ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 ознак того, що тобі нудно і ні до чого прагнути, хоча ти переконуєш себе в зворотному

12.04.2024 — Карьера
10 ознак того, що тобі нудно і ні до чого прагнути, хоча ти переконуєш себе в зворотному

Зізнатися самому собі, що твоє життя не має сенсу і ти просто витрачаєш відведений тобі час на дурницю, вкрай складно.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Адже якщо ти визнаєш це, доведеться включитись у серйозну роботу над самим собою: зробити переоцінку цінностей, змінити свої погляди та деструктивні звички, поставити собі цілі та почати працювати над їх досягненням.

Це довго, складно і часто вимагає від тебе величезних часових та енергетичних витрат. Саме тому ти вважаєш за краще займатися самообманом - переконувати себе, що все нормально, і так, як ти, живуть усі навколишні.

Ми зібрали кілька ознак того, що ти помиляєшся: насправді тобі нудно і ти не знаєш, чого прагнути.

 

Ти не знаєш, до чого ти рухаєшся

Ти не розумієш, до якого життя ти хочеш прийти: ти не ставиш перед собою якихось цілей, як глобальних, так і невеликих.

Ти просто рухаєшся вперед, не уявляючи, що на тебе чекає. У тебе немає жодної стратегії дій, ти почуваєшся втраченим, і тобі дуже складно приймати якісь рішення.

 

Ти проводиш багато часу з людьми, які не поділяють твої погляди та цінності

Сумно, якщо ти оточив себе людьми, з якими ти не маєш нічого спільного. Якщо ви маєте різні погляди на світ, цінності, пріоритети, вам навряд чи буде про що цікаво поговорити.

Швидше за все, все, що вас об'єднує – це бажання хоч якось убити час. Ви можете лише веселитися один з одним, ні про який ріст і розвиток мови бути не може.

А якщо хтось із вас вирішить почати рухатися далі, змінювати своє життя на краще, то "дружба" відразу ж припиниться.

 

Ти не ростеш як особистість

Згадай, яким ти був кілька років тому, і подумай, який ти зараз. Якщо за останні роки ти анітрохи не змінився (не рахуючи зовнішності), значить, ти не ріс і не розвивався як особистість.

Щоразу, коли ти потрапляєш у невідомі раніше ситуації, дізнаєшся для себе щось нове, знайомишся з людьми, які змушують тебе змінювати свій погляд на якусь проблему, – ти набуваєш цінного досвіду.

З його допомогою ти розширюєш свої знання та навички, переосмислюєш багато речей, трансформуєш свою думку.

 

Ти не плануєш своє майбутнє

Коли людина знає, чого вона прагне, вона має чіткий план на майбутнє. Він розуміє, що йому робити з роботою, хобі та особистим життям, йому не важко розставити пріоритети у своєму списку справ, прийняти рішення, які наблизять його до досягнення бажаного.

Якщо ж ти не плануєш своє майбутнє, а волієш взагалі не замислюватися про те, що на тебе чекає, тобі нема чого прагнути.

Швидше за все, ти ще не усвідомив, ким хочеш стати, тому ти тупцюєш на одному місці. Затягувати з цим не варто – якнайшвидше почати аналізувати свої уподобання.

Чим довше ти залишаєшся на місці, тим більше прив'язуєшся до своєї зони комфорту і тим складніше тобі буде з неї вийти.

 

Ти не знаєш, чим себе зайняти

Ще однією очевидною ознакою того, що ти відчуваєш нудьгу, є нерозуміння, куди тобі витрачати свій вільний час.

Після роботи ти повертаєшся додому, вирішуєш якісь побутові проблеми і проводиш частину вечора в телефоні, гортаючи соцмережі, або переглядаючи відео.

Ти не розумієш, чим ще тобі можна зайнятися: у тебе немає якихось цікавих хобі, ти не розвиваєшся, не вдосконалюєш свої навички, не втілюєш жодних ідей.

Все твоє життя схоже на нескінченний і безглуздий день бабака, з якого тобі неможливо вибратися.

 

Ти шукаєш виправдання своїй бездіяльності

У глибині душі ти можеш усвідомлювати, що тупцюєш на місці вже довгий час, відчуваючи при цьому дику нудьгу. Але замість того, щоб зрушити вперед, поставити собі якусь мету, почати змінювати життя, ти шукаєш собі виправдання.

