ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 звичок людини, яка легко завойовує довіру оточуючих

28.06.2023 — Карьера
10 звичок людини, яка легко завойовує довіру оточуючих

Те, що ти, начебто, хороша людина і нікому не бажаєш зла, ще не означає, що оточуючі ставитимуться до тебе з довірою. Навіть твій професіоналізм та щире бажання допомогти ще нічого не означають. Довіряти чи не довіряти тобі – цей вибір людина робить, виходячи з багатьох факторів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Спостерігаючи за тим, як ти поводишся у звичайному житті, помічаючи особливості поведінки, на які ти сам не звертаєш уваги, оточуючі роблять висновки щодо твоєї надійності.

Якщо ти хочеш навчитися легко завойовувати їхню довіру, тобі необхідно набути кількох корисних звичок.

 

Звичка не перекладати з себе відповідальність

Уміння визнавати свою провину і відповідати за те, що відбувається у твоєму житті, є ознакою відповідальної людини.

А відповідальним людям можна довіряти: вони доведуть розпочате до кінця, не залишать наодинці із проблемою, не зроблять винним когось іншого.

Всі ці особливості поведінки зчитуються оточуючими і мають величезний вплив на їхнє ставлення до тебе.

 

Звичка давати пораду тільки тоді, коли про неї просять

Навіть якщо ти щиро віриш, що людина не може впоратися з проблемою без твоєї поради – не поспішай озвучувати її.

Непотрібні поради здебільшого викликають хіба що роздратування та відторгнення.

Поділися своєю думкою лише тоді, коли тебе про це просять. Дотримуючись цього правила, ти легко зможеш завоювати довіру та повагу оточуючих.

 

Звичка не шукати виправдання своїм вчинкам

Якщо ти часто вигадуєш виправдання своїм вчинкам, не дивуйся, що на тебе ніхто не розраховує.

Адже якщо ти не дотримаєш свого слова або погано виконаєш прохання людини, ти легко зможеш знайти ще одне пояснення цьому.

Таким чином ти позбавляєшся почуття сорому та провини, а тому, кого ти підвів, доводиться самостійно розбиратися з негативними наслідками.

 

Звичка приходити вчасно

Запізнюючись, ти проявляєш неповагу насамперед до тієї людини, яка змушена тебе чекати.

Ти не враховуєш той факт, що в нього також можуть бути інші справи або обмежена кількість часу, яку він вирішив приділити саме тобі.

Якщо ти спізнюватимешся постійно, рано чи пізно довіра до тебе зникне, і на тебе перестануть покладатися. Адже оточуючим буде зрозуміло, що ти не вмієш керувати своїм часом.

 

Звичка спокійно реагувати на подразники

Людина, яка легко дратується через інших людей або будь-які ситуації, так само здається ненадійною в очах оточуючих.

Особливо, якщо його постійно доводиться заспокоювати. Ти можеш чіплятися до дрібниць, виходити з себе, перебуваючи у стані стресу, не зовсім адекватно реагувати на те, що відбувається довкола тебе.

Все це відштовхне від тебе оточуючих, тому що той, на кого справді можна покластися, навряд чи відчуватиме проблеми із самоконтролем.

 

Звичка дотримуватися однієї думки

Сьогодні ти маєш одну думку щодо обговорюваного питання, завтра – іншу.

Така мінливість не може залишитися непоміченою для оточуючих тебе людей. Невміння дотримуватися однієї точки зору характеризує тебе як ненадійну людину, яку легко переконати в чому завгодно.

Звичайно, це не означає, що тобі треба наполягати на своєму, навіть коли перед тобою відкрилися нові факти. Але й метатися з боку на бік – теж поганий варіант.

Якщо у тебе немає сформованого ставлення до проблеми або ти не маєш достатнього рівня знань, щоб судити про предмет розмови, краще скажи про це безпосередньо.

 

Звичка виконувати обіцяне

Якщо ти щось пообіцяв, тобі це необхідно виконати. Ну чи хоч заздалегідь попередити людину, що в тебе ніяк не вийде, щоб на тебе не сподівалися.

Постійне невиконання своїх обіцянок сильно знижує рівень довіри до тебе. Адже виходить, що твоє слово нічого не варте.

Найкраще, якщо ти візьмеш собі за правило не відповідати відразу. Коли людина просить тебе про послугу чи позику, скажи, що подумаєш і зв'яжешся з нею пізніше.

Проаналізуй, чи дійсно в тебе є бажання і можливість допомогти або варто відмовити. У негативній відповіді немає нічого поганого – людина просто попросить про допомогу когось іншого, а ти позбавишся зайвого вантажу відповідальності.

 

Звичка визнавати свою неправоту

Те, що ти до останнього наполягатимеш на своїй правоті – лише відштовхне від тебе людей. Навіть якщо обставини зміняться і справді в результаті справді виявиться на твоїй стороні.

Якщо ти розумієш, що припустився помилки на якомусь етапі, образив людину або поспішив з висновками – не намагайся це заперечувати.

Визнання своєї неправоти продемонструє, що ти чесний із собою та оточуючими. А це, повір, цінується значно вище, ніж ідеальна репутація.

 

Звичка не вступати в суперечки

Якщо ти – любитель сперечатися, оточуючі, швидше за все, сприймають тебе як азартну людину, якій важливо довести свою думку.

У суперечці народжується зовсім не істина, а, швидше, агресія, образи та прагнення виявитися переможцем.

Той, хто впевнений у собі, навряд чи доводитиме правильність своїх поглядів. Так що не витрачай свій час і сили на безглузді суперечки, і ти легко заслужиш довіру оточуючих.

 

Звичка говорити компліменти серйозно

Якщо ти робиш комплімент або вихваляєш роботу людини, при цьому дозволяючи собі сарказм і підколки, оточуючі ставитимуться до тебе насторожено.

Звичайно, твій найкращий друг може поставитися до такої поведінки з твого боку спокійно, чого не можна сказати про знайомих чи колег.

Будь акуратний і розбірливий у виразах, підходь серйозно до похвали і не тільки. Не кожен готовий сприймати твої слова з гумором.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 20 способов впечатлить девушку Секс 0 Как отправить её на седьмые небеса Автомобили 0 Электромобили Nissan запоют ради пешеходов MC Like 0 Эдита Вилкевичуте для летнего Vogue Mexico Карьера 0 9 вчинків, які перетворюють твоє життя на хаос Внешность и здоровье 0 ТОП-5 популярных марок виски Секс 0 Что такое либидо Автомобили 0 #говоритмужчина: ночь с женщиной мечты или Maserati В курсе 0 Статистика Pornhub: Украина вошла в топ-15 стран, где чаще всего интересуются… Внешность и здоровье 0 8 мифов о здоровом образе жизни, в которые мы наивно верим Вокруг света 0 7 небезпек, які можуть чекати тебе на шашликах Автомобили 0 Audi и Mercedes-Benz выпустили раскраски для сидящих на карантине Юмор 0 9 вещей, которые обязательно повторяются каждую осень Внешность и здоровье 0 H&M представляет новую коллекцию в сотрудничестве с Джоном Бойегой Карьера 0 6 вещей, на которых не стыдно экономить мужчине Внешность и здоровье 0 Як швидко схуднути без шкоди для здоров'я? Звезды 0 Алессандра Амбросио в новой летней фотосессии Юмор 0 Что говорит о тебе место, выбранное для первого свидания В курсе 0 Первый трейлер "Мстители 4: Конец игры" Карьера 0 10 безрассудных поступков, которые ты должен совершить хотя бы раз!
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.