Цитаты великих

Глупо надеяться совершить что-то глобальное, например установить мир во всем мире, устроить счастье для всех, но каждый может сделать какое-нибудь маленькое дело, благодаря которому мир станет хоть чуточку лучше... К примеру, застрелить кого-нибудь. Терри Пратчетт

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 звичок людини, яка легко завойовує довіру оточуючих

28.06.2023 — Карьера
10 звичок людини, яка легко завойовує довіру оточуючих

Те, що ти, начебто, хороша людина і нікому не бажаєш зла, ще не означає, що оточуючі ставитимуться до тебе з довірою. Навіть твій професіоналізм та щире бажання допомогти ще нічого не означають. Довіряти чи не довіряти тобі – цей вибір людина робить, виходячи з багатьох факторів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Спостерігаючи за тим, як ти поводишся у звичайному житті, помічаючи особливості поведінки, на які ти сам не звертаєш уваги, оточуючі роблять висновки щодо твоєї надійності.

Якщо ти хочеш навчитися легко завойовувати їхню довіру, тобі необхідно набути кількох корисних звичок.

 

Звичка не перекладати з себе відповідальність

Уміння визнавати свою провину і відповідати за те, що відбувається у твоєму житті, є ознакою відповідальної людини.

А відповідальним людям можна довіряти: вони доведуть розпочате до кінця, не залишать наодинці із проблемою, не зроблять винним когось іншого.

Всі ці особливості поведінки зчитуються оточуючими і мають величезний вплив на їхнє ставлення до тебе.

 

Звичка давати пораду тільки тоді, коли про неї просять

Навіть якщо ти щиро віриш, що людина не може впоратися з проблемою без твоєї поради – не поспішай озвучувати її.

Непотрібні поради здебільшого викликають хіба що роздратування та відторгнення.

Поділися своєю думкою лише тоді, коли тебе про це просять. Дотримуючись цього правила, ти легко зможеш завоювати довіру та повагу оточуючих.

 

Звичка не шукати виправдання своїм вчинкам

Якщо ти часто вигадуєш виправдання своїм вчинкам, не дивуйся, що на тебе ніхто не розраховує.

Адже якщо ти не дотримаєш свого слова або погано виконаєш прохання людини, ти легко зможеш знайти ще одне пояснення цьому.

Таким чином ти позбавляєшся почуття сорому та провини, а тому, кого ти підвів, доводиться самостійно розбиратися з негативними наслідками.

 

Звичка приходити вчасно

Запізнюючись, ти проявляєш неповагу насамперед до тієї людини, яка змушена тебе чекати.

Ти не враховуєш той факт, що в нього також можуть бути інші справи або обмежена кількість часу, яку він вирішив приділити саме тобі.

Якщо ти спізнюватимешся постійно, рано чи пізно довіра до тебе зникне, і на тебе перестануть покладатися. Адже оточуючим буде зрозуміло, що ти не вмієш керувати своїм часом.

 

Звичка спокійно реагувати на подразники

Людина, яка легко дратується через інших людей або будь-які ситуації, так само здається ненадійною в очах оточуючих.

Особливо, якщо його постійно доводиться заспокоювати. Ти можеш чіплятися до дрібниць, виходити з себе, перебуваючи у стані стресу, не зовсім адекватно реагувати на те, що відбувається довкола тебе.

Все це відштовхне від тебе оточуючих, тому що той, на кого справді можна покластися, навряд чи відчуватиме проблеми із самоконтролем.

 

Звичка дотримуватися однієї думки

Сьогодні ти маєш одну думку щодо обговорюваного питання, завтра – іншу.

Така мінливість не може залишитися непоміченою для оточуючих тебе людей. Невміння дотримуватися однієї точки зору характеризує тебе як ненадійну людину, яку легко переконати в чому завгодно.

Звичайно, це не означає, що тобі треба наполягати на своєму, навіть коли перед тобою відкрилися нові факти. Але й метатися з боку на бік – теж поганий варіант.

