Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

5 страхів, які заважають виявляти свої таланти

02.11.2023 — Карьера
5 страхів, які заважають виявляти свої таланти

Багато людей залишаються невідомими та невизнаними, хоч і мають унікальні таланти, оскільки не наважуються поділитися ними з оточуючими.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Виною цьому різноманітні страхи, які дають людині розкритися і проявити себе.

 

Боязнь, що ти недостатньо добрий

Навіть найталановитіші люди сумніваються у своїх здібностях. Вони бояться, що недостатньо хороші для того, щоб показувати свої вміння оточуючим.

Цей страх виникає через тривогу перед засудженням, страх не виправдати очікування близьких або зазнати невдачі. Нерідко причиною такого страху є і страх відчути себе бездарністю.

Часто цей страх з'являється у людей із синдромом самозванця чи тривожним розладом. Щоб його прибрати, потрібно вчитися приймати свої помилки та позбавлятися залежності від чужої думки.

Важливо розуміти, що ідеалів не існує, відповідно неможливо домогтися досконалості в якійсь справі. Але це не повинно зупиняти тебе, якщо ти хочеш присвятити чомусь свій час і досягти успіху в починаннях.

Пам'ятай, що таланти розкриваються, коли людина щось робить, навіть якщо вона зазнає невдачі. А ось бездіяльність, якій сприяє страх, навряд чи допоможе розкрити своє «я» і досягти успіху в улюбленій справі.

 

Страх бути знехтуваним

Страх бути знехтуваним — одна з найбільших перешкод для талановитих людей.

Не кожен може наплювати на чужу думку та зайнятися діяльністю, якщо її ніхто не підтримує. Але також це не дає людині можливості випробувати радість успіху від того, що ділишся чимось важливим із оточуючими.

Страх відкидання виникає через невпевненість у собі чи неприємного минулого досвіду. Щоб з ним упоратися, важливо пам'ятати, що з невдач можна винести багато корисних уроків.

До того ж люди, які кажуть тобі «ні», завжди зустрічатимуться на твоєму шляху — краще налаштовувати себе на те, що комусь не подобатися — це нормально, ніж ховати свій талант через страх.

 

Боязнь того, що ти досяг межі досконалості

Ще одне побоювання талановитих людей полягає в тому, що вони зайшли так далеко, як могли. Вони бояться, що не зможуть досягти кращих результатів та продовжити розвивати свої вміння. Їм здається, що те, чого вони досягли, — межа, яку вони не в змозі подолати.

Примітно, що подібне відчуття часто відчувають люди, які сповнені нових ідей. Вони відкладають їх на потім і не ризикують втілити в реальність через те, що починання здаються їм недосяжними, або тому, що переживають творчу кризу, коли не можуть створити щось нове та цікаве.

Важливо пам'ятати, що творча криза – справа тимчасова. Він може виникнути від втоми, стресу, неприємних життєвих подій, які переживаєш.

Щоб не здаватися перед його обличчям, потрібно частіше нагадувати собі про те, що талановита людина залишається такою навіть тоді, коли нічого не створює.

Дозволь собі трохи відпочити, займися тим, що допоможе знайти натхнення, щоб подолати страх і не опустити руки.

 

Страх, що твої побоювання не зникнуть

Люди, охоплені страхами, бояться, що їх побоювання нікуди не підуть.

На жаль, таке замкнуте коло не дозволяє розкрити свій творчий потенціал та зростати як особистість. Зазначимо, що будь-який страх можна подолати, якщо докласти цього зусиль.

До того ж подолання своїх страхів допомагає винести кілька важливих життєвих уроків, які стануть у нагоді для досягнення успіху та благополуччя.

 

Боязнь, що ти — посередність

Люди, які розвивають таланти, часто бояться, що здадуться посередністю.

Вони порівнюють себе з тими, хто має такі ж здібності, і сумніваються в собі, а також часто запитують, наскільки хороша і унікальна їхня діяльність, чи зрозуміють інші люди те, що вони намагаються показати. Нерідко саме цей страх зупиняє людей від своїх талантів.

Важливо пам'ятати, що кожна людина є унікальною особистістю, тому не можна вважати себе посередністю. Навіть якщо здається, що хтось успішніший і впливовіший у тому, що ти робиш, не варто опускати руки.

Всі люди розкривають свої таланти по-своєму, і обов'язково знайдуться ті, хто зрозуміє та прийме те, що ти робиш.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Почему быть скучным и неинтересным - абсолютно нормально Внешность и здоровье 0 Почему дома тренироваться лучше, чем в зале, и чем всё-таки хуже Вокруг света 0 6 самых развратных женщин в истории В курсе 0 HBO показал новый трейлер «Дома дракона» про становление семьи Таргариен Юмор 0 23 причины, по которым первое свидание должно стать последним Секс 0 6 постулатов о сексе, по которым живут женщины Карьера 0 Помилки в поведінці, які псують дружні стосунки Внешность и здоровье 0 12 действий, которыми можно наслаждаться только в старости Вокруг света 0 Несамовиті знімки найбільш багатолюдних пляжів світу Карьера 0 23 причины забыть про страх и заниматься тем, что нравится Секс 3 Как удовлетворить девушку, имея скромный размер Секс 0 Названо место, где девушки больше всего любят заниматься сексом Психология отношений 0 Drama queen, или как понять, когда девушка играет Внешность и здоровье 0 8 нетипичных способов сбросить вес В курсе 0 Warner Bros. показала перший трейлер «Флеша» з Езрою Міллером Звезды 0 Голая и беременная Серена Уильямс на обложке Vanity Fair Секс 0 10 заповедей современного секса Юмор 0 Как позвать девушку на чашечку кофе так, чтобы она тебе не поверила В курсе 0 Эндрю Гарфилд в трейлере фильма "Mainstream" про видеоблогеров Юмор 0 7 моментов, которые женщины (чаще всего) обсуждают с подругами
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.