, ми доносимо до тебе просту думку: люди хочуть тактовності, а не чесності.

Це не означає, що ти маєш нахабно брехати у своїх інтересах. Ні, за допомогою тактовності ти просто зможеш сказати щось м'якше та комфортніше для психіки співрозмовника.

Погодься, фраза «Мені здається, що ця сукня просто тобі трохи замало» звучить набагато краще, але при цьому вона здатна дати людині зрозуміти, що вона справді видужала.

Навчений досвідом, ти почнеш миттєво вигадувати м'які версії правди, щоб не образити людину і зуміти донести істину, нехай і в дещо спотвореному вигляді.

 

Кохання – це абстрактне розуміння, яке відрізняється у людей

Більшість людей сприймає любов та інші почуття як своєрідну інструкцію, де описані кроки. Але насправді прояв любові може бути різним і залежати від багатьох чинників.

Хтось виявляє її у вигляді класичних романтичних почуттів, що стали ще тисячоліття тому кліше, інші використовують нестандартні підходи, у тому числі неадекватні.

Не можна підлаштовувати почуття оточуючих під свій світ, адже вони виховувалися в іншому середовищі.

Ця думка дуже допомогла б багатьом юнакам у підлітковому віці, коли вони, не бачачи якоїсь «стандартної» ознаки теплих почуттів, спалюють усі мости.

Лише з мудрістю приходить усвідомлення, що це не ти маєш підлаштовуватися під почуття іншої людини, і не вона під твої. Ви обидва повинні «злитися» характерами та згодом розробити власну концепцію кохання.

 

Не кожне явище має причину

Люди такі влаштовані, що вони у всьому шукають причинно-наслідковий зв'язок. Особливо це стосується яскравих подій як позитивного, і негативного характеру.

Хтось виграв кілька мільйонів у лотерею? Потрібно знайти взаємозв'язки. З даху зірвалася цегла і вбив випадкового перехожого? Знову ж таки необхідно знайти закономірності.

Але лише мудра людина розуміє, що іноді речі трапляються просто тому, що вони відбуваються.

У них немає якоїсь причини, розумного задуму, це чиста випадковість, подібно до удару блискавки в одну із сотень тисяч дерев у лісі. Стався до цього як до каменю, що лежить біля підніжжя гори.

Чи є в його місцезнаходження хоч якийсь сенс? Ні, він просто лежить.

Головне, розуміти, що не кожне явище потребує серйозного осмислення та спроб розгадати загадку. Краще зосереджуватися на чомусь важливішому.

 

Важливим є лише вираз думки, а не його повага або заперечення

Але, правду кажучи, це не зовсім правильно. Та й чесно, чому ти маєш поважати думку, яку тебе злить чи засмучує? Просто тому, що хтось так сказав?

З роками приходить усвідомлення, що важливо лише висловлення власної думки, а чи не реакція нею.

Ніколи не буде ситуацій, коли абсолютно кожен погодиться з твоїми словами, так само, як не буде і думок, які постійно відкидають твої думки. Чи турбується мудра людина про те, як сприймуть її думку? Звичайно, так, але не так, як більшість.

У глибині душі він хоче, щоб з ним погодилися, але він такий навчений знаннями і досвідом, що розуміє просту думку: головне — висловитися і бути собою, а реакція оточуючих вже не така важлива.

Зрозуміло, йдеться про ситуації, коли це не несе потенційної загрози здоров'ю та життю.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Как сделать отношения лучше Внешность и здоровье 0 Как познакомиться с девушкой на пробежке Секс 0 Ругаться матом во время секса - это нормально? В курсе 0 Новый тизер фильма «Не время умирать» о Джеймсе Бонде Карьера 0 7 лайфхаков, как упpостить свой рабочий день Карьера 0 Как не потратить все деньги на импульсивные покупки Карьера 0 Профессии, которые по какой-то причине были излишне сексуализированы Внешность и здоровье 0 Puma сделал коллаборацию со скейтерским брендом Butter Goods Секс 0 5 сексуальных практик, к которым нужна серьёзная подготовка Вокруг света 0 В Лос-Анджелесе открыли бар для тех, кто не верит в любовь и День святого… Звезды 0 Летиція Каста у провокаційній літній зйомці Harper's Bazaar France Секс 0 Такой секс нам не нужен или 12 разгневанных причин Юмор 0 Женщина-единорог: 6 качеств идеальной девушки Карьера 0 Ким би ти працював 100 років тому Карьера 0 Как тактично избавляться от назойливых незнакомцев, коллег, жен В курсе 0 Брэд Питт и Марго Робби в первом трейлере фильма «Вавилон» В курсе 0 Вілл Сміт та Мартін Лоуренс у першому трейлері «Поганих хлопців - 4» Психология отношений 0 Как не разрушить свой брак В курсе 0 Джеки Чан в трейлере технотриллера "Кровоточащая сталь" В курсе 0 9 классных фильмов про стриптиз
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.