І неважливо, наскільки марними вони будуть, — ти можеш переконати себе в тому, що в принципі все нормально, ти задовольняєш свої потреби, ти не самотній, та й усі люди, які оточують тебе, живуть так само.

Виправдання не допоможуть тобі змиритися з тим життям, яке тебе не влаштовує.

Ти в будь-якому випадку почуватимешся не на своєму місці, відчуватимеш невдоволення тим, що з тобою відбувається. Згодом це може перерости у серйозні проблеми – хронічний стрес, тривожність, депресивний розлад.

 

Ти заздриш оточуючим

Люди, які щасливі, або люди, які рухаються у напрямку поставлених цілей, зазвичай не витрачають час і сили на заздрість. Вони цілком задоволені своїм життям або розуміють, що скоро все налагодиться.

Якщо ти не робиш жодних спроб щось змінити в собі або навколо себе і лише миришся з невдоволенням, не дивно, що ти відчуваєш сильну заздрість.

Адже в когось все добре, а в цей час ти не розумієш, куди рухатись. Крім заздрощів, ти можеш надмірно критикувати оточуючих, знецінювати їхні заслуги, намагатись нав'язати їм свій песимістичний погляд на світ.

Ти робиш це для того, щоб хоч якось зрівнятися з людиною: довести їй і собі, що вона не робить нічого унікального, що вона нітрохи не краща за тебе і їй нема чого заздрити.

 

Ти витрачаєш гроші на речі, які тобі не потрібні

Через нудьгу ти можеш витрачати зароблене на купівлю речей, які, по суті, тобі не потрібні.

Ти ж не плануєш своє майбутнє, а отже, відкладати гроші на потім, інвестувати їх чи збирати фінансову подушку безпеки тобі нема чого.

Ти живеш сьогоднішнім днем, потураючи своїм миттєвим бажанням і купуючи те саме, що й інші.

 

Тобі складно робити вибір

Коли ти знаєш, що тобі потрібно і чого ти хочеш прийти, робити вибір просто. Ти порівнюєш два варіанти розвитку подій і вибираєш той, який тобі найближчий.

Якщо ж ти не розумієш, що хочеш від іншої людини, від своєї роботи та від свого життя загалом, визначитись буде важко.

Швидше за все, ти довго прийматимеш навіть якісь незначні рішення і потім довго переживатимеш, чи правильно ти вчинив чи ні.

 

Ти швидко перегораєш

Якщо від нудьги ти чіпляєшся за будь-яку можливість зайняти себе хоч чимось, твої постійні розчарування у нових хобі, роботі та знайомства абсолютно логічні.

Ти не аналізуєш свої переваги, не знаєш, потрібно тобі це чи ні. Натомість ти погоджуєшся на все, що тобі пропонують.

Як результат - через короткий час ти розумієш, що витратив час і сили даремно, і кидаєш розпочате на півдорозі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Pornhub подвел итоги: что смотрели украинцы Секс 0 Неуверенность в сексе мужчину не красит В курсе 0 Трейлер другого сезону «Підстави», знятого за книгами Айзека Азімова Юмор 0 10 надежных советов мужику избежать суда с женщинами Секс 0 Новогодний секс: как сделать ночь незабываемой Автомобили 0 Опубликован свежий рейтинг лучших автомобильных марок Юмор 0 Виды свободных отношений, которые нравятся мужчинам (но не нравятся женщинам) Психология отношений 0 Ученые: назван самый привлекательный тип мужчин (по версии женщин) В курсе 0 Леонардо Ди Каприо и Брэд Питт в новом фильме Тарантино "Однажды в Голливуде" Психология отношений 0 #говоритьжінка: правило "десяти інших дівчат" Карьера 0 Как противостоять пагубному влиянию окружающих людей Гаджеты 0 Вещь дня: защитный костюм, в котором можно заниматься сексом Секс 0 7 нелепых теорий древних ученых о сексе В курсе 0 Пірс Броснан в трейлері комедійного бойовика «Поза законом» MC Like 0 20 горячих фотографий с фестиваля COACHELLA 2018 Внешность и здоровье 0 Ученые рассекретили образ идеального мужчины Психология отношений 0 Теория разумного пофигизма, или 13 правил счастья в семейной жизни Юмор 0 Зачем вообще жениться в XXI веке? В курсе 0 Мэттью Макконахи в роли наркодилера в трейлере "Белый парень Рик" Секс 0 10 приемов в сексе, которые действительно нравятся женщинам
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.