ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

4 поради, які допоможуть подолати будь-які життєві труднощі

30.04.2024 — Карьера
4 поради, які допоможуть подолати будь-які життєві труднощі

Щоб упоратися з проблемами зі здоров'ям, економічними кризами чи сімейними негараздами, необхідно розвивати психологічну стійкість.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Прийміть реальність

Прийняття означає згоду. Просто треба визнати, що та чи інша подія — це факт, що відбувся. Упираючись і повторюючи, що цього не мало статися, ви тільки марно витрачаєте час і сили. Прийнявши те, що відбувається, ви зробите перший крок для того, щоб знайти вихід із ситуації.

Подайте пробку на дорозі. Одна людина думатиме: «Як же несправедливо! І чому це завжди трапляється зі мною?». Він почне злитися, нервувати і лаятись з іншими водіями.

Психологічно стійка людина просто нагадає собі: «Щодня дорогами їздять мільйони машин, природно, що час від часу будуть пробки». Таке ставлення до того, що відбувається, допоможе зберегти спокій. Така людина включить подкаст і чекатиме, коли рух відновиться.

Щоб ухвалити реальність, потрібно зрозуміти, що ми можемо контролювати, а що ні. У ситуаціях, на які ви ніяк не можете вплинути, постарайтеся контролювати себе.

 

Перестаньте жаліти себе

Прийняття реальності допоможе впорядкувати думки та почуття. Це ключ до продуктивної поведінки. Те, як ми поводимося, зіткнувшись із якоюсь проблемою, визначає, наскільки швидко ми знайдемо її вирішення.

Навіть якщо наша проблема рішенню не піддається (наприклад, втрата близької людини), ми все одно щоразу вибираємо, як реагувати на те, що сталося.

Не варто вдаватися до жалю до себе. Вона не дозволить вам рухатися далі і зовсім позбавить сили духу. Запитайте себе: «Що я можу зробити зараз, щоб якось допомогти собі?». Можливо, вам доведеться подолати свій страх або зробити щось неприємне. Головне – діяти.

 

Контролюйте сумні думки

Розум може бути і нашим найкращим союзником, і нашим найлютішим ворогом. Якщо ви дозволите негативним думкам заволодіти собою, ви просто не зможете нічого робити.

Думки на кшталт "У мене це ніколи не вийде" або "Я більше і хвилини не винесу" завадять вам досягти поставленої мети. Тому намагайтеся помічати, коли ваші думки стають надто песимістичні.

Якщо відчуваєте, що панікаєте, подумайте, що б ви сказали, якби в такій ситуації опинився ваш друг. Напевно, ви б підбадьорили його і запевнили, що в нього все вийде.

 

Тренуйте психологічну стійкість заздалегідь

Кризова ситуація — не найкращий час, щоб починати розвивати психологічну стійкість. Це потрібно робити заздалегідь.

Ви ж не чекатимете, коли вам знадобиться підняти щось важке, щоб почати качати м'язи? Навряд вам допоможе, якщо ви візьметеся тягати залізо за п'ять хвилин до того, як пересунути диван. Але, нарощуючи сили поступово, ви зможете підняти більшу вагу.

Те саме можна сказати і про психологічну стійкість. Щоб вистачило сили духу подолати життєві труднощі, тренуйте її щодня.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Лиам Нисон в трейлере "Холодного преследования" Юмор 0 10 фраз женатых друзей, которые могут вывести из себя кого угодно MC Like 0 Белен Пучан для августовского Playboy Argentina Вокруг света 0 В Лос-Анджелесе появится музей "Звездных войн" В курсе 0 Вийшов новий трейлер «Бітлджус Бітлджус» - комедійного хорору Тіма Бертона В курсе 0 Ніколас Кейдж перетворюється на Дракулу в трейлері «Ренфілд» Секс 0 Названий вік, коли секс стає людям нецікавим Юмор 0 15 женщин, с которыми ходил на свидания каждый мужчина Карьера 0 10 способів відповісти на непрохану пораду Гаджеты 0 Порносайт создал идеальную секс-куклу на основе запросов пользователей сети Секс 0 Ученые назвали самую опасную для здоровья секс-игру Юмор 0 Бабы с которыми надо переспать хотя бы раз Психология отношений 0 8 речей у відносинах, з якими не можна перестаратися Вокруг света 0 В Шотландии откроют отель, где пиво будут разливать прямо в номерах Внешность и здоровье 0 Великие мифы о водке, в которые все почему-то верят MC Like 0 Victoria's Secret показали новый кампейн в честь Дня святого Валентина 2021 Психология отношений 0 9 ознак того, що ти приховуєш свої справжні почуття у стосунках В курсе 0 Брэд Питт в новом трейлере "К звездам" В курсе 0 Финальный трейлер второй части "Дэдпула" Юмор 0 Ты не подкаблучник, если..
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.