Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Що таке шибарі і чи варто в це вплутуватися

20.02.2023 — Секс
Що таке шибарі і чи варто в це вплутуватися

Шибарі - японське мистецтво еротичного мотузкового зв'язування. У Японії XV-XVI століть мотузками знерухомлювали злочинців і полонених. Майстерність бойової мотузки називалася «Ходзьо-дзюцу», і його вивчали самураї в школах єдиноборств як одну з дисциплін.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Існувало багато складних способів пов'язати бранця відповідно до його соціального статусу. Звичайно, таке знерухомлення було жорстким і травматичним і могло само по собі бути різновидом тортур. Ці бойові техніки стали перетворюватися на художню форму на підмостках театрів.

До кінця XIX століття шибарі вже з'являлося в театральних постановках та роботах художників, а на початку XX століття вже стало рівною мірою естетичною та сексуальною практикою.

Шибарі, або кінбаку (так ще називають цю практику в Японії), спочатку спиралося на садомазохізм. У світі сфера застосування мотузки значно розширилася.

Шибарі приваблює людей різними аспектами. Для когось це медитативний процес створення краси, для когось ця практика так і залишилася емоційною садомазохістською грою, а у культурній уяві це ще й ефектний перформанс.

На сленгу практикуючих бондажистів шибарі-сесію називають «екшен», а в кіно її показують як момент драматичного напруження.

І все-таки в основі зв'язування лежить добровільний обмін владою. Майстер отримує контроль над процесом, його темпом та інтенсивністю, а модель опиняється у безпорадному становищі.

У процесі цієї гри обидва партнери одержують гострі емоційні переживання. Впливають на це відчуття здавленості, відчуття невагомості у підвісі, а також тактильні відчуття: прилягання мотузки до голої шкіри, легкий тиск вузлів та зіткнення частин тіла.

На відміну від бойового зв'язування, у шибарі травматизм намагаються звести до мінімуму. Проте це теж небезпечне заняття: мотузки можуть перетиснути нерви та судини, придушити чи травмувати людину.

Тому головними принципами шибарі є безпека, добровільність і усвідомленість ризиків, які може нести практика.

Не важливо, чи проводить сесію досвідчений майстер чи новачок — якщо модель повідомляє про оніміння, сильний біль або з будь-якої іншої причини захоче залишити екшен, потрібно негайно припинити зв'язування. Для цього під рукою має бути інструмент для розрізання мотузок та аптечка.

Якщо ви зважили всі ризики та зрозуміли, що гра того варта, можна перейти до пошуку мотузок.

Досвідчені бондажисти наполягають на використанні натуральних матеріалів - джуту та бавовни. Такі мотузки не розтягуються, сильніше прилягають до шкіри, що саме безпечніше, і краще тримають вузли, але на відміну від невибагливої синтетики, вони вимагають ретельного догляду.

Навряд чи ви можете придбати такі мотузки в господарському магазині, найкраще купувати їх у перевірених майстрів або, зрештою, в секс-шопі.

Крім мотузок вам знадобиться партнер, якому можна довіряти. У такий відповідальний і повільний процес краще не втягувати малознайомих людей. Спочатку набагато простіше буде тренувати навички зв'язування і комунікації з постійною моделлю.

В Інтернеті та офлайні існує напрочуд багато місць, де можна навчитися мистецтву шибарі.

Є і книги, і відеокурси, і веб-енциклопедії, які створили ентузіасти. Можна брати і живі уроки професійних майстрів бондажу.

У столицях навіть існують школи та фестивалі шибарі, де можна не лише подивитися на чужі роботи, а й самому побувати в ролі нижнього біля турботливої домини.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Лечение боли в спине. Современние методи физиотерапии Карьера 0 Законы выживания в суровом мужском коллективе Юмор 0 Как бросить девушку перед самым праздником Психология отношений 0 Укрощение истеричек Вокруг света 0 Негативні події, які призвели до позитивних змін Секс 0 5 правил отличного секса в душе В курсе 0 Новый клип группы "Ленинград" - "Золото" Секс 0 6 самых диких советов звезд на тему секса Психология отношений 0 Словарь ненастоящего мужчины: какое поведение оскорбляет женщин В курсе 0 Трейлер второго сезона сериала "Люпен" Внешность и здоровье 0 Vans выпустили коллекцию, посвященную Гарри Поттеру Секс 0 Секс: страхи, которые появляются в постели Внешность и здоровье 0 Джастин Тимберлейк снялся в лукбуке новой коллекции Levi's Звезды 0 Ирина Шейк в откровенной съемке для рекламы обуви MC Like 0 Фрида Аасен для летней коллекции For Love & Lemons Психология отношений 0 9 тем, которые вы не должны обсуждать в отношениях Секс 0 8 привычек пар с насыщенной сексуальной жизнью Автомобили 0 8 причин, почему маленькие автомобили лучше больших Секс 0 6 вещей, которые случатся с твоим телом, если ты перестанешь заниматься сексом Вокруг света 0 Этот прекрасый мир: фотографии National Geographic Travel Photographer 2017
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.