Якщо у тебе немає сформованого ставлення до проблеми або ти не маєш достатнього рівня знань, щоб судити про предмет розмови, краще скажи про це безпосередньо.

 

Звичка виконувати обіцяне

Якщо ти щось пообіцяв, тобі це необхідно виконати. Ну чи хоч заздалегідь попередити людину, що в тебе ніяк не вийде, щоб на тебе не сподівалися.

Постійне невиконання своїх обіцянок сильно знижує рівень довіри до тебе. Адже виходить, що твоє слово нічого не варте.

Найкраще, якщо ти візьмеш собі за правило не відповідати відразу. Коли людина просить тебе про послугу чи позику, скажи, що подумаєш і зв'яжешся з нею пізніше.

Проаналізуй, чи дійсно в тебе є бажання і можливість допомогти або варто відмовити. У негативній відповіді немає нічого поганого – людина просто попросить про допомогу когось іншого, а ти позбавишся зайвого вантажу відповідальності.

 

Звичка визнавати свою неправоту

Те, що ти до останнього наполягатимеш на своїй правоті – лише відштовхне від тебе людей. Навіть якщо обставини зміняться і справді в результаті справді виявиться на твоїй стороні.

Якщо ти розумієш, що припустився помилки на якомусь етапі, образив людину або поспішив з висновками – не намагайся це заперечувати.

Визнання своєї неправоти продемонструє, що ти чесний із собою та оточуючими. А це, повір, цінується значно вище, ніж ідеальна репутація.

 

Звичка не вступати в суперечки

Якщо ти – любитель сперечатися, оточуючі, швидше за все, сприймають тебе як азартну людину, якій важливо довести свою думку.

У суперечці народжується зовсім не істина, а, швидше, агресія, образи та прагнення виявитися переможцем.

Той, хто впевнений у собі, навряд чи доводитиме правильність своїх поглядів. Так що не витрачай свій час і сили на безглузді суперечки, і ти легко заслужиш довіру оточуючих.

 

Звичка говорити компліменти серйозно

Якщо ти робиш комплімент або вихваляєш роботу людини, при цьому дозволяючи собі сарказм і підколки, оточуючі ставитимуться до тебе насторожено.

Звичайно, твій найкращий друг може поставитися до такої поведінки з твого боку спокійно, чого не можна сказати про знайомих чи колег.

Будь акуратний і розбірливий у виразах, підходь серйозно до похвали і не тільки. Не кожен готовий сприймати твої слова з гумором.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 вещей, которые делают из тебя неприятного собеседника Звезды 0 Фото дня: Кайли Дженнер в образе игривого пасхального зайца Автомобили 0 5 заблуждений о дорожном движении В курсе 0 Киллиан Мёрфи в первом тизере фильма «Оппенгеймер» Кристофера Нолана В курсе 0 Зак Эфрон в роли маньяка в трейлере фильма "Красивый, плохой, злой" Вокруг света 0 5 странных рождественских традиций в разных странах В курсе 0 Дженифер Лопес и Cardi B в трейлере "Hustlers" В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Шан-Чи и легенда Десяти колец» от Marvel В курсе 0 PornHub: гид по предпочтениям пользователей Внешность и здоровье 0 За яких хвороб допомагає коньяк? В курсе 0 Мэтт Дэймон в первом трейлере фильма Ридли Скотта «Последняя дуэль» Звезды 0 Эмили Ратаковски в соблазнительной съемке Inamorata Звезды 0 Неприличная Джиджи Хадид в майском номере Vogue Звезды 0 Хайді та Лені Клум для рекламної кампанії спідньої білизни Intimissimi Автомобили 0 8 причин, почему маленькие автомобили лучше больших В курсе 0 Как появились фильмы для взрослых Психология отношений 0 Ученые: ты страшнее своей девушки? В курсе 0 Netflix показал трейлер второго сезона «Ведьмака» Звезды 0 Фото дня: Леди Гага для рекламы HAUS LABORATORIES Юмор 0 Как быть, если девушка приедет к вам на ночь?
